Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      Ναι αύριο άσε το περιμένω. Αν μασ πει να μασ δει ξανά σε δύο εβδομάδες δεν θα το αντέξουμε αχααχαχαχα. Κάθε εβδομάδα η κάθε δύο εβδομάδες είναι τα ραντεβού μέχρι τς 12 εβδομάδες;;; Ρε πραγματικά σου εύχομαι τα καλύτερα περιμένω νέα σου από τον υπέρηχο 20 του μήνα 

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts

θα πω κ εγω κατι τελευφαιο επειδη ακουστικε πολυ το ονομα μου.

και αυτες τις μερες στεναχωρηθηκα πολυ!

πρωτα να ξεκαθαρησω πως μανα θα γινω οταν γεννηνω...μεχρι τοτε ολα παιζονται..

αρα ειμαι στο σωστο καφε!

αποτι καταλαβα εδω μεσα οι κλικες ειναι αλλες!γιατι εγω με μια δεν τα πηγα καλα κ πεσατε να με φατε..

τοσο καιρο οι αδελφες μου δεν ειχαν παρει θεσει κ με ειχε πειραξει..και τωρα χαρηκα πολυ που με υπερασπιζονται .... εσεις φιλες ειστε και μεσω διαδυκτιου και και κανετε ετσι..που το παραλογο οι αδελφες μου να κανουν τον δικηγορο?

εγω μπηκα σε αυτο το καφε για παρεα και για ερωτηματα που ειχα..και δοξα το θεο οι κοπελες με βοηθησανκαι τις ευχαριστω!

οσο για το κουφετακι....δεν ζητησα την βοηθεια της με αλλη κοπελα μιλουσακαι ισως αυτα που λεγαμε να μην ηταν σωστα...αν ηθελε να βοηθησει θα μπορουσε να μην ειναι εριστικι απεναντι μου..λεγοντας μου οτι η μανα της ανεβηκε στο δεντρο για να ριξει το εμβρυο...ειναι κουβεντα αυτη σε ενα τετοιο καφε?

και ναι με πειραξε...και παλι της ειπαοτι αν μιλαει σαν γιατρο το δεχομαι..και μου αρχισε τα νο νο και ειρωνια.. γιατι το κανει αυτο? και σε ποιον?με ξερει? τι επειδη δεν εχω γραφτει παλια? επειδη ειμαι καινουρια στο καφε? τι στασει κρατησε αυτη η κοπελα σε εμενα μου τοτε ημουν νεο μελος? ......


HouVp2.png

oVGVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και ενω συνεχιζετε να μιλατε πραγματικα βλεπω οτι δεν καταλαβαινετε το προφανες.οταν ηταν η κισα πχ.εγκυος αν πατε και δειτε τα μνμτ της θα δειτε οτι δεν ελεγε πολλα πολλα γτ ειχε την αντιληψη και το μυαλο και σκεφτοταν τα κοριτσακια που ηταν στην προσπαθεια.τωρα τοσο καιρο εσεις εδω μεσα δεν παραξενευτηκατε που το χατε πριβε το καφε?γτ ποια κοπελα που εμπαινε καθοταν?το πμ που σας ποσταρα και επειδη ξεκατινιαστηκατε μαζι μου το ξαναλεω πηρα την αδεια να το ποσταρω δεν σας εκανε κλικ.εγω σαν ανθρωπος δεν εχω κανενα προβλημα μαζι με καμια ισα ισα το ξαναλεω χαιρομαι να ακουω και γτ οχι στην τελικη την διστυχια της αναμονης δεν την εζησα ποτε ετυχε να κανω παρεα με τα κοριτσια για τους δικους μου λογους.αννιω αννετ εσυ αννετ κριμα μεγαλο ξεκατινιασμα κοριτσια και πολυ κριμα.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν τελειωσα...

...αλλα οπως ειπε απο την αρχητη ςεβγαλα τον κακιστο!για ποιον θεο μιλαει? γιατι ο δικος μου ειναι ακλος με ολους..

και πο κει και περα μου αρχησε τα κατεβατα.. και ειπα να απαντησω για να μην συνεχιστη.

