Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ηλιοβασιλεμα μου,καλησπερα!!!καλα εισαι???η κορακλα σου καλα ειναι???

καλα ειμαι και εγω και η μπεμπα μου!!!!!φαγαμε τωρα τοστακι και καρπουζακι!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ηλιοβασιλεμα μου,καλησπερα!!!καλα εισαι???η κορακλα σου καλα ειναι???

καλα ειμαι και εγω και η μπεμπα μου!!!!!φαγαμε τωρα τοστακι και καρπουζακι!

Σημερα της ελειψα της κορης μου. Ξυπνησε το πρωι και ειχαμε ηδη φυγει για τις εξετασεις μας και γυρισαμε μεσημερι και καταλαβαινεις, την πηρε το παραπονο!!!

Ευτυχως η σαλπιγγογραφια είναι καλή και το σπερμοδιαγραμμα νομιζω και αυτο νορμαλ αλλά πρεπει να το παω πρωτα σε ουρολογο να το δει.


Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όλα τέλεια. Τώρα γυρίσαμε από βραδινή έξοδο. Το δαχτυλίδι πρέπει να έπεσε μέσα:αγόρι μου είπε κατά 90%. Θα δούμε στο β'επιπέδου την πρώτη βδομαδα του Αυγουστου.Πατουσακι πότε πας εσυ;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όλα τέλεια. Τώρα γυρίσαμε από βραδινή έξοδο. Το δαχτυλίδι πρέπει να έπεσε μέσα:αγόρι μου είπε κατά 90%. Θα δούμε στο β'επιπέδου την πρώτη βδομαδα του Αυγουστου.Πατουσακι πότε πας εσυ;

Mπραβο Yola μου!!!!!!!Τελειαααααααααααα!!!!!!!!!!

Κι αλλη αγορομανουλα!!!!!Δεν ξερω για την πατουσιτσα αλλα μιας και ειμαι μεσα να σου πω οτι εχω παω στις 29 Ιουλιου κι εχω τρομερο αγχος γιατι απο κει θα κριθει αν θα κανω αμνιο!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!α,ετσι παει???γιατι εγω απο σας περιμενω προικα!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!καλα ειναι η νυφουλα σου!!!!!!κοιμαται!!!!!!!!

ο γαμπρουλης μου,καλα ειναι????????????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!

Βεβαια!!!!!Τετοιο κοριτσαρο και θα τον αφησουμε χωρις προικα??

Ηδη ξεκιναω πλεξιμο!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλα ειναι συμπεθερα μου!!!!!!Ουτε μιλαει ουτε λαλαει!!!!!!!!;););););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!

ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ!!!!!!!!!!!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣΕΤΕ,ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!

ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!

ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΣΤΟΜΑΧΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ!!!

ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΦΥΣΕΩΣ Η ΚΑΤΙ ΥΠΟΒΟΣΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΛΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ!!!

ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΗς ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ!!!

ΑΣ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!

__________________

dev341pfs__.png


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια παω για υπνο γιατι μιλαω μονη μου στο φορουμ!!!

χαχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!

Xrydim μου ελπιζω να τα καταλαβουμε καλα συντομα τα μωρακια μας για να μην αγχωνομαστε κοριτσακι μου!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου τελεια!!!!Μην ανησυχεις!!Ειπαμε πολυ συντομα θα μεινεις εγκυος!!!

Κανε τις εξετασεις για να νιωσεις εσυ πιο ασφαλης αλλα τιποτα δεν θα δειξουν!!Ολα θα ειναι τελεια καλο μου πλασμα!!!!!!!:D:D:D:D:D

Καληνυχτα νερα'ι'δουλες μου ομορφες(και το κοαλακι εννοειται,γιατι ειναι εδω κοντα μας) καλη ξεκουραση και φιλακια στα ζουζουνια σας!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ χάρηκα πολύ με τα νεάκια σου!! Η εξεταση της σαλπιγγογραφίας ήταν επώδυνη τελικά;; Ο φουκαριάρης ο άντρας σου, πάλι καλά που τα κατάφερε σε αυτές τις συνθήκες, αλλά είμαι σίγουρη οτι και από κει δεν έχετε τίποτα να φοβάστε! Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα για το σπερμοδιάγραμμα;;

Καιρός να χαλαρώσετε τώρα λίγο!

