Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Αααα... Καταλαβα απο αυτα που εγραψε η Δημητρα. Ομως μονο cyclacur; Οχι και utrogestan; Αυτα αργοτερα;

πρίν από 14 λεπτά , DIMITRAS είπε:

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ Η FSH BΓΗΚΕ 9.5...300 ΜΟΝΑΔΕΣ GONAL!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΥΓΑ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ!!!ΤΙ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ...Κ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...Κ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ!!ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΣΟΥΠ ΠΥΡΕΞ..ΤΙΣ ΖΗΛΕΨΑ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΟΣ ΟΙ ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΕΤΣΙ??ΧΑΧΑ

ΟΙ ΔΟΤΡΙΕΣ ΩΑΡΙΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ?ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΛΠ Η ΕΠΙΛΟΓΗ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ Κ ΑΠΟ ΔΩΡΗΤΗ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ!ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΩΔΙΚΟ!!ΟΥΦ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ Κ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΖΗΣΩ ΘΕΕ ΜΟΥ!!ΝΑ ΠΙΝΩ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ!!

ΣΤΡΟΛΙΤΣΑ ΕΧΩ ΧΑΡΕΣ!!

Ετσι ειχα ακουσει/διαβασει κι εγω, αλλα επειτα απο τη συνομιλια με την συνεργατιδα του γιατρου που ασχολειται με τα δανεικα, απογοητευτηκα!... Μου ζητησε μονο ομαδες αιματος και των δυο μας, το χρωμα των μαλλιων και των ματιων μου, υψος και βαρος. Και καποια στιγμη μου ειπε πως θα με καλεσει για να ξεκινησω arvekap! Σοκαριστηκα! Ok, δεν ψαχνω τη διδυμη μου, αλλα και να πηφαι ουμε πηγαινουμε τοσο στην τυχη !... Για να δουμε τι θα πει αυριο ο γιατρος...

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, stroll είπε:

Ναι ναι κορίτσι μου, τώρα θέλουμε ευχάριστα,  κ από φάρμακα, μόνο μαγνήσιο, ασβέστιο, φυλλικό, αυτά της εγκυμοσύνης!!!

Αχ ναι Στρολλακι μου αυτο επιθυμω για ολες μας κ μαλιστα συντομα!!!! 

 

πρίν από 50 λεπτά , DIMITRAS είπε:

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ Η FSH BΓΗΚΕ 9.5...300 ΜΟΝΑΔΕΣ GONAL!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΥΓΑ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ!!!ΤΙ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ...Κ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...Κ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ!!ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΣΟΥΠ ΠΥΡΕΞ..ΤΙΣ ΖΗΛΕΨΑ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΟΣ ΟΙ ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΕΤΣΙ??ΧΑΧΑ

ΟΙ ΔΟΤΡΙΕΣ ΩΑΡΙΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ?ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΛΠ Η ΕΠΙΛΟΓΗ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ Κ ΑΠΟ ΔΩΡΗΤΗ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ!ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΩΔΙΚΟ!!ΟΥΦ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ Κ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΖΗΣΩ ΘΕΕ ΜΟΥ!!ΝΑ ΠΙΝΩ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ!!

ΣΤΡΟΛΙΤΣΑ ΕΧΩ ΧΑΡΕΣ!!

__________________

 

Δημητρουλα μου σ ευχαριστω πολυ-πολυ κοριτσακι μου!!!! Ευχομαι ολα να ερθουν κατευχην για ολες μας. Κανε ομορφες θετικες σκεψεις. Εγω στην διεγερση που ημουν μες στην καλη χαρα ολα πηγαν τελεια. Μετα που με πηρε απο κατω τα θαλασσωσα. Οποτε θα κανουμε ομορφες σκεψεις θα ειμαστε ολες ενωμενες κ η Παναγια με την Αγια Ειρηνη θα μας φερουν το επιθυμητο!

ΜΕΛΕΝΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΞΕΚΙΝΑ ΧΑΛΑΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ!!ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΥΡΕΞΑΚΙΑ LOADIINNNGGGG

Τι ωραια που νιωθω ξαφνικα, μου μεταφερατε θετικη ενεργεια!!! Ετσι θα ειμαι Δημητρουλα το υποσχομαι. Πω-πω κοντα-κοντα θα ειμαστε στις χοριακες!!! Αντε με το ΚΑΛΟΟΟΟ....!!!! :)

πρίν από 43 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Αααα... Καταλαβα απο αυτα που εγραψε η Δημητρα. Ομως μονο cyclacur; Οχι και utrogestan; Αυτα αργοτερα;

Ετσι ειχα ακουσει/διαβασει κι εγω, αλλα επειτα απο τη συνομιλια με την συνεργατιδα του γιατρου που ασχολειται με τα δανεικα, απογοητευτηκα!... Μου ζητησε μονο ομαδες αιματος και των δυο μας, το χρωμα των μαλλιων και των ματιων μου, υψος και βαρος. Και καποια στιγμη μου ειπε πως θα με καλεσει για να ξεκινησω arvekap! Σοκαριστηκα! Ok, δεν ψαχνω τη διδυμη μου, αλλα και να πηφαι ουμε πηγαινουμε τοσο στην τυχη !... Για να δουμε τι θα πει αυριο ο γιατρος...

Για utrogestan δε μου ειπε τιποτα ως τωρα. την 7η ημερα του κυκλου που θα μιλησουμε πιστευω θα μου πει τι κ πως...

Εμενα παντως μου φανηκαν σωστα τα χαρακτηριστικα που σε ρωτησε. Εσυ γιατι τα βλεπεις οτι πας στην τυχη τι ηθελες να ψαξει παραπανω?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ME LENIA ΜΟΥ :mad:

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!Η ΔΕΥΤΕΡΗ Κ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ Κ ΕΤΣΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!ΘΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΕΣ Κ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΜΑΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΧΑΧΑ!!!ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΣΙΚΛΑΚΟΥΡ ΑΒΕΡΚΑΠ ΕΝΕΣΕΙΣ Κ ΜΕΤΑ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ Κ ΤΣΟΥΠ ΠΕΤΥΧΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...ΜΩΡΕ Η FSH ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΥΨΗΛΗ;;ΨΙΛΟΞΕΡΟΚΑΤΑΠΙΑ ΕΓΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ HAPPY ΠΙΙΙΦΦΦΦ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Αχ ναι Στρολλακι μου αυτο επιθυμω για ολες μας κ μαλιστα συντομα!!!! 

 

Τι ωραια που νιωθω ξαφνικα, μου μεταφερατε θετικη ενεργεια!!! Ετσι θα ειμαι Δημητρουλα το υποσχομαι. Πω-πω κοντα-κοντα θα ειμαστε στις χοριακες!!! Αντε με το ΚΑΛΟΟΟΟ....!!!! :)

Για utrogestan δε μου ειπε τιποτα ως τωρα. την 7η ημερα του κυκλου που θα μιλησουμε πιστευω θα μου πει τι κ πως...

Εμενα παντως μου φανηκαν σωστα τα χαρακτηριστικα που σε ρωτησε. Εσυ γιατι τα βλεπεις οτι πας στην τυχη τι ηθελες να ψαξει παραπανω?

Διοτι παντου διαβαζω πως ψαχνουν να μιθαζει μοιαζει φαινοτυπικα η δοτρια με τη ληπτρια, ακομα λενε κοιταζουν και τον σωματοτυπο. Δε με νοιαζει να μην μοιαζει. Απλως δεν κου μου αρεσει το ψεμα. Να μην λενε τιποτα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Διοτι παντου διαβαζω πως ψαχνουν να μιθαζει μοιαζει φαινοτυπικα η δοτρια με τη ληπτρια, ακομα λενε κοιταζουν και τον σωματοτυπο. Δε με νοιαζει να μην μοιαζει. Απλως δεν κου μου αρεσει το ψεμα. Να μην λενε τιποτα!

ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΩΣΤΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΣΑΣ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ΕΓΩ Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΑΣ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΞΑΝΘΙΑ ΚΟΝΤΗ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΛΑΤΑ ΤΗΣ ΛΕΜΕ!!Ε ΜΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ 

ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ Κ ΓΙΑ ΞΑΝΘΟ ΠΡΑΣΙΝΟΜΑΤΗ(Η ΠΕΘΕΡΑ Κ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ) ΑΛΛΑ ΨΗΛΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ...ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΩΣ ΕΚΕΙ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Κ ΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΙΑΣΕΙ DETAILS ΑΓΑΠΗ Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , DIMITRAS είπε:

ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΩΣΤΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΣΑΣ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ΕΓΩ Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΑΣ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΞΑΝΘΙΑ ΚΟΝΤΗ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΛΑΤΑ ΤΗΣ ΛΕΜΕ!!Ε ΜΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ 

ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ Κ ΓΙΑ ΞΑΝΘΟ ΠΡΑΣΙΝΟΜΑΤΗ(Η ΠΕΘΕΡΑ Κ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ) ΑΛΛΑ ΨΗΛΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ...ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΩΣ ΕΚΕΙ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Κ ΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΙΑΣΕΙ DETAILS ΑΓΑΠΗ Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!

Απλως θα προτιμουσα να μην λενε ψεματα στον κοσμο.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μου μου αρεσε πολυ η παρουσιαση σου, ευχομαι οτι ολα θα πανε καλα κ θα μετραμε τις κοιλιες μας οπως λες! χαχαχαχα...

Γεωργια μου τα παραπονα σου να τα πεις στον γιατρο. Ισως εχει κατι να σου πει επ΄αυτου. Παντως οπως λες σε ρωτησε κ χρωμα ματιων κ μαλλιων. Οποτε δεν πανε κ τοσο στην τυχη.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Δημητρουλα μου μου αρεσε πολυ η παρουσιαση σου, ευχομαι οτι ολα θα πανε καλα κ θα μετραμε τις κοιλιες μας οπως λες! χαχαχαχα...

Γεωργια μου τα παραπονα σου να τα πεις στον γιατρο. Ισως εχει κατι να σου πει επ΄αυτου. Παντως οπως λες σε ρωτησε κ χρωμα ματιων κ μαλλιων. Οποτε δεν πανε κ τοσο στην τυχη.

Μελενια μου, εγω παλι πιστευω πως τα χρωματα μονο μαλλιων και ματιων δεν ειναι αρκετα. Ειμαι καστανη, οπως σχεδον ολη η Ελλαδα. Επισης καστανα ματια και μαλλια, για παραδειγμα, εχουν και οι τσιγγανοι. Ειναι αρκετα τα στοιχεια αυτα; Για μενα δεν ειναι. Καστανοι ειναι και αυτοι, αλλα ειναι αλλη φυλη!

Η μυτη, ας πουμε, ειναι ενα βασικο χαρακτηριστικο. Το σχημα του προσωπου, ενα αλλο. Αλλα κυριως η μυτη για μενα.

Τελος παντων. Δινω μια ευκαιρια πριν σχηματισω την τελικη μου αποψη, μηπως η κυρια που με εξυπηρετησε νομιζε πως εχω ξαναπαει εκει για το θεμα αυτο. Γιατι επεμενε πως εχω παρει τα πρωτοκολλα κι εγω της ελεγα πως δεν ειχα ιδεα. Βλεπουμε....

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια. Μολις γυρισα απο το κεντρο.

Ο γιατρος ηταν ηρεμος και καθησυχαστικος. Μας ειπε να νιωθουμε ασφαλεια και πως παιρνουμε μια γεναια αποφαση. Οι δοτριες ειναι γυναικες που κανουν και εκεινες εξωσωματικη εκει και στη συνεχεια, αφου πετυχουν και εφοσον θελουν, δωριζουν τα ωαρια τους. Τσιγγανες, αλλοδαπες, κλπ δεν ειναι δοτριες εκει, γι' αυτο και η αναμονη ειναι μεγαλη. Τωρα για την επιλογη, κοιταζουν να ειναι καλο και δυνατο το ωαριο και χρωματα και αιμα να ταιριαζουν. Ειπε πως κοιταζουν και τα χαρακτηριστικα, αλλα να σας πω την αληθεια κανεναν δεν πιστευω σ' αυτο το κομματι, σε κανενα κεντρο. Θα θυμαται ο γιατρος την καθε μια γυναικα που περασε απο το ιατρειο του πριν απο 5 μηνες και θα ταιριαξει τη δοτρια;