ομως πηγε στο καγε 30 και κατι και δημιουργησε ενα ασχημο κλιμα για εμενα ..γιατι? εγω μποει να ηθελα να μπω σε αυτο το καφε ειμαι 35..

και μην μου πειτε οτι δεν ειπε κατι το πεμτο ?? διοτιοπως αναφερθηκε σε αυτο το καφεειμαι ατομο χαμηλου επιπεδου και πνευματικου επιπεδου και ενα αμαθες κοριτσι που πιστευει οτι του λενεκαι οτι της πασαρουν


HouVp2.png

oVGVp2.png

Link to comment
Share on other sites

και συνεχιζεις αστερινα να μην πατας πουθενα.δεν υπαρχεις ομως.ισως εχεις μαθει να σου χαιδευουν οντος τα αυτια στην ζωη σου.τι με πειραζεις που σε ξερω τι να σουπ ω οτι ηταν μια εμπειρια της μαμας μου αυτη μηπως θα κακολογισεις την μαμα μου τωρα?μην το κανεις μουδιαζω μονο που το σκεφτομαι,το οτι ελεγες τα ουφολογικα σου και εγω με χιουμορ το δικο μου χιουμορ οχι το δικο σου προσπαθησα να πω το σωστο για μενα παλι το οτι ποτε κανενας δεν παρεξηγηθηκε απο το χιουμορ μου παρα μονο εσυ το οτι μιλας στο τελυταιο σου μνμν για μενα στο τριτο πρωσοπο...να το προσεξεις αυτο το οτι δεν μου ειπες μονο οτι αν μιλαω σαν γιατρος αλλα ησουν παρα πολυ ειρωνικη σε καποια μνμτ σε σειρα και δεν ζητηθηκε ποτε καμια βοηθεια απο καμια για να μιλησουμε εδω μεσα απλα μιλαμε και παραθετουμε τις γνωσεις καμια φορα και τα προσωπικα μας το οτι ακομη και τωρα το παιζεις μαλλον βλεπεις τον εαυτο σου σαν θυμα αυτο και χωρις καθλου ειρωνια ειναι παλιμπαιδισμος να το ξες.αυτη η κοπελα λοιπον δεν ενδιαφερετε για το ατομο σου εσυ ασχοληθηκες πολυ ασχημα μαζι μου γτ εχεις σαφος βαθυτερα ψυχολογικα προβληματα και θελεις ο περιγυρος σου να ασχολητε μαζι σου.δυστυχως η εμπειρια μου αυτο μου δειχνει και ναι εχω εμπειρια μεγαλη γτ μην το ξεχνας ειμαι μανα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

οσο για προχθες εγω πανω στον θυμο μου ειπα για τον νομοκαι κολλησατε εκει..γιατι? αυτο ηταν το θεμα?η το καφε?ομως ηρθατε κοπελες που δεν γνωριζω! και μου κανατε επιθεσηκαι εκτος θεματος!

γιατι επειδη με πειραξαν καποια πραγματα?και ναι εκεινη την στιγμη ετσι ενιωσα..

ειμαι πρωτο μανουλα και εχω αγνωστα συναισθηματα και περιεργα ..και στο κατω κλατω εγω μπικα σε αυτο το καφε για καλη ψυχολογιακαιο οχι για αν με κανετε ετσι τρεις μερες.... και το πειρα σοβαρα! δεν θελω να ασχοληθειτε αλλο μαζι μου!

ουτε να ακουστη ξανα το ονομα μου απο ατομα που δεν μιλαω..

και ας ειμαστε σε δημοσιο φορουν εγω δεν προσβαλα καμια..με απρεπεις χαρακτηρισμους..


HouVp2.png

oVGVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν μιλαω σε εσενα ... και δεν απευθηνιμαι σε εσενα και ναι μιλαω γιατι τοσες μερες που δεν μιλουσα δεν ειδα να μην αναφερεται το ονομα μου.. δεν συνεχηζω εξαλου κατι... ξακαθαρηζω την θεση μου!

