Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts

βρε κουφετακι το πμ που ποσταρες δεν αντιλεγω πως μπορει η κοπελα να ενοιωσε ετσι και κριμα δηλαδη...αλλα πολλες κοπελες εχουν μπει, συστηθει, εχουν κανει ερωτηση, εχουμε απαντησει και δεν ξαναεμφανιστηκαν...πως να μεγαλωσουμε το παρεακι?ε?εμεις γνωριζομασταν απτο παλιο...ποσες κοπελες ηρθαν και κολλησαν μαζι μας?βλεπε μινα..και αλλες...σνομπαραμε καμια?της δειξαμε το θαρρος και τη σχεση μεταξυ μας, τους αρεσαμε και κολλησαμε..ετσι γινονται τα πραγματα.

τελος παντων, τζαμπα νταχτιρντι γινεται...εγω ειμαι ανοιχτη σε νεες φιλιες...στη παλιοπαρεα παλιοι και νεοι χωρανε...οσοι πιστοι προσελθετε

σωστοοοοοοοοοοος!!!

εφυγα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και μην ξεχνας το κοριτσακι σου και μην δινεις τροφη.καποια ατομα ζουν μεσα απο αυτο!! αν παθεις κατι εσυ η εγω σε ποιον θα πεσει η ευθηνη?

για ονομα του θεου!!! εγω δεν το επιτρεπω σε καμια

ρε κοριτσια ελλεος!!

εγω μιλαω σε προσωπικο επιπεδο με ταρασεις και δεν στο επιτρεπω!! αν παθω κατι θα κανεις με τον νομο.

και αυτο το καφε ειναι για κοπελες καποιας ηλικιας..για ξανα δες το θεμα να βρεις το σωστο καφε

θα παθεις κατι???γιατι???επειδη θα αλλαξεις καφε?:shock::shock::shock::shock:

θα εχει να κανει με το νομο επειδη μπηκε κ σου ειπε να αλλαξεις καφε?:shock:

κ Ταραχτηκες τοσο που θα παθεις κ μεγαλο κακο:shock:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

θα παθεις κατι???γιατι???επειδη θα αλλαξεις καφε?:shock::shock::shock::shock:

θα εχει να κανει με το νομο επειδη μπηκε κ σου ειπε να αλλαξεις καφε?:shock:

κ Ταραχτηκες τοσο που θα παθεις κ μεγαλο κακο:shock:

Οι Ελληνες ειμαστε δικομανης λαος!

Ας ζησουμε κι εμεις οι δικηγοροι!!!!!Κλεφτες θα γινουμε;;;;;


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites

θα παθεις κατι???γιατι???επειδη θα αλλαξεις καφε?:shock::shock::shock::shock:

θα εχει να κανει με το νομο επειδη μπηκε κ σου ειπε να αλλαξεις καφε?:shock:

κ Ταραχτηκες τοσο που θα παθεις κ μεγαλο κακο:shock:

κ ποιος ειναι αυτος που θα της πει που να μπαινει? δεν καταλαβα ο καθενας μπαινει οπου θελει αν δεν βριζει κ δεν προσβαλει εσενα θα σου αρεσε να σου πω εγω τι θες εδω αφου εχεις 3 παιδια?

κ ναι δεν κανει να ταραζεις εγκυο γυναικα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κ ποιος ειναι αυτος που θα της πει που να μπαινει? δεν καταλαβα ο καθενας μπαινει οπου θελει αν δεν βριζει κ δεν προσβαλει εσενα θα σου αρεσε να σου πω εγω τι θες εδω αφου εχεις 3 παιδια?

κ ναι δεν κανει να ταραζεις εγκυο γυναικα

Χαλαρωστε!

Αμα ειναι να ταραζομαστε για το τί μας λεει ο ενας και ο αλλος μεσα σε ενα Forum, με ταβορ θα στεκομασταν ορθιες...

Υπαρχον πολυ πιο σημαντικα πραματα να ταραχτεις, απο το τί θα σου πει μια αγνωστη και ποσο μαλλον πισω απο την οθονη του pc σου!


