Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Πω πωωω! Χαμος! Αντε, καλή δύναμη! Εγώ ούτε που τα εχω ξεκινήσει η τεμπέλα!....

ΚΑΤΣΕΒΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑΠΕ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , DIMITRAS είπε:

ΚΑΤΣΕΒΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑΠΕ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!

Μπραβο νοικοκυρουλα μου!

Εμενα η διάθεσή μου με επηρεάζει πολύ και όταν δεν είμαι καλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα!... Και όπως καταλαβαίνεις αυτόν τον καιρό δεν είμαι και πολύστα καλά μου, από διαφορα που συντρέχουν....

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Μπραβο νοικοκυρουλα μου!

Εμενα η διάθεσή μου με επηρεάζει πολύ και όταν δεν είμαι καλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα!... Και όπως καταλαβαίνεις αυτόν τον καιρό δεν είμαι και πολύστα καλά μου, από διαφορα που συντρέχουν....

ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΝΕΦΤΙ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΣΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ Κ ΑΝ ΔΕ ΦΟΥΣΚΩΣΩ ΟΚ ΞΑΝΑΠΕΦΤΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΒΡΩΜΙΖΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααααα....τι κανετε ομορφες;εμεις μια χαρα εφτιαξε ο καιρος κ βγαινουμε βολτουλες...

Η Σοφο μου ειναι μια χαρα κ συνήθισε την αλλαγη με τον ερχομο του μωρου.

Ο μπεμπης μας ζωηρευει κ φυσικα ενω για καποιες μερες ηταν καλος με το θεμα του υπνου τωρα εχει ξεκινησει παλι κ κοιμαται κατα τις 2:00 τη νυχτα κ ξυπναει ομως κατα τις 7:00-8:00


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!Ω ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑΑΑ :mad: ΕΚΑΝΑ Κ ΜΙΚΡΟΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΑ Κ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΟΛΗΨΙΑ Κ Η ΕΤ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεωργια μου εύχομαι να σου πανε ολα καλα.μην σε στεναχωρει τπτ.δικο σου παιδακι θα ειναι που θα μεγαλωνει μεσα σου κ μολις νιωσεις το πρωτο χτυπημα στην κοιλιτσα σου θα τα ξεχασεις ολα.διαβασα κ για γενικες κ με ξεσηκωσατε για να αρχισω κ εγω σιγα σιγα.

Μελενια μου ξεκινας κ εσυ ε; αντε καλη επιτυχια...με τις υπολοιπες τα λεμε κ fb.

 Stroll  κ σε εσενα ευχομαι να πανε ολα κατ'ευχην...

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

Τι κανετε? Χαθηκαμε παλι αυτες τις ημερες. 

Γεωργια μου γλυκια γιατι μας "επεσες " κοριτσακι μου? Εσυ που εισαι τοσο θετικος ανθρωπος κ εχεις ανταπεξελθει σε τοσες δυσκολιες τωρα που ερχονται τα ωραια στεναχωριεσαι???? Ολα θα γινουν τοσο ομορφα που δε θα πιστευεις πως ζεις τετοια ευτυχια :) .Ειμαστε ολες για αγκαλια εδω μεσα κ θα τα καταφερουμε στηριζοντας η μια την αλλη! Αντε με το καλο να παρεις κ τα αποτελεσματα της μαγνητικης να ηρεμησεις κ απο εκει!!!

Τρελοκοριτσο Δημητρουλα μου τι κανεις? Μια χαρα καλε ειναι οι εξετασεις σου μην ανησυχεις. Τα αυγουλακια σου θα ναι τελεια!! Πως παει το καθαρισμα? Τελος?

Στρολλακι πηγες την εκδρομουλα σου??? Φανταζομαι τελεια!!!

Αντζη μου μας ελειψες!!! Σ ευχαριστω πολυ. Να μου φιλησεις τα ζουζουνακια σου κ να μπαινεις που κ που κ εδω να μαθαινουμε νεα σου! :) 

Αννυ τι ωραια που εισαι κολλητουλα με τη μπεμπουλα σου!!! 

Δεσποινακι τι κανει ο ζουζουνος σου?? Αμαν βρε κοριτσια μου μας λειψατε πολυ μετα το fb...

Εγω παω τωρα για μετρηση ενδομητριου κ αποτελεσματα προγεστερονης. Μετα θα επικοινωνησω με το κεντρο για να μου πουν ποτε να ετοιμαζομαι για Αθηνα. Θα σας πω τα νεα μου το βραδυ.

Πολλα φιλακιααα :wub: 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΧΧΧ ΜΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩΩΩ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΙΔΕΡΩΜΑ!!!ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΡΟ ΝΕΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΒΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!