YOLA μου, υπέροχα τα νέα σου!! Για αγοράκι μάλλον ε; Θα το φτιάξεις το ζευγαράκι με το καλό. Εγώ λογικά θα κάνω β επιπέδου πιό αργά, γυρω στις 20/8 υπολογίζω. Εσένα θα σε βάλει στις 20 εβδομάδες να την κάνεις! Μια χαρά!!

ΜΠΟΤΣΑΚΙ μου δεν ήξερα οτι παίζει να κάνεις άμνιο για κάποιο λόγο;

Υποθετω τελειως τυπικά λόγω ποσοστών εξαιτιας ηλικίας; Δεν υπήρχε άλλο εύρημα αν θυμάμαι καλά! Μην ανησυχείς, όλα θα είναι τέλεια!

Μην ξεχασεις αν εχεις νεότερα για το Κοαλάκι να μας ενημερώσεις!

Κορίτσια μου υπόλοιπα τί κάνετε;

Χτες βγήκα δειλά δειλά και πήγα κ πήρα σουβλάκια να κάνω έκπληξη στον άντρα κ την κόρη μου, που επιστρέφαν από βόλτα! Μετά σταυροκοπούσα το εσώρουχο μου πριν παω τουαλετα, μη δω τίποτα... Άλλη φοβία κ τούτη! Ελπίζω να το ξεπερασω γρήγορα...

Καλημέρααααααααα!!!!!!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερεςςςς!!!

Ηλιοβασιλεμα τι ομορφα νεα ειναι αυτα αντε καλα αποτελεσματα κουκλα μου και απο το σπερμ/γραμμα!

Κοααλακι ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα!!σε περιμενουμε πισω!!!

Yola μου αντε με το καλο να κανεις και τον γιο σου!ολα καλα οποτε μια χαρα νεα και εσυ αντε μπραβο μια μια να φερνουμε καλα νεα στην τρελοπαρεα!

Μποστακι καλε μην αγχωνεσαι εκει ειναι το μωρο σου και ειναι καλα παιζουν πολλα ρολο για το ποτε θα το νοιωσεις!μην ανησηχεις η κολλητη μου και τα 2 παιδια τα ενοιωσε μετα την 22η εβδ!

Μαυ μου θα το ξεπερασεις που θα παει κανε εσυ το σταυρο σου για καλο και για κακο και σιγα σιγα τωρα στην αρχη οκ!η κορακλα τι κανει?

Θαλεια μου εξαφανιστηκες και εσυ?με τον μικρο που να προλαβεις!πως παει το δοντακι του?

πατουσιτσα μου τρως κατι αλλο εκτος απο τοστ?χαχα

Ελλη μου τι κανει ο κωλοτουμπας σου?εχουν αρχισει να μου ερχονται προιοντα και με πηρα τηλ και απο ενα σαιτ το mynewbaby.gr το οποιο εχει λιμπερο ,κικο,μεντελα και δεν θυμαμαι ποια αλλα με πολυ καλες τιμες συν οτι σου κανουν δωρο!η παραδοση ειναι δωρεαν!!

xrydim μου τι κανεις πως εισαι σημερα?

αγορομαμυ που εξαφανηστηκες και εσυ?

Εγω ειμαι σχετικα καλα σημερα και μετρα αναποδα τις μερες λογικα την αλλη παρασκευη θα παω να με δει αλλα δεν ειναι σιγουρο γιατι τις κλεινω πρωινο ραντεβου λογο οτι δεν βολευει να ερθει αλλιως ο αντρας μου μαζι με τα ωραρια εργασιας του και παντα την παιρνω τηλ 2-3 μερες πριν να της θυμισω ποτε ειναι να με δει αλλες φορες με βλεπει εκεινη την ημερα αλλες φορες αν τυχει κατι πχ καμια καισαρικη,κανενα χειρουργειο κλπ μου το μεταφερει για πιο μετα !!