ZWE7p3.png

bg1140101.jpg

tt11cdcd.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω μια χαρα χαλαρη ειμαι αλλα μιας κ ηρθες μεινε παντα χρειαζεται ενας δικηγορος

ειναι ο πιο αξιοπιστος μαρτυρας:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

α συγνωμη αλλα και εγω οταν ημουν εγκυος μου κανανε αναφορες και ετρωγα μπαν!επρεπε να τους παω στα δικαστηρια επειδη δε με αφηνανε να μιλαω οπως γουσταρω και με ταραζανε με τα μπαν?εγω δεν θα πω σε κανεναν που να μπαινει και που να μη μπαινει.

απλα δεν ειναι δυνατον μια εγκυος να αποβαλλει επειδη δε της χαιδεψαν τα αυτια σε ενα φορουμ.ουτε και να παθει κατι κακο εξαιτιας αυτου.

αυτα.


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

κ ποιος ειναι αυτος που θα της πει που να μπαινει? δεν καταλαβα ο καθενας μπαινει οπου θελει αν δεν βριζει κ δεν προσβαλει εσενα θα σου αρεσε να σου πω εγω τι θες εδω αφου εχεις 3 παιδια?

κ ναι δεν κανει να ταραζεις εγκυο γυναικα

και που ξερεις αν δε θελω να κανω και 4ο?εγω εχω 3 εσυ η η αλλη εχει ενα η 2 αλλα ειστε κ εσεις εδω.υπαρχει διαφορα αναμεσα μας για τον αριθμο παιδιων?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

και που ξερεις αν δε θελω να κανω και 4ο?εγω εχω 3 εσυ η η αλλη εχει ενα η 2 αλλα ειστε κ εσεις εδω.υπαρχει διαφορα αναμεσα μας για τον αριθμο παιδιων?

ο ντορος ολος βρε δημητρα εγινε γιαυτο για τον τιτλο του καφε βαση αυτου ουτε εγω ουτε εσυ επρεπε να ειμαστε εδω αλλα στο αλο καφε ποτε θα ξαναγινω μανουλα κ εδω μεσα να ειναι μονο η τζενη κ η φαιη που δεν εχουν ακομα καμια αλλη


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ ξερω γιατι εγινε ολος ο ντορος.αλλα δεν ειναι δυνατον οποια ειναι εγκυος να απαιτει το απολυτο respect και να ειναι ολοι σουζα μη τυχον και παθει κατι κακο.κ μαλιστα σε ενα φορουμ!:shock:

εχω ακουσει πολλες αιτιες για κακη εξεληξη εγκυμοσυνης.αλλα εξαιτιας ενος φορουμ δεν ακουστηκε πουθενα!δηλαδη ειναι για γελια σορρυ κιολας!δε θα μιλουσα αν δεν εβλεπα την απειλη ''θα εχεις να κανεις με το νομο!!'' δηλαδη τι?οποια ειναι εγκυος πρεπει να λεει οτι γουσταρει και να απειλει οποιον λεει τα αντιθετα?οι μισες γυναικες στο παρεντς εγκυες ειναι.φαντασου δηλαδη να λενε ''α αυτη δε της κανουμε αναφορα γιατι ειναι εγκυος!'' ''ααα αυτης δε της λεμε ΟΧΙ.επειδη ειναι εγκυος'' μια χαρα θα μπορουσανε να βριζουν κ να απειλουν οποιον θελουν!μονο στους τρελλους ο γιατρος λεει να λεμε παντα ναι.οχι στις εγκυες

εγω επρεπε να ειχα αποβαλλει 778 φορες με αυτα που γινοταν στο παρεντς κ με τις αναφορες και τα μπαν!:rolleyes::rolleyes:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πράγματι δικομανής λαός οι έλληνες....δήμητρα, είναι ξεκάθαρο ότι η άποψη που εξέφρασε το κουφετάκι είναι σεβαστή από κάποιες, να μη σου πω από τις περισσότερες, και ενώ είχαμε τη διάθεση να τη συζητήσουμε ξεκίνησε μια επιθετικότητα ανευ προηγουμένου. που μπορεί να έχει και προηγούμενο γιατί κάποιες ξεκατινιάζονται σε άλλα thread. Σεβαστό αν και αξιοπερίεργο με 3 παιδιά. Μάλλον αξιοθάυμαστο...Χαλαρώστε, εδώ είμαστε για να λέμε τη γνώμη μας, όχι για να μη σηκώνουμε μύγα στο σπαθί μας. Αυτά τα κάνουμε στις γειτονιές με τις κουμπάρες και τις γειτόνισσες. Όχι εδώ. απλά γιατί δεν είμαστε όλοι στην ίδια γειτονιά.

