Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια τι κανετε???Χριστος Ανεστη!!(δεν θυμαμαι αν τα εχουμε πει)

Ησυχια επικρατει εεε???εμεις ειμαστε καλα,καναμε και το δευτερο εμβολιο τη Δευτερα και την επισημη μας εμφανιση φυσικα σε φιλους και συγγενεις την Κυριακη του Πασχα!!

Περασατε καλα???

Δημητρα μου με το καλο να ξεκινησεις και να πανε ολα καλα!!!!!!που θα πανε...θα το δεις!!!

Γεωργια μου με το καλο να ξεκινησουν ολα και για εσενα!!θεωρω πως οταν αρχισει να φουσκωνει η κοιλιτσα σου,οταν θα νιωσεις το πλασματακι σου να κινειται εκει μεσα και αργοτερα οταν το παρεις αγκαλια κι εσυ θα γελας με αυτες τις σκεψεις!!γιατι αυτο το πλασματακι θα ειναι το δικο σου μωρακι!!!!!

Ολη αυτη η διαδικασια θα πρεπει να σε κανει διπλα περηφανη και οχι να σε αγχωνει!!! 

Αντε κοριτσια!!!!!!!εχουμε καιρο να διαβασουμε θετικες χοριακες!!!!ειμαι σιγουρη πως τωρα που ο καιρος φτιαχνει και καλοκαιριαζει θα γινει πανικος απο νεες φουσκωμενες κοιλιτσες και θα βρεχει μπεμπεδοσκονη!!!!

 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αληθώς Ανέστη Δεσποινακι μου.

Μακαρι να ειναι όπως τα λες. Αλλα η αληθεια ειναι πως ειναι δυσκολη η αποφαση αυτη. Βεβαια ειμαστε τυχερες που υπαρχει και αυτη η λυση στις μερες μας. Οι επομενες γενιες θα εχουν και καλυτερες λυσεις καθως εχει πλησιασει η επιστημη στην βελτιωση της ποιοτητας των ωαριων με μεταμοσχευση μιτοχονδριων σε αυτα απο νεοτερες δοτριες, χωρις να παρεμβαινουν στο DNA. Ομως οπως πληροφορηθηκα απο γενετιστη, αυτο θα γινεται σε περιπου 10-15 χρονια.

Τελος παντων... Περναω αυτο το πενθος τωρα.... Επειδη το εχω ακουσει απο πολλες κοπελες, πως οταν δω θετικη χοριακη και κυριως περνωντας στα επομενα σταδια θα τα ξεχασω ολα, σκεπτομαι πως ναι, θα πανε καλυτερα τα πραγματα...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Αληθώς Ανέστη Δεσποινακι μου.

Μακαρι να ειναι όπως τα λες. Αλλα η αληθεια ειναι πως ειναι δυσκολη η αποφαση αυτη. Βεβαια ειμαστε τυχερες που υπαρχει και αυτη η λυση στις μερες μας. Οι επομενες γενιες θα εχουν και καλυτερες λυσεις καθως εχει πλησιασει η επιστημη στην βελτιωση της ποιοτητας των ωαριων με μεταμοσχευση μιτοχονδριων σε αυτα απο νεοτερες δοτριες, χωρις να παρεμβαινουν στο DNA. Ομως οπως πληροφορηθηκα απο γενετιστη, αυτο θα γινεται σε περιπου 10-15 χρονια.

Τελος παντων... Περναω αυτο το πενθος τωρα.... Επειδη το εχω ακουσει απο πολλες κοπελες, πως οταν δω θετικη χοριακη και κυριως περνωντας στα επομενα σταδια θα τα ξεχασω ολα, σκεπτομαι πως ναι, θα πανε καλυτερα τα πραγματα...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΕΣ ΛΕΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΩΡΗΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ Κ ΕΓΩ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΧΑΡΤΙΩΝ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΑΚΙ ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΕ TESA Ο ΑΝΤΡΑΣΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΤΙΠΟΤΑ.. Κ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΠΟΛΥΥΥ ΚΛΑΜΑΑΑ..ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΤΑΨΑΚΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΣΒΗΝΟΥΝ ΟΛΑΑΑΑ!!!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Κ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ:)

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστω Δημητρούλα μου. Και για τις ευχες και για την δυναμη που μου δινεις. Και σε σενα κοριτσι μου να γινουν τα ονειρα σου πραγματικοτητα!

Κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα στις εορταζουσες και στους εορταζοντες!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα και χρονια πολλα!!!

Γεωργια μου πολυχρονη και σου ευχομαι του χρονου τετοια μερα να γιορταζεις με το μωρο σου στην αγκαλια σου!!

Δεν ξερω αν εχουμε αλλη Γεωργια,αλλα επειδη σιγουρα καποιες θα εχουν Γιωργους ευχομαι ολοψυχα χρονια πολλα!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Σ' ευχαριστω Δημητρούλα μου. Και για τις ευχες και για την δυναμη που μου δινεις. Και σε σενα κοριτσι μου να γινουν τα ονειρα σου πραγματικοτητα!

Κοριτσια καλημερα και χρονια πολλα στις εορταζουσες και στους εορταζοντες!

ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΕΙΠΑΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ Κ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΥΤΥΧΙΑΑΑ!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Δέσποινa είπε:

Καλημεραααα και χρονια πολλα!!!

Γεωργια μου πολυχρονη και σου ευχομαι του χρονου τετοια μερα να γιορταζεις με το μωρο σου στην αγκαλια σου!!

Δεν ξερω αν εχουμε αλλη Γεωργια,αλλα επειδη σιγουρα καποιες θα εχουν Γιωργους ευχομαι ολοψυχα χρονια πολλα!!!!

Ευχαριστω Δεσποινιω μου! Ευχαριστω πολυ. Και σε σενα ευχομαι καθε καλο!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεια σας!!! Χαθηκα λιγο αλλα με τα πεθερικα στο σπιτι κ τους λοιπους συγγενεις να μπαινοβγαινουν εχω χασει το μπουσουλα! Αυριο φευγουν ολοι.

Γεωργια μου γλυκια χρονια πολλα. Να χαιρεσαι το ονομα σου, να εισαι παντα γερη κ ευτυχισμενη κ μεσα απ την καρδια μου σου ευχομαι του χρονου να γιορταζεις με τα διδυμακια σου!!!            Σε παρακαλω να κανεις ομορφες σκεψεις τοσο εσυ οσο κ η Δημητρουλα κ ολα θα πανε καλα. Εγω μετανιωνω τοσο πολυ που ενιωθα τοσο ανασφαλης στην προσπαθεια μου. Στεναχωριεμαι που συνεχεια το μυαλο μου ηταν στην αρνητικη σκεψη κ υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι θα ειμαι αισιοδοξη. Γι αυτο σας παρακαλω να σκεφτεστε μονο θετικα!!! :):):) 

Σημερα αδιαθετησα κ εγω κ ξεκιναω αυριο πρωι τα cyclacur. Αντε κ ολες μας θα παμε καλα. Εδω η μια θα δινει κουραγιο στην αλλη!!! :) :wub: !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Κοριτσια μου γεια σας!!! Χαθηκα λιγο αλλα με τα πεθερικα στο σπιτι κ τους λοιπους συγγενεις να μπαινοβγαινουν εχω χασει το μπουσουλα! Αυριο φευγουν ολοι.

Γεωργια μου γλυκια χρονια πολλα. Να χαιρεσαι το ονομα σου, να εισαι παντα γερη κ ευτυχισμενη κ μεσα απ την καρδια μου σου ευχομαι του χρονου να γιορταζεις με τα διδυμακια σου!!!            Σε παρακαλω να κανεις ομορφες σκεψεις τοσο εσυ οσο κ η Δημητρουλα κ ολα θα πανε καλα. Εγω μετανιωνω τοσο πολυ που ενιωθα τοσο ανασφαλης στην προσπαθεια μου. Στεναχωριεμαι που συνεχεια το μυαλο μου ηταν στην αρνητικη σκεψη κ υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι θα ειμαι αισιοδοξη. Γι αυτο σας παρακαλω να σκεφτεστε μονο θετικα!!! :):):) 

Σημερα αδιαθετησα κ εγω κ ξεκιναω αυριο πρωι τα cyclacur. Αντε κ ολες μας θα παμε καλα. Εδω η μια θα δινει κουραγιο στην αλλη!!! :) :wub: !!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!

ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΤΗ ΝΙΡΒΑΝΑ ΜΟΥ!

ΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΛΑ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Κ ΜΕ ΠΙΣΤΗ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!! ΠΥΡΕΞΑΚΙΑ LOADING ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΜΕΛΕΝΙΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΕΓΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΑ ΠΑΓΑΚΙΑ ΣΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Κοριτσια μου γεια σας!!! Χαθηκα λιγο αλλα με τα πεθερικα στο σπιτι κ τους λοιπους συγγενεις να μπαινοβγαινουν εχω χασει το μπουσουλα! Αυριο φευγουν ολοι.

Γεωργια μου γλυκια χρονια πολλα. Να χαιρεσαι το ονομα σου, να εισαι παντα γερη κ ευτυχισμενη κ μεσα απ την καρδια μου σου ευχομαι του χρονου να γιορταζεις με τα διδυμακια σου!!!            Σε παρακαλω να κανεις ομορφες σκεψεις τοσο εσυ οσο κ η Δημητρουλα κ ολα θα πανε καλα. Εγω μετανιωνω τοσο πολυ που ενιωθα τοσο ανασφαλης στην προσπαθεια μου. Στεναχωριεμαι που συνεχεια το μυαλο μου ηταν στην αρνητικη σκεψη κ υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι θα ειμαι αισιοδοξη. Γι αυτο σας παρακαλω να σκεφτεστε μονο θετικα!!! :):):) 

Σημερα αδιαθετησα κ εγω κ ξεκιναω αυριο πρωι τα cyclacur. Αντε κ ολες μας θα παμε καλα. Εδω η μια θα δινει κουραγιο στην αλλη!!! :) :wub: !!!!

Καλημερα Μελενια μου! Σ' ευχαριστω πολυ για τις θερμες ευχες. Και σε σενα ευχομαι τα ονειρα σου να γινουν πραγματικοτητα!

Θα προσπαθησω να εχω μονο θετικες σκεψεις! Αυτη τη φορα ο αντρας μου μου ζητησε να μην το πουμε σε κανεναν. Μονο εσεις θα το ξερετε κοριτσια. Καμια αλλη κουβεντα. Ουτε καν στους γονεις. Καμια ερωτηση απο κανεναν.

Εσυ  Μελενις μου γιατι παιρνεις τωτα cyclacur;

Αααα... Καταλαβα απο αυτα που εγραψε η Δημητρα. Δεν φανταστηκα πως θα πηγαινες τοσο γρηγορα στη νεα προσπαθεια. Ομως μονο cyclacur; Οχι και utrogestan; Αυτα αργοτερα;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια μου και Χρόνια Πολλά κ για τις ημέρες κ για τις εορτάζουσες! Χρόνια Πολλά στη Γεωργία μας κ σε όποιον/όποια αγαπημένο/η έχετε!  :wub:

 Γεωργία μπήκες στη λίστα; Υπάρχει μεγάλη αναμονή; Ναι, δεν είναι εύκολες αυτές οι αποφάσεις. Οι γυναίκες που δε μπαίνουν στις διαδικασίες που μπαίνουμε εμείς δεν έχουν ιδέα για τα άγχη και τα διλήμματα που αντιμετωπίζουμε, είναι αλήθεια. Και μεις δεν έχουμε πει τίποτα σε κανέναν, δεν αντέχω να ακούω το μακρύ κ το κοντό του καθενός... Γεωργία φαίνεσαι δυνατός άνθρωπος και εύχομαι από καρδιάς η ζωή να σε γεμίσει χαρές κ όλα τα τωρινά στάδια να είναι μια παλιά ανάμνηση!

 Δημητρούλα έφτασε ο καιρός σου; Καλή αρχή κ τυχερή!  Και συ Μελένια, καλή αρχή!  Την αντιβίωση πρέπει να την τελειώνεις κ συ τώρα έτσι;

 Δεσποινιώ τρυπήθηκε το πλασματάκι; Κύλισε και δάκρυ; Είχατε κ πρεμιέρα σε συγγενείς; τι ωραία!!!

 Εγώ από διάθεση άλλο τίποτα! Άνοιξε ο καιρός, μεγάλωσε η μέρα κ όλα μου φαίνονται καλύτερα τώρα :rolleyes: Έφυγα 3 μέρες και αισθάνομαι σα να είχα 1 μήνα άδεια!  Κ όπως πολύ σωστά λέει η Μελιτίνη, έρχεται κ το 3ημερο της Πρωτομαγιάς να... ξεκουραστούμε λιγάκι! Χαχαχαα!!! Μελιτινάκι, Μαγιάτικο δεν είπαμε θα είναι το κοριτσάκι σου;

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!!! Πως ειστε??? εγω καπως ευσυγκινητη, τοσοι αποχαιρετισμοι σε μια μερα μου επεσαν βαριοι. Δεν κοιμηθηκα κ καλα ολο το βραδυ(πονουσε η κοιλια μου λογω περιοδου) οποτε καταλαβενετε ειμαι λιγο σνιφ!