ΕΛΑ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ Κ ΟΙ 2 ΣΕ ΦΙΛΩ Κ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΩ ΓΛΥΚΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Angie μου βολτουλες βλέπω. Πολύ ωραια! Και ο μπεμπακος σε αφήνει λιγακι να κοιμασαι κι εσυ. Η Σοφουλα συνηθησε, ολα μια χαρα! Σ' ευχαριστω για τη θετικη ενεργεις... Προσπαθω να σκεφτομαι διαφορετικα... δεν ειναι παντα ευκολο.

Μελενια και Δημητρουλα περιμενουμε νεα σας! Ευχομαι να ειναι σουπερ τα νεα!

Μελενια μου κι εσενα σ' ευχαριστω.... Όπως και να 'ναι ομως κοριτσια, ειναι μεγαλο το βαρος αυτης της αποφασης.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , DIMITRAS είπε:

ΑΧ Κ ΒΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΕΦΑΓΑ ΗΤΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ 7 ΩΑΡΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ ΑΥΤΗΝ 5..ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΝΕΣΗ ΟΒΙΤΡΕΛ ΠΕΜΠΤΗ ΩΟΛΗΨΙΑ

Δε σημαινει τιποτα αυτο Δημητρουλα! Να ει ναι ποιοτικα ειναι το σημαντικο. Αντε, με το καλο την Πέμπτη!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπεεεεςςςς...!!!!!

Γεωργια μου ειμαι σιγουρη πως η αποφαση αυτη σε κανει να εχεις  ψυχολογικες μεταπτωσεις κ ειναι λογικο. Ομως ειναι μεχρι να μπεις στη εμπρακτη διαδικασια. Θα το δειειεις... :) !!! Σημερα για του λογου το αληθες μου ελεγε ο γυναικολογος μου για μια γυναικα που παρακολουθει 45 ετων η οποια παλεψε πολυ με δικα της ωαρια(παρολο που ο εξωσωματικος της ειχε πει εξαρχης για δανεικα) κ αποτυγχανε. Μολις εκανε με δανεικα  πετυχε αμεσως κ τωρα ειναι μεσα στην ευτυχια! Γι αυτο σου λεω λιγο υπομονη χρειαζεται :) .

Δημητρουλα μου μια χαρα ειναι τα αβγουλακια σου!!! Θα γινουν υπεροχα εμβρυακια!!!! Με το καλο να ερθει η Πεμπτη αγαπημενη μου :) ♡ ♡ ♡.

Τα δικα μου νεα: το ενδομητριο ειναι καλο κ η προγεστερονη επισης. Αυριο το πρωι θα με παρουν τηλ να μου πουν τα επιπλεον φαρμακα(ως τωρα ειμαι με cyclacur) κ να πουν ποτε παω για ε.τ.     Αυταααα....!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Αγαπεεεεςςςς...!!!!!

Γεωργια μου ειμαι σιγουρη πως η αποφαση αυτη σε κανει να εχεις  ψυχολογικες μεταπτωσεις κ ειναι λογικο. Ομως ειναι μεχρι να μπεις στη εμπρακτη διαδικασια. Θα το δειειεις... :) !!! Σημερα για του λογου το αληθες μου ελεγε ο γυναικολογος μου για μια γυναικα που παρακολουθει 45 ετων η οποια παλεψε πολυ με δικα της ωαρια(παρολο που ο εξωσωματικος της ειχε πει εξαρχης για δανεικα) κ αποτυγχανε. Μολις εκανε με δανεικα  πετυχε αμεσως κ τωρα ειναι μεσα στην ευτυχια! Γι αυτο σου λεω λιγο υπομονη χρειαζεται :) .

Δημητρουλα μου μια χαρα ειναι τα αβγουλακια σου!!! Θα γινουν υπεροχα εμβρυακια!!!! Με το καλο να ερθει η Πεμπτη αγαπημενη μου :) ♡ ♡ ♡.

Τα δικα μου νεα: το ενδομητριο ειναι καλο κ η προγεστερονη επισης. Αυριο το πρωι θα με παρουν τηλ να μου πουν τα επιπλεον φαρμακα(ως τωρα ειμαι με cyclacur) κ να πουν ποτε παω για ε.τ.     Αυταααα....!!!! 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΕΤ!!!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΜΟΝΟ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΤ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΚΥΟΦΟΡΗΣΕΙΣ ΘΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!ΟΠΟΤΕ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥΑ..ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΟΙΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΑΣ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ Κ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΕΡΧΟΝΤΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω σ ευχαριστω Δημητρουλα μου.! Μην προδικαζεις αν θα εχεις καταψυξη ή οχι, ποτε δεν ξερεις. Ασε που αυτο που μας νοιαζει ειναι η επιτυχια κ οχι η καταψυξη! Οπως ειπες μονο θετικες σκεψεις θα κανουμε κ ολα θα πανε καλα!!! :):wub: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...