Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοίτα, εγώ είμαι των μυθιστορημάτων και δή των ερωτικών! Αλλά διαβαζω και μυθιστορήματα με ιστορίες απο τη ζωή γενικά!

Προτιμώ έλληνες συγγραφείς.

Χτες βεβαια ξεκίνησα το περιβόητο "ο Χριστός ξανασταυρώνεται", του Καζαντζάκη, καμία σχέση με αυτά που προτιμώ, αλλα ειπα να κανω μια αλλαγή!

ΝGn εσυ τι διαβάζεις;

Για ριξε κανενα!!!!Κι εγω προτιμω Ελληνες και τα μυθιστορηματα απλως πολλα που λενε για την πολη εχουν και στοιχεια απο την Ιστορια μεσα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λες το secret??Φυσικα!!!Πολυ δυνατο!!Αν λεμε το ιδιο.

Ναι, αυτό λέω. Έχω και το "Η ΔΥΝΑΜΗ" της ίδιας αλλά δεν μπορώ αυτήν την στιγμή να το διαβάσω. Παρόλο που ξέρω οτι θα με βοηθήσει δεν μπορώ να το ξεκινήσω καν. Το πιστεύεις το secret?


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό λέω. Έχω και το "Η ΔΥΝΑΜΗ" της ίδιας αλλά δεν μπορώ αυτήν την στιγμή να το διαβάσω. Παρόλο που ξέρω οτι θα με βοηθήσει δεν μπορώ να το ξεκινήσω καν. Το πιστεύεις το secret?

Να σου πω την αληθεια οταν το διαβασα ξεκινησα να βαζω στοχους και να ακολουθω πιστα αυτα που ελεγε και κατα περιεργο τροπο επιτευχθηκαν!!!!Τοτε βεβαια το πιστευα πολυ,ειχα επηρρεαστει αλλα δεν ξερω τελικα αν γινανε ολα γι'αυτο η ητανε για να γινουν!!!

Παντως ισως με βοηθησε κι αυτο!!!!!

Εσυ??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν εγω διάβασα το "με λένε Ντάτα" και το "όσο αντέχει η ψυχή", της Λένας Μαντά κ τα δύο και τρελαίναμαι κ για τη Χρύσα δημουλίδου, της οποιας έχω διαβασει τα περισσότερα..

Όλα αυτά είναι ευκολα στην ανάγνωση και αν και καποια ειναι τεραστια, τα διαβαζεις πανεύκολα..

Σε αντιθεση τωρα με τον Χριστό, που από χτες εχω διαβασει μόνο 50 σελίδες..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!

ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ!!!!!!!!!!!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣΕΤΕ,ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!

ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!

ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΣΤΟΜΑΧΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ!!!

ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΦΥΣΕΩΣ Η ΚΑΤΙ ΥΠΟΒΟΣΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΛΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ!!!

ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΗς ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ!!!

ΑΣ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια οταν το διαβασα ξεκινησα να βαζω στοχους και να ακολουθω πιστα αυτα που ελεγε και κατα περιεργο τροπο επιτευχθηκαν!!!!Τοτε βεβαια το πιστευα πολυ,ειχα επηρρεαστει αλλα δεν ξερω τελικα αν γινανε ολα γι'αυτο η ητανε για να γινουν!!!

Παντως ισως με βοηθησε κι αυτο!!!!!

Εσυ??

Ακριβώς και εγώ το ίδιο. Όταν το διάβασα και για αρκετό καιρό έβαζα και εγώ στόχους και μπορώ να πω οτι πολλοί μου βγήκαν αλλά τώρα δεν μπορώ με τίποτα. Ίσως φταίνε και οι ορμόνες τώρα που είναι στα ύψη αλλά αισθάνομαι οτι αν το διαβάσω αυτήν την στιγμή θα με αγχώσει χειρότερα γιατί θα πιεστώ να σκέφτομαι θετικά.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν εγω διάβασα το "με λένε Ντάτα" και το "όσο αντέχει η ψυχή", της Λένας Μαντά κ τα δύο και τρελαίναμαι κ για τη Χρύσα δημουλίδου, της οποιας έχω διαβασει τα περισσότερα..

Όλα αυτά είναι ευκολα στην ανάγνωση και αν και καποια ειναι τεραστια, τα διαβαζεις πανεύκολα..

Σε αντιθεση τωρα με τον Χριστό, που από χτες εχω διαβασει μόνο 50 σελίδες..

Λοιπον η Μαντα ειναι ολα τα λεφτα!!!Το "Οσο αντεχει η ψυχη"το εχω διαβασει!!!Το "Με λενε Ντατα" τι υποθεση εχει???

Επισης αφου σου αρεσει η Μαντα να διαβασεις το "Θεανω.Η λυκαινα της Πολης".Ειναι το πιο αγαπημενο μου!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατί εμφανιπζεται καθε τοσο το μνμα για το Κοαλάκι;

Το έχω δει τρεις φορές..

Το βαζω εγω για τα κοριτσακια μας που ισως μπουνε και δεν διαβασουνε πιο πισω!!!Εκτακτο δελτιο παιδι μου!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!

ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ!!!!!!!!!!!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣΕΤΕ,ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!

ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!

ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΟΞΥ ΠΟΝΟ ΣΤΟΜΑΧΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ!!!

ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΦΥΣΕΩΣ Η ΚΑΤΙ ΥΠΟΒΟΣΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΛΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ!!!

ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΟΑΛΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΗς ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ!!!

ΑΣ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!

__________________

να εισαι καλα κοπελα μου που μας ενημερωσες της στελνουμε την θετικη αμς ενεργεια!Ελπιζω ολα να πανε καλα!!!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς και εγώ το ίδιο. Όταν το διάβασα και για αρκετό καιρό έβαζα και εγώ στόχους και μπορώ να πω οτι πολλοί μου βγήκαν αλλά τώρα δεν μπορώ με τίποτα. Ίσως φταίνε και οι ορμόνες τώρα που είναι στα ύψη αλλά αισθάνομαι οτι αν το διαβάσω αυτήν την στιγμή θα με αγχώσει χειρότερα γιατί θα πιεστώ να σκέφτομαι θετικά.

Κι εγω δεν μπορω!Νομιζω οτι τιποτα δεν θα βγει πια!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...