Τελος παντων, αυτο που μετραει ειναι να ειναι γερο το εμβρυο, απλως σχολιαζω και το θεμα των χαρακτηριστικων γιατι μου αρεσει η ακριβεια των λεγομενων. Δεν θα δω αλλο κεντρο γιατι αυτο ειναι το πρωτο που ανοιξε στον χωρο της εξωσωματικης και η αληθεια ειναι πως ειναι επαγγελματιες εκει.

Τι να κανουμε. Αφου τα εφερε ετσι η ζωη, θα το αντιμετωπισουμε κι αυτο...

 

 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 14 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια. Μολις γυρισα απο το κεντρο.

Ο γιατρος ηταν ηρεμος και καθησυχαστικος. Μας ειπε να νιωθουμε ασφαλεια και πως παιρνουμε μια γεναια αποφαση. Οι δοτριες ειναι γυναικες που κανουν και εκεινες εξωσωματικη εκει και στη συνεχεια, αφου πετυχουν και εφοσον θελουν, δωριζουν τα ωαρια τους. Τσιγγανες, αλλοδαπες, κλπ δεν ειναι δοτριες εκει, γι' αυτο και η αναμονη ειναι μεγαλη. Τωρα για την επιλογη, κοιταζουν να ειναι καλο και δυνατο το ωαριο και χρωματα και αιμα να ταιριαζουν. Ειπε πως κοιταζουν και τα χαρακτηριστικα, αλλα να σας πω την αληθεια κανεναν δεν πιστευω σ' αυτο το κομματι, σε κανενα κεντρο. Θα θυμαται ο γιατρος την καθε μια γυναικα που περασε απο το ιατρειο του πριν απο 5 μηνες και θα ταιριαξει τη δοτρια;

Τελος παντων, αυτο που μετραει ειναι να ειναι γερο το εμβρυο, απλως σχολιαζω και το θεμα των χαρακτηριστικων γιατι μου αρεσει η ακριβεια των λεγομενων. Δεν θα δω αλλο κεντρο γιατι αυτο ειναι το πρωτο που ανοιξε στον χωρο της εξωσωματικης και η αληθεια ειναι πως ειναι επαγγελματιες εκει.

Τι να κανουμε. Αφου τα εφερε ετσι η ζωη, θα το αντιμετωπισουμε κι αυτο...

 

 

ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , DIMITRAS είπε:

 

ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ 

Σ' ευχαριστω Δημητρουλα....

Επισης ο γιατρος μας συμβουλεψε να μην πουμε σε κανεναν τιποτα. Δεν χρειαζεται, ειπε. Αυτο με συμβουλεψε και μια κοπελα που το εχει περασει και εχουμε μιλησει με μηνυματα.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφουλες!!! τι κανετε??? Εγω ξεκινησα γενικη στο σπιτι κ για καποιο περιεργο λογο το διασκεδαζω κιολας! χαχαχαχα... η τρελα δεν παει στα βουνα. ;) 

Γεωργια μου ολα μια χαρα. Ειδες που τελικα η συζητηση με τον γιατρο μας παντα μας κανει να νιωθουμε καλυτερα??? Τελειαααα....!!! Με το καλο να ξεκινησεις κ να ερθουν υπεροχα, γερα διδυμακια. :wub:  Συμφωνω απολυτα που δεν θα το πειτε πουθενα. Κ μια γνωστη μου που εχει τριδυμακια με δανεικα δεν το εχει πει παρα σε ελαχιστους κ μαλιστα η κορη της ειναι ιδια με τη μαμα. :) 

Δημητρουλα μου πως πανε οι ενεσουλες??? 

