Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Και εγώ έτσι είχα πέσει τα πατώματα … χωρίς να δω τους υπόλοιπους παράγοντες όπως σου αναφερει η λινα… και τα πηγα  πολύ καλα στην ωοληψια  … δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα για μένα όμως έχω στην κατάψυξη καποιες βλαστοκυστες και αυτό με παρηγορεί έστω και σε ένα βαθμό να μην νιώθω τόσο μεγάλη ανασφάλεια καθώς δυστυχώς δεν έχω ακόμα παιδάκι !!!! Ποτέ μην εγκαταλείπεις και όσο και να μην είναι εφικτό μην αφήνεις τον φόβο κ την στεναχώρια να σε καταλάβουν … 

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσακια μου γλυκα γεια σας! εχθες ολη μερα τρεξιμο οπως και σημερα επειδη αυριο φευγουμε για το χωριο του αντρα μου, εχουμε το μνημοσυνο του πεθερου μου και επστρεφοντας θα φερουμε και την πεθερα μαζι οποτε εχω ετοιμασιες.

Καλε τι κανει η συμπεθερα μου?? Τρομαξα!!! Παναγια μου να ειναι καλα!! Ισως ειναι κανενας κολικος νεφρου, ετσι επαθε η μαμα μου την προηγουμενη εβδομαδα και την κρατησαν καποιες ωρες μονο για ορο. Ουφ τι εχει τραβηξει αυτη η συμπεθερα μου ρε κοριτσια!

Εχθες γυρισα αργα και δεν ημουν πολυ στα καλα μου, ειχα πιεση 10 με 5 και απιστευτη ζαλαδα. Προφανως απο τις δουλειες και τη ζεστη! Δε το ριχνω σε εγκυμοσυνη,ειναι πολυ πολυ νωρις ακομα!!! χιχιχι!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλη χωνεψη κοριτσια σε οσες φαγαμε!!! Εφαγα γεμιστα της μαμας μου. Το καλο που τα σπιτια μας ειναι πανω κατω!!!! Αν δεν μαγειρεψω εγω, σιγουρα κατι θα βρω στη μανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτο ειναι οντως απο τα καλα!πωπω και ειναι το αγαπημενο μου φαγητο!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα γεια σας! εχθες ολη μερα τρεξιμο οπως και σημερα επειδη αυριο φευγουμε για το χωριο του αντρα μου, εχουμε το μνημοσυνο του πεθερου μου και επστρεφοντας θα φερουμε και την πεθερα μαζι οποτε εχω ετοιμασιες.

Καλε τι κανει η συμπεθερα μου?? Τρομαξα!!! Παναγια μου να ειναι καλα!! Ισως ειναι κανενας κολικος νεφρου, ετσι επαθε η μαμα μου την προηγουμενη εβδομαδα και την κρατησαν καποιες ωρες μονο για ορο. Ουφ τι εχει τραβηξει αυτη η συμπεθερα μου ρε κοριτσια!

Εχθες γυρισα αργα και δεν ημουν πολυ στα καλα μου, ειχα πιεση 10 με 5 και απιστευτη ζαλαδα. Προφανως απο τις δουλειες και τη ζεστη! Δε το ριχνω σε εγκυμοσυνη,ειναι πολυ πολυ νωρις ακομα!!! χιχιχι!!

εγω επειδη μπερδευω τα μπουτια μου θυμαμαι οτι εχεις ενα γιο ιδια ηλικια με την φουρτουνα!εισαι εγγυος τωρα ή προσπαθεις!

μην το ξευτιλιζεις καλε και εσυ κανε οσα βλεπει η πεθερα!χαχα


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

και εμενα ο κουνιαδος μου με τη συνυφαδα μου!! ο κουνιαδος ομως κοντα 1.90!

καλε εγω ολες οι σχεσεις μου ηταν πανω πανω απο 1.95 αλλα οταν ειδα τον αντρα μου ας ειναι 1,82 δεν πειραζει τον ερωτευτηκα!!!χαχα

αυτος να δειτε ο καημενος κομπλεξ που εχει αποκτησει με το σοι μου!χαχα


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου γλυκα γεια σας! εχθες ολη μερα τρεξιμο οπως και σημερα επειδη αυριο φευγουμε για το χωριο του αντρα μου, εχουμε το μνημοσυνο του πεθερου μου και επστρεφοντας θα φερουμε και την πεθερα μαζι οποτε εχω ετοιμασιες.

