Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

τι λες χρυσο μου 6μηνιτικο εσενα καλε σε προστατευει ο Θεος απο οταν γεννηθηκες !!!!

εγω γεννηθηκα τελειομηνη παρα 10 ημερες αλλα επειδη η μαμα μου εκανε εμετο και το νερο και ηταν στο νοσοκομειο με ορο ημουν 1900γρ!φεβρουαριο μηνα γεννηθηκα 5 του μηνα και 13 του μηνα πηγαν και με βαφτησαν μην πεθανω!!

Μια σταλίτσα και εσύ ήσουν. Άσε που πριν σαραντήσω έπαθα σπαστική βροχειολύτιδα και ξαναμπήκα για 1 μήνα στην θερμοκοιτίδα. Και τότε ήταν οι σεισμοί του '81 και εγώ ήμουν μόνη με τον πατέρα μου στον 5ο όροφο του παίδων γιατί αν με βγάζανε θα πέθαινα. Φανταστείτε οτι δεν υπήρχε ούτε νοσοκόμα στο παίδων και έδινε ο πατέρας μου τα φάρμακα στο ισόγειο για τα άλλα μωράκια. Έδιωξε την μαμά μου για το σπίτι γιατί σκέφτηκε οτι αν ήταν να πέσει το κτίριο να έφευγα εγώ με τον πατέρα μου και η αδερφή μου να είχε έναν γονιό. Μετά φυσικά στον επόμενο μετασεισμό που έγινε μετά από 2 εβδομάδες έπαθε σοκ ο πατέρας μου και κοιμηθήκαμε όλοι στο αμάξι.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΜΑΡΙΑ, θα έβαζα στοίχημα οτι μετά από σένα, η μαμά σου δεν έκανε άλλα παιδιά κ με διέψευσες με το παραπάνω!!! Άλλα 5;; Τι λες τώρα;; Πωσ άντεξε;;

Και συγγνώμη, διάβασα καλά;;; 1,95 ύψος;; Εσύ πόσι είσαι;;

NGN1980, η μία περιπέτεια μετά την άλλη!!

Μήπως πρεπει να παρουμε θάρρος από όλα αυτά κ να πούμε οτι εμείς δεν περνάμε τίποτα;; Άγιος ο πατερας σου!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι ιστορίες που εχετε ζησει και οι δυο σας με τις οικογενειες σας!!!

Φτου φτου!!!

Να αλλαξω λιγο κλιμα και να περηφανευτω για την κορη μου!!! Καιρό εχω να σας πω κατι για το καμαρι μου;););)

Εχει πιασει το ξεσκονοπανο και καθαρίζει το δωματιο της η 4χρν νοικοκυρουλα μου!

"πω πω σκονη, μαμά! ντροπή!!!να ερθουν οι φιλοι μου και να δουν το δωματιο μου καθαρό!"


Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΙΑ, θα έβαζα στοίχημα οτι μετά από σένα, η μαμά σου δεν έκανε άλλα παιδιά κ με διέψευσες με το παραπάνω!!! Άλλα 5;; Τι λες τώρα;; Πωσ άντεξε;;

Και συγγνώμη, διάβασα καλά;;; 1,95 ύψος;; Εσύ πόσι είσαι;;

NGN1980, η μία περιπέτεια μετά την άλλη!!

Μήπως πρεπει να παρουμε θάρρος από όλα αυτά κ να πούμε οτι εμείς δεν περνάμε τίποτα;; Άγιος ο πατερας σου!

Συμφωνώ απολυτα!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άστα. Γι'αυτό και δεν γκρινιάζω. Γιατί υπάρχουν και χειρότερα.

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ μόλις καταλάβει τι ακριβώς κάνει σε λίγα χρονάκια δεν θα θέλει να το κάνει... χαχαχα

χαχαχαχα

ετσι δεν καναμε ολες;;;

τωρα ομως το εκμεταλλευομαι!!!!!!;););) Να μαθαινει το νοικοκυριο, τι νυφη θα γινει!!!!!!!:D:D:D:D


Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι ιστορίες που εχετε ζησει και οι δυο σας με τις οικογενειες σας!!!

Φτου φτου!!!

Να αλλαξω λιγο κλιμα και να περηφανευτω για την κορη μου!!! Καιρό εχω να σας πω κατι για το καμαρι μου;););)

Εχει πιασει το ξεσκονοπανο και καθαρίζει το δωματιο της η 4χρν νοικοκυρουλα μου!

"πω πω σκονη, μαμά! ντροπή!!!να ερθουν οι φιλοι μου και να δουν το δωματιο μου καθαρό!"

Τι γλύκα η κορούλα σου ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ!! Έχεις δίπλα σου μια υπεροχη νοικοκυρούλα!! Τέλεια!!!

