Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Αντε βρε Δημητρουλα μην λες τετοια...μια χαρα ειναι κ τα 5.ολα καλα θα πανε κ για εσενα κ για τη Μελενια κ για τη Γεωργια μας...αχ αντε να εχουμε απο ολες σας ευχαριστα νεα κ φουσκωμενες κοιλιτσες...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΠΑΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΛΛΑΞΑ...ΙΑΣΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΟΣΗ ΟΠΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ...Κ ΜΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΕΤΩΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ FSH 6,7 ΤΟ 2015 ΤΟ 2016 ΗΤΑΝ ΙΔΙΑ ΦΕΤΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ 9,5 Η Ε2 ΠΕΡΥΣΙ 580 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ 522 ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ 40!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Κ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ:wub: 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Ψυχολογια χαλια κ η δικια μου. Περιμενα τηλ απ το κεντρο για να μου πουν να ξεκινησω utrogestan κ λοιπα κ να μου πουν ημερομηνια ε.τ. Αντ'αυτου μιλησα μαζι τους κατα τις 2 για να μου πουν να συνεχισω cyclacur κ να περιμενω γιατι ο γιατρος θα λειπει κ δεν ξερει ποιες μερες ακριβως. Επεσε ο ουρανος να με πλακωσει... νιωθω χαλια. Κ αν το ενδομητριο δεν ειναι σωστο οταν γυρισει??? Δεν ξερω τι να κανω. Ετσι μου ρχεται να σταματησω τα παντα. Ειμαι χαλια. Τι στο καλο... ελεος!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου.

Προσπαθώ να τα σκέπτομαι όπως τα λέτε.

Μελένια και Δημητρουλα περιμένουμε νέα σας.

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΕΑΝ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΩΑΡΙΑ ΕΑΝ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΠΕΡΜΑ..ΣΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΥ ΔΑΝΕΙΚΟΥ Κ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΑΝΤΩΣ..Η ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΔΕΝΙΖΕΙΣ Κ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ Κ Μ ΕΙΠΕ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Κ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΟΥ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΟΥ 78 Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΦΑΒΟΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ Κ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΑΑΑΑ ΚΑΤΙ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ 9ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!

ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΕΛΟΣ..

 

πρίν από 7 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσια. Ψυχολογια χαλια κ η δικια μου. Περιμενα τηλ απ το κεντρο για να μου πουν να ξεκινησω utrogestan κ λοιπα κ να μου πουν ημερομηνια ε.τ. Αντ'αυτου μιλησα μαζι τους κατα τις 2 για να μου πουν να συνεχισω cyclacur κ να περιμενω γιατι ο γιατρος θα λειπει κ δεν ξερει ποιες μερες ακριβως. Επεσε ο ουρανος να με πλακωσει... νιωθω χαλια. Κ αν το ενδομητριο δεν ειναι σωστο οταν γυρισει??? Δεν ξερω τι να κανω. Ετσι μου ρχεται να σταματησω τα παντα. Ειμαι χαλια. Τι στο καλο... ελεος!

ΕΕΕΕ;;;;; ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΣΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΙ Κ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ;;;;ΕΛΕΟΣ!!!!

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ; ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΜΕΤΡΑΓΕ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ; ΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΔΕΙΡΟΥΜΕ; ΑΝΤΕ 

ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΖΟΥΡΛΑΘΗΚΑ ΤΩΡΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ασε Δημητρα τα χω δει ολα. Μαλωσα κ με τον αντρα μου. Ειμαι 11η ημερα του κυκλου 10η με cyclacur. Αυτες δεν ειπαν να με αναλαβει αντικαταστατης, με το γιατρο δε μιλησα ακομα. Το βραδυ θα με παρει. Δεν ξερω αλλα το μυαλο μου ειναι μπαχαλο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ασε Δημητρα τα χω δει ολα. Μαλωσα κ με τον αντρα μου. Ειμαι 11η ημερα του κυκλου 10η με cyclacur. Αυτες δεν ειπαν να με αναλαβει αντικαταστατης, με το γιατρο δε μιλησα ακομα. Το βραδυ θα με παρει. Δεν ξερω αλλα το μυαλο μου ειναι μπαχαλο.