οσο για τον σεβασμο κισακι... δεν ηξερα οτι παει αναλογος με την παλαιοτητα του καφε? αν εισαι το 2009 η το 2010 εγω εμαθα να σεβομα απο τον ποιον μικρο μεχρι τον μεγαλυτρον και αυτον που κρυβεται πισω απο ενα pc που δεν φιανεται και μπορει να λεει οτι θελει.. αφου δεν πληρωνει....

τελος δεν θελω να ασχοληθει ξανα κανεις μαζι μου.. ουτε θα ξανα μπω σε αυτο το καφε..

αρα κουφετακι μην μου απευθηνεις τον λογο., τζαπα μιλας..


HouVp2.png

oVGVp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν ξεκαθαριζεις την θεση σου ετσι μην μου μιλας αστερινα δεν με πειραζει ισως να καταλαβεις οταν ηρεμησεις τι θελω να πω,και οτι μας συμπεριφερονται οι ανθρωποι γυρω μας οπως τους συμπεριφερομαστε,κι εγω σου λεω οτι απο μενα δεν θα παρεις την ικανοποιηση να σε δω σαν θυμα και εφοσον εισαι 35 χρ.γυναικα αν θες κατσε να τα συζητησουμε ηρεμα και να λυσουμε την παρεξηγηση οχι να διαιωνιζεις κατι που ηταν τελειως χαζο και απο τις δυο πλευρες σου πα μου πες κτλ.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

μανου μονο για σενα εγω σιωπω ας λενε οτι θελουνε και οπως ειπε πριν λιγο μια φιλεναδα μου σε πμ ειμαι αυτη που ειμαι και οποιος καταλαβαινει καταλαβαινει.αντε ρε κοριτσια ολα καλα.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

και ενω συνεχιζετε να μιλατε πραγματικα βλεπω οτι δεν καταλαβαινετε το προφανες.οταν ηταν η κισα πχ.εγκυος αν πατε και δειτε τα μνμτ της θα δειτε οτι δεν ελεγε πολλα πολλα γτ ειχε την αντιληψη και το μυαλο και σκεφτοταν τα κοριτσακια που ηταν στην προσπαθεια.τωρα τοσο καιρο εσεις εδω μεσα δεν παραξενευτηκατε που το χατε πριβε το καφε?γτ ποια κοπελα που εμπαινε καθοταν?το πμ που σας ποσταρα και επειδη ξεκατινιαστηκατε μαζι μου το ξαναλεω πηρα την αδεια να το ποσταρω δεν σας εκανε κλικ.εγω σαν ανθρωπος δεν εχω κανενα προβλημα μαζι με καμια ισα ισα το ξαναλεω χαιρομαι να ακουω και γτ οχι στην τελικη την διστυχια της αναμονης δεν την εζησα ποτε ετυχε να κανω παρεα με τα κοριτσια για τους δικους μου λογους.αννιω αννετ εσυ αννετ κριμα μεγαλο ξεκατινιασμα κοριτσια και πολυ κριμα.

κουφετακι εγω θυμαμαι οτι μιλαγε για την εγκυμοσυνη της αρκετα οπως ολες εδω μεσα κ δεν γουσταρω να μιλησω για την κισα κ για την οποιανδηποτε που δεν ειναι μεσα

οσες κοπελες ειμαστε στο αρχικο παρεντσ σχεδον ολες ειμαστε κ τωρα μπηκαμε εδω για κουβεντα κ οχι για ενημερωση δεν νομιζω οτι ειναι κακο να μιλαμε γαι τις κοιλιες μας το κανανε εξ αρχης οσες εμεναν εγκυες εξαλου


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαι βλεπω οτι το συνεχιζετε....βρε ανδριανη μου δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακο,αλλα σε ενα τοπικ οπου ο τιτλος ειναι:ποτε θα γινω επιτλεους μανουλα,υποτιθεται οτι ειναι για να εκφρασουν αγωνιες και αγχη για οσες προσπαθουν.Συγχωρηστε με αλλα,επειδη ετυχε και πλεον και ηταν ευχης εργον οτι γεμισε το καφε εγκυουλες,ηταν ισως λιγο προκλητικο για οσες δεν τα ειχαμε καταφερει.Και σιγουρα αυτο που λεω,ειναι η προσωπικη μου αποψη,για αυτο και οπως ειπα ειχα αποχωρησει κι εγω απο το καφε.