Το ότι το κουφετάκι ποστάρει πμ, λέει πολλά και είναι λάθος κατά τη γνώμη μου


mIdZp3.png
Link to comment
Share on other sites

αν κοιταξεις λιγες σελιδες πιο πισω θα δεις πως υπηρχε ενας πολυ καλος διαλογος μεταξυ των κοριτσιων και δεν υπηρχε καμια αντιπαραθεση!και ξαφνηκα η αστερινα μπαινει και λεει αυτα που λεει βγαζοντας μια επιθετικοτητα.αυτο ειναι αξιοπερεργο .μαλιστα!το αξιοπεριεργο που το βρισκεις σε εμενα δεν καταλαβαινω.κ επισης που κολανε τα παιδια μου παρακαλω?

ευχαριστω!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

τι το συζητας ρε δημητρα.το θεμα ολο ειναι οτι κανανε μεγαλη υπομονη με μενα που εχω 3 παιδια και εμπαινα ασχετος αν εγω ηθελα οταν μπηκα να κανω και αλλο παιδι και ειχα καθε δικαιωμα να μπαινω απο την στιγμη που ηθελα και μετα ξεκαθαριζοντας οτι δεν θελω παρεμεινα και ηταν ηρωιδες που με ανεχωντουσαν δηλ. απο οτι καταλαβα τελικα που καποιες μερες μιλουσα για μενα και τα παιδια μου.εγω δεν ακουσα ομως απο καμια αλλη εκτος απο την συγκεκριμενη παρεα να ενοχλητε απο μενα γτ οταν εμπαινα εγραφα και αλλα πραγματα εκτος απο τα παιδια μου και εαν δεν μπορουσα να το κανω αποχωρουσα γτ καταλαβαινα.και ενω σημερα δεν μιλησα σε προσωπικο επιπεδο βγαλαν οτι κακια και ζηλια υπηρχε γτ εχω 3 παιδια γτ εγω τους εδωσα το δικαωμα να σκεφτουν την οικογενειακη μου εστια τα παιδια μου και το οτι ειμαι μικρη με μεγαλα παιδια γτ εγω δεν ψαχνω δαιμονες και ιστοριες ειναι απλα τα πραγματα λυπαμε για το λαθος που εκανα.γτ τπτ παραπανω.και δεν λυπαμε ουτε μετανιωνω καθολου που ειπα γι αυτο που θεωρω σωστο.και φαινετε το σωστο δημητρα!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

πράγματι δικομανής λαός οι έλληνες....δήμητρα, είναι ξεκάθαρο ότι η άποψη που εξέφρασε το κουφετάκι είναι σεβαστή από κάποιες, να μη σου πω από τις περισσότερες, και ενώ είχαμε τη διάθεση να τη συζητήσουμε ξεκίνησε μια επιθετικότητα ανευ προηγουμένου. που μπορεί να έχει και προηγούμενο γιατί κάποιες ξεκατινιάζονται σε άλλα thread. Σεβαστό αν και αξιοπερίεργο με 3 παιδιά. Μάλλον αξιοθάυμαστο...Χαλαρώστε, εδώ είμαστε για να λέμε τη γνώμη μας, όχι για να μη σηκώνουμε μύγα στο σπαθί μας. Αυτά τα κάνουμε στις γειτονιές με τις κουμπάρες και τις γειτόνισσες. Όχι εδώ. απλά γιατί δεν είμαστε όλοι στην ίδια γειτονιά.

Το ότι το κουφετάκι ποστάρει πμ, λέει πολλά και είναι λάθος κατά τη γνώμη μου

σταματηστε επιτελους δεν με αγκιζετε το καταλαβαινετε?ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...