Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Γιατι αργει το δευτερο παιδακι;


Recommended Posts

Τελικά μου ήρθε τώρα το μεσημέρι η κοκκινομούρα,είμαι λίγο στα χάλια μου αλλά θα περάσει. Θα πάω να γραφτώ και γυμναστήριο το απόγευμα και 11/4 που έχω ραντεβού με το γιατρό για τεστ παπ θα δούμε τι πρέπει να κάνουμε.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Lazariska μου δεν σου ηρθε λιγο νωρις βρε κοριτσι μου. Στις 14 του μηνα σου βγηκε θετικο το τεστακι και απο την στιγμη που βγαινει θετικο σε 12 με 24 ωρες γινεται ωορρηξια. Δηλαδη σε 10 μερες αδιαθετησες; Ηταν κανονικη περιοδος αυτη που σου ηρθε;

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αν κατάλαβα καλά από υγρά κ κάτι πονάκια ,πρέπει να έγινε εκεί στις 14 του μήνα, την ίδια μέρα(δεν είχα κάνει την προηγούμενη τεστάκι για να δω αν ήταν θετικό πάλι)Από κει και πέρα είναι 12 μέρες, ε τόσο μετά απτην ωορρηξία μου έρχεται συνήθως και τις 2 φορές που έμεινα έγκυος κάπως έτσι τα είχα υπολογίσει. Τώρα τι να σου πω όπως κ να χει μου ήρθε


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σας είπα, μην τα εμπιστεύεστε αυτά τα ρημαδοτέστ! Εμένα επί 7-8 μέρες συνεχόμενα μου έβγαζε ότι είχα ωορρηξία, μέχρι που τα πέταξα! Φαντάζομαι αν συνέχιζα θα μου'δειχναν ότι το μισό μήνα μπορώ να συλλάβω! χε,χε,χε...


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα κοριτσια επεσε μεσα στην ωορρηξια μου το τεστακι αλλα ειχα μονο μια επαφη με τον αντρουλη μου στις γονιμες μερες γιατι εφυγε ταξιδι και γυρισε οταν πια ειχαν τελειωσει. Παμε τον αλλο μηνα παλι!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι λέει κορίτσια;;; Πώς πάει ο "στόχος";;; Εγώ με το καλό ξεκινάω επιτέλους! Σήμερα αύριο τελειώνει η περίοδος και ξεκινάω τη μέθοδο που μας είπε η φιλενάδα μας η valsamoula αλλά χωρίς τεστ ωορρηξίας γιατί τα θεωρώ απάτη. Wish me luck φιλενάδες!!!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τώρα είμαι στην 9η μέρα. Θα κάνω όσα τεστάκια μου μειναν αυτό το μήνα.Ελπίζω να μην αργήσει η ωορρηξία πάλι κ πέσει Μ.Εβδομάδα γιατί εκεί δε θέλω να κάνω τίποτα.Έχω και τη μικρή με γαστρεντερίτιδα από χτες κ δεν έχω πολύ όρεξη για ζουζουνίσματα,άντε να συνέλθει να δούμε.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσαρες να σας ευχηθω καλη καλη επιτυχια και σταυρωνω και τα δαχτυλα. Εγω περιμενω σημερα κανονικα να αδιαθετησω και μολις καθαρισω θα του δωσω και θα καταλαβει. Να ερθει και ο αντρουλης μου απο την Γερμανια το Σαββατο να μπουμε σε μια σειρα........ αχ κοριτσακια μου μακαρι να εχουμε ευχαριστα συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα rica μου. Εγω μολις καθαρισα και περιμενω τις γονιμες. Επεισα και τον αντρα μου να κανουμε την δευτερα ενα σπερμοδιαγραμμα και μια καλλιεργεια για να δουμε οτι ειναι ολα οκ και απο εκεινον. Περασαν 6 μηνες....... νομιζω οτι πρεπει να ψαχτουμε λιγο ......

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ίσως, αν και δεν θα συμβαίνει τίποτα σοβαρό από τη στιγμή που έχετε ήδη ένα παιδάκι. Εγώ είμαι στις γόνιμες και... ό,τι μπορούμε κάνουμε ;)

Δεν άντεξα τελικά και πήρα και τεστ ωορρηξίας. Κορίτσια, το ψηφιακό πήρα κι έσταξα μια 50άρα κι ακόμα την κλαίω... αλλά έλα που μ' αυτό έμεινα έγκυος στην κόρη μου! Ενώ τα απλά όπως σας έχω πει, δεν τα εμπιστεύομαι αφού επί μια εβδομάδα μου βγάζαν ωορρηξία! Τέλοσπάντων, καλή μας επιτυχία για άλλη μια φορά!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...