Αυτά τα κοριτσια σε εκπλήσσουν διαρκώς με τις τσαχπινιές τους!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι ιστορίες που εχετε ζησει και οι δυο σας με τις οικογενειες σας!!!

Φτου φτου!!!

Να αλλαξω λιγο κλιμα και να περηφανευτω για την κορη μου!!! Καιρό εχω να σας πω κατι για το καμαρι μου;););)

Εχει πιασει το ξεσκονοπανο και καθαρίζει το δωματιο της η 4χρν νοικοκυρουλα μου!

"πω πω σκονη, μαμά! ντροπή!!!να ερθουν οι φιλοι μου και να δουν το δωματιο μου καθαρό!"

κατα μανα κατα κοιρη λεμε στην κρητη!μαλλον εισαι νοικοκυρουλα και εκανε το παιδι ιδιο!

χαχα

το νιανιαρο θελει και καθαρο δωματιο για τους φιλους της!

πλακα εχουνε!!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΙΑ, θα έβαζα στοίχημα οτι μετά από σένα, η μαμά σου δεν έκανε άλλα παιδιά κ με διέψευσες με το παραπάνω!!! Άλλα 5;; Τι λες τώρα;; Πωσ άντεξε;;

Και συγγνώμη, διάβασα καλά;;; 1,95 ύψος;; Εσύ πόσι είσαι;;

NGN1980, η μία περιπέτεια μετά την άλλη!!

Μήπως πρεπει να παρουμε θάρρος από όλα αυτά κ να πούμε οτι εμείς δεν περνάμε τίποτα;; Άγιος ο πατερας σου!

εγω ειμαι το κοντο της οικογενειας ειμαι 1,73 οι αδερφες μου ειναι 1,80 και 1,82 και τα αγορια ειναι 1,85 και 1,97 ειχαμε και ταπα μπαμπα και μας επιρεασε γονιδιακα....χαχα!ο μπαμπας ειναι 1,72 και ναι η μαμα του εριχνε ενα κεφαλι!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω ειμαι το κοντο της οικογενειας ειμαι 1,73 οι αδερφες μου ειναι 1,80 και 1,82 και τα αγορια ειναι 1,85 και 1,97 ειχαμε και ταπα μπαμπα και μας επιρεασε γονιδιακα....χαχα!ο μπαμπας ειναι 1,72 και ναι η μαμα του εριχνε ενα κεφαλι!

Δλδ απο οτι κατάλαβα είστε τρία κορίτσια, τρία αγόρια!! Είστε όλοι πρώτα μπόγια, γιατι ουτοσιάλλως το 1,73 για κοριτσι είναι ψηλό. Καλά για τα 1,80+ που είναι οι άλλες δέν το συζητώ!! Αλλά θα ήταν ένα πολύ ιδιαιτερο ζευγαρι με τον πατερα σου η μαμά σου! Χαχαχα


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δλδ απο οτι κατάλαβα είστε τρία κορίτσια, τρία αγόρια!! Είστε όλοι πρώτα μπόγια, γιατι ουτοσιάλλως το 1,73 για κοριτσι είναι ψηλό. Καλά για τα 1,80+ που είναι οι άλλες δέν το συζητώ!! Αλλά θα ήταν ένα πολύ ιδιαιτερο ζευγαρι με τον πατερα σου η μαμά σου! Χαχαχα

καλα ο μπαμπας μου δεν ειχε καταλαβει οτι ειναι ψηλη και η μαμα μου οτι ειναι κοντος ετσι ελεγαν ερωτοχτυπηθηκαν με την πρωτη ματια!

αλλα σκεψου 30 χρονια μαζι περπαταγαν ο ενας πανω στο πεζοδρομιο και ο αλλος απο κατω για να μην φαινεται η διαφορα αλλα χερι χερι!

κοιτα ξερω οτι ειμαι καλη αλλα μεσα σε αυτη την οικογενεια νοιωθω κοντη καταλαβες!ασε που εστι με φωναζουν!βεβαια ο αδερφος μου φροντισε να με κανει να ξεκομπλεξαριστω...χαχα

η νυφη μου ειναι 1,45 μοιαζει με παιδακι!κυκλοφορει μονο με 12ποντα αναμεσα μας!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχα!!! Σε πειράζουν για το 1,73! Ελπίζω η νύφη σου να μην είναι μπροστα σε αυτά τα πειράγματα γιατί εδώ που τα λέμε και το 1,45 είναι το άλλο άκρο!! Αλλά όπως απέδειξαν κ οι γονείς σου τόσα χρόνια, ο έρως πόντους δεν κοιτά!! Χαχαχα! Και τώρα που το σκέφτομαι, είπες οτι εσύ είσαι η μεγαλύτερη! Άρα το γονίδιο της μαμάς , άρχισε να εκδηλώνεται περισσοτερο στις επόμενες γενιές ε;;!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...