Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κορίτσια,

έχω ένα φοβερό νέο! Το "άκουσα" το μωράκι μου χτες βράδυ!!!!

Μόλις είχα τελειώσει το σίδερο, ξάπλωσα γιατί με πόνεσε η μέση μου και εκεί που είχα το χέρι μου μέσα από το σορτς πάνω στην κοιλιά κοντά στον αφαλό έκανε κάτι τικ τακ πάνω στο δέρμα σαν να μου χτύπαγε την πόρτα να το ακούσω. Έβαλα το χέρι του άντρα μου πάνω στο σημείο και το ένιωσε κι εκείνος σαν να ήταν η καρδούλα του. Μετά πήγε πιο πλάγια προς τα πλευρά και μετά το έχασα.

Χτες μπήκα στην 17η εβδομάδα και θυμάμαι στην κόρη μου πρέπει να ήταν 19 ή 20η εβδομάδα.

Απόψε πάω στο γιατρό και θα μπω να σας πω νέα το βράδυ.

Φιλιά σε όλες!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια,

έχω ένα φοβερό νέο! Το "άκουσα" το μωράκι μου χτες βράδυ!!!!

Μόλις είχα τελειώσει το σίδερο, ξάπλωσα γιατί με πόνεσε η μέση μου και εκεί που είχα το χέρι μου μέσα από το σορτς πάνω στην κοιλιά κοντά στον αφαλό έκανε κάτι τικ τακ πάνω στο δέρμα σαν να μου χτύπαγε την πόρτα να το ακούσω. Έβαλα το χέρι του άντρα μου πάνω στο σημείο και το ένιωσε κι εκείνος σαν να ήταν η καρδούλα του. Μετά πήγε πιο πλάγια προς τα πλευρά και μετά το έχασα.

Χτες μπήκα στην 17η εβδομάδα και θυμάμαι στην κόρη μου πρέπει να ήταν 19 ή 20η εβδομάδα.

Απόψε πάω στο γιατρό και θα μπω να σας πω νέα το βράδυ.

Φιλιά σε όλες!

Αχ τι τέλειο όπως το περιγράφεις....!!!!!!εγώ ακόμα δεν το έχω νιώσει έτσι...μόνο μια φορά μου έκανε ένα τακ τακ και αυτό ήταν..από τότε πολύ λίγα πράγματα.......:(:(:(:( Άντε θέλω κι εγώ..να το ακούσω κανονικά και να το νιώσει και ο άντρας μου....

Πολύ ησυχία έχει σήμερα βλέπω....κοριτσάκια μου θα σας αφήσω κι εγώ σιγά σιγα! Θα τα πούμε αργότερα...φιλιά πολλά!!!:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιαααααααααα μουυυυυυυυυυ!!!!!!!!

Τι κανετε??????????Οοοοοοοοοοολες οι τσουχτρες καλα??????????

Yola μου!!!!!!!!!!!!!!!Τι ομορφο??Εγω μια φορα κατι καταλαβα στην 16η και ακομα τιποτα!Μηπως ξερω κιολας????Θελω κι εγωωωωωωωωωω!!!!

Να μας πεις τα νεα απο τον γιατρο!!

Xrydim μου κι εσυ τυχερη!!!!!!Θα δεις το ζουζουνακι σου!!!Εγω εχω 7 μερες ακομα και παλι με εχει φαει το αγχος!!Οσο για την κοπωση κι εγω μια απο τα ιδια!!Σερνομαιιιιιιιι!!Μπορει να φταιει και η ζεστη!!!!!

May μου ολα καλα,ετσι??Απολαυσε το!!!

Μαρακι μου,Ngn μου πως πατε εσεις???

Ηλιοβασιλεμα περιμενουμε νεα σου!!!!

Οι υπολοιπες ολες καλα????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε?????

εγω και και η μπεμπουλα καλα ειμαστε!!!ξυπνησαμε φαγαμε 2 τοστακια,πηραμε τα χαπια μας....και τωρα καθησαμε στη βεραντα!!!!

ηρθε και η γυναικα και μου καθαριζει της μπαλκονοπορτες και τα παραθυρα....4 μπαλκονοπορτες...4 παραθυρα....!τι ωρα θα τελειωσει...ουτε που ξερω....!!!!παω να διαβασω νεακια σας!!!!!!!!!!!

Καλεεεεεεεεεεε!!!!!!!Συμπεθεραααααα!!!!

