Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 38 λεπτά , Me-Lenia είπε:

 

Καλημερα Γεωργια μου. 

Οχι, δε με πηρε τηλ. Ως τη μια περιμεναμε με τον αντρα μου κυριολεκτικα πανω απο το τηλεφωνο αλλα... τιποτα! Εκεινος επεμενε να τον παρουμε εμεις αλλα εγω το θεωρουσα αγενες να καλεσουμε τοσο αργα. Προσπαθω να πω στον εαυτο μου οτι ως δια μαγειας ολα σημερα θα ειναι καλυτερα. Βεβαια νιωθω χαλια, αλλα τουλαχιστον προσπαθω!

Η Δημητρουλα μας σημερα εχει την ωοληψια? Τα χω μπαχαλο στο κεφαλι μου κ ουτε με το καλο δεν προλαβα να της πω.

Μήπως τπυ συμβαί νει κάτι σοβαρό;... Αν δεν πάρει μερχρι το μεσημερι, θα προτεινα να παρετε εσεις.

Ναι η Δημητρουλα σήμερα! Δεν πειραζει. Θα της πουμε τωρα. Αλλωστε ξερουμε πως η μια σκεπτεται την αλλη.

Καλη επιτυχία Δημητρούλα!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μακαρι να μη συμβαινει τιποτα. Θα παρω σε κανενα 2ωρο στο κεντρο για να τους πω αποτελεσμα προγεστερονης. Ξερω κ εγω Γεωργια μου... τι να πω! Καθε προσπαθεια κ εκπληξη ειμαστε. Κ οσο δε θελω να πεφτω ψυχολογικα ερχονται οι καταστασεις κ τσουπ παρτην κατω! :-( 

Αντε να δουμε...

Δημητρουλαααα.... ολα με το καλο αγαπη!!! ♡♡♡ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Μακαρι να μη συμβαινει τιποτα. Θα παρω σε κανενα 2ωρο στο κεντρο για να τους πω αποτελεσμα προγεστερονης. Ξερω κ εγω Γεωργια μου... τι να πω! Καθε προσπαθεια κ εκπληξη ειμαστε. Κ οσο δε θελω να πεφτω ψυχολογικα ερχονται οι καταστασεις κ τσουπ παρτην κατω! :-( 

Αντε να δουμε...

Δημητρουλαααα.... ολα με το καλο αγαπη!!! ♡♡♡ 

Ναι καταλαβαινω... Όπως πολλα κοριτσια απο εδω. Πιστευω πως ολες που περνουμε ααυτον τον δρομο, εχουμε πολλα εμποδια και δυσαρεστες εκπληξεις... Αλλα! Ο επιμενων νικά Μελενια μου!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε... το μεσημερι θα σας πω τα νεοτερα. Το ξερω οτι καταλαβαινετε Γεωργια μου γι αυτο κ το μοιραζομαι μαζι σας! Ευχαριστω πολυ για τη συμπαρασταση, τη χρειαζομαι οσο τιποτα. Ευχομαι να εχουμε αισιο τελος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Me-Lenia είπε:

Για να δουμε... το μεσημερι θα σας πω τα νεοτερα. Το ξερω οτι καταλαβαινετε Γεωργια μου γι αυτο κ το μοιραζομαι μαζι σας! Ευχαριστω πολυ για τη συμπαρασταση, τη χρειαζομαι οσο τιποτα. Ευχομαι να εχουμε αισιο τελος.

Όλα καλα θα πάνε μικρή μου! :)

Χασαμε και τη Ροζαλι! Ελπιζω να ειναι καλα.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δημητρουλα μου μπραβο κοριτσακι μου!!! Με το καλο τα εμβρυακια σας τωρα. Θετικη σκεψη κ ολα θα πανε μια χαρα!!! Ποσο σε καταλαβαινω που ενιωσες ανακουφιση που θα πας τον αλλο μηνα... ασε! Ολα για καλο κ με το καλο.

Εγω εκανα προγεστερονη, καλη ειναι. Πηρα στο κεντρο η συντονιστρια εκεπλαγειν που δεν επικοινωνησε ο γιατρος. Μου ειπε οτι θα με παρει κ πως ολα θα πανε καλα κ να μην ανησυχω. Αν δε με παρει ως τις 6 το απογευμα, ειπε να τον παρω εγω. Τωρα τι να πω βρε κοριτσια, δεν ξερω. Θα δειξει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες!

