Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Eflenew said:

      Στο είπα και πιο πάνω να κάνεις αυτό που σε στρεσαρει λιγότερο.🥰 Αν θες να συνεχίσεις μαζί του να το κάνεις! Μια χαρά θα τους αντικρίσεις, δεν έκανες και κάτι κακο! Άγχος είχες για τα μωρά... το ίδιο με σένα θα ένιωθα και θα έκανα! 

      Μπράβο που δε θα κάνεις χοριακη!! Εγώ αν είχε ανοιχτά μικροβιολογικα θα έκανα και σήμερα. 😁 Εχω τοσο αγχος για την Τετάρτη. 

      Αρα πας σε γιατρο τώρα ξανά την 7η εβδομάδα? Τώρα είμαστε στη 4η και κάτι σωστά? Φάρμακα σου έδωσαν κάτι έξτρα? Έχεις ενοχλήσεις? Εμένα με έπιασαν πονακια χαμηλά σαν πόνοι περιόδου μου έδωσαν μαγνήσιο. Συνεχίζω τα φάρμακα που έπαιρνα.

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

σε ευχαριστω πενη μου:) εμενα γιατρος μου ειναι ο δασκαλακης

θα μεινω κορινθο μεχρι 2 ιουνι οπωτε εχουμε χρονο, στειλτε μου μνμ οπωτε ειναι η εδω η στο facebook;)

φιλακια πολλα, σου λεει απο σημερα να χαιρεσαι το αγγελουδι σου:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΑΓΓΕΛΙΚΗΗΗΗΗΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!

ΠΕΝΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ?

ΚΑΤΙΑ ΘΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια τι κάνετε;είχα κάποιο πρόβλημα με το κομπιούτερ και ενω σας διάβαζα, δεν μπορούσα να απαντήσω.

πένυ να χαίρεσε τον γιόκα σου και να τον δείς όπως επιθυμείς σου εύχομαι.

στέγια απο ότι διαβάζω δεν μαζεύεστε και καθόλου σπίτι σας και πολύ μου αρέσει.αλήθεια, για πότε λέτε συνάντηση;εγώ μάλλον θα γεννήσω 16 ιουνίου και ελπίζω να σας προλάβω.φιλάκια θα τα ξαναπούμε


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!! Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Πως τα περάσατε χτες? Βρεθήκατε? Εγώ για τεχνικούς λόγους δεν μπορούσα να έρθω καταλαβαίνετε... Περάσαμε ωραία χτες αλλά σήμερα είμαι σε κόμμα. Όλο να κοιμάμαι θέλω...


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΤΙΤΗ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΕΔΩ ΧΑΘΗΚΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω ότι ξανανοιξε το καφέ της Κορίνθου? Στέγια τι κάνεις?Ο μικρός σου έχει γίνει ένας κούκλος!!Φαινόταν από μωρό παιδί μου!! Πως τα πάτε είναι ησυχούλης? Αντε να ξεσηκώσουμε και τις υπόλοιπες να πάμε για καφεδάκι!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΝΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!!

ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΗΣΥΧΑ ΠΑΙΔΑΚΑΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ,ΤΡΩΜΕ,ΧΟΡΕΥΟΥΜΕ,ΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ ΚΑΙ ΧΟΡΟΠΗΔΑΜΕ.....

ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ...

ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΣ ΑΦΙΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τι κάνετε κοριτσάρες μου?

όλα καλά?

εμείς είμαστε ΤΕΛΕΙΑ!!!

Τι κάνει η μπεμπούλα ΤΙΤΗ?Η Ευγενία?

GEOSTE τι κάνουν οι κουκλάρες σου?

Πένυ άλλη μια φορά σε ευχαριστούμε,είσαι χρυσοχέρα...Τι κάνει ο Κων/νος?

Και αφήνω την όμορφη εγκυούλα για το τέλος...Πώς είσαι?

Πώς αισθάνεσαι?

Πλησιάζει η μέρα που θα αγκαλιάσεις την Πριγκίπισσα σας....

Άντε με το καλοοοοοοο

Φυσικά θέλω να ευχαριστήσω τα κορίτσια που μας τίμησαν με την παρουσία τους...

πολλά φιλάκια σε όλες σας...

θα πιούμε κανα καφεδάκι?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την ώρα που έγραφα στο καφέ μας έγινε 3,5 σεισμός το νιώσατε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειαααα!!!

Ευτυχώς που είμαστε εσύ και εγώ Στέγια και γράφουμε στο καφέ!! Που είσαστε όλες καλεεεεε?

Σεισμός??? Ωχ αρχίσαμε τα κουνήματα?Μακάρι να ναι και ο τελευταίος!

Εμείς είμαστε πολύ καλά!Μεγαλώσαμε, αλωνίζουμε, χοροπηδάμε στους καναπέδες όλο το μεσημέρι (γκκρρρ). Ετοιμαζόμαστε για το σχολείο. Πλέον κοιμόμαστε στο κρεβάτι μας και δεν κάνουμε τσίσα πανω μας. Εχει γίνει σωστό αντράκι! Μου λέει κατι λόγια που τρελαίνομαι! Χτες πήγαμε βόλτα στα μαγαζια. Δοκίμασα ενα φουστάνι, τον ρωτάω αν του αρέσει και τι μου λέει? "είναι υπέροχο" . Που το άκουσε αυτό πάλι?Τον δαγκώνεις ή οχι?

Για καφεδάκι μέσα από τώρα! Οχι όπως την προηγούμενη φορά που δεν μπόρεσα να έρθω.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!

Ουουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!

Τι μου κανετε??????????

Στεγια μου,εμεις δεν τα καταφεραμε τελικα να ερθουμε!:(

Να σας ζησει ο Ιωαννης!!Να ναι παντα γερος!!Εμαθα παντως πως ολα ηταν υπεροχα!!!!!

Πενυ μου σε χασαμε!!!Ελπιζω στην επομενη συναντηση να σας προλαβω.....αλλα θα πρεπει να ειναι πολυ συντομα!!!!Δεν το βλεπω να τον παιρνω ολο τον μηνα......


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάτια!!! Καλά είμαι εγώ εσύ πως πας? Πως νιώθεις που ε-ε-ερχεται? Καθόλου αγχωμένη? Που θα γεννήσεις είπαμε?

Πάντως έχεις τις τέλειες αναλογίες που σε είδα στο fb! Φτου φτου μια κούκλα!

Κανονίστε το εσείς η τριάδα (geoste, τιτη) που είστε η πλειοψηφία και εμείς μέσα! Να είμαστε όλη η παρέα!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...