Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

      Αν τα γλυκούλια ❤️ Πως μεγάλωσαν τόσο γρήγορα ρε συ,ούτε που το κατάλαβα! 

      Άσε,θέλω τόσο πολύ ένα ακόμη παιδάκι,θέλω να ξαναζήσω την εγκυμοσύνη,τη βρεφική ηλικία,τα πάντα από την αρχή!Και ειλικρινά ας περάσω πάλι τις ίδιες δυσκολίες,δε με πειράζει καθόλου,αρκεί να κάνω ένα ακόμη μωρουδακι ❤️Εσύ το σκέφτεσαι? Έχεις άλλα έμβρυα ?

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα προσεχα πολυ πως να μιλησω σε καποια που εχει κανει εγγραφη το 2009 κι εχει το σεβασμο των περισσοτερων χρηστων, λογω των απαντησεων της και την προσπαθεια της να βοηθησει οσο μπορει και οπου μπορει....αστερινα μπηκα στη σελ 7 που αναφερεις αλλα δε βρηκα κατι μεμπτο....αντιθετα εσυ μπηκες προσποιουμενη οτι θες να ριξεις το μωρο σου και μονο απο την αδερφη σου μαθαμε οτι κανεις πλακα...δεν μπηκες κααν στον κοπο να εξηγηθεις σε ενα καφε που το μελημα του το δηλωνει ο τιτλοσ....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αννιω εχεις δηλωσει οτι δεν πιστευεις...αλλα τα παιδια τα βαφτισες....δεμε αφορα αλλα μην το τραβας...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Κισάκι, δεν έχω δηλώση άθεη, έχω δηλώσει σκεπτόμενη και προβληματισμένη. Επίσης, προσωπικά είμαι στο forum από το 2008, χωρίς ποτέ να έχω δημιουργήσει πρόβλημα. Πάντως θρήσκος δεν είσαι αν κατακεραυνώνεις με τα βέλη του θεού τους πάντες. Μην κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας.


mIdZp3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσαρες μου, γιατι συνεχιζεται η ιστορια αυτη?

δεν ειναι κριμα να χαλαμε τις καρδιες μας?

αλλωστε τι εχουμε να χωρισουμε, τα χωραφια η τους αντρες μας!μη χειροτερα

ειρηνη ημην...οτι εγινε εγινε...αγιες μερες ερχονται ας δωσουμε τοπο στην οργη...ολα εδω θα μεινουν...και στην τελικη δεν ειναι υποχρεωτικο να μιλαει καποιος σε καποιον που δεν θελει...γιατι το κουραζουμε λοιπον?

και ξεφυγε και τελειως το θεμα...απο καφε "ποτε θαγινω επιτελους μανουλα" εγινε "καφε ειμαι εγκυουλα/μανουλα" καλως η κακως (νομιζα το πρωτο)...και τωρα αποτι διαβαζω εγινε "το καφε της αντιπαραθεσης" το οποιο υπαρχει ηδη...ας μη γινει το "καφε μπαχαλο"...κριμα ειναι για τις επομενες.

οσο για τα παιδια σου κουφετακι καλα εκανες και ελεγες τις ομορφες στιγμες και τις ανησυχιες σου..κανεις δεν βαρυγκομισε (το σκοτωσα), ισα ισα, γιαυτο ειμαστε εδω αλλωστε, για τα καλα και τα ασχημα(ξουξου)

να μοιραζομαστε, να λεμε για τα παιδια μας, για τα εμβρυακια μας, για τις καταραμενες κοκκινοσκουφιτσες που δεν λενε να φαγωθουνε απτον κακο τον λυκο...για παρηγορια, για χαρα, για στιγμες τρελας που ουκ ολιγες φορες μας εχει πιασει...εχουμε περασει ομορφα μεταξυ μας γιατι να μεινει πικρια?

