Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι τζενη επρεπε διακριτικα με πμ ν αγινει ισως για να μη γινουμε κωλομπερδεμα....γι αυτο τωρα φανηκε ακυρο και ακαιρο οπως ειπα....τελος παντων εγινε.....αυτα απο μενα και το κοβω εδω.καλη συνεχεια, καλα αποτελεσματα σε οσες προσπαθουν και με το καλο τα μωρακια σε οσες εγκυμονουν....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

οχι ..δεν εχω τα νευρα μου .. ...καποιος που σου ειναι τελειως αδιαφορος δεν γινεται να σε νευριασει..θα επρεπε να το ξερεις αυτο


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

ναι τζενη επρεπε διακριτικα με πμ ν αγινει ισως για να μη γινουμε κωλομπερδεμα....γι αυτο τωρα φανηκε ακυρο και ακαιρο οπως ειπα....τελος παντων εγινε.....αυτα απο μενα και το κοβω εδω.καλη συνεχεια, καλα αποτελεσματα σε οσες προσπαθουν και με το καλο τα μωρακια σε οσες εγκυμονουν....

να σαι καλα..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια. Σε ενα καφε ειναι λογικο να βγαινουμε εκτος θεματος,αρκει να μην το παρακανουμε βεβαια ειδικα οταν το καφε εχει θεμα ενα τοσο λεπτο ζητημα,η πολυποθητη αναμονη ενος μωρου. Και ολες ξερουμε ποσο επηρρεαζει την ψυχολογια μιας κοπελας η απογοητευση απ τα αρνητικα τεστ,αποβολες,εξωσωματικες σπερματεγχυσεις εξετασεις χωρις αποτελεσμα κλπΤο ολο θεμα θα μπορουσε ναχε λυθει με πιο διακριτικο τροπο,με ενα πμ ευγενικο στις κοπελες που ισως το παρακαναν. Τωρα,εντασεις,ειρωνιες,απολογισμοι,δε βοηθανε πουθενα. Για μενα φταινε και απο τις δυο πλευρες καποιες που ισως πανω στα νευρα τους εγραψαν εκφρασεις που δεν επρεπε και οξυναν το κλιμα. Δε θα ονομασω καμμια,γιατι με ολες εχω μιλησει καποιες φορες εδω η σε αλλα θεματα κ ξερω πως για ολα φταιει η ενταση. Δεν αξιζει ολο αυτο. Ελπιζω σε λιγες μερες να εχει ξεχαστει το θεμα. Πολλα φιλακια σε ολες.


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι τζενη επρεπε διακριτικα με πμ ν αγινει ισως για να μη γινουμε κωλομπερδεμα....γι αυτο τωρα φανηκε ακυρο και ακαιρο οπως ειπα....τελος παντων εγινε.....αυτα απο μενα και το κοβω εδω.καλη συνεχεια, καλα αποτελεσματα σε οσες προσπαθουν και με το καλο τα μωρακια σε οσες εγκυμονουν....

Γιουπι,τσακωσα την κισσα! Καλε σ εψαχνα! Καφεεε! Ενα μετριο φραπεδακο,πλιιιζ! Που χαθηκες?


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

καλε εγω εδωειμαι εσυπου χαθηκεςςςςςςςς?εφτασε στο 444444444444444!!!!εληφθη?

Αχ,γεια στα χερια σου! Αντε,ψησε πολλα καφεδακια,ρημαξε το μαγαζι. Ναρθουν ολες να πιουν παλι! Οπως πριν. Τι κανεις κισσακι? Εγω ειμαι δουλεια


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωχ,καλο κουραγιο! Εγω ειμαι αλλεργικη,ακουω εφορια και βγαζω καντηλες! Μαθαινεις και τη μπεμπα να φτιαχνει τα φορολογικα? Καλα κανεις,σε λιγο τα βρεφη πρωτα θα δηλωνονται στην εφορια και μετα στο ληξιαρχειο.


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

εχει κινηση στη δουλεια?η μικρη καλα?ο σκυλουκος?

Ο σκυλακος κανει χαρες σε οποιον μπαινει σπιτι. Αμα θες φυλακα να στον στειλω. Εχει κοψει η δουλεια καπως. Κατα τ αλλα με εχει πιασει μανια με την κηπουρικη. Φυτεψα 30φυλλιες


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

κισσακι μου σε αφηνω,παω να προκοψω γιατι αρκετα τεμπελιασα. Αν και δεν με αφορα πλεον ο τιτλος του καφε,μιας και με επιλογη μου διεκοψα τις προσπαθειες για δευτερο παιδι,θα μπαινω που και που. Το ιδιο ελπιζω να κανουν ολες γιατι ολες δινουμε μια ευχαριστη νοτα εδω,ολες εχουμε κατι χρησιμο να γραψουμε στις κοπελες που προσπαθουν. Αντε,αυριο θα παρω παρουσιες! Φιλακια


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Απαγορεύονται οι προσβλητικές δημοσιεύσεις, η παράθεση χυδαίου ή άσεμνου ή προστατευόμενου απο νόμους πνευματικής ιδιοκτησίας υλικού και οι προσωπικές επιθέσεις.