Καλε τι κανει η συμπεθερα μου?? Τρομαξα!!! Παναγια μου να ειναι καλα!! Ισως ειναι κανενας κολικος νεφρου, ετσι επαθε η μαμα μου την προηγουμενη εβδομαδα και την κρατησαν καποιες ωρες μονο για ορο. Ουφ τι εχει τραβηξει αυτη η συμπεθερα μου ρε κοριτσια!

Εχθες γυρισα αργα και δεν ημουν πολυ στα καλα μου, ειχα πιεση 10 με 5 και απιστευτη ζαλαδα. Προφανως απο τις δουλειες και τη ζεστη! Δε το ριχνω σε εγκυμοσυνη,ειναι πολυ πολυ νωρις ακομα!!! χιχιχι!!

θα μεινετε μερικες μερες στο χωριό ή θα γυρισετε στο καπάκι; Προσεχε με τις ζεστες, γιατι θα ταλαιπωρηθεί ο γιος!!!;););)

Για το Κοαλάκι ακομη δεν εχουμε νεοτερα... Αναμένουμε για τα καλυτερα!

Ζαλάδες ακούω!!! Ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις ή οχι;


Link to comment
Share on other sites

εγω επειδη μπερδευω τα μπουτια μου θυμαμαι οτι εχεις ενα γιο ιδια ηλικια με την φουρτουνα!εισαι εγγυος τωρα ή προσπαθεις!

μην το ξευτιλιζεις καλε και εσυ κανε οσα βλεπει η πεθερα!χαχα

ναι ο γιος μου με τη φουρτουνα εχουν 10 μερες διαφορα! ειμαστε 10 μερες μικροτεροι!! ναι τωρα παμε για το 2 δεν ειμαι εγκυος ακομα!!!

καλε η παροιμια "οσα βλεπει η πεθερα" ειναι πολυ ακυρη!! αφου δε τα βλεπουν απλα ολα, εδω βλεπουν πραγματα που δεν υπαρχουν!!!:tongue::tongue::tongue:


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε εγω ολες οι σχεσεις μου ηταν πανω πανω απο 1.95 αλλα οταν ειδα τον αντρα μου ας ειναι 1,82 δεν πειραζει τον ερωτευτηκα!!!χαχα

αυτος να δειτε ο καημενος κομπλεξ που εχει αποκτησει με το σοι μου!χαχα

Ναι μωρε, βρηκες εναν κοντο και τον παντρευτηκες!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

και ξανα χα χα χα

Ο κακομοιρης που έμπλεξε!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα μεινετε μερικες μερες στο χωριό ή θα γυρισετε στο καπάκι; Προσεχε με τις ζεστες, γιατι θα ταλαιπωρηθεί ο γιος!!!;););)

Για το Κοαλάκι ακομη δεν εχουμε νεοτερα... Αναμένουμε για τα καλυτερα!

Ζαλάδες ακούω!!! Ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις ή οχι;

θα γυρισουμε την Κυριακη αλλα θα ταλαιπωρηθουμε, ειναι 3 ωρες ταξιδι! δεν περιμεν ακομα περιοδο, ειναι πολυ νωρις! Στις 25 περιμενω!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε εγω ολες οι σχεσεις μου ηταν πανω πανω απο 1.95 αλλα οταν ειδα τον αντρα μου ας ειναι 1,82 δεν πειραζει τον ερωτευτηκα!!!χαχα

αυτος να δειτε ο καημενος κομπλεξ που εχει αποκτησει με το σοι μου!χαχα

χαχαχαχα!! καλε ο αντρας μου ειναι 1.81 και κοντο δε τον λες οπως στεκεται, φανταζομαι το 1,95!! και για να γινω και λιγο προστυχη ξερεις τι λενε για τους ψηλους, μια χαρουλα καλε ειναι οι αντρες μας!!!;);););)


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας αφηνω για μεσημερι... Ειμαι ταλαιπωρημενη από τις προηγουμενες μερες και το χθεσινο βραδυ παλι δεν κοιμηθηκα καλα με κατι ημικρανιες κλπ και τωρα παω να ξαπλωσω λιγακι...

Καλη ξεκουραση σε ολες!

Τα λεμε αργοτερα!!!


Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κορτισια!!!καλα εισαστε?????

εγω και η μπεμπουλα μου καλα ειμαστε.εδδω σπιτι καθομαστε...πολυ βαρεμαρα σημερ κοριτσια....αντε να γινει και το φαγητο να φαμε...

να παω να την πεσω για υπνο!πολυ ζεστηηηηηηηηηηη!!!!!!!

απο το κοαλακι μας εχουμε κανενα νεο?????????

παω να διαβασω νεακια!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...