Φιλακιαααα....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Γεια σας ομορφουλες!!! τι κανετε??? Εγω ξεκινησα γενικη στο σπιτι κ για καποιο περιεργο λογο το διασκεδαζω κιολας! χαχαχαχα... η τρελα δεν παει στα βουνα. ;) 

Γεωργια μου ολα μια χαρα. Ειδες που τελικα η συζητηση με τον γιατρο μας παντα μας κανει να νιωθουμε καλυτερα??? Τελειαααα....!!! Με το καλο να ξεκινησεις κ να ερθουν υπεροχα, γερα διδυμακια. :wub:  Συμφωνω απολυτα που δεν θα το πειτε πουθενα. Κ μια γνωστη μου που εχει τριδυμακια με δανεικα δεν το εχει πει παρα σε ελαχιστους κ μαλιστα η κορη της ειναι ιδια με τη μαμα. :) 

Δημητρουλα μου πως πανε οι ενεσουλες??? 

Φιλακιαααα....

 

Ευχαριστω Μελενια μου. Καλη συνεχεια, καλη δυναμη.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Me-Lenia είπε:

Γεια σας ομορφουλες!!! τι κανετε??? Εγω ξεκινησα γενικη στο σπιτι κ για καποιο περιεργο λογο το διασκεδαζω κιολας! χαχαχαχα... η τρελα δεν παει στα βουνα. ;) 

Γεωργια μου ολα μια χαρα. Ειδες που τελικα η συζητηση με τον γιατρο μας παντα μας κανει να νιωθουμε καλυτερα??? Τελειαααα....!!! Με το καλο να ξεκινησεις κ να ερθουν υπεροχα, γερα διδυμακια. :wub:  Συμφωνω απολυτα που δεν θα το πειτε πουθενα. Κ μια γνωστη μου που εχει τριδυμακια με δανεικα δεν το εχει πει παρα σε ελαχιστους κ μαλιστα η κορη της ειναι ιδια με τη μαμα. :) 

Δημητρουλα μου πως πανε οι ενεσουλες??? 

Φιλακιαααα....

 

ΑΛΛΟΟΟΟ!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ..ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Κ ΓΩ ΣΙΔΕΡΩΜΑ Κ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΡΗΞΙΜΟ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΤΕΖΑΡΟΥΜΕ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΒΑΡΥΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΝΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ Κ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Αναγκάστηκα κ γω να μπω στην παρέα σας, κ θελω τη βοήθεια κ τη συμβουλή σας! 

Μετα απο ενα χρονο ελεύθερων επαφών κ κανενός αποτελέσματος, το Μαρτη έκανε ο συζυγος σπερμοδιαγραμμα κ εδειξε πολυ χαμηλή κινητικότητα κ πολυ μικρότερο αριθμό σπερπατοζωαριων απ οτι πρέπει! Έκανε κ καλλιέργεια σπέρματος (καθαρή) κ πήγαμε κ σε ουρολόγο, έκανε υπέρηχο, κ δεν υπάρχει θεμα κυρσοκηλης! 

Μπορω να πω οτι ξεπεράσαμε πλέον το πρώτο σοκ, κ τωρα ειμαστε στη φαση που πρέπει να παρει εκείνος μια τρίμηνη αγωγή, να ξανακάνει σπερμοδιαγραμμα να δούμε που βρισκόμαστε, κ λεμε μετα τον Οκτώβρη να ξεκινήσουμε τις διαδικασίες! 

Εχω μιλήσει με δυο γυναικολόγους! Ο ένας για την εξωσωματική συνεργάζεται με το medimall κ τον κύριο Ξυδιά, κ ο άλλος με το ΙΑΣΩ κ τον κύριο Βασιλόπουλο! Εχετε καποια εμπειρία ή γνωρίζετε κατι για κάποιον απ τους δυο; το κακο ειναι οτι μένω σε νησί κ ειναι λιγο δύσκολα τα πράγματα! 

Οποια βοήθεια καλοδεχούμενη!

Να πω οτι εγω ειμαι 27 κ εκείνος 29 χρόνων! 
 

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...