Εγω δεν θα ελεγα να φυγει κανεις,απλα θα μπορουσατε σε ενα καφε,να μιλουσατε για τα επερχομενα μπεμπακια σας και εδω να καναμε το χαβαλε μας και την παρεουλα μας,οπως παλιοτερα.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

tο κουφέτο δεν ακύρωσε κανένα. Υπερασπίστηκε οποιαδήποτε προσπαθεί να μείνει έγκυος και μπαίνει και διαβάζει για tο πόσα εκατοστά είναι η κοιλιά τις κάθε μιας και τη αντισύλληψη θα χρησιμοποιήσει κ και από ποιον καναπέ θα ξαπλώσει σε ποιο κρεβάτι. Αν εσένα δε σε πειράζει κάποιες τις πειράζει...όλες χαρήκαμε με τις εγκυμοσύνες αλλά λίγη διακριτικότητα σε αυτές σου προσπ

πες τα ρε κισα.σε ενα καφε με τιτλο ''ποτε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα γινω μανουλα'' που η λεξη ''επιτελους'' αυτοματα δηλωνει οτι ηδη περιμεις και προσπαθεις πολυ καιρο ΑΡΑ και μια αγανακτηση καθεστε και λετε ποσα εκατοστα κοιλια εχετε και πως θα γεννησετε και τι ψωνια κανατε.

και ρωταω

αν μια γυναικα που προσπαθει πχ 4-5-6 χρονια και δε κανει παιδι μπει εδω μεσα για να βρει μια παρηγορια με ομοιοπαθουσες τι σκατα παρηγορια θα βρει?

να βλεπει ποσα εκατοστα ειναι η κοιλια της καθε μιας?τοτε γιατι το λενε ''ποτε θα γινω επιτελους μαμα'' να το λενε ''καφε εγκυων'' ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ!

ευτυχως για μενα δε δυσκολευτηκα καθολου να κανω παιδια.

αλλα για φανταστητε να μπω στην ενοτητα ''θελω να γινω μαμα'' και να λεω πως κανει χαρουλες η μπεμπα μου και τι ωραια που παιζουμε και τι κανω με τα 3 παιδια!!ειναι η δεν ειναι κουφο?

η μηπως να μπω στις ''δυσκολες στιγμες'' και να μιλαω για το πως περασαμε με τον αντρα μου κ τα 3 υγειεστατα παιδια μου σε μια εκδρομη?ε?

και τελος να πω οτι διαβασα πολυ προσεκτικα τους κανονες κ δε λεει οτι για να μπω να γραψω σε ενα καφε θα πρεπει να παρω και αδεια!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Kαι βλεπω οτι το συνεχιζετε....βρε ανδριανη μου δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακο,αλλα σε ενα τοπικ οπου ο τιτλος ειναι:ποτε θα γινω επιτλεους μανουλα,υποτιθεται οτι ειναι για να εκφρασουν αγωνιες και αγχη για οσες προσπαθουν.Συγχωρηστε με αλλα,επειδη ετυχε και πλεον και ηταν ευχης εργον οτι γεμισε το καφε εγκυουλες,ηταν ισως λιγο προκλητικο για οσες δεν τα ειχαμε καταφερει.Και σιγουρα αυτο που λεω,ειναι η προσωπικη μου αποψη,για αυτο και οπως ειπα ειχα αποχωρησει κι εγω απο το καφε.

Εγω δεν θα ελεγα να φυγει κανεις,απλα θα μπορουσατε σε ενα καφε,να μιλουσατε για τα επερχομενα μπεμπακια σας και εδω να καναμε το χαβαλε μας και την παρεουλα μας,οπως παλιοτερα.