αυτα........με κουρασε πολυ η ολη ιστορια και με εχει στεναχωρησει απιστευτα...παω να κοιμηθω και αυριο ελπιζω να μην υπαρχει συνεχεια

καλο ξημερωμα και ονειρα γλυκα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι η δεν καταλαβαινεις κουφετακι τι γραφω η κανεις οτι δεν καταλαβαινεις σου ειπα εγω οτι με ενοχλει οταν γραφεις για τα παιδια σου η γιατι εχεις παιδια? ελεος πια τραβατε το θεμα πολυ.εγω ειπα οτι εγραφες εδω μεσα για την οικογενεια σου ενω τωρα σε ενοχλει οταν καποιες αλλες το γραφουν δημητρα εγω δεν ειπα οτι θα αποβαλει αν συγχιστει αλλα οτι δεν κανει να συγχιζεται οκ τωρα το καταλαβες?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα προσεχα πολυ πως να μιλησω σε καποια που εχει κανει εγγραφη το 2009 κι εχει το σεβασμο των περισσοτερων χρηστων, λογω των απαντησεων της και την προσπαθεια της να βοηθησει οσο μπορει και οπου μπορει....αστερινα μπηκα στη σελ 7 που αναφερεις αλλα δε βρηκα κατι μεμπτο....αντιθετα εσυ μπηκες προσποιουμενη οτι θες να ριξεις το μωρο σου και μονο απο την αδερφη σου μαθαμε οτι κανεις πλακα...δεν μπηκες κααν στον κοπο να εξηγηθεις σε ενα καφε που το μελημα του το δηλωνει ο τιτλοσ....

κισακι μου γλυκο ειληκρινα νομιζα οτι δωσαμε εξηγησει σε οοολες εδω μεσα ο λογος που δεν το εμαθες απο την ιδια ηταν πρωτον γιατι δεν ηξερε καμια κ δευτερον σαν νεαα εγγραφομενη δεν ηξερε πως κ σου ειπα οτι κανουμε πλακα στην τζενη οχι μονο σε σενα αλλα σε ολες με πμ κ στην απαντηση σου στο πμ δεν ειδα να ενοχλησε ισα που γελασες κιολας ισως να τραβηχτηκε εκει η κατασταση αλλα ολες ξερατε οτι ειναι πλακα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νομιζω οτι η δεν καταλαβαινεις κουφετακι τι γραφω η κανεις οτι δεν καταλαβαινεις σου ειπα εγω οτι με ενοχλει οταν γραφεις για τα παιδια σου η γιατι εχεις παιδια? ελεος πια τραβατε το θεμα πολυ.εγω ειπα οτι εγραφες εδω μεσα για την οικογενεια σου ενω τωρα σε ενοχλει οταν καποιες αλλες το γραφουν δημητρα εγω δεν ειπα οτι θα αποβαλει αν συγχιστει αλλα οτι δεν κανει να συγχιζεται οκ τωρα το καταλαβες?

εσυ δεν καταλαβες.δεν μιλησα για σενα.τα λεγομενα τηςς τα ειδες?

''με ταραζεις κ θα παθω κακο κ θα εχεις να κανεις με τον νομο!'':rolleyes:

θα παθει κακο επειδη μια σε ενα φορουμ δε της χαιδεψε τα αυτια.κ θα την παει κ σστα δικαστηρια επειδη της ειπε οτι ο τιτλος ''ποτε θα γινω μαμα'' δε ταιριαζει με το οτι εγινε ''ειμαι μαμα''.κ τοσο πολυ ταραχτηκε που θα παθει κ μεγαλο κακο που χριζει δικαστηριου και μυνησης :rolleyes:

αυτο ειπα.

γεια σας:P


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ακυρο και ακαιρο αυτο που εγινε...επρεπε να γινει καιρο πριν ενα ξεκαθαρισμα γιατι το κουφετο ειναι λιγο χειμαρρος και πολλες δεν καταλαβατε γιατι εγινε καν η παρεξηγηση. απο τηνπλευρα μου να ζηρτησω συγνωμη απο την αννιω για την τοποθετηση μου,ειλικρινα δεν ηθελα να σεπληγωσω...αντριανη μου εξηγηθηκες αλλα το ξεραμε μονε ςμας μεσω πμ ολες,δενειπωθηκε δημοσια ν αγνωριζουν οσοι μπαινουν οτι προκειται για πλακα!αστερινα ασχετο το πμ σου κοριτσι μου...δε χρειαζεται να με ορισεις δικηγοροι για να μιλαω...εχω αποψη δικη μου και γνωμη και σαφεστατα μπορω να σε πιανω στο στομα μου αφου ειναι δημοσιο φορουμ κι αν εχεις να ασχοληθεις με το παιδακι σου ασχολησου με αυτο κ αι μονο....φιλακια σε ολες τις υπολοιπες και την καλημερα μου...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