ΛΟΙΠΟΝ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΛΕΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ Ε ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΛΑΦΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ;

Link to comment
Share on other sites

Οχι δε θα μου ακυρωσει, δεν μου ειπαν κατι τετοιο. Αυτο που μου ειπαν ειναι οτι θα καθυστερησουμε το να παρω τα utrogestan μεχρι να δουμε ποια μερα μπορει ο γιατρος. Κ εγω αναρωτιεμαι... αφου το ενδομητριο μερα με τη μερα αυξανει με βαση αυτο δε θα κοθοριστει η ετ?

Αχ θα σκασω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Οχι δε θα μου ακυρωσει, δεν μου ειπαν κατι τετοιο. Αυτο που μου ειπαν ειναι οτι θα καθυστερησουμε το να παρω τα utrogestan μεχρι να δουμε ποια μερα μπορει ο γιατρος. Κ εγω αναρωτιεμαι... αφου το ενδομητριο μερα με τη μερα αυξανει με βαση αυτο δε θα κοθοριστει η ετ?

Αχ θα σκασω!!!

ΚΟΙΤΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ...ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΑΡΧΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΗ 13Η ΜΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΤ 7 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ Ε ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΥΓΡΑ ΖΑΛΑΔΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ...ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΔΕ ΘΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΕ ΠΙΑ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Οχι δε θα μου ακυρωσει, δεν μου ειπαν κατι τετοιο. Αυτο που μου ειπαν ειναι οτι θα καθυστερησουμε το να παρω τα utrogestan μεχρι να δουμε ποια μερα μπορει ο γιατρος. Κ εγω αναρωτιεμαι... αφου το ενδομητριο μερα με τη μερα αυξανει με βαση αυτο δε θα κοθοριστει η ετ?

Αχ θα σκασω!!!

Δε νομιζω να σ' αφησει ετσι Μελενια μου... Απροοπτα συμβαίνουν. Άνθρωποι είναι κι αυτοί με κανονικές ζωές. Με κάποιον συνεργάτη θα συνεννοηθεί. Δε μπορεί!...

Είναι οι ορμόνες σου τώρα που είναι στον Θεό και αρπαζεσαι...

Ψυχραιμία κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , DIMITRAS είπε:

ΚΟΙΤΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ...ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΑΡΧΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΗ 13Η ΜΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΤ 7 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ Ε ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΥΓΡΑ ΖΑΛΑΔΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ...ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΔΕ ΘΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΕ ΠΙΑ 

Δηλαδη η ε.τ. εγινε 7 ημερες πριν την περιοδο????

πρίν από 58 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Δε νομιζω να σ' αφησει ετσι Μελενια μου... Απροοπτα συμβαίνουν. Άνθρωποι είναι κι αυτοί με κανονικές ζωές. Με κάποιον συνεργάτη θα συνεννοηθεί. Δε μπορεί!...

Είναι οι ορμόνες σου τώρα που είναι στον Θεό και αρπαζεσαι...

Ψυχραιμία κορίτσι μου!

Αχ Γεωργια μου το ευχομαι να ειναι ολα καλα. Μακαρι να ναι οπως τα λες!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Me-Lenia είπε:

Δηλαδη η ε.τ. εγινε 7 ημερες πριν την περιοδο????

Αχ Γεωργια μου το ευχομαι να ειναι ολα καλα. Μακαρι να ναι οπως τα λες!

Ε ναι βρε μικρη! Δεν μπορεί να είναι τόσο ανεύθυνος!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Μελένια μου τι έγινε; Μιλησες το βραδυ με τον γιατρο;

 

Καλημερα Γεωργια μου. 

Οχι, δε με πηρε τηλ. Ως τη μια περιμεναμε με τον αντρα μου κυριολεκτικα πανω απο το τηλεφωνο αλλα... τιποτα! Εκεινος επεμενε να τον παρουμε εμεις αλλα εγω το θεωρουσα αγενες να καλεσουμε τοσο αργα. Προσπαθω να πω στον εαυτο μου οτι ως δια μαγειας ολα σημερα θα ειναι καλυτερα. Βεβαια νιωθω χαλια, αλλα τουλαχιστον προσπαθω!

Η Δημητρουλα μας σημερα εχει την ωοληψια? Τα χω μπαχαλο στο κεφαλι μου κ ουτε με το καλο δεν προλαβα να της πω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...