Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε !! Είσαι μέσα στους γιατρούς άρα ξέρουν τι  κάνουν !! Αν δουν πως δεν γίνετε άλλο θα γεννήσεις , εύχομαι να το αποφύγετε για την ώρα και να κρατήσεις όσο περισσότερο μπορείς !! Ότι και αν γίνει με το καλό να κρατήσεις τον μπεμπαρο στην αγκαλιά σου !!!

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Πενυ μου καλα ειμαι!!!Στην αναμονη.......δεν θα σου πω οτι δεν ειμαι λιγακι αγχωμενη!!!

Πλησιαζουν οι μερες και οσο να ναι ενα σφηξιμο το αισθανομαι!!!

Το καθετι ειναι μια μοναδικη και καινουργια εμπειρια που δεν ξερω τι θα συμβει μετα!!

Αυτο μου με αγχωνει λιγο,δεν ειναι ο τοκετος,αλλα το πριν........πως θα φτασω σε αυτη την στιγμη!

Θα μου σπασουν τα νερα?????

Θα με πιασουν πονοι πρωτα?????????

Που θα με βρει???????

Θα το καταλαβω οτι εφτασε η ωρα????????

Και ολες αυτες τις αποριες που εχει καθε πρωταρα!!!!!!

Αυτο που θελω να σκεφτομαι και με ανακουφιζει ειναι βεβαιως οτι δεν ειμαι η πρωτη ουτε η τελευταια που γενναει......ετσι?????χαχαχαχα!!!

Τελος παντων......οταν ολα θα εχουν τελειωσει θα σας πω την εμπειρια μου και εαν ηταν ολα οπως το φανταζομαι!!!!

Κατα τα αλλα....ολα καλα!!!!!!

Σ ευχαριστω και για τα καλα σου λογια.....παλι καλα δεν εχω παρει πολλα κιλα.....6 στο συνολο!!!

Οσο για την συναντηση θα μιλησω και με τα κοριτσια και θα κανονησουμε!!

Ο κωνσταντινος σου εχει γινει αντρακι κανονικο τωρα...εεε?????Φανταζομαι μια τρελα θα ειναι!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειαααα!!!

Ευτυχώς που είμαστε εσύ και εγώ Στέγια και γράφουμε στο καφέ!! Που είσαστε όλες καλεεεεε?

Σεισμός??? Ωχ αρχίσαμε τα κουνήματα?Μακάρι να ναι και ο τελευταίος!

Εμείς είμαστε πολύ καλά!Μεγαλώσαμε, αλωνίζουμε, χοροπηδάμε στους καναπέδες όλο το μεσημέρι (γκκρρρ). Ετοιμαζόμαστε για το σχολείο. Πλέον κοιμόμαστε στο κρεβάτι μας και δεν κάνουμε τσίσα πανω μας. Εχει γίνει σωστό αντράκι! Μου λέει κατι λόγια που τρελαίνομαι! Χτες πήγαμε βόλτα στα μαγαζια. Δοκίμασα ενα φουστάνι, τον ρωτάω αν του αρέσει και τι μου λέει? "είναι υπέροχο" . Που το άκουσε αυτό πάλι?Τον δαγκώνεις ή οχι?

Για καφεδάκι μέσα από τώρα! Οχι όπως την προηγούμενη φορά που δεν μπόρεσα να έρθω.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ax αυτά περιμένω!!!!

Σαίνι ο Κων/νος σας....φτού σκόρδα.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτια μου με το καλό κοριτσάρα μου....Απόλαυσε τις τελευταίες σας στιγμές οι δυό σας και μην ανησυχείς όταν έρθει η ώρα θα το καταλάβεις.....

Αχχχ είναι τόσο ωραία όλα αυτά που νιώθεις και ακόμα καλύτερα αυτά που θα ζήσεις...

Αν και ξεχάσαμε να πάρουμε την κάμερα μαζί μας έχουν αποτυπωθεί όλες οι στιγμές στο μυαλό μου...και μιλάμε για ώρες...

Σου εύχομαι να ζήσεις όσο το δυνατόν χωρίς άγχος όλες σου τις στιγμές,μαζί με τον Κώστα σου...Να σας τρελάνει η κοράκλα από την πρώτη στιγμή....

Αχχ θα μπορούσα να γράφω με τις ώρες....

Μη ξεχάσεις να μας ειδοποιήσεις μπας και καταφέρουμε και σας δούμε...

Πολλά φιλάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ειπ όσο για τις υπόλοιπες που τριγυρνάτε κοριτσάρες μου?

χαθήκαμε παντελώς θα έλεγα!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ax αυτά περιμένω!!!!

Σαίνι ο Κων/νος σας....φτού σκόρδα.....

Καλά σε κάνα χρόνο θα πάθεις πλακα με αυτά που θα ακούς!

Δεν θα πιστεύεις στα αυτιά σου και φυσικά....θα λιώνεις!

Και ακόμα δεν ξέρεις τι θα πει το δέσιμο μαμάς με γιο...όταν θα το ζήσεις θα καταλάβεις.

Εγώ σε λίγα χρόνια με βλέπω ανάμεσα στις 7 θανάσιμες πεθερές...