βρε μανου μη με στεναχωρεις κ συ τωρα

εδω μεσα μπηκαμε πιο πολυ για χαβαλε για μην χαθει η παρεα που ειχαμε απο κει κ γιαυτο μας εδιωξαν αν θυμασαι γιατι ειμασταν εκτος θεματο κ προσωπικα να πω στο κουφετακι οτι εγω δεν ειδα πουθενα να την βριζει η αστερινα ενω αυτη εχει πει γιαυτην ενα σωρο μαλακιες κ τα χω παρει αγρια στο καφε 30 αναφερεται στο μνμ της αστερινας κ γραφει οτι ειναι ατομο που δεν αξιζει να ασχολουνται μαζι του αλλα αυτη θα το κανει για πιο λογο της το ζητησε κανεις? αφου δεν αξιζει ας μην ασχολειται κ χαλαει το χρονο της λοιπον

επειτα ειπε οτι ειναι ατομο χωρις επιπεδο κ μετα οτι εχει χαμηλο επιπεδο

κ ενα σωρο αλλες μαλακιες που τα διαβαζω κ φουντωνω

κ το τελευταιο οτι θα το βρουμε απο το θεο αυτο που της καναμε

τι της καναμε ας μας πει εγω αυτη την κουβεντα δεν την δεχομαι απο κανεναν ακου κει οτι θα το βρω απο το θεο!!!!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πες τα ρε κισα.σε ενα καφε με τιτλο ''ποτε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα γινω μανουλα'' που η λεξη ''επιτελους'' αυτοματα δηλωνει οτι ηδη περιμεις και προσπαθεις πολυ καιρο ΑΡΑ και μια αγανακτηση καθεστε και λετε ποσα εκατοστα κοιλια εχετε και πως θα γεννησετε και τι ψωνια κανατε.

και ρωταω

αν μια γυναικα που προσπαθει πχ 4-5-6 χρονια και δε κανει παιδι μπει εδω μεσα για να βρει μια παρηγορια με ομοιοπαθουσες τι σκατα παρηγορια θα βρει?

να βλεπει ποσα εκατοστα ειναι η κοιλια της καθε μιας?τοτε γιατι το λενε ''ποτε θα γινω επιτελους μαμα'' να το λενε ''καφε εγκυων'' ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ!

ευτυχως για μενα δε δυσκολευτηκα καθολου να κανω παιδια.

αλλα για φανταστητε να μπω στην ενοτητα ''θελω να γινω μαμα'' και να λεω πως κανει χαρουλες η μπεμπα μου και τι ωραια που παιζουμε και τι κανω με τα 3 παιδια!!ειναι η δεν ειναι κουφο?

η μηπως να μπω στις ''δυσκολες στιγμες'' και να μιλαω για το πως περασαμε με τον αντρα μου κ τα 3 υγειεστατα παιδια μου σε μια εκδρομη?ε?

και τελος να πω οτι διαβασα πολυ προσεκτικα τους κανονες κ δε λεει οτι για να μπω να γραψω σε ενα καφε θα πρεπει να παρω και αδεια!

καταρχην χαλαρωσε κ γω οταν δεν ειμουν εγκυος κ προσπαθουσα αρκετα χρονια κ με αποβολες το κισακι εμεινε εγκυος κ μιλαγε για την εγκυμοσυνη της μεχρι που γεννησε κ ακομα ειναι εδω εμενα δεν με ενοχλεισε κ προσοχη λεω δεν με ενοχλησε!!!!!!!!!γιατι εδω μεσα αλλα λεω κ αλλα καταλαβαινετε


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανδριανη δεν θα ανακατευτω οσον αφορα τα ποστ που εχουν να κανουν με την αντιπαραθεση μεταξυ σας......και δεν θελω να στεναχωριεσαι,απλα λεω πως ενιωθα εγω τον τελευταιο καιρο και για ποιο λογο,ειχα αποχωρησει απο το καφε.Ηταν επιλογη μου και δε ριχνω φυσικα ευθυνη σε καμια κοπελα,τελοσπαντων ολα ξεκινησαν απο τον τιτλο του καφε και το πως ειχε εξελιχθει τον τελευταιο καιρο,και μετα ξεφυγε το θεμα τελειως...........:(


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...