Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Πολύ καλό γιογιό, παζλ, σεντόνια, λαβέτες, Πάνες αγκαλιάς παιχνίδια κ.α


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτά είναι διαθέσιμα:

4. Κουβέρτα ροζ μαλακή mothercare, 5 ευρώ

6. Πικέ κουβερτούλα για πορτ μπεμπέ, 3 ευρώ

10.Σετ σεντόνια για μικρή κούνια, λίκνο, πορτ μπεμπέ prenatal λαχανί (πανωσέντονο, κατωσέντονο), 5 ευρώ

11.Λευκό σεντονάκι για καλαθούνα, 1 ευρώ

13. 12 Πανάκια για γουλίτσες, τα 4 1 ευρω

14. Κουδουνίστρα, 7 ζευγάρια καλτσάκια, 5 ζευγάρια γαντάκια, 3 ευρώ

*Το καλαθάκι καλλυντικών το δίνω σαν δώρο, καθώς έχει κάποια σημαδάκια σε κάποια σημεία.

Όλα μαζί στα 20 ευρώ!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτά είναι ακόμα διαθέσιμα:

4. Κουβέρτα ροζ μαλακή mothercare, 5 ευρώ

6. Πικέ κουβερτούλα για πορτ μπεμπέ, 3 ευρώ

10.Σετ σεντόνια για μικρή κούνια, λίκνο, πορτ μπεμπέ prenatal λαχανί (πανωσέντονο, κατωσέντονο), 5 ευρώ

11.Λευκό σεντονάκι για καλαθούνα, 1 ευρώ

13. 12 Πανάκια για γουλίτσες, τα 4 1 ευρω

14. Κουδουνίστρα, 7 ζευγάρια καλτσάκια, 5 ζευγάρια γαντάκια, 3 ευρώ

*Το καλαθάκι καλλυντικών το δίνω σαν δώρο, καθώς έχει κάποια σημαδάκια σε κάποια σημεία.

Όλα μαζί στα 20 ευρώ!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Συνοψίζω σε νέο θέμα:

1. Εκπαιδευτικό γιογιό, elc, σε άριστη κατάσταση ελάχιστα χρησιμοποιημένο, 20 ευρώ

2. Κουνιστό αλογάκι, 15 ευρώ

3. Αυτοκινητάκι περπατούρα Winnie, 9 ευρώ

4. To πρώτο καρότσι fisher price, 10 ευρώ

5. Τραπεζάκι πτυσσόμενο με 27 τουβλάκια, αυτοκινητάκι και ανθρωπάκι, megabloks,13 ευρώ

6. Καροτσάκι-αποθηκευτικός χώρος με ρόδες που λειτουργεί και σαν βάση για κατασκευές, με 26 τουβλάκια megabloks και δώρο 26 τουβλάκια άλλης εταιρείας, 13 ευρώ

7. Αρκουδάκι fisher price που μιλάει, παίζει μουσική, με πίνακα που απεικονίζει τα σχετικά σχήματα, γράμματα κλπ, 13 ευρώ

8. Τσάντα με εργαλεία fisher price, που περιλαμβάνει πριόνι, κατσαβίδι και σφυρί και μιλάει/ παίζει μουσική , 7 ευρώ

9. Φωτογραφική μηχανή fisher price που μιλάει/ παίζει μουσική, 5 ευρώ

10. Συρόμενη χελωνίτσα (fisher price) με ροδάκια που φωτίζει/παίζει μουσική, 4 ευρώ

11. Το πρώτο μου τρενάκι με ζωάκια (ελέφαντας, καμηλοπάρδαλη, μαιμού με διάφορους ήχους το καθένα) fisher price, 7 ευρώ

12. Πλήρε σετ little people (fisher price) αποτελούμενο από 31 κομμάτια τουβλάκια, 1 μαϊμού και 1 ζέβρα με το κουτί τους, 8 ευρώ

13. Κατσοραλάκι fisher price με 5 εγκοπές για τα σχετικά σχήματα που όταν μπαίνουν στη σωστή θεση παίζουν μουσική (υπάρχουν τα 4 από τα 5 σχήματα, το 1 έχει χαθεί), στα 5 ευρώ

14. Κιβωτός με ροδάκια, πιάνο και διάφορες θέσεις για ζωάκια που έχουν αντίστοιχο σχήμα στη βάση τους. Λείπει 1 ζωάκι και επειδή ο Νώε χάθηκε, τον έχω αντικαταστήσει με άλλο ανθρωπάκι little people :). Οι ήχοι παίζουν κανονικά και ήταν από τα πιο αγαπημένα παιχνίδια των παιδιών μου

15. Παζλ ξύλινο με με διάφορα οχήματα, ώστε τα παιδιά να μάθουν και τα μέσα μεταφοράς, 3 ευρώ

16 Παζλ ξύλινο με διάφορα ρούχα, το χαίρονται πολύ τα παιδιά γιατί τους αρέσει να κάνουν διάφορους συνδυασμούς, 2 ευρώ

17. Από τα πρώτα παζλ που μαθαίνει το παιδάκι, με 3 ζωάκια 1 ευρώ

18. Στο αγρόκτημα με 6 από τις 7 φιγούρες (η μία χάθηκε), 0,50 ευρώ

19. Γουρουνάκι και τίγρης που πρέπει να συμπληρωθούν τα διάφορα κομμάτια τους εντός του ξύλινου πλαισίου και παζλ με 3 ζωάκια (κανονικά ήταν 4 αλλά το 1 χάθηκε), στα 2 ευρώ και τα τρία

20. 5 ζωάκια με τα μικρά του! Κάποια από αυτά αποτελούνται από 2 ή 3 κομμάτια και στη συνέχεια πρέπει να βάλουν και το μωρό στην κοιλιά τους, στα 2 ευρώ όλα μαζί

21. Παζλ με τα ζώα της ζούγκλας, αποτελείται από 12 κομμάτια στα 2 ευρώ

22. Τα ζώα του αγροκτήματος, αποτελείται από 8 κομμάτια, , στα 2 ευρώ

23. Τα ζώα ταξιδεύουν, αποτελείται από 7 κομμάτια και όταν βγουν τα ενσφηνώματα εμφανίζονται τα αντίστοιχα ζώα, 2 ευρώ

24. Παζλ γουίνι, αποτελείται από 12 ενσφηνώματα γύρω-γύρω και 12 ενσφηνώματα που φτιάχνουν το κανονικό παζλ, στα 3 ευρώ.

25. 3 κύβοι με δραστηριότητες και ήχους για μωράκια, 3 ευρώ

***Αν αγοραστούν όλα τα παζλ μαζί τα δίνω 15 ευρώ!

***Για ότι θέλετε να με ρωτήσετε για τα παιχνίδια, πολύ ευχαρίστως για να μην γράφω λεπτομέρειες εκ των προτέρων.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...