Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερααααααα!!!!κοντρα στο συννεφιασμένο τοπίο που βλέπω απο το παράθυρο....ειναι Σάββατο κ θα κάνετε χουχού με τα αντρακια σας κ αυτο ειναι το ζητούμενο :D

Ρε κορίτσια σήμερα ξύπνησα με πόνους σαν τραβηγματα -σφαχτάκια στην κοιλιά τέρμα αριστερά...δηλαδή κοντα στα πλευρά.....:rolleyes: τώρα μου πέρασε αλλα τρόμαξα....μεγαλωνει η κοιλια γι αυτό;;;;επίσης έπαθα κ το άλλο.....την ωρα που έκανα την ένεση στη κοιλιά ο μπεμπης έριξε κλωτσίδι στο σημείο αυτο....κ ταραχτηκα.....αποκλείεται να φτάνει η ενεσούλα τη μητρα εεεεεεεε;;;;;;το δω ρωτήσει στην αιματολογο αλλα να σήμερα σοκαριστηκα......πάλι!!!!

Ντοριτα, Μάρντο κ Αλοβεσα κι εγω έτσι νοιώθω....πολυ βαριά....απο το πρωι πια....παλιά το ενοιωθα τα απογεύματα....τώρα όλη μέρα.....


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και γω νιώθω πλέον βαριά κυρίως τα απογεύματα... Ευτυχώς με το στομάχι δεν έχω θέμα αλλά η αλήθεια έιναι ότι τώρα τελευτάια δεν τρώω και πολυ!!!

Thokaki δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να φτάσει η ένεση στο σάκκο η στο μωρό..... Ηρέμησε καλό μου... Ο μπέμπης δεν ξέερει ότι τρυπιέσαι για να αντιδρά....


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααααα!!!!κοντρα στο συννεφιασμένο τοπίο που βλέπω απο το παράθυρο....ειναι Σάββατο κ θα κάνετε χουχού με τα αντρακια σας κ αυτο ειναι το ζητούμενο :D

Ρε κορίτσια σήμερα ξύπνησα με πόνους σαν τραβηγματα -σφαχτάκια στην κοιλιά τέρμα αριστερά...δηλαδή κοντα στα πλευρά.....:rolleyes: τώρα μου πέρασε αλλα τρόμαξα....μεγαλωνει η κοιλια γι αυτό;;;;επίσης έπαθα κ το άλλο.....την ωρα που έκανα την ένεση στη κοιλιά ο μπεμπης έριξε κλωτσίδι στο σημείο αυτο....κ ταραχτηκα.....αποκλείεται να φτάνει η ενεσούλα τη μητρα εεεεεεεε;;;;;;το δω ρωτήσει στην αιματολογο αλλα να σήμερα σοκαριστηκα......πάλι!!!!

Ντοριτα, Μάρντο κ Αλοβεσα κι εγω έτσι νοιώθω....πολυ βαριά....απο το πρωι πια....παλιά το ενοιωθα τα απογεύματα....τώρα όλη μέρα.....

Καλημέρα όμορφες!!

Θωκουλίνι μην ανησυχείς ψυχούλα μου κι εμένα όποτε κάνω την ενεση μου ρίχνει δυο τρεις και έντονες όχι αστεία!! βρε κάτσσσσ καλά!!

Εκανα ενέσεις και στην ποηγούμενη εγκυμοσύνη μέχρι και τον 9ο δεν έχει φόβο.....

κι εγώ ΄΄εχω τραβήγματα....το πόσο βαρια νοιώθω το καταλαβαίνετε φαντάζομαι που δεν μπαίνω και συχνά....χάλια κορίτσια μου χάλια....μες στο σπίτι τα μαλλιά σα σφουγγαρίστρα....πφφφφφφφ

Λαχάνιασμα και περπάτημα χελώνας...με έχει κεθεώσει λίγο και το ψυχουλίνι μου που δε με αφήνει να αναπαυτώ μες στην ημέρα και κάνω δουλειές αλλά χαλάλι του..

πάντως τα περίμενα πιο ευδιάθετα τα πράματα αλλά είμαι κομμάτια και έχουμε ακόμα πολύ γμτ......τουλάχιστον μπαίνει η ανοιξη και ανοίγει και η ημέρα οπότε πιστεύω κάπου στο τέλος της διαδρομής να σωθούμε!!! Κάτι είναι κι αυτό!!

Φιλάκια πολλά


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!! Χρόνια μας πολλά κ να μας χαίρονται!!!

τι κάνετε? εγώ λίγο χάλια...από χθες έχω συνάχι κ λίγο μπούκωμα κ δακρύζουν τα μάτια μου...φυσικά μαύρο ύπνο έκανα αφού τα είχα όλ'αυτά + το ότι σηκώνομαι 3-4 φορές για τσίσα αφηστε τα!!!:evil::evil:

Κοριτσάκια μου καλησπερα!!!!μολις γυρίσαμε απο τον γιατρό...ειμαστε 930 γραμμάρια!!!!

μωρέ μπράβο στη μπέμπα σας!!! κι εγώ θα πάω σε 2 εβδ. περίπου κι ανυπομονώ να δω πόσο θα είμαστε!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια μου!! Χρόνια μας πολλά κ να μας χαίρονται!!!

