Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts

βρε κουφετακι πιο φαρμακι και ειρωνιες;

εγω τουλαχιστον οτι ειπα το ειπα απο καρδιας.

τι σε επιασε σημερα και φορτωνεις ετσι;

κανεις δεν ειπε τιποτα περα απο τη γνωμη του που εχει καθε δικαιωμα να μην συμφωνει με τη δικη σου παρολ αυτα φυγαμε και ανοιξαμε αλλο θεμα.απο κει και περα μην κανεις οτι δε θα θελες να κανουν και οι αλλοι σε σενα.

ολη μερα προσπαθω να σου εξηγησω πως ειμαστε ολες μια παρεα και περναμε καλα παρολες τις δυσκολιες που αντιμετωπιζει η καθε μια.

εδω μεσα μπαινουμε ολες μανες,μελλουσες μανες,μανες που θελουν να ξαναγινουν μανες και κοπελες που προσπαθουν για να γινουν.απο την αρχη ετσι γινοταν τωρα ξαφνικα τι αλλαξε;

το οτι ετυχε να μεινουμε εγκυες πολλες μαζενες ειναι ευλογια απο το Θεο και θα πρεπει να χαιρεσαι κι οχι να τα χωνεις.

αυτο δεν ηταν το ζητουμενο;να μεινουμε εγκυες οσες το θελαμε;

δηλαδη οποια μενει εγκυος θαπρεπει να την κανει γι αλλου;

ολοι ειναι καλοδεχουμενοι εδω απο την αρχη που εκανα την εγγραφη τωρα γιατι να αλλαξει αυτο;


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας και δεν θα κανω κοπι αυτα που λετε μα τι να πω τωρα!!!!ειναι γελίο!!!παπακι τι θελεις να αναλυσεις αυτο το καφε ειναι για κοπελες που προσπαθουν να γινουν μανουλες εγω ηθελα οταν μπκηκα και οταν δεν ηθελα αλλο για τους δικους μου λογους το δηλωσα,απλα συνεχισα να μπαινω για τις φιλες μου.να το ξαναπω?πλεον οταν εμπαιναν καποιες κοπελες τα παντα εδω ηταν με μωρουδιακα,εμενα δεν με πειραζει δεν με πειραξε ποτε καποιες ομως ναι και εκανα τον δικηγορο του διαβολου γτ ηξερα τι θα επακολουθησει απλα το τραβηξατε παρα πολυ και αν δεν εισαι απο πετρα λιγο λυγιζεις,τωρα συνεχιζω και μιλαω γτ?αφου οτι και να πω απο το πρωι μερικες το διαστρεβλωνουν και το φερνουν στα μετρα τους ασε ρε παπι μεγια το καινουργιο σας καφε και μην μιλατε αλλο για μενα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

eνω αυτα που ειπε η αδερφη σου ειναι σωστα και δεν θιγουν καθολου.δεν πειραζει ρε κοριτσια εγω προειπα ο θεος βλεπει και ολες τις ειρωνιες και το φαρμακι που ριχνετε στο καινουργιο σας καφε.εγω εξακολουθω να πιστευω οτι εκανα το σωστο και απο κει και περα ειστε ελευθερες να νομιζετε οτι θελετε και να λετε επισης αν ειναι να ικανοποιηστε με την προσβολη του ιντερνετικου μου προσωπου.αν ομως κανετε ενα βημα πισω και δειτε τι κανετε θα ντραπειτε πραγματικα.αν οχι σας λυπαμε!!!

πρωτον απαντας σε μνμ μου κ θα θελα να εισαι συγκεκριμενη κ να μην γενικευεις που ειρωνευτικα εγω?που εριξα φαρμακι? οσο για την αδερφη μου ξερω καλα τι ποστς διαβασα κ σημερα κ αλλες φορες αλλα δεν μιλησα οπως ειδες αλλα οχι κ ετσι ρε κουφετακι ειπαμε ξεκινας συζητηση κ επιτιθεσε πρωτη κ επειτα βλεπεις παντου εχθρους δεν γουσταρω να τσακωθω με καμια εδω μεσα οπως δεν το εχω κανει 1,5 χρονο τωρα κ δεν θελα να το κανω μαζι σου ας λυπαται ο καθενας τον εαυτο του κ ας αφησει τους αλλους , ειληκρινα δεν περιμενα απο σενα τετοια αντιμετωπιση


