Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Γιατι αργει το δευτερο παιδακι;


Recommended Posts

Μακάρι κοριτσάκι μου. Σου το εύχομαι ολόψυχα αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου. Εμένα οι γόνιμες είναι απο την Μεγάλη Τετάρτη και μετα. Ο θεός να με συγχωρέσει αλλά δεν μπορώ να χασω και αυτόν τον μήνα , ήδη έχασα τον προηγούμενο που έλειπε ο άντρας μου ταξίδι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για τι πράγμα να σε συγχωρέσει; Που θέλεις να κάνεις παιδί ;;; Να' σουν καλόγρια σε μοναστήρι, να πω άντε, εντάξει... Καλή επιτυχία ολόψυχα σου εύχομαι. Και το σπερμοδιάγραμμα αν δε βγει 100% ντούρο μην ανησυχείς. Τα αγοράκια μπορούν να γονιμοποιούν ακόμη και σε μια μέτρια κατάσταση!

Σ' ευχαριστώ για τις ευχές!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα κι εγώ από το γιατρό,είχα πάει για τεστ παπ.Του είπα ότι προσπαθούμε 9-10 μήνες.Γενικά με βρήκε μια χαρά από αυτά που είδε αυτός,ωοθήκες καλές κ αν κ στη μια έχω μια κύστη εδώ κ χρόνια μου είπε ότι δεν εμποδίζει. Επίσης έχω ουρεόπλασμα αλλά ούτε αυτό εμποδίζει.Οπότε άμα θέλουμε σε 2-3 μήνες είπε να κάνουμε σαλπιγγογραφία κ σπερμοδιάγραμμα.Πφφφ κι όσο δεν ήθελα να μπω σε τέτοιες διαδικασίες,τέσπα ελπίζω να μη χρειαστεί. Επίσης είμαι στη 17η μέρα αλλά μου πε ότι δεν έχει γίνει ωορρηξία ακόμα(πάλι μεγάλο κύκλο θα έχω) άρα πάω κι εγώ για Μ.Εβδομάδα αλλά δεν ξέρω δε νομίζω να κάνω κάτι,δε μου πάει καρδιά.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακια μου μακαρι. Αυριο θα παμε για το σπερμοδιαγραμμα και τον αλλο μηνα θα κανω και μια σαλπιγγογραφια. Ελπιζω να εχουμε καλα αποτελεσματα. Θα σας ενημερωσω. Φιλακια.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εγώ μετά το τεστ παπ αρχισα να εχω πονακια περιοδου κι απο χτες είχα πρώτα καφέ υγρά κ μετά αίμα. Είναι σαν περίοδος αλλά δεν έχω καθόλου ροή. Τι έγινε ρε γαμώτο?19η μέρα περίοδο?Και γιατί έτσι?Με πήρε πολύ απόκάτω...


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, σας εύχομαι Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα! Να περάσετε τέλεια και του χρόνου τέτοιο καιρό να έχουμε όλες από ένα δεύτερο (ή και τρίτο... who knows?) μωράκι! Εγώ φεύγω για το χωριό και θα τα πούμε την άλλη εβδομάδα. Φιλάκια!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και απο μένα φιλεναδες μου σας εύχομαι ολόψυχα καλή ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία και ευτυχία για όλο τον κόσμο. Και για εμάς που επιθυμούμε μωράκια να έρθουν με το καλό. Φιλια σε όλες σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια Πολλά κορίτσια!Καλά περάσατε?Εμείς χτες επιστρέψαμε κι ακόμα προσαρμοζόμαστε. Όσο για τα δικά μας εγώ δεν ξέρω σε τι φάση είμαι.Είδατε που έλεγα ότι είχα λίγο αίμα?Κράτησε 4 μέρες αλλά πολύ λίγο, ο γιατρός είπε ότι είναι από το τεστ παπ κι οχι περίοδος. Οπότε δεν ξέρω πότε περιμένω πλέον. Βάσει προηγούμενης περιόδου είμαι στην 34η μέρα αλλά έκανα ένα τεστακι hometest το πρωί αρνητικό βγήκε,τεσπα περιμένω κ βλέπω


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Τι κανετε; εγω περιμενα χτες να αδιαθετησω αλλα τιποτα. Εχω πονακια περιοδου απο το Σαββατο και πολλα αερια απο την προηγουμενη εβδομαδα. Θα περιμενω μερικες μερες και μετα θα κανω τεστ. Φοβαμαι να την ξαναπατησω. Αχ μακαρι να ειμαι κοριτσια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα... κοριτσια εχω πολυ καιρο να μαθω νεα σας.. αλλα σας ευχομαι γρηγορα να φουσκωσουν οι κοιλιτσες σας... φιλακια


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...