Απαγορέυεται,να χρησιμοποιούνται εκφράσεις απαξίωσης, υπονοώντας ομάδες ασθενών ή άλλων κοινωνικών ομάδων εν'ειδει χιούμορ.

Απαγορέυονται οποιασδήποτε μορφής ραστιστικά σχόλια.

Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική

ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης δείτε εδώ πως λειτουργεί

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=717

Ο σχολιασμός της συμπεριφοράς των μελών, και η παρέμβαση για την εξομάλυνση διαφορών είναι αποκλειστικά θέμα της διαχείρισης και των συντονιστών του forum

Σας υπενθυμίζουμε τα εξής :

http://www.parentscafe.gr/showpost.p...11&postcount=1 πρόσεχε !!!!

πρόσεχε!! όταν σε προσβάλλει κάποιος δεν προσβάλλει το άτομό σου την προσωπικότητά σου αλλά αυτό που βλέπει μέσω του φόρουμ.

αυτό που βλέπει είναι ένας λογαριασμός χρήστη, ένα ψευδώνυμο και το τι γράφει αυτό το ψευδώνυμο και όχι το τι είσαι στην πραγματικότητα. έχε υπόψη σου ότι ο γραπτός λόγος οδηγεί πάρα πολύ συχνά σε παρεξηγήσεις για αυτό ακριβώς το λόγο.

αυτά που γράφεις μπορεί να μην είναι διατυπωμένα με τρόπο που να μεταφέρουν ακριβώς αυτό που θέλεις να πείς!

μην χάνεις χρόνο και ενέργεια, σε συναισθήματα και σκέψεις με το να στεναχωριέσαι ή να θυμώνεις για διαδικτυακές παρεξηγήσεις ή τσακωμούς. υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα στον κόσμο απο ότι μερικές γραπτές προτάσεις οι οποίες δεν έχουν πραγματική υπόσταση.

σιγουρέψου αν οι διαδικτυακοί σου φίλοι είναι πραγματικοί φίλοι πριν ξοδέψεις ενέργεια και συναισθήματα για αυτούς.

θυμήσου ότι αρκετές φορές οι σχέσεις που δημιουργούνται μπορεί να είναι περιστασιακές ή επιφανειακές.

μην εμπιστεύεσαι προσωπικά σου δεδομένα ή καταστάσεις σε άτομα που δεν γνωρίζεις καλά, ή που δεν δίνουν και εκείνα δικά τους δεδομένα.

http://www.parentscafe.gr/showpost.p...08&postcount=1 Ε όχι !

όχι! δεν επιτρέπεται να ειρωνεύεσαι και να χλευάζεις! μπορείς να το κάνεις αλλού! εδώ όμως όχι! έχουμε έρθει για να περάσουμε καλά και όχι για να χαλιόμαστε!

πιστεύουμε ότι για να περάσεις καλά δεν χρειάζεται

να κουτσομπολεύσεις τους άλλους

να τους ειρωνευτείς

να τους κοροιδέψεις

ότι και να σου χει κάνει κάποιος, το πρόβλημα δεν λύνεται με αυτό το τρόπο και κυρίως όχι εδώ.

για να εκτονώσεις τον θυμό σου αν κάποιο μέλος έγραψε κάτι για σένα/τον λογαριασμό σου, μπορείς να πατήσεις το κόκκινο τριγωνάκι και να "την πείς" στην διαχείριση μέσω μιας αναφοράς.

θα αναλάβουμε να δώσουμε κάρτα στο μέλος στην περίπτωση που σε έχει προσβάλλει γραπτώς στο φόρουμ.

όχι! δεν επιτρέπεται να διαφημίζεις την εταιρεία σου μέσω του λογαριασμού σου στο φόρουμ!

οι άλλοι που πληρώνουν για να διαφημιστούν, τι είναι?

τα μέλη που σε διαβάζουν και νομίζουν ότι έχεις συνδεθεί για να περάσεις καλά αλλά αντί αυτού κάνεις χρήση αυτού του χώρου για να προωθήσεις κάτι που θα σου βγάλει κέρδος, τι είναι?

Ευχαριστούμε για την κατανόηση

απο την διαχείριση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...