Χάθηκα λίιιιγο...Τώρα μπήκα κ διάβασα τα νέα σας :)

 Δημητρούλα καλοστέργιωτα. Τον άλλο μήνα η ε/τ; Μπορείς να πάρεις κ το ωάριο του επόμενου κύκλου τότε. Αν το θέλεις κ αν συμφωνεί κ ο γιατρός σου. Σου εύχομαι πάνω απ όλα να είναι ποιοτικά κ όλα να πάνε καλά.

 Μελένια τι κάνεις; Έχεις νεότερα απ το γιατρό;

 Γεωργία διαβάζω ότι προχωράς με τις εξετάσεις σου. Από ψυχολογικές μεταπτώσεις άλλο τίποτα, στο Δαφνί μας βλέπω όλες, να κλείσουμε ένα διάδρομο μαζί να έχουμε κ παρέα.....

 Δεσποινάκι γεια σου! Ωραία είναι που έχετε τη θάλασσα κοντά! Τι κάνει ο μικρούλης;

 Άντζι σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Το Σοφάκι συνήθισε τον αδελφούλη της; Θα είναι μια γλύκα μαζί!

Εμείς ωραία περάσαμε, τώρα τα κεφάλια μέσα. Έχω πέσει με τα μούτρα στη δουλειά κ στο σπίτι άρχισα το πρότζεκτ 'χειμερινά/καλοκαιρινά παπούτσια'. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , stroll είπε:

Γεια σας κούκλες!

Χάθηκα λίιιιγο...Τώρα μπήκα κ διάβασα τα νέα σας :)

 Δημητρούλα καλοστέργιωτα. Τον άλλο μήνα η ε/τ; Μπορείς να πάρεις κ το ωάριο του επόμενου κύκλου τότε. Αν το θέλεις κ αν συμφωνεί κ ο γιατρός σου. Σου εύχομαι πάνω απ όλα να είναι ποιοτικά κ όλα να πάνε καλά.

 Μελένια τι κάνεις; Έχεις νεότερα απ το γιατρό;

 Γεωργία διαβάζω ότι προχωράς με τις εξετάσεις σου. Από ψυχολογικές μεταπτώσεις άλλο τίποτα, στο Δαφνί μας βλέπω όλες, να κλείσουμε ένα διάδρομο μαζί να έχουμε κ παρέα.....

 Δεσποινάκι γεια σου! Ωραία είναι που έχετε τη θάλασσα κοντά! Τι κάνει ο μικρούλης;

 Άντζι σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Το Σοφάκι συνήθισε τον αδελφούλη της; Θα είναι μια γλύκα μαζί!

Εμείς ωραία περάσαμε, τώρα τα κεφάλια μέσα. Έχω πέσει με τα μούτρα στη δουλειά κ στο σπίτι άρχισα το πρότζεκτ 'χειμερινά/καλοκαιρινά παπούτσια'. 

ΣΤΡΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ!!!

ΑΑΑΧΧ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Κ ΣΥΜΑΖΕΜΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑΑΑ

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ Κ ΤΟ ΔΑΦΝΙ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Μπράβο Δημητρούλα. Με το καλό να γινουν όλα!

Στρολλακι μου χαιρομαι που περάσατε όμορφα. Καλο αυτο με το Δαφνι! Α χα χα!

Μελένια περιμένω κι εγω με μεγαλη περιεργεια να δω τι θα σου πει!...

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα ομορφες....

Δημητρουλα με το καλο να γινει η ΕΤ.Αχ θα γινει οπως περυσι που αρχισαμε να φουσκωνουμε ολες μαζί το καλοκαιρακι...

Μελενια μου πιστευω οτι ξερει ο γιατρος σου τι γίνεται. Ολα αυτα ειναι πολυ λεπτα θεματα που πρεπει να γινουν σε συηκεκριμενο χρονο κ ετσι δεν πιστευω να σε αφησει ετσι.θα εχει κανονισει.

Στρολακι ναι ψιλοσυνηθισε η Σοφο μου.αυριο θα παω να την γραψω κ στο προνηπιο.για να δουμε θα ξυπναει η θα την σηκωνω με το ζορι το πρωι;

Γεωργια μου πως εισαι;;;ηρεμησες καθολου;;;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Angie.31 είπε:

Καλησπερα ομορφες....

Δημητρουλα με το καλο να γινει η ΕΤ.Αχ θα γινει οπως περυσι που αρχισαμε να φουσκωνουμε ολες μαζί το καλοκαιρακι...