τι κάνετε? εγώ λίγο χάλια...από χθες έχω συνάχι κ λίγο μπούκωμα κ δακρύζουν τα μάτια μου...φυσικά μαύρο ύπνο έκανα αφού τα είχα όλ'αυτά + το ότι σηκώνομαι 3-4 φορές για τσίσα αφηστε τα!!!:evil::evil:

μωρέ μπράβο στη μπέμπα σας!!! κι εγώ θα πάω σε 2 εβδ. περίπου κι ανυπομονώ να δω πόσο θα είμαστε!!

Καλημέρα καλή Κυριακή!!

Καρδουλίτσα μ τι κάνεις πώς παν οι παίδαροι;;; Περαστικά θέλει προσοχή όλες οι αρρώστιες κυκλοφορούν ......κι εγώ ανυπομονώ να τα χιλιάσουμε τα κιλά μας:D :D Μπράβο βρε μπέμπουλο!!!!!

Σε 20 μέρες ραντεβού!!

Θώκιιιι που εισαι ψυχή θα συμπέσουμε σε κανα ραντεβουδάκι; τι κάνεις κλεισμένη εισαι;;

Καλημέρα όλη μέραααα

ετοιμάζομαι για δουλειά

φιλιά


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνεγκυούλες μου όμορφες!!!!πως ερημώνει καθε σκ το μαγαζάκι μας;;;σημαινει όμως οτι περνάμε καλα με τα αντρακια μας κ τις φαμίλιες μας εν γενει...

Καρδούλα μου περαστικούλια σας.....θέλει προσοχή αυτός ο καιρος....το θετικό του κατ οίκον περιορισμου μου :tongue:

Ιωαννάκι μου εσύ πως είσαι με τα πονάκια;πέρασαν;

Μουντάκι μου όμορφο...τι κάνεις συμπεθεράκι μου;μωρε ναιιιιι δεν καταλαβαίνει οτι τρυπιεμαι....αλλα να....κλωτσησε την ωρα που έκανα την ένεση στο ίδιο σημειο:shock: κ φοβήθηκα μην το πείραξα :confused: τεσπα το ξεπέρασα!!!μου είσαι κ σήμερα στην ονειροχώρα;;;δεν πιστεύω να έχεις αποδράσει απο εκεί....θα σε μαλώσω....

Μανούλα Αρτίστα μου έλειψες αυτές τις μέρες που απείχες....έχω εναν κατ οίκον περιορισμό φιλενάδα μεχρι να γιάνω πλήρως....εγω έχω ντοκ την άλλη Δευτέρα...οπότε καθώς φαινεται δεν θα παίξει συντονισμός....στο ιατρείο.....μπορει όμως να συντονιστούμε στη γέννα κ να είμαστε δίπλα δίπλα....δεν μου είπες....πως σου φάνηκε ο ντοκ μας;εμεινες ευχαριστημένη;

σε καταλαβαίνω οτι υπέρ κουράζεσαι....κ έχεις τόσο δίκιο...κανε όμως υπομονίτσα....ειναι ευλογημένη κούραση.....

Μπεμπουλάκι πόσο πολυ μεγαλωσατε;;;;;τι ωραία νεάκια!!!μπραβο φίλη μου!!!ανυπομονω να πάω τη Δευτέρα κ εγω!!!!!!

Τα φιλάκια μου σε όλα τα κοριτσόνια!!!!

Καλό βραδάκι


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες!ΤΙ κάνετε!

Μαύρα βράδια περνάω πλέον, με σουβλιζει η μέση μετά τις 4 το πρωί. Σήμερα είμαι όρθια από τις 5,30 και μέχρι τις 5,30 έχω σηκωθεί τουλάχιστον 5-6 φορές για την γνωστή τουαλέτα! Αλλά δεν έχω πρόβλημα αφού ο μπέμπης είναι ξύπνιος μαζί μου και μου κάνει παρέα! Πολύ κλώτσίδι τις τελευταίες 3 μέρες.

Οσον αφορά το θέμα στυλ γαστριτιδας που αναφέρατε, κορίτσια περνάω τα ίδια, αλλά νόμιζα ότι μάλλον την έχω αρπάξει. Κι εμένα πονάει το στομάχι μου προς τα αριστερά έχω πονάκια.... δεν το φαντάστηκα οτι μπορεί να είναι απο το παιδί!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

τα πέρασα κι εγώ αυτα τα στυλ γαστριτιδας και περασαν μετα απο λιγες μερες. τωρα είμαι φουλ ενεργεια και δεν κουραζομαι καθόλου στη δουλεια. οπότε μην ανησυχειτε, είναι περαστικο.

ενταξει οι πόνοι στη μέση πάντα υπάρχουν.

κατι άλλο ήθελα να ρωτήσω. κάθε μέρα τον ακουω τον μπέμπη, ρίχνει κλωτσίτσες ή κάνει σβουρίτσες αλλά γενικά δεν έχω δει να αυξάνεται σε ένταση αυτο. εδώ ακουω που λέτε για δυνατες κλωτσιες που σας ξυπνανε κλπ. εγω, τυχαινει να ξυπνησω μες στη νύχτα για αλλους λόγους και να τον καταλαβαινω αλλα δεν με ενοχλει να κοιμηθω πάλι παρόλες τις κινήσεις του. ισα ισα τις βρίσκω και ευχάριστες. τι έχετε να πείτε για ολα αυτα??


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...