Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

εξεταση κυστικης ινωσης,χρωμοσωματος Υ,καρυότυπος


Recommended Posts

καλησπέρα,κορίτσια...θα ήθελα να μάθω αν κανανε οι άντρες σας ή εσεις αυτες τις εξετάσεις, πού και πόσο κόστιζουν και σε πόσο χρόνο βγένουν....μας τις έδωσαν απο το κέντρο εξωσωματικής για να τις κάνει ο άντρας μου. ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΥΣΤΙΚΗΣ ΙΝΩΣΗΣ, ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΣ, ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΟΣ Υ.


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα,κορίτσια...θα ήθελα να μάθω αν κανανε οι άντρες σας ή εσεις αυτες τις εξετάσεις, πού και πόσο κόστιζουν και σε πόσο χρόνο βγένουν....μας τις έδωσαν απο το κέντρο εξωσωματικής για να τις κάνει ο άντρας μου. ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΥΣΤΙΚΗΣ ΙΝΩΣΗΣ, ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΣ, ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΟΣ Υ.

Καλησπέρα efaki 27..Κυστική ίνωση έκανα εγώ,θέλουν μια βδομάδα με 10 μέρες να βγουν τα αποτελέσματα κ κοστισε γύρω στα 100 ευρώ..


6l7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω κανει για κυστικη ινωση στο λαϊκό νοσοκειο . Έκανε περίπου ένα μήνα να βγει.πληρωσα 110 ευρω και εξετάστηκε το 88%

Απο τις υπόλοιπες δεν εχω κανει κάτι, δε μου εχει πει κανένας γιατρος αν και σκέφτομαι να κάνω καρυοτυπο

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κοριτσια για τις απαντήσεις, αν ξερει καμιά άλλη κοπέλα για τις υπόλοιπες εξετάσεις ας μου απαντήση παρακαλώ

Αν μάθεις για τον καρυοτυπο γράψτε το και εδω για να το δω κι εγω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για κυστικη ίνωση εχω κανει στο Παίδων το 90% των μεταλλάξεων 200? και 350? κανει το 95% των μεταλλάξεων. Κανει περίπου 1 μηνα να βγει η απαντηση.

Καρυοτυπο και εγω (σε ιδιωτικό κεντρο) και ο συζηγος(στο Παίδων) 150? ο καθένας. Περίπου 10-15 μερες η απαντηση.

Υ χρωμόσωμα ο συζηγος στο Παίδων 100? , αν θυμαμαι σωστα. Περίπου 10-15 μερες και αυτο.


rPAUp2.pngZ2Lop3.png

kOowp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για κυστικη ίνωση εχω κανει στο Παίδων το 90% των μεταλλάξεων 200? και 350? κανει το 95% των μεταλλάξεων. Κανει περίπου 1 μηνα να βγει η απαντηση.

Καρυοτυπο και εγω (σε ιδιωτικό κεντρο) και ο συζηγος(στο Παίδων) 150? ο καθένας. Περίπου 10-15 μερες η απαντηση.

Υ χρωμόσωμα ο συζηγος στο Παίδων 100? , αν θυμαμαι σωστα. Περίπου 10-15 μερες και αυτο.

ευχαριστώ νεφέλη,με κατατόπισες...εγω θα τις κανω θεσσαλονίκη και θα ψάξω εδω κεντρα...αργούν να βγουν τα αποτελέσματα,οπότε θα το τρέξω το θέμα!


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη τιμη Νεφελη!εμεις σε επαρχια πληρωσαμε 600ευρω!!!!!!!και βγηκανε σε δυο βδομαδες τα αποτελεσματα!!τις καναμε σε ιδιωτικο μικροβιολογικο και στειλανε τα δειγματα αθηνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολυ καλη τιμη Νεφελη!εμεις σε επαρχια πληρωσαμε 600ευρω!!!!!!!και βγηκανε σε δυο βδομαδες τα αποτελεσματα!!τις καναμε σε ιδιωτικο μικροβιολογικο και στειλανε τα δειγματα αθηνα

λολιποπ 600 ευρω για τις 2 εξετασεις και για τους δυο σας?


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...