Εισαι μεσα??Τι κανεις??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια ....εχω χαθεί αλλα είχα τρέξιμο !!είδα κατι λίγα απο τα νέα σας κοριτσάκια, αγοράκια...όλα καλά απο ότι κατάλαβα!!!εγω ήσυχα... ο γιός μου δεν με άφήνει να φάω γλυκό!!με το που βάλω στο στόμα μου κανένα γλυκάκι ....ανακατεύομαι !!έμοιασε του μπαμπά του μάλλον...!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια ....εχω χαθεί αλλα είχα τρέξιμο !!είδα κατι λίγα απο τα νέα σας κοριτσάκια, αγοράκια...όλα καλά απο ότι κατάλαβα!!!εγω ήσυχα... ο γιός μου δεν με άφήνει να φάω γλυκό!!με το που βάλω στο στόμα μου κανένα γλυκάκι ....ανακατεύομαι !!έμοιασε του μπαμπά του μάλλον...!!!

Καλως το μας!!!!!!Χαθηκες,πολυ τρεξιμο ε???

Εισαστε καλα μαμα και γιος??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλά ειμαστε..είδες αλλαξα και το τικερ!!εβαλα χρωματακι!!!τρεξιμο άστα κάθε μέρα όλο και κάποια δουλεία βγαίνει!!!

Αααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!Τελειοοοοοοοοοοο!!!!

Ετσι μπραβο!!!Να προσεχεις την πολλη κουραση τωρα με την ζεστη κοτιτσακι μου!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Τι κάνετε????

Εγώ κλασσικά, ξάπλα αλλά δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα αρκεί να πάνε όλα καλά!

Πάλι καλά που έχω βιβλία και διαβάζω όλη μέρα γιατί δεν θα την πάλευα.

Πάω να διαβάσω τα νέα σας!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!

ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ!!!!!!!!!!!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣΕΤΕ,ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!

ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!

ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΣΤΟΜΑΧΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ!!!

ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΦΥΣΕΩΣ Η ΚΑΤΙ ΥΠΟΒΟΣΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΛΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ!!!

ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΗς ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ!!!

ΑΣ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Τι κάνετε????

Εγώ κλασσικά, ξάπλα αλλά δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα αρκεί να πάνε όλα καλά!

Πάλι καλά που έχω βιβλία και διαβάζω όλη μέρα γιατί δεν θα την πάλευα.

Πάω να διαβάσω τα νέα σας!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!!Τι ομορφα νεα!!!!!!

Ολα καλα θα πανε καλε!!!!Αυτο ειναι σιγουρο!!!Δεν γινεται να μην πανε.Δεν εισαι μονη σου,ειμαστε κι εμεις εδω!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!!Τι ομορφα νεα!!!!!!

Ολα καλα θα πανε καλε!!!!Αυτο ειναι σιγουρο!!!Δεν γινεται να μην πανε.Δεν εισαι μονη σου,ειμαστε κι εμεις εδω!!!!

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση κορίτσια μου. Το εκτιμώ πολύ.

Περαστικά στο κοαλάκι. Τι πάθαμε όλες????? Μούτζα έχουμε φάει???? Ελπίζω να γίνει σύντομα καλά και να γυρίσει με το καλό σπιτάκι της.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση κορίτσια μου. Το εκτιμώ πολύ.

Περαστικά στο κοαλάκι. Τι πάθαμε όλες????? Μούτζα έχουμε φάει???? Ελπίζω να γίνει σύντομα καλά και να γυρίσει με το καλό σπιτάκι της.

Καλεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!Ειπαμε ολες μαζι θα τα αντιμετωπισουμε ολα!!!!!

Ηδη εσεις προχωρατε πολυ καλυτερα!!!

Θα γυρισει και το κοαλακι μας και ολα θα γινουν οπως πριν και βουυυυυυυυυρ για τα μπεμπακια μας!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!Ειπαμε ολες μαζι θα τα αντιμετωπισουμε ολα!!!!!

Ηδη εσεις προχωρατε πολυ καλυτερα!!!

Θα γυρισει και το κοαλακι μας και ολα θα γινουν οπως πριν και βουυυυυυυυυρ για τα μπεμπακια μας!!!!!

Αμήν Παναγία μου! Να γεννήσουμε όλες με το καλό υγιέστατα παιδάκια και δεν θέλω τίποτα άλλο. Βρε κορίτσια φέτος πολλές κόρες μαζεύτηκαν στις κοιλίτσες μας. Τι γίνεται???? Το 2010 που γέννησα τον γιο μου όλες έκαναν γιους. Η χρονιά των κοριτσιών είναι?????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αμήν Παναγία μου! Να γεννήσουμε όλες με το καλό υγιέστατα παιδάκια και δεν θέλω τίποτα άλλο. Βρε κορίτσια φέτος πολλές κόρες μαζεύτηκαν στις κοιλίτσες μας. Τι γίνεται???? Το 2010 που γέννησα τον γιο μου όλες έκαναν γιους. Η χρονιά των κοριτσιών είναι?????

Νομιζω στην λιστα ειμαστε σχεδον μισα μισα!!!

Να ειναι γερα τα σπορακια μας Ngn μου!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...