οποτε μετραω αλλες 7 ημερες να παω να δω την βιαστυκουλα μου!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαράκι!!

Κάθε πότε πας στο γιατρό τώρα; Κάθε 3 εβδομάδες περίπου;

Ελπίζω να μην ακυρωθεί το ραντεβού σου για κανέναν λόγο και να δεις τι μωράκι σου σε 7 μέρες!!

Ο γιος σου τι κάνει;;

Εγώ καλοσυνήθισα με την κόρη μου κάθε μέρα και θα μου κακοφανεί λίγο από Δευτέρα!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ by Koalaki :-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

Ngn >>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Stefaniana >>> έρχεται και ο 2ος Λαρισσαίος στις 7/11

Xrydim >>> δουλευτιαρικο κορίτσι θα βγει και αυτο σαν τη μανα του, θα πάρει ρεπό στις 26/11!!!

Ελλη >>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Πατουσίτσα >>> Κόρη, Νέα νύφη Κλεισμένη για τον Μποτσακογιό, αναμένουμε στις 21/12

May23 >>> κόρη έχει και έρχεται και η δευτερη η Χριστουγεννιάτικη στις 25/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα...!!!!!!

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι

Yola >>> κόρη έχει και έρχεται ο γιος να προσέχει την αδερφούλα του!!!

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ>>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.

Πλειοψηφούν τα αγοράκια μας αλλά δεν πειράζει!!!!!;););)


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαράκι!!

Κάθε πότε πας στο γιατρό τώρα; Κάθε 3 εβδομάδες περίπου;

Ελπίζω να μην ακυρωθεί το ραντεβού σου για κανέναν λόγο και να δεις τι μωράκι σου σε 7 μέρες!!

Ο γιος σου τι κάνει;;

Εγώ καλοσυνήθισα με την κόρη μου κάθε μέρα και θα μου κακοφανεί λίγο από Δευτέρα!

καλημερα στην πρωτη εγγυμοσυνη πηγαινα καθε 18-20 ημερες και σε αυτη την εγγυμοσυνη παω καθε 12-15 ημερες εξαρταται!

οταν μπω στο μηνα μου πρωτα ο ΘΕΟΣ θα με βλεπει οπως και στο πρωτο καθε 5 ημερες!!!

αχ και εσυ ειναι αναγκη να επιστρεψεις στη δουλοεια?

εγω θα φοβομουν δεν θα πηγαινα!

ο Αλεξανδρρουλης καλα ειναι!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D ΛΙΣΤΑ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΣ by Koalaki :-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

Ngn >>> γιο έχει και ετοιμάζει κορη, ερχεται ο γατοπαρδος...15/10

Stefaniana >>> έρχεται και ο 2ος Λαρισσαίος στις 7/11

Xrydim >>> δουλευτιαρικο κορίτσι θα βγει και αυτο σαν τη μανα του, θα πάρει ρεπό στις 26/11!!!

Ελλη >>> να το το τρικαλινο στις 02/12

Μποτσάκι >>> γιοκαρος με τα "ουυυυλα" του, θα τα σπασω ολα στις 08/12

Πατουσίτσα >>> Κόρη, Νέα νύφη Κλεισμένη για τον Μποτσακογιό, αναμένουμε στις 21/12

May23 >>> κόρη έχει και έρχεται και η δευτερη η Χριστουγεννιάτικη στις 25/12

Maeve >>> να τος και ο πατρινος στις 27/12

Μαρακι >>> γιο έχει και ετοιμάζει και την μπεμπα τη βιαστικια, τακα τακα...!!!!!!

Σοτσαφι >>> ερχεται το κλωτσοσκουφι

Yola >>> κόρη έχει και έρχεται ο γιος να προσέχει την αδερφούλα του!!!

Ηλιοβασίλεμα >>> κορη εχει και στρωνει εδαφος για 2ρο, θα περασει βουνα, λαγκαδια, θαλασσες και ποταμια μα ενα ειναι το σιγουρο "για θιασοοοο την κοβω".