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα τωρα μιλας για την αδερφη σου,θυμασε καλα για το θεμα με το εμβρυο και τι ειπα και ποσο ειρωνικα μου επιτεθικε εγω την αποψη μου ειπα και ενιωσα τοσο ασχημα γτ ειχε ερθει το τελος του κοσμου και μεχρι και ο αντρας της να μην τι δει γτ κι εγω δεν ξερω.κοιταξε κοριτσι μου καλο εγω ειπα κατι που θεωρω σωστο δεν πειραξα καμια σας δεν ειχα καμια προθεση ειμαι εδω τοσο και ρο και δεν ειχα ποτε προστριβες ακομη και με ενα ατομο παλια που ειχανε παρεξηγηθει παρα πολλες εμενα μου στειλε στο τελος μνμ φιλικο,το θεμα ειναι οτι σταθηκατε σημερα λαθος και τπτ παραπανω και οχι ολες αλλα μερικες και μεσα σε αυτες φυσικα ειναι και η αδερφη σου.παρε το 1ο μνμ της προς εμενα σαν να ησουν εγω και πες μου τι θα νιωθες ηλικρινα ομως.αλλα αστο μωρε υπαρχουν πολυ ποιο σοβαρα θεματα να ασχολουμαστε ολοι.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα τωρα μιλας για την αδερφη σου,θυμασε καλα για το θεμα με το εμβρυο και τι ειπα και ποσο ειρωνικα μου επιτεθικε εγω την αποψη μου ειπα και ενιωσα τοσο ασχημα γτ ειχε ερθει το τελος του κοσμου και μεχρι και ο αντρας της να μην τι δει γτ κι εγω δεν ξερω.κοιταξε κοριτσι μου καλο εγω ειπα κατι που θεωρω σωστο δεν πειραξα καμια σας δεν ειχα καμια προθεση ειμαι εδω τοσο και ρο και δεν ειχα ποτε προστριβες ακομη και με ενα ατομο παλια που ειχανε παρεξηγηθει παρα πολλες εμενα μου στειλε στο τελος μνμ φιλικο,το θεμα ειναι οτι σταθηκατε σημερα λαθος και τπτ παραπανω και οχι ολες αλλα μερικες και μεσα σε αυτες φυσικα ειναι και η αδερφη σου.παρε το 1ο μνμ της προς εμενα σαν να ησουν εγω και πες μου τι θα νιωθες ηλικρινα ομως.αλλα αστο μωρε υπαρχουν πολυ ποιο σοβαρα θεματα να ασχολουμαστε ολοι.

ο καθενας εχει την αποψη του για οποιδηποτε θεμα ναι διαβασα το μνμ της αδερφης μου κ αν εσυ διεκρινες ειρωνια στο δικο της διαβασε τα παρακατω τα δικα σου κ νομιζω οτι δεν θα δεις κ μεγαλη διαφορα κ οπως σου ξαναγραψα τοτε δεν μιλησα γιατι ειστε μεγαλες γυναικες κ μπορουσατε να τα βρειτε μεταξυ σας

σημερα ομως απαντησες σε εναν τοσο δικο μου ανθρωπο κ ειπες οτι τι?

οτι δεν εχει επιπεδο? οτι σου βγαζει τον κακιστο εαυτο σου? το λενε αυτο σε μια εγκυο γυναικα?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εσυ να κατσεις εκει που καθεσαι, θα ερθω εγω

η δευτερα η τριτη ειναι καλα?γιατι εκεινες τις μερες δεν εχει πολυ δουλεια στη δουλεια της μαμα μου οποτε θα μπορει να λειψει

το παρτυ ειναι το ροχαλητο?

Ναι , μια χαρά είναι κ οι 2 μερες . Θα περιμένω να μου πεις

το παρτυ κανει ο μικρός άντρας ......με τις κλωτσιές:P:p


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

ο τιτλος του καφε εδω ποτε θα γινω επιτελους μανουλα υπαρχει μια ωραια παρεα και να στε ολες καλα,αλλα σας παρακαλω σκεφτητε αυτα που γραφετε και το γεγονος οτι εχετε ακυρωσει τον καφε γτ κοπελες που προσπαθουν να κανουν ενα παιδακι,ή ειχαν μια αποβολη και θελουν να μιλησουν για το προβλημα τους απλα δεν μπορουν εδω πλεον.το γτ ειναι πασιφανες να μην το αναλυσω.μην πεσετε να με φατε (και αν το κανετε δεν με απασχολει καθολου ομως αυτη ειναι η αληθεια)και πολυ ευκολα μπορειτε να ανοιξετε ενα καφε που θα φιλοξενει την παρεουλα σας και τουλαχιστον θα γνωριζετε οτι δεν θα πληγωνετε κοριτσακια που μπαινουν και διαβαζουν τα χαρουμενα σας ,και τις μεθοδους που κανετε για να κλεισετε το ''μαγαζακι σας''.την καλημερα μου σε ολες!!!