Μελενια μου πιστευω οτι ξερει ο γιατρος σου τι γίνεται. Ολα αυτα ειναι πολυ λεπτα θεματα που πρεπει να γινουν σε συηκεκριμενο χρονο κ ετσι δεν πιστευω να σε αφησει ετσι.θα εχει κανονισει.

Στρολακι ναι ψιλοσυνηθισε η Σοφο μου.αυριο θα παω να την γραψω κ στο προνηπιο.για να δουμε θα ξυπναει η θα την σηκωνω με το ζορι το πρωι;

Γεωργια μου πως εισαι;;;ηρεμησες καθολου;;;

Γεια σου Angie μου. Προσπαθω να σκεφτομαι αισιοδοξα. Τι κανουν οι αλλες οι μωρομανουλες; Τα λετε στο fb ή χαθηκαν;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκιες μου συναγωνιστριες επιτελους εχουμε νεα... 

Μιλησαμε το απογευμα. Μου ειπε πως δεν πρεπει να ανησυχω γιατι με ειχε ηδη προγραμματισει για την τριτη, εχοντας ομως το σημερινο αποτελεσμα της προγεστερονης μου ειπε να παω τεταρτη πρωι(την ωρα θα μου την πει αυριο). Απο αποψε ξεκινησα τα υπολοιπα φαρμακα κ ο θεος μαζι μου ευχομαι! 

Σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση, μου ειναι πολυτιμη ♡.

Στρολλακι καλως μας ηρθες, με γεματες μπαταριες πια απο την εκδρομουλα! Οσο για το Δαφνι νομιζω πως ειναι υπεροχη προταση! :D 

Αντζη μου τι καλα που μπαινεις κ εδω κ μαθαινουμε νεα σου. Το Σοφακι θα προσαρμοστει, λιγο στην αρχη μπορει να ζοριστειτε.

Δημητρουλα κ Γεωργιτσα ♡♡♡♡!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Γλυκιες μου συναγωνιστριες επιτελους εχουμε νεα... 

Μιλησαμε το απογευμα. Μου ειπε πως δεν πρεπει να ανησυχω γιατι με ειχε ηδη προγραμματισει για την τριτη, εχοντας ομως το σημερινο αποτελεσμα της προγεστερονης μου ειπε να παω τεταρτη πρωι(την ωρα θα μου την πει αυριο). Απο αποψε ξεκινησα τα υπολοιπα φαρμακα κ ο θεος μαζι μου ευχομαι! 

Σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση, μου ειναι πολυτιμη ♡.

Στρολλακι καλως μας ηρθες, με γεματες μπαταριες πια απο την εκδρομουλα! Οσο για το Δαφνι νομιζω πως ειναι υπεροχη προταση! :D 

Αντζη μου τι καλα που μπαινεις κ εδω κ μαθαινουμε νεα σου. Το Σοφακι θα προσαρμοστει, λιγο στην αρχη μπορει να ζοριστειτε.

Δημητρουλα κ Γεωργιτσα ♡♡♡♡!!!

Μπραβο βρε κουκλα! Τέλεια τα νέα σου! Μα ειδες που σου ειπα; Δεν μπορει να ειναι τοσο ανευθυνος. Χαλαρωσε τωρα και μη σκεφτεσαι τιποτα αρνητικο, ενταξει μικρουλα; :)


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Γλυκιες μου συναγωνιστριες επιτελους εχουμε νεα... 

Μιλησαμε το απογευμα. Μου ειπε πως δεν πρεπει να ανησυχω γιατι με ειχε ηδη προγραμματισει για την τριτη, εχοντας ομως το σημερινο αποτελεσμα της προγεστερονης μου ειπε να παω τεταρτη πρωι(την ωρα θα μου την πει αυριο). Απο αποψε ξεκινησα τα υπολοιπα φαρμακα κ ο θεος μαζι μου ευχομαι! 

Σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση, μου ειναι πολυτιμη ♡.

Στρολλακι καλως μας ηρθες, με γεματες μπαταριες πια απο την εκδρομουλα! Οσο για το Δαφνι νομιζω πως ειναι υπεροχη προταση! :D 

Αντζη μου τι καλα που μπαινεις κ εδω κ μαθαινουμε νεα σου. Το Σοφακι θα προσαρμοστει, λιγο στην αρχη μπορει να ζοριστειτε.

Δημητρουλα κ Γεωργιτσα ♡♡♡♡!!!

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΗΡΕΜΑ ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ Κ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ:wub::wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...