Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

βαζατε μονες σας τις ενεσεις εξωσωματικης???


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εγω τις εκανα μονη μου ,η πρωτες ενεσεις ητανε δυσκολες μετα ολα ειναι συνηθεια.

Aυτη που ηθελε ποπο μου την εκανε ο ανδρας μου.

Μαθαμε θελαμε δεν θελαμε αναγκαστικα .

Καλη επιτυχια κοριτσι μου, σου ευχομαι να πετυχεις με την πρωτη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και εγω δεν εκανα τις ενεσεις που αναφερεις, πήγαινα στο κεντρο όπου εκανα την εξωσωματική. Αν και μου ελεγαν πως ειναι ευκολο και ο συζηγος μου μπορει να μου τις κάνεις εμεις θελαμε απλα να ειμαστε σιγουροι ότι γινονται σωστα. Ειδικα αυτη που ήθελε συγκεκριμενη ποσοτητα, από το μπουκαλάκι.

Τώρα αν πονανε ή αν νιωθεις το φαρμακο κρύο, εγω ενιωθα μόνο το τσιμπιμα στην αρχη. Τιποτα αλλο. Πιστευω ομως ότι διαφερει απο οργανισμο σε οργανισμο. Αυτο που θα σε συμβουλευα ειναι να εισαι χαλαρη, ειναι καλύτερα.

Κάθε επιτυχια σου ευχομαι!!! Αισιοδοξια πάνω απ όλα!


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τις αβερκαπ που ειχαν μπουκαλάκι να γεμιζεις μου τις έκανε ο άντρας μου,οταν ελειπε πηγαινα σε φαρμακειο..τις γκοναλ μονη μου..κ τις ινοχεπ που πλεον μου φαινεται αστειο..τη πρεγκνυλ επειδη την έκανα πισω και αυτη ο άντρας μου..καλή επιτυχια..συνήθεια ειναι..


6l7fp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις!!!η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι πολυ,αλλα πιστευω οτι θα τα καταφερω να τις βαζω μονη μου!θα δειξει σε λιγες μερες....


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο για το θέμα Εφάκι! Κι εγώ ξεκινάω με την περίοδο μέσα στην εβδομάδα τις ενέσεις αλλά πιστεύω ότι θα τ καταφέρουμε και μ' αυτό. Μακάρι σε κάνα μήνα να ' χουμε τα καλά τα νέα!!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για το θέμα Εφάκι! Κι εγώ ξεκινάω με την περίοδο μέσα στην εβδομάδα τις ενέσεις αλλά πιστεύω ότι θα τ καταφέρουμε και μ' αυτό. Μακάρι σε κάνα μήνα να ' χουμε τα καλά τα νέα!!

καλη επιτυχια αννα!!!εγω περιμενω να αδιαθετησω (σε 3 βδομαδες περιπου) και μετα να αρχισω!!!ειναι η πρωτη φορα?μονη σου θα τις βαζεις?


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια αννα!!!εγω περιμενω να αδιαθετησω (σε 3 βδομαδες περιπου) και μετα να αρχισω!!!ειναι η πρωτη φορα?μονη σου θα τις βαζεις?

Η πρώτη και τελευταία ελπίζω. Ναι ,μόνη κι αν χρειαστεί ο σύζυγος. Θα σου πω τώρα που θα αρχίσω...καλή μας τύχη!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Menopur,Derouda και Pregnyl.Περιμένω περίοδο αύριο -μεθαύριο(έκανα τεστ εγκυμοσύνης-αρνητικό),θα πάω για οιστραδιόλη τη 2η μέρα και αν είναι κάτω από 50 κάνουμε βραχύ πρωτόκολλο .Στην τελική ευθεία λοιπόν. .Μου εξήγησε ο γιατρός, μόνη μου θα τις κάνω στην περιοχή του αφαλού. Θα σε ενημερώσω Εφάκι!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Menopur,Derouda και Pregnyl.Περιμένω περίοδο αύριο -μεθαύριο(έκανα τεστ εγκυμοσύνης-αρνητικό),θα πάω για οιστραδιόλη τη 2η μέρα και αν είναι κάτω από 50 κάνουμε βραχύ πρωτόκολλο .Στην τελική ευθεία λοιπόν. .Μου εξήγησε ο γιατρός, μόνη μου θα τις κάνω στην περιοχή του αφαλού. Θα σε ενημερώσω Εφάκι!

πες οταν τις ξεκινησεις για να ξερω!!!!!αν ποναει η οχι....αντε καλη μας επιτυχια!!!!επισης να μου πεις απο διατροφη τι σου ειπανε!:-P:-P:-P:-P:-Pθα τα καταφερουμε!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

πες οταν τις ξεκινησεις για να ξερω!!!!!αν ποναει η οχι....αντε καλη μας επιτυχια!!!!επισης να μου πεις απο διατροφη τι σου ειπανε!:-P:-P:-P:-P:-Pθα τα καταφερουμε!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P

efaki, μη φοβάσαι! εγώ τις ενέσεις της διέγερσης τις έκανα όλες στο κέντρο. για τόσο φοβιτσιάρα μιλάμε!!! όμως επειδή έκανα εμβρυομεταφορά σε άλλο κύκλο και έπρεπε να κάνω πάλι κάτι ενέσεις, ε, αποφάσισα να τις κάνω μόνη. Είχα μάθει, βλέπε βλέπε τη νοσοκόμα :P Και πραγματικά είναι να γίνει η πρώτη! Μετά, αετός!

Την pregnyl δεν την έκανα ποτέ μόνη, καλύτερα να στην κάνει κάποιος φαρμαποποιός που ξέρει ή κάποια νοσοκόμα.

Καλή αρχή σου εύχομαι! και καλή ευκολία!:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ smamy...κοριτσια δεν ανηγουμε ενα καινουριο θεμα να μαζευτουμε εμεις που ξεκιναμε εξωσωματικη το σεπτεμβριο???οποια μπορει ας ανηξει ενα!!!!!!


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ smamy...κοριτσια δεν ανηγουμε ενα καινουριο θεμα να μαζευτουμε εμεις που ξεκιναμε εξωσωματικη το σεπτεμβριο???οποια μπορει ας ανηξει ενα!!!!!!

Έχω ήδη ανοίξει και μάλιστα είχες ανταποικριθεί..για δες πρώτη εξωσωματική Σεπτέμβριος 14...


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...