Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

του καρακάση το έχω διαβάσει και εγώ πολυ καλό!!όσο για τον πάολο διάβασα οταν ήμουν 15-16 και νομίζω οτι δεν κατάλαβα όσο έπρεπε θέλω να διαβάσω ξανά. για να έχω μια πιο σωστή άποψη

Ίσως και μενα αυτή είναι η γνώμη μου για τον κοέλλο. Τα εχω διαβασει πολυπ παλιά και ίσως δεν τα εχω "πιάσει" όσο θα μπορουσα τώρα!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εμένα μου αρέσει πολύ. Εσύ τι είδους βιβλία διαβάζεις????

Εγω δεν προλαβαινω πλεον να διαβαζω αλλου ειδους βιβλια εκτος απο ιατρικα,οικονομικα και διαφορα του μεταπτυχιακου μου!καποτε διαβαζα πολυ και διαφορων ειδων κυριως ψυχολογικα και αστυνομικα!απο τοτε που αρρωστησε η μαμα μου και μετα την χασαμε μετα παντρευτηκα εκανα τον γιο μου και συνεχιζω το μεταπτυχιακο μου δεν πολαβαινω να διαβασω κατι αλλο παρα μονο οσα αφορουν το μεταπτυχιακο!επισης αυτο γινεται με δυσκολια γιαιτ τωρα εχω την γυναικα λογω αναγκης ,πριν χωρις βοηθεια με μωρο στο σπιτι και ολες τις υποχρεωσεις (να πληρωσω λογαριασμους , να παω σουπερ μαρκετ, να παω στη σχολη , να ασχοληθω με το παιδι )δεν προλαβαινω να κανω πολλα!τωρα ειμαι στο ψαξιμο που τον αυγουστο λεω να κανω ενα διαλλειμα απο μαθηματα και να διαβασω και τπτ αλλο!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως την!!!!!!!!

Φυσικα πατουσιτσα μου!!!!!!Οτι μαθαινω θα σας ενημρωνω!!!Μου ειπε της λειπουμε και μας αγαπαει!!Κι εμεις το ιδιο και την περιμενουμε!!!!

Μας ετοιμαζεις προικα ετσι???χαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!

Τι κανει η νυφουλα μου?????

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!α,ετσι παει???γιατι εγω απο σας περιμενω προικα!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!καλα ειναι η νυφουλα σου!!!!!!κοιμαται!!!!!!!!

ο γαμπρουλης μου,καλα ειναι????????????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Να' μαι κι εγώωωωω!! Πολλά περαστικούλια και φιλάκια στο κοαλλάκι μας να δώσεις μποτσάκι μου! Να πάνε όλα καλά και την περιμένουμε σύντομα πίσω στην παρέα μας!!!!

May μου ολες μας το ιδιο!!!Της μεταβιβασα στο μηνυμα που της εστειλα την αγαπη μας κι οτι την περιμενουμε γρηγορα κι οτι η θετικη μας ενεργεια ειναι κοντα της!!!!!!!!

May μου δηλαδη να μην αγχωνομαι,μπορει να το νιωσω και στην 20η ε??

Μποτσάκι μου εγώ όπως είπα και πιο πάνω το ένιωσα πρώτη φορά στη 17η, ήμουν όρθια και ένιωσα κανονική κλωτσιά λίγο κάτω από τον οφαλό προς τα δεξιά…από τότε μούγκα η μικρή!!!!!!! :tongue::tongue: Τα πρωινά που είναι στη δουλειά κι όπως κάθομαι διπλωμένη ελαφρώς στην καρέκλα νιώθω μια μικρή κινηση αλλά όχι τπτ ιδιαίτερο, μη φανταστεις.. Κι εγώ ψιλοαγχώνομαι είναι η αλήθεια….!:confused::confused::confused:

Κορίτσια μου πως είστε???Όλα καλα??!:D:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα και από μένα κορίτσια μου!

Φιλιά!

βγηκα να κανω μπανιο τον μικρο και μπηκα ξανα να πω καληνυχτα !!

καληνυχτα τσουπρες!!!

Καληνύχτα κοριτσάκια…Όνειρα γλυκά και μωρουδένια!!!!!!!!!!!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια μου τι κάνετε?????

κοαλακι μου περαστικουλια!!!!!!!ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!!!!!η σκέψη μας είναι μαζί σου!!!!!:-P:-P:-P

οι υπόλοιπες που βρίσκεστε??????όλες λείπετε?????

τεσπα θα τα πούμε αύριο!!!!καληνύχτα κ όνειρα γλυκά σε όλες!!!!!

εμείς καλά είχαμε πάει για μπάνιο...πολύ ωραία!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τις κάναμε τις εξετάσεις μας!!! Η σαλπιγγογραφία είναι καλή, οι σάλπιγγες διαβατες. Ουφ!!!Ευτυχώς!!!

Το σπερμοδιάγραμμα εγινε αφού ο άντρας μου μάζεψε κακήν κακώς δείγμα (ο καϋμένος αγχώθηκε με την παλιοτουαλέττα)... Όμως πρεπει να το παμε σε ανδρολόγο και στους γυναικολόγους να το δουν και να μας το κρινουν, δεν ξερω να το σχολιασω...

Γυρίσαμε το μεσημέρι και ηθελα να μπω στο ιντερνετ να σας γράψω αμέσως αλλά επειδή ηξερα οτι θα κολλούσα με την παρέα, συγκρατήθηκα και πρώτα ξεκουράστηκα, πήγαμε θάλασσα, σουπερ μαρκετ, εβαλα την μικρη για υπνο και τωρα ανοιξα τον υπολογιστή...

Κοαλάκι περαστικά και ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό!!! Καλή ανάρρωση!!!! Η Μαριάννα σε περιμένει σπίτι σας, άντε!!!


Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τωρα ξαναμπηκα!!!!ειναι καμια μεσα η πηγατε για νανακια??????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...