πριν γραψω εδω το σκευτηκα πολυ..παρα πολυ..απο προχτες βλεπω μια παρεα που ''ετρωγε τα σαλια της''που μοιραστηκε πολυ καιρο πριν μπω εγω πολλα πραγματα να εκτοξευει ειρωνιες κ κακιες.θα συμφωνησω με την κισσα..αυτο που εγινε ηταν κ αι ακυρο κ ακαιρο..δεν μπορω ομως να καταλαβω γιατι εγινε..θυμωσαν καποιες απο εδω μεσα;θεωρησαν οτι αυτο το καφε δεν ηταν για καποιες κοπελες;οκ..γιατι δεν μιλησαν οι ιδιες;

οσο για το οτι ειχαμε κανει ''κλικα''να ενημερωσω οτι κ γω πηγα να γραψω καπου αλλου να ρωτησω κατι που με εκαιγε κ ομως πηρα ενα ξερο ..ε περιμενε να σου ερθουνε κ μετα με γραψανε.δεν το κατηγορησα ουτε το εκανα θεμα σαυτο το καφε..

κουφετο..μπηκες προχτες κ τα εβαλες με ολες εδω μεσα τι ηθελες να καταφερεις να κλεισεις το καφε;μπραβω σου τα καταφερες γιατι δεν βλεπω να γραφει καμια εδω ..κ να γραψει δεν υπαρχει καμια να της απαντησει..

κισσα αποτι καταλαβα η αστερινα σου εστειλε πμ..διορθωσε με αν κανω λαθος.απαντησες ανοιχτα κ της ειπες οτι δεν κανεις το δικηγορο κ εχεις δικη σου αποψη.το δικηγορο στο κουφετο ηξερες να τον κανεις ακυρωσε ολες τις κοπελες εδω μεσα κ εσυ ειπες οτι απλα ειναι χειμαρος.αφου ετσι το βλεπεις οκ.επισης αν εκανες τον κοπο να πας πισω θα εβλεπες οτι αποκαλυφθηκε τελικα οτι αυτη που εστειλε το μην ηταν η αστερινα ..ασε που το ξερατε ολες..αλλα την αλλη μερα το συζητουσαμε κ σας ελεγα ολες σουσουραδες που μου το κρυβατε..

οσο για την κυρια δημητρα 1.5 χρονο ειμαι στο καφε κ δεν ειχε μπει ποτε..κ μπηκε τωρα για να ειρονευτει την αστερινα;μπραβω..

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ

αρπαχτηκε το κουφετο με την αστερινα κ μετα απο 20 μερες δεν ειστε μες το θεμα κ βρειτε αλλου μαγαζακι για την παρεα σας;

ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟς Ο ΚΑΥΓΑΣ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ.;;;;;;;;;;;;;

ΥΓ

1ον δεν θελω να μου απαντησει καμια ο λογος ειναι προφανης την απαντηση την ξερω..

2ον δεν θα ξαναμπω εδω μεσα..οποτε τσαμπα θα γραψετε..αντε γειααααααααα


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

τζένη μαζέψου...δεν εχω κάτι μαζί σου τώρα όρισε εσένα δικηγόρο η αστερινα; Πμ έλαβα από την άντριανη περί πλάκας. Και χτες από την αστερινα...Δεν κατάλαβες καν γιατί έγινε αυτό.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

tο κουφέτο δεν ακύρωσε κανένα. Υπερασπίστηκε οποιαδήποτε προσπαθεί να μείνει έγκυος και μπαίνει και διαβάζει για tο πόσα εκατοστά είναι η κοιλιά τις κάθε μιας και τη αντισύλληψη θα χρησιμοποιήσει κ και από ποιον καναπέ θα ξαπλώσει σε ποιο κρεβάτι. Αν εσένα δε σε πειράζει κάποιες τις πειράζει...όλες χαρήκαμε με τις εγκυμοσύνες αλλά λίγη διακριτικότητα σε αυτές σου προσπ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...