:confused::confused::confused::confused::confused:

Κουφέτο , συγνώμη ....αλλά ληγμένα παίρνεις ? εδω κ 2 χρόνια , εχουν περάσει ενα σωρό εγκυμοσύνες , γεννητούρια κλπ

και εννοείται οτι όλες μπηκαμε ενω προσπαθούσαμε ....τωρα τι να κάνουμε δηλαδή ? να κρυφτούμε ?

αλλωστε νομίζω οτι εχεις μιλήσει απειρες φορές για τα παιδιά σου , χωρίς να δημιουργηθεί ποτε θεμα.


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε κοριτσια?λιγο ελειψα και καναμε ενα καφε καφενειο?

γιατι ετσι?

τον σεπτεμβριο του 2009 εκανα εγγραφη διπλα, με καλοδεχτηκατε και σας ευχαριστω...11 μηνες προσπαθουσα για το πολυποθητο μωρακι και καθως αργουσε ησασταν εσεις που με παρηγορουσατε και μου δινατε κουραγιο και δυναμη..εγκυουλες και μη...ποτε ομως δεν μου περασε απτο μυαλο να εγκαταλειψω το ομορφο παρεακι μας...πιστευω ουτε κι εσεις..τωρα αν καποια κοριτσια αποχωρησαν καποια στιγμη για λιγο η μονιμα η τα καναμε να αισθανθουν ασχημα να μας συγχωρειτε δεν ηταν εσκεμενο...στην δικη μου περιπτωση παντως και στην διαρκεια αυτων των μηνων πριν και στη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου, μου δωσατε συμβουλες...μοιραστηκατε τις αγωνιες μου...γινατε ο ωμος να κλαψω (εστω και εξ αποστασεως)... με λιγα λογια ηταν βαλσαμο η παρεα σας και πολυτιμη...σε καμια περιπτωση δεν ενοιωσα παρεισακτη (οπως αυτη τη στιγμη...κατι που με λυπει ιδιαιτερα)...δηλαδη τοσο καιρο με τις υπολοιπες εγκυουλες δεν ειχαμε θεση εδω μεσα...και αν παραδειγμα θελω να γραψω στην σπερματεγχυση επειδη θελω να συνομιλω με καποιες κοπελιες δεν μπορω γιατι δεν θα μπω στην διαδικασια αυτη?...ποιος μου το απαγορευει ρε κοριτσια?γιατι τετοιος ρατσισμος...και στην τελικη το παρεντςκαφε ειναι ψυχαγωγικου χαρακτηρα αν δεν κανω λαθος...γιαυτο αλλωστε μας εδιωξαν απο διπλα γιατι το ειχαμε κανει λιγο τρεις λαλουν και δυο χορευουν...θυμαστε ετσι?μαζευτηκαμε εδω και τελικα σιγα σιγα γιναμε σκορποχωρι...και δεν φτανει αυτο τσακωνομαστε κι ολας...γιατιιιιιιι...ενηληκες ειμαστε και νομιζω πως μπορουμε να τα βρουμε με συζητηση και χωρις εκνευρισμους και χωρις να χαλαμε τη ζαχαρενια μας...ειναι αμαρτια...εδω θα πουμε το μακρυ μας και το κοντο μας..τη βλακεια μας να ξεφυγουμε λιγο απτα προβληματα και τις εγνοιες...και καμια φορα να βρισουμε και κανεναν γειτονα, την μανα μας η την πεθερα μας αν μας την δωσει...κακο ειναι?ενταξει δεν εχουμε ολοι το ιδιο σκεπτικο ουτε την ιδια μορφωση (εγω πχ το λυκειο το εβγαλα με το ζορι...δεν ειμαι ουτε ΠΕ ουτε τιποτα..αυτο ακυρωνει την προσωπικοτητα μου?η μου στερει το δικαιωμα να μπω να πω την βλακεια μου η τη συμβουλη μου σε καποιον που τη ζηταει?γιατι τις συμβουλες τις παιρνουμε απο τους εμπειρους) τελος παντων ολα αυτα τα εγραψα με αγαπη και παραπονο ταυτοχρονα!

και τωρα παραδιδω την σκυταλη σε νεο παρεακι που θα εχει κοινο στοχο, ποτε επιτελους θα γινει μανουλα, τους ευχομαι να δεθουν οπως δεθηκαμε εμεις...και το δεσιμο να κρατησει για πολλα πολλα χρονια...(οπως θα κρατησει για μενα με τις περισσοτερες)...επισης θελω ολες να πετυχουν τον στοχο τους (παλιες και καινουριες) και αποχωρω με ελαφρα..δεν θελω αλλα τι να γινει..ετσι πρεπει...θα μπαινω ομως να διαβαζω νεα σας...