Συμπεθέρα = Αγορομάμμυ>>> γιο εχει και στρωνει επισης εδαφος για 2ρο (φουρτουνατσηδες και βροντααατσηδες).

Κοαλακι >>> κορη εχει και δεν στρωνει τιποτα, εκλεισε το εργοστασιο, με κανεναν "συμβιβασμο" ισως ξανα ανοιξει.

Θαλεια >>> γιο αστρωτο επισης, εδω θελουμε μαλλον και υπογραφες εκτος απο τον συμβιβασμο.

Πλειοψηφούν τα αγοράκια μας αλλά δεν πειράζει!!!!!;););)

εννοειται οτι δεν μας πειραζει αν εχουν οι κορες μας να διαλεξουν!!!

χιχιχι!

πως εισαι πονεσε η εξεταση?


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ χάρηκα πολύ με τα νεάκια σου!! Η εξεταση της σαλπιγγογραφίας ήταν επώδυνη τελικά;; Ο φουκαριάρης ο άντρας σου, πάλι καλά που τα κατάφερε σε αυτές τις συνθήκες, αλλά είμαι σίγουρη οτι και από κει δεν έχετε τίποτα να φοβάστε! Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα για το σπερμοδιάγραμμα;;

Καιρός να χαλαρώσετε τώρα λίγο!

Ναι, αυτο θελω να αποκλειω πιθανες παραμετρους που μπορεί να είναι εμπόδιο...

Οι σάλπιγγες διαβατές αλλά λόγω οπίσθιας κλίσης της μήτρας μου, πόνεσε λιγάκι στην αρχή μέχρι ο γιατρός να εισάγει τον καθετήρα...έμοιαζε λιγο με το τεστ παπ αλλά πιο ενοχλητικό. Ευτυχώς ήταν γρηγορη η εξεταση και μετά ειχα ενοχλησεις περιοδου. Πάλι καλά που ειχα πιει και 2 παυσιπονα πριν μπω... Μας είπε για 2 μερες όχι ελευθερες επαφές γιατι δεν κανει να γινει συλληψη για να αποβληθει ολο το σκιαγραφικό υγρό που έβαλαν...

Τα αποτελέσματα για το σπερμοδιαγραμμα τα πήραμε και αυτά χθες. Απλά δεν ξερω να τα σχολιασω, πρεπει να τα παμε σε ουρολογο ή στο γυναικολογο να τα δει. Μου φαινονται νορμαλ αλλά δεν ξερω και ποιες ειναι οι φυσιολογικές και ποιες οι παθολογικές τιμές...

Τώρα θελω να παω και στην ενδοκρινολογο να της δειξω και αυτης τις ορμονικές μου και να της ζητησω να ξαναελεγξουμε τον θυροειδη...

Και περιμένω....θα κάνω άραγε ωορρηξία κάποια στιγμή;;; Και αν ναι, θα την καταλάβω; Μακάρι...


Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααααααααααα! Ξέχασα να σας πω, ντροπή μου....:tongue:

Μαράκι καλά είσαι; Ήταν ενοχλητική η εξεταση αλλά ευτυχως ειναι καλή οποτε παλια ξινα σταφυλια!!!:D:D:D

Μποτσάκι μην ανησυχείς, θα το καταλάβεις και συ το μωρό σου και θα σε πεθανει στις κλωτσιές!!! Και εγώ την ειχα καταλαβει μια φορά ανεπαίσθητα κάποια στιγμή την 16η βδομάδα (αν θυμάμαι, πάνε χρόνια...) και μετά την καταλαβα με σιγουριά λίγο πριν κανω την β επιπέδου, δηλαδη μεταξύ 20-22ης βδομαδας.

Κανά νέο της κοαλακι; θα βγει σήμερα από νοσοκομείο!!! Είναι τρελή, μπορεί να της πέρασε ο πόνος και να μην ήταν κατι σοβαρό (το ευχομαι!!!) και να ζητησε να της βγαλουν και το κριθαρακι μιας που ηταν στο νοσοκομείο!!!;) Περιμένουμε ευχαριστα νεα. Να μην πονάς και να εισαι καλά!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...