Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

Γιατι αργει το δευτερο παιδακι;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

valsamoula μου δεν πειράζει, πάμε γερά για το μάιο.Χαζές όμως αυτές οι καθυστερήσεις, μας ξεσηκώνουν χωρίς λόγο.Κι εγώ τώρα είχα 12 μέρες καθυστέρησης κ σκεφτόμουν διάφορα αλλά άργησε πάρα πολύ η ωορρηξία όπως φαίνεται.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ετσι ειναι καλη μου. Εγω μολις καθαρισω θα κανω την μαστογραφια μου γιατι πρεπει να γινει αυτον τον μηνα και θα κανω και την σαλπιγγογραφια που εμεινε απο τις εξετασεις. Παντως πιστευω οτι πρεπει να παιζουν ρολο και τα περιττα κιλα. Ξεκινησα διαιτα και περπατημα λιγο το πρωι που λειπει η μικρη μου και εκοψα και το τσιγαρο. Αντε τι αλλο να κανω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλενάδες. Άκυρο κι από μένα... Το αφήνω και πάλι όμως, δεν ξέρω για πόσο αυτή τη φορά γιατί ετοιμάζομαι για μετακόμιση εξωτερικό. Πού θα πάει, θα μας κάτσει. Κουράγιο φιλενάδες, μην το βάζετε κάτω!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Πως πανε οι προσπάθειες; Εγώ αυτόν τον μήνα δεν έκανα κάτι για είχα μαστογραφία και σαλπιγγογραφια, ευτυχώς ολα καλά. Απο αυτόν τον μηνα θα δοκιμάσω εντατικά την συνταγή που σας εχω προαναφερει. Πάντως την δοκίμασε μια φίλη μου που προσπαθούσε 4 μήνες χωρις προγράμματα και σε τέσσερις μήνες με την συνταγή εντατικά έμεινε εγκυος. Θα σας ενημερώνω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια χαθηκατε; Που πήγατε όλες καλέ; Εγώ ξεκινηςα την συνταγή αυτόν τον μηνα. Επαφη 9η μέρα, αρνητικό τεστ ωορρηξιας με φατσούλα την 10η μερα, θετικο τεστ ωορρηξιας με φατσούλα την 11η μερα και επαφες απο το ίδιο βράδυ, το επόμενο, το μεθεπόμενο, την 14η μερα ρεπό δηλαδή σήμερα και άλλη μια επαφη 16η μερα. Για να δούμε..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια.valsamoula μου μακάρι να πετύχει η συνταγή σου.Πάντως εγώ από ότι είδα αυτό τον μήνα το τεστ ωορρηξίας έδειξε τελείως θετικό τη μέρα που ένιωθα και τους πόνους ωορρηξίας άρα την ίδια μέρα ενώ την προηγούμενη ήταν ελαφρώς πιο αχνό.Ωορρηξία είχα προχτές το Σάββατο και επαφές είχαμε Τετάρτη, Πέμπτη Παρασκευή βράδυ και Σάββατο μεσημέρι.Μετά δεν ξανακάναμε δεν τα καταφέραμε. Για να δούμε τι θα δούμε πάλι.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

perimenoume nea sou :) egw exw ENA panemorfo agoraki 20 minwn alla akomi den niwthw etoimi na apoktisw deftero mwraki thelw na xarw prwta to nini mou k meta na prospathisw gia deftero:)

Καλώς ήρθες καλή μου. Αν θέλεις την γνώμη μου μην το αφήσεις να περάσει καιρος, και εγώ έτσι έλεγα και τώρα που εχει φτάσει η μικρή μου τεσσάρων ετων το εχω μετανιώσει. Και εγώ εχω μεγαλώσει και ήταν δύσκολο να πείσω τον άντρα μου για δευτερο παιδάκι. Γιατι τώρα του αρέσει που εχει μεγαλώσει και ειναι πιο ανεξάρτητη. Λέει θα ξαναγυρίσουμε πάλι στα ξενύχτια κλπ? το κάνει για μένα γιατι βλέπει που το θελω σαν τρελή και για την κορούλα μας να εχει ενα αδελφάκι.

Σε ευχαριστώ για τις ευχές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...