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά σε κάνα χρόνο θα πάθεις πλακα με αυτά που θα ακούς!

Δεν θα πιστεύεις στα αυτιά σου και φυσικά....θα λιώνεις!

Και ακόμα δεν ξέρεις τι θα πει το δέσιμο μαμάς με γιο...όταν θα το ζήσεις θα καταλάβεις.

Εγώ σε λίγα χρόνια με βλέπω ανάμεσα στις 7 θανάσιμες πεθερές...

χαχαχαχααχ λες?

ώρες ώρες και εγώ σκέφτομαι πώς θα είμαι σα πεθερά(φαντάσου έλυσα όλα τα άλλα και έφτασα στη νύφη!!!)


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτια μου με το καλό κοριτσάρα μου....Απόλαυσε τις τελευταίες σας στιγμές οι δυό σας και μην ανησυχείς όταν έρθει η ώρα θα το καταλάβεις.....

Αχχχ είναι τόσο ωραία όλα αυτά που νιώθεις και ακόμα καλύτερα αυτά που θα ζήσεις...

Αν και ξεχάσαμε να πάρουμε την κάμερα μαζί μας έχουν αποτυπωθεί όλες οι στιγμές στο μυαλό μου...και μιλάμε για ώρες...

Σου εύχομαι να ζήσεις όσο το δυνατόν χωρίς άγχος όλες σου τις στιγμές,μαζί με τον Κώστα σου...Να σας τρελάνει η κοράκλα από την πρώτη στιγμή....

Αχχ θα μπορούσα να γράφω με τις ώρες....

Μη ξεχάσεις να μας ειδοποιήσεις μπας και καταφέρουμε και σας δούμε...

Πολλά φιλάκια...

Να σαι καλα Στεγια μου!!!!Σ ευχαριστω παρα πολυ!!!!

Το πιο πιθανο να σε ειδοποιησουν τα κοριτσια μολις θα εχουμε τα ευχαριστα!!!!!Θα χαρω παρα πολυ να σας δω!!!

Φιλακια πολλααααααααα!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω συγκινηθεί,απόλαυσα τόσο τις στιγμές του τοκετού που τώρα λόγω που έχουμε τον ίδιο ντοκτόρυ σα να ζηλέυω.....

Πολλά φιλάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται όλες αϋπνίες έχουμε!! Και έλεγα ότι είμαι η μόνη!

Εγώ πάλι Στεγια μου μπορεί να γέννησα ευκολα αλλά δεν μπορώ να πω ότι ζηλεύω την Κάτια...μακάρι να το προσπέρναγα αυτό το στάδιο και να πηγαινα κατευθείαν την ώρα που στο δίνουν στην αγκαλιά.

Είμαι τόσο φοβιτσιάρα και φυγόπονη ως εκεί που δεν πάει. Το κλάμα που είχα ρίξει εκείνη τη μέρα δεν λέγεται πριν με βάλουν μέσα για τον τοκετό. Και όμως εκείνη την ώρα συμπεριφέρεσαι με τρομερή ωριμότητα. Σαν να ξέρεις τι να κάνεις.Η μάνα μου (που ήταν μέσα μαζί μου) ακόμα δεν πιστεύει ότι ΕΓΩ ήμουν συνεργάσιμη και ότι γέννησα χωρίς καν επισκληρίδιο.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Γένναγα πάλι την επόμενη μέρα.....

Αν και είχα πόνους 24 ώρες και τοκετό 17.....

αν και δεν έκανα την δόση της επισκληριδίου τελικά και γένησα φυσικά,

αν και "γέννησα" κατά την ώρα των ραμμάτων,

αν και γέννησα ένα τεράστιο μωρό(3860γρ και 57 εκ)

αν και έβγαινε μαζί με το χέρι,

αν και έχω κόκκυγγα

γεννάω πάλι πολλές πολλές φορές...

Μακάρι να με αξιώσει ο Χριστός και η Παναγία!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ευχαριστώ Πένυ μου όλα είναι θέμα μυαλού!!!!

Καλημέρα που είστε οι υπόλοιπες?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε καμιά παραλία φαντάζομαι! Μόνο εμείς μείναμε πάλι!

Ο μικρός μου αποκοιμήθηκε από τ6ώρα και προβλέπω σε καμιά ώρα να ναι ξύπνιος. Το απογευματάκι έχουμε παράσταση καραγκιόζη στο χωριό μου και ο Κωσταντής το περιμένει πως και πως!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Πένυ σου έχω πει πως η μαμά μου είαι από τις Αρχαίες Κλεωνές?

και εγώ τον θηλάζω να κοιμηθεί...

παραλία εεεε?θέλω και εγώ....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Πένυ σου έχω πει πως η μαμά μου είαι από τις Αρχαίες Κλεωνές?

και εγώ τον θηλάζω να κοιμηθεί...

παραλία εεεε?θέλω και εγώ....

Όχι! Σώπα! Να δεις ότι θα βγούμε και συγγενείς στο τέλος! Ξερεις από το καφέ του Αργους βρήκα ξαδέρφη του άντρα μου που δεν την ήξερα προσωπικά.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...