Πρεπει ομως να ανεβω ψυχολογικα το συντομοτερο δυνατο γιατι τα παγωτινια μου με περιμενουν κ δε θελω να τα επηρεασω αρνητικα σε καμμια περιπτωση. Σκεφτομαι να κανω γενικη στο σπιτι αυτη την εβδομαδα, να μαζεψω κ τα χαλια ωστε να μην εχω τιποτα στο μυαλο μου απ αυτα. Εσεις τι λετε???? Καλυτερα δεν θα ειναι ετσι???

Γεωργια μου σ ευχαριστω πολυ.Οπως πολυ καλα καταλαβες αυτος ειναι ο λογος που ξεκινησα τα  cyclacur σε 5 ημερες υπερηχο κ βλεπουμε τη συνεχεια. Οντως ειναι νωρις αν σκεφτεις οτι η προηγουμενη προσπαθεια εγινε τον Μαρτιο. Ομως ο γιατρος λεει αφου εχουμε την πρωτη υλη(τα παγωτινια), η υστεροσκοπηση εγινε, η αντιβιωση τελειωσε να το κανουμε τωρα. Τον εμπιστευομαι κ τον ακολουθω. Για το μονο πραγμα που ειναι καθετος ειναι για το οτι θελει να κανω θετικες σκεψεις κ να ειμαι αισιοδοξη. Σταματα να γκρινιαζεις λεει κ ξαναλεει κ εχει τοσο δικιο!!! Γι αυτο προσπαθω οσο γινεται να ανεβω ψυχολογικα.

Δημητρουλα μου σ ευχαριστω πολυ-πολυ κοριτσακι μου!!!! Ευχομαι ολα να ερθουν κατευχην για ολες μας. Κανε ομορφες θετικες σκεψεις. Εγω στην διεγερση που ημουν μες στην καλη χαρα ολα πηγαν τελεια. Μετα που με πηρε απο κατω τα θαλασσωσα. Οποτε θα κανουμε ομορφες σκεψεις θα ειμαστε ολες ενωμενες κ η Παναγια με την Αγια Ειρηνη θα μας φερουν το επιθυμητο!

 

πρίν από 14 λεπτά , stroll είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου και Χρόνια Πολλά κ για τις ημέρες κ για τις εορτάζουσες! Χρόνια Πολλά στη Γεωργία μας κ σε όποιον/όποια αγαπημένο/η έχετε!  :wub:

 Γεωργία μπήκες στη λίστα; Υπάρχει μεγάλη αναμονή; Ναι, δεν είναι εύκολες αυτές οι αποφάσεις. Οι γυναίκες που δε μπαίνουν στις διαδικασίες που μπαίνουμε εμείς δεν έχουν ιδέα για τα άγχη και τα διλήμματα που αντιμετωπίζουμε, είναι αλήθεια. Και μεις δεν έχουμε πει τίποτα σε κανέναν, δεν αντέχω να ακούω το μακρύ κ το κοντό του καθενός... Γεωργία φαίνεσαι δυνατός άνθρωπος και εύχομαι από καρδιάς η ζωή να σε γεμίσει χαρές κ όλα τα τωρινά στάδια να είναι μια παλιά ανάμνηση!

 Δημητρούλα έφτασε ο καιρός σου; Καλή αρχή κ τυχερή!  Και συ Μελένια, καλή αρχή!  Την αντιβίωση πρέπει να την τελειώνεις κ συ τώρα έτσι;

 Δεσποινιώ τρυπήθηκε το πλασματάκι; Κύλισε και δάκρυ; Είχατε κ πρεμιέρα σε συγγενείς; τι ωραία!!!