αντιο καφε "ποτε επιτελους θα γινω μανουλα"...θα σε σκεφτομαι με νοσταλγια!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ο καθενας εχει την αποψη του για οποιδηποτε θεμα ναι διαβασα το μνμ της αδερφης μου κ αν εσυ διεκρινες ειρωνια στο δικο της διαβασε τα παρακατω τα δικα σου κ νομιζω οτι δεν θα δεις κ μεγαλη διαφορα κ οπως σου ξαναγραψα τοτε δεν μιλησα γιατι ειστε μεγαλες γυναικες κ μπορουσατε να τα βρειτε μεταξυ σας

σημερα ομως απαντησες σε εναν τοσο δικο μου ανθρωπο κ ειπες οτι τι?

οτι δεν εχει επιπεδο? οτι σου βγαζει τον κακιστο εαυτο σου? το λενε αυτο σε μια εγκυο γυναικα?

ενω η αδερφη σου επειδη ειναι εγκυος μπορει να μιλαει οπως θελει στους ανθρωπους.δεν υπαρχει περιπτωση να νιωσω οτι εκανα τπτ παραπανω απο το σωστο κοριτσια τελος.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννετ, με κάλυψες απόλυτα !!!!!!!!!!!!! Μονο που εγω δεν θα ζητήσω συγνώμη........όπως πολυ σωστα ειπες , γιατι λεγαμε αλλα αντι αλλων μας εδιωξαν απο το άλλο καφε , κι αυτό ειναι ψυχαγωγικου χαρακτηρα.

Μαζί γελάσαμε , κλαψαμε , χαρήκαμε , δώσαμε πολλά συγχαρητήρια κ λόγια παρηγοριάς !!! κ μιλήσαμε για πολλά διαφορετικά θέματα

Γιατι να ζητησω συγνωμη ? επειδή ειμαι 38 χρονων κ επιτέλους περιμένω το μωρό μου ?

θα επρεπε δηλ να εξαφανιστώ , επειδή υπήρχαν εγκυούλες μικρότερες απο μενα ?

Ας το λήξουμε εδω το θέμα ....................


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

ενω η αδερφη σου επειδη ειναι εγκυος μπορει να μιλαει οπως θελει στους ανθρωπους.δεν υπαρχει περιπτωση να νιωσω οτι εκανα τπτ παραπανω απο το σωστο κοριτσια τελος.

Εκανες το σωστό ? γιατι σε ορίσαμε κριτή ?

Κορίτσι μου , δεν πας καλά:shock::shock::shock::shock:


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε ενα πμ και σας το ποσταρω μπας και καταλαβετε γτ εγινε σημερα ολο αυτο τωρα καλυτερα να σταματησετε τις επιθεση γτ δεν κανετε τπτ πραγματικα!!!

Μα τί κάθεσαι κι εσύ κι ασχολείσαι, μου λες? Άστες, το επίπεδο είναι φανερό όπως είπες, τί σκας? Πριν λίγους μήνες είχα μπει κι εγώ γιατί προσπαθώ αρκετό καιρό για μπεμπέ, και ήθελα να μοιραστώ τα άγχη μου, τις αγωνίες μου, και να χω και 2 άτομα να τα λέμε που και που, να ξεχνιέμαι λίγο. Τελικά δεν έμεινα για πάνω από μια εβδομάδα, για τους λογους που αναφέρεις. Δεν μου έδιναν καμία σημασία, ήταν όλες μια κλίκα και γενικώς με έγραφαν. φυσικά η συζήτηση ήταν πάντα γύρω απ'τα μωρά τους και τί να πώ κι εγώ? Είμαι άσχετη απ'αυτά. Δεν τις κακολογώ, καλά κάνουν κι έιναι μια παρέα και κολλητές και ανταλλάζουν τις απόψεις τους, αλλά το θέμα Πότε θα γίνω μανούλα δεν ήταν πλέον γιαυτές.Κι έτσι αποχώρησα αθόρυβα γιατί δεν ήθελα να τους χαλάσω την παρέα. Πού και πού μπαίνω και βλέπω νέα τους, γιατί τις είχα ψιλογνωρίσει τότε, να δω αν γέννησε καμιά κλπ. Αλλά πάρε δώσε δεν έχω. Εκτός από 2-3 περίεργες, οι άλλες νορμάλ είναι.

......................................................................................................................

Τέλωσπάντων, νομίζω ότι δεν αξίζει ν'ασχολείσαι


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ελααααα λιγο ποιο σεβασμος δεν σε πειραζωωω

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...