Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ :wub:

ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ 

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΓΛΥΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια, Χριστος Ανεστη!

Μελιτινη τι ωραια πραγματα που μας ανεβαζεις, γεματα χρωμα κ αισιοδοξια! Ετσι σε αυτο το ανοιξιατικο κλιμα θα ερθει κ το μωρακι σας κ θα σας γεμισει χαρα! Με το καλο!

Γεωργια μου κ εγω το συνωστισμο κ το στριμωξιδι δεν τα μπορω, εκνευριζομαι κ κολαζομαι καμια φορα με τις γιαγιαδες που ειναι ικανες να περασουν κ απο πανω μου για να προσκυνησουν πρωτες! Χαχαχααα! 

Νατασσα εχει μουσικες  προτιμησεις το πλασματακι;

Δεσποινα κριμα που σε θυμηθηκε παλι η ξυνη, αντε, καιρος να την ξαναδιωξεις!!!! 

Αντζι εχει δικιο η Σοφουλα, πιο ωραιο το Πασχα στις εξοχες!

Ευακι, Δημητρα, Καντι  κ σε ολα τα κοριτσια τα φιλια κ τις ευχες μου :)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου! ΧΡιστός Ανέστη! Με υγεία και ότι επιθυμεί η καθεμία! 

Ελπίζω να περάσατε τέλεια! Και αν στεναχωριέστε για την επιστροφή στην καθημερινότητα να σας θυμίσω ότι σε 2 εβδομάδες έχουμε το τριήμερο της Πρωτομαγιάς! :-D

Φιλιά πολλά! :wub:


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, melitini81 said:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου! ΧΡιστός Ανέστη! Με υγεία και ότι επιθυμεί η καθεμία! 

Ελπίζω να περάσατε τέλεια! Και αν στεναχωριέστε για την επιστροφή στην καθημερινότητα να σας θυμίσω ότι σε 2 εβδομάδες έχουμε το τριήμερο της Πρωτομαγιάς! :-D

Φιλιά πολλά! :wub:

Αληθώς Ανέστη Μελιτινάκι! Χρονια πολλα με υγεια!

Ακόμα ειναι το μπεμπακι στην κοιλίτσα, ε;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια μου. Χριστος Ανεστη!!! Τι κανετε? Ευχομαι να περασατε τελεια!!! Εγω σημερα γυρισα στη βαση μου. Καλα ηταν, ξεφυγα απο τη ρουτινα.

Μελιτινη μου με το καλο το ανοιξιατικο μωρακι σου :wub: ! 

Γεωργια μου πως εισαι?

Δημητρουλα? 

Στρολλ ετοιμαζεσαι για το ταξιδακι? Πως πανε τα ανοιξιατικα κεφια? Ευχομαι να εισαι μες στην τρελλη χαρα οπως κ τις προηγουμενες ημερες. Εγω εχω ακομα 7 ημερες αντιβιωση. Πφφφ...

Νατασσακι πως περασες το πρωτο σας πασχα με τα αγορια σου? Φανταζομαι ονειρικα! :) . 

Ελενακι που εξαφανιστηκες? Τι κανει η φραουλενια???

Γεια σου Καντι. Φανταζομαι εισαι παλιο μελος. :) 

Δεσποινα, Ευακι, Αντζη, Ολγακι υπολοιπα κοριτσια τι κανετε? 

Χρονια πολλα σε ολες κ μεσα απ την καρδια μου η Ανασταση του Κυριου να φερει στην καθεμια μας κ σε ολο τον κοσμο ο,τι επιθυμει! 

Σας φιλω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια....

Τι ηρεμία είναι αυτη; Που είστε όλες;;;

Εγω έχω πόνους περιόδου περιμένω την κοκκινούλα να έρθει κ να αρχίσει ο ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ τσιμπιματάκια κ όλα τα σχετικά...οι ενέσεις αγκαλιά με το βιτάμ με περιμένουν:oops:

Αντε να δούμε αυτή την φορά...δεν θέλω να με γρουσουζεύω αλλά φοβάμαι!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας κ στα ζουμπουρλούδικα πατουσάκια κ κοιλίτσες:wub::wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 

πρίν από 40 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα Δημητρούλα!

Έλα κοριτσάρα μου! Μη φοβασαι τίποτα! Ψηλα το κεφαλι και παμε για το γκολ!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια και στα μπεμπακια!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΦΕΤΟΣ! ΘΑ ΕΧΩ Κ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ..ΑΝΗΨΙΑ ΑΠΟ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Κ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΕΤΡΕΞΑΝ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΗΡΘΑΝ ΕΣΤΩ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΝΑ ΜΕ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΡΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ!ΕΣΤΩ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΘΑΡΡΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκιααα

Μόλις αδιαθέτησα!!!Βουρ τώρα! Αύριο ξαναμιλάω με ντόκ κ Δευτέρα πάμε για υπέρηχο κ αιματολογικές...έχω...χ....

Να περάσουμε ένα ήρεμο ΣΚ κ ναι Αρχίζωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια, μπήκα στη λίστα.

Ευτυχώς που ειχα ενημερωθεί από άρθρα και ειχα διαβασει ιστορίες των κοριτσιών που ειχαν περασει την ιδια διαδικασια και ξερω τι γινεται. Αλλιώς θα ειχα πολλές ανασφαλειες! Παρολα αυτα, θα κανω και μια συναντηση με τον γιατρο. Ξερω πως πρεπει να δειξω εμπιστοσύνη στο κεντρο και να μην ψαχνω πολλα. Όσο λιγοτερα γνωριζω, τοσο καλυτερα μαλλον θα ειναι... Αλλωστε θα μου πουν μονο όσα θελουν να μου πουν, οσο και να ρωταω...

Ακόμα δεν μπορώ να πιστεψω πως περνάω όλα αυτά τα στάδια... Νομίζω πως ζω τη ζωή μιας άλλης...

Πολλα τα ηθικα διλημματα... Παντως ολες η κοπελες που το περασαν, δεν το μετανιωσαν. Αυτο γραφουν ολες. Μαλιστα καποιες που ειχαν παιδια και απο τον πρωτο γαμο τους και στον δευτερο εκαναν παιδια μεσω δοτριας, δεν τα ξεχωριζουν απ' τα πρωτα. Εκαναν τις σκεψεις που κανω κι εγω και σημερα γυριζουν πισω και γελουν με τις σκεψεις εκεινες. Μακαρι.... Μακαρι να μην με πονεσει οσο νομιζω... Προς το παρον ομως ποναει πολυ...

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...