 Εγώ από διάθεση άλλο τίποτα! Άνοιξε ο καιρός, μεγάλωσε η μέρα κ όλα μου φαίνονται καλύτερα τώρα :rolleyes: Έφυγα 3 μέρες και αισθάνομαι σα να είχα 1 μήνα άδεια!  Κ όπως πολύ σωστά λέει η Μελιτίνη, έρχεται κ το 3ημερο της Πρωτομαγιάς να... ξεκουραστούμε λιγάκι! Χαχαχαα!!! Μελιτινάκι, Μαγιάτικο δεν είπαμε θα είναι το κοριτσάκι σου;

 

Χρονια πολλα Στρολλακι!!! Πολυ χαιρομαι που εισαι γεματη θετικη ενεργεια. Να μας τα λες αυτα να ανεβαινουμε κ εμεις οταν πεφτουμε.

Αχ επιτελους τελειωσε η αντιβιωση δεν παλευοταν αλλο, ππφφφ.... Αντε τωρα παμε για τα καλυτερα κ τα πιο ευχαριστα! :wub: 

Link to comment
Share on other sites

Stroll μου σ' ευχαριστω πολυ για τις ευχές! Και σε σενα ευχομαι ολα να πανε οπως τα επιθυμείς!

Ναι ειναι μεγαλη η λιστα. Δεν μου ειπαν και πολλα. Οι απαντησεις ηταν κοφτες και γρηγορες. Γι' αυτο εκλεισα ραντεβου και με τον γιατρο, μηπως μαθουμε κατι παραπανω, αν και εχω καταλαβει πως παει το εργο.

Μελενια μου καλη αρχη λοιπον με ακομη καλυτερη συνεχεια!!! Θα ειστε απο τις πρωτες θετικες χοριακες με τη Δημητρα και θα μας φερετε γουρι!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Stroll μου σ' ευχαριστω πολυ για τις ευχές! Και σε σενα ευχομαι ολα να πανε οπως τα επιθυμείς!

Ναι ειναι μεγαλη η λιστα. Δεν μου ειπαν και πολλα. Οι απαντησεις ηταν κοφτες και γρηγορες. Γι' αυτο εκλεισα ραντεβου και με τον γιατρο, μηπως μαθουμε κατι παραπανω, αν και εχω καταλαβει πως παει το εργο.

Μελενια μου καλη αρχη λοιπον με ακομη καλυτερη συνεχεια!!! Θα ειστε απο τις πρωτες θετικες χοριακες με τη Δημητρα και θα μας φερετε γουρι!

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ Η FSH BΓΗΚΕ 9.5...300 ΜΟΝΑΔΕΣ GONAL!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΥΓΑ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ!!!ΤΙ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ...Κ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...Κ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ!!ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΣΟΥΠ ΠΥΡΕΞ..ΤΙΣ ΖΗΛΕΨΑ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΛΕΟΣ ΟΙ ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΕΤΣΙ??ΧΑΧΑ

ΟΙ ΔΟΤΡΙΕΣ ΩΑΡΙΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ Η ΤΡΑΠΕΖΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ?ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΛΠ Η ΕΠΙΛΟΓΗ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ Κ ΑΠΟ ΔΩΡΗΤΗ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ!ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΩΔΙΚΟ!!ΟΥΦ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ Κ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ Κ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑΑΑ

1 hour ago, stroll είπε:

Ναι ναι κορίτσι μου, τώρα θέλουμε ευχάριστα,  κ από φάρμακα, μόνο μαγνήσιο, ασβέστιο, φυλλικό, αυτά της εγκυμοσύνης!!!

ΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΖΗΣΩ ΘΕΕ ΜΟΥ!!ΝΑ ΠΙΝΩ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ!!

ΣΤΡΟΛΙΤΣΑ ΕΧΩ ΧΑΡΕΣ!!

__________________

 

Δημητρουλα μου σ ευχαριστω πολυ-πολυ κοριτσακι μου!!!! Ευχομαι ολα να ερθουν κατευχην για ολες μας. Κανε ομορφες θετικες σκεψεις. Εγω στην διεγερση που ημουν μες στην καλη χαρα ολα πηγαν τελεια. Μετα που με πηρε απο κατω τα θαλασσωσα. Οποτε θα κανουμε ομορφες σκεψεις θα ειμαστε ολες ενωμενες κ η Παναγια με την Αγια Ειρηνη θα μας φερουν το επιθυμητο!

ΜΕΛΕΝΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΞΕΚΙΝΑ ΧΑΛΑΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ!!ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΥΡΕΞΑΚΙΑ LOADIINNNGGGG

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...