Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

εξωτερικος ειναι ο πονος..το νιωθω σαν ενα σφιξημο που με ποναει για μερικα δευτερολεπτα και μετα περναει.

εξωτερικός;;;;:rolleyes: κι εγώ έχω κάτι τσιμπηματάκια εκεί κάτω ώρες ώρες....αλλά όχι εξωτερικά.....................Ιωαννάκι μου ρώτα τον ντοκ σου καλύτερα....πιθανότατα ό,ως αφού είναι εξωτερικός δεν θα είναι πράμα σοβαρό!!!!

υγ. η κοιλίτσα η δική σου είναι όοοοοοοοοοοοοοολα τα λεφτά δεδομένης της εβδομάδας σου!πετάχτηκε πολύ νωρίς φίλη μου ε;;;; έτσι θα είναι και σε εμάς στο δεύτερο;;;;τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να πω και κάτι ακόμη;;;;

το μωράκι μου στο τικεράκι γιατί έχει τέτοια φρύδια Παναγιά μου; κι επίσης αχνοφαίνεται και μουστάκι ή είναι ιδέα μου; σε λίγο θα μου το απεικονίζουν και ως φαντάρο..................:shock::shock::shock:


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

να πω και κάτι ακόμη;;;;

το μωράκι μου στο τικεράκι γιατί έχει τέτοια φρύδια Παναγιά μου; κι επίσης αχνοφαίνεται και μουστάκι ή είναι ιδέα μου; σε λίγο θα μου το απεικονίζουν και ως φαντάρο..................:shock::shock::shock:

Χαχαχα!!!!!!και μένα έτσι το έδειχνε!!!!!!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

να πω και κάτι ακόμη;;;;

το μωράκι μου στο τικεράκι γιατί έχει τέτοια φρύδια Παναγιά μου; κι επίσης αχνοφαίνεται και μουστάκι ή είναι ιδέα μου; σε λίγο θα μου το απεικονίζουν και ως φαντάρο..................:shock::shock::shock:

Και αν ...λεω εάν... είναι ο επόμενος Καραμανλής???? :-):smile::-):smile::-):rolleyes:


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

εξωτερικός;;;;:rolleyes: κι εγώ έχω κάτι τσιμπηματάκια εκεί κάτω ώρες ώρες....αλλά όχι εξωτερικά.....................Ιωαννάκι μου ρώτα τον ντοκ σου καλύτερα....πιθανότατα ό,ως αφού είναι εξωτερικός δεν θα είναι πράμα σοβαρό!!!!

υγ. η κοιλίτσα η δική σου είναι όοοοοοοοοοοοοοολα τα λεφτά δεδομένης της εβδομάδας σου!πετάχτηκε πολύ νωρίς φίλη μου ε;;;; έτσι θα είναι και σε εμάς στο δεύτερο;;;;τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Η κοιλιτσα μου εμενα φαινοταν απο την 11η εβδομαδα! παντα στο δευτερο παιδακι φαινεται πιο νωρις.αμα βλεπατε πως ηταν η κοιλια μου στο πρωτο θα νομιζατε οτι ειχα διδυμα χαχαχαχαχα τεραστεια!!!! :D:D:D


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να πω και κάτι ακόμη;;;;

το μωράκι μου στο τικεράκι γιατί έχει τέτοια φρύδια Παναγιά μου; κι επίσης αχνοφαίνεται και μουστάκι ή είναι ιδέα μου; σε λίγο θα μου το απεικονίζουν και ως φαντάρο..................:shock::shock::shock:

χαχαχαχαχαχαχαχα με κανατε και γελασα παλι σημερα!! να ειστε ολες καλα βρε κοριτσακια μου!!! :P:p:p


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Η κοιλιτσα μου εμενα φαινοταν απο την 11η εβδομαδα! παντα στο δευτερο παιδακι φαινεται πιο νωρις.αμα βλεπατε πως ηταν η κοιλια μου στο πρωτο θα νομιζατε οτι ειχα διδυμα χαχαχαχαχα τεραστεια!!!! :D:D:D

μπράβο ρε φίλη!!!τέλεια είναι!!!και μένα πετάχτηκε πάντως πολύ νωρίς και όλοι μου έλεγαν ότι είμαι παραπάνω και ότι μετράω λάθος :shock::shock: χααχχααχχααχαχ

πως είσαι; πέρασαν τα πονάκια;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ έχεις τσαντιστεί που έχασες γι αυτό μου τα λες αυτά!!!!:tongue::tongue:

Δεν φτάνει που θα γίνει διάσημο! Μιλάς κιόλας!!!!;) Εγώ ένα θα σου πω...η κόντρα συνεχίζεται!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν φτάνει που θα γίνει διάσημο! Μιλάς κιόλας!!!!;) Εγώ ένα θα σου πω...η κόντρα συνεχίζεται!

αχαχαχαχχααχαχαχ δεν τη θέλω τέτοια διασημότητα χαχαχααχαχαχχααχ κι αν ο δικός μου είναι ο επόμενος Καραμανλής (ξουτ ξουτ) εσένα ήντα θα γενεί; ο επόμενος Γουίνι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:shock::shock::shock: χαχαχαχαχαχα πω πω με έχει πιάσει βλακεία σημερα!!!!!!ο εγκλεισμός φταίει!!!!!έεεεεεεεεεεεεεελα μην έχουμε κόντρα!!!!έχουμε και ίδιο πλακούντα!χαχχαχαχαχα θες να γίνουμε πάλι φίλες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπράβο ρε φίλη!!!τέλεια είναι!!!και μένα πετάχτηκε πάντως πολύ νωρίς και όλοι μου έλεγαν ότι είμαι παραπάνω και ότι μετράω λάθος :shock::shock: χααχχααχχααχαχ

πως είσαι; πέρασαν τα πονάκια;

καλυτερα ειμαι ναι μου περασαν πηρα τηλ. τι γιατρο μου και μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα..ειναι επειδη ανοιγουμε σιγα σιγα απο κατω και για αυτο ποναμε!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχχααχαχαχ δεν τη θέλω τέτοια διασημότητα χαχαχααχαχαχχααχ κι αν ο δικός μου είναι ο επόμενος Καραμανλής (ξουτ ξουτ) εσένα ήντα θα γενεί; ο επόμενος Γουίνι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:shock::shock::shock: χαχαχαχαχαχα πω πω με έχει πιάσει βλακεία σημερα!!!!!!ο εγκλεισμός φταίει!!!!!έεεεεεεεεεεεεεελα μην έχουμε κόντρα!!!!έχουμε και ίδιο πλακούντα!χαχχαχαχαχα θες να γίνουμε πάλι φίλες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Καλά, αν και εμενα δεν με ενοχλει αν γινει ο γουίνι!!!!

Αντε πάλι φίλες!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα ειμαι ναι μου περασαν πηρα τηλ. τι γιατρο μου και μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα..ειναι επειδη ανοιγουμε σιγα σιγα απο κατω και για αυτο ποναμε!

Τουλάχιστον τώρα ξέρεις! :D


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα ειμαι ναι μου περασαν πηρα τηλ. τι γιατρο μου και μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα..ειναι επειδη ανοιγουμε σιγα σιγα απο κατω και για αυτο ποναμε!

μπράβο γλυκό μου!ανοίγουμε κι εκεί κάτω ε;;;;:shock: χαχαχαχαχα

Καλά, αν και εμενα δεν με ενοχλει αν γινει ο γουίνι!!!!

Αντε πάλι φίλες!

:D:D:D


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...