Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα!  τρίτη εχω ραντεβού 

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια κι από δω, να μας χαίρεστε τις δυο κατερίνες!!!!

Λοιπόν, ας γραψω κάτι για τον απίστευτο τον γιο μου που με ελιωσε τη γυναικα εντελώς!!!

Ημασταν στο χαλί και παίζαμε με τα παιδιά και έσει ένα παιχνίδι ο Γιώργος που το βάζει στο κεφάλι του και παριστάνει ότι είναι κράνος και γελάμε. Το βάζει λοιπόν στο δικό μου κεφάλι και δεν χωρούσε, το βάζει στης Ευελίνας και της ήταν πολύ μεγάλο και τουθ λέω, Γιώργο τελικά μόνο στο δικό σου κεφάλι ταιριάζει καλά. Το κοιτάει λοιπόν και μου λέει, θα το δοκιμάσω σε όλες τις κοπέλες το κλάνος (κράνος) για να δω σε ποια ταιριαζει!!:D

Του λεω αγαπη μου τι ωραια σκεψη, είσαι απιθανος!! Και θα βρεις τη Σταχτοπουτα??

Και τι μου λεει ..... Οχι τη Σταχτοπουτα, ΕΣΕΝΑ θα βρω, δεν ηταν η Σταχτοπουτα, η μαμά μου ήταν!!!!!!!:o:o:o:D:D:D ΛΙΩΝΩΩΩ!!!!!

Την επόμενη βραδιά λέει στη γιαγιά του, όπως συζητούσαν ότι θα πάει να δει την παράσταση πατιναζ Σταχτοπουτα την Κυριακή, ότι για μένα όμως η Σταχτοπούτα είναι η μαμά μου!!!

Ευτυχώς που έχω και τον γιο μου που με λατρευει όπως κι αν είμαι (δηλαδη με μαυρο κυκλο και ακουρευτη, ας μην δωσω αλλες λεπτομερειες) και με ανεβαζει βρε ψυχολογικα!!!

Και εχει και φιλεναδα στο σχολειο, την Αλεξανδρα, πρου καθονται λεει η δασκαλα στα μαξιλαρια που λενε το παραμυθι διπλα διπλα και κρατανε τα χερακια τους και τα φιλανε και τετοια, πολυ γελιο. Αυτη ειναι μια ζουζουνα τρελοκοτσιδου 3 ετων και κατι που δεν λεει σ, αλλα θ, οπως λεμε ΘΑΝΑΘΗΘ και ειναι να τη φας!!!

Η μικρή μου προσπαθουσε να με ξυπνησει να της δωσω σημασια τις προαλλες που την πηρα στο κρεβατι το πρωι και ειχε κατσει απο πανω μου και μου εδινε μπατσακια στο μαγουλο και μου τραβουσε τα μαλλια τουφες τουφες και όταν τελοσπαντων ανοιξα το ματι μου και την κοιταξα μου γελαει και μου λεει... ΕΙ ΜΠΟΥΓΚΙ ΜΠΟΥΓΚΙ!!!!:D:D:D Τι παιδί αυτο το τρελοζυμαρακι!!!!

Σας φιλω πολυ πολυ, χαθηκατε βρε, πού είστε όλες???


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαστε!!!! Οι αντρες πηγαν για ψωνια και βρηκα την ευκαιρια να σερφαρω με την ησυχια μου επιτελους με αφορμη εναν υπνακου του μπεμπουλη!!!

Κατερινακι φοβερα τα μωρα σου!!!! Τρελαινομαι για την μικρη σου πρεπει να ειναι φοβερη τσαουσα!!!!! Ο Γιωργος αλλος απαιχτος απο εκει!!!! Κατι τετοια μας πετανε και σκλαβωνομαστε!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

I'm baaaack!!!!!!:tongue: σας εχω πει οτι η αθηνα ειναι η πιο ασχημη πολη εβερ;;;;:mad:

κατερινα δεν μου τα ειπες αυτα παιδι μου! αντε να βρεθουμε να δω ιδιοις ομμασι τον Δον Ζωρζ τον γητευτη και την ευελινα-μπουγκι μπουγκι!

παω για υπνο γιατι σερνομαι, σας φιλω κ θα σας πω εντυπωσεις απο αγγλια (και προετοιμασιες για χριστουγεννα!) συντομα!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε βρε ζουζουνες???? Θα το κλεισουμε το μαγαζιιιιι?????!!!!:D:D

Εμείς καλά είμαστε σε γενικες γραμμές, ο Γιωργος μόνο έκανε πυρετό απο χτες, αλλα μάλλον γλιτωσαμε τα χειροτερα...

Πειτε κανενα νεο βρε κοριτσια!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΕΖΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο 2ος ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ!! ΓΕΡΟ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑΣΙ ΣΟΥ!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!

Από τη νεα εβδομάδα θα έχουμε τηλ. επιτέλους και θα τα λέμε πιο συχνά! Μου λεἰψατε κορίτσια, με δυο παιδιά μωρά χωρἰς σταθερό, με φειδὠ το κινητό λόγω χρημάτων και χωρίς Η/Υ ψιλοφρίκαρα! Αλλά τη σκεφτόμουν την ΠΕΖΗ κι όλες εσάς τις άλλες...Θα σας γράψω πιο αναλυτικά κάποια άλλη στιγμή, απλώς τώρα μπήκα λίγο στα κλεφτά... σας διἀβασα όλες κι εύχομαι τα καλύτερα, εμείς όλα καλά, από βδομάδα λεπτομέρειες... Φιλιά!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες τι κάνετε???

όντως χαθήκαμε θα το κλείσουμε το μαγαζάκι εεε!!!!

εμείς καλά είμαστε ησυχία τα μιρκά μεγαλώνουν και εμείς τρέχουμε κατα τα υπόλοιπα ευτηχώς όλα καλά!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες, τί κάνετε?Όντως ψιλοερήμωσε το τόπικ μας!

Εμεις είμαστε καλά αν και με πολύ τρέξιμο σε δουλειές αλλά καλά σε υγεία ευτυχώς! Ψυχολογικά ήμουν κάπως τον τελευταίο καιρό, πιέστηκα από διάφορα θέματα αλλά τελικά λύθηκαν όλα και ξεκαθάρισε το τοπίο. Για επαγγελματικό τομέα αναφέρομαι, μην πάει αλλού το μυαλό σας πονηρούλες!!:) Όλα καλά!

Πεζούλα τί κάνει ο μπεμπούκος σου? Ακόμη δεν σε τηλ. ρε κοριτσάκι να σε ακούσω λίγο αλλά θα στα πω λίαν συντόμως από το τηλ. Ελπίζω να βρήκατε ισορροπίες και με το Νικόλα να μην έχεις θεματάκια!;)

Το Χριστινάκι μου καλά, όλη μέρα σαν τη σουσουράδα, μιλάει και τραγουδάει συνέχεια. Όταν κοιμάται, ηρεμεί λίγο το κεφαλάκι μου!:D:D:D

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα, αυτός ο μήνας είναι φουλ στα πάρτυ για εμάς, πολύς κόσμος γιορτάζει βρε παιδί μου!Αντε και σε λίγες μέρες γιορτάζει και η κορούλα μου. Πρέπει να πάω jumbo έχω να πάρω του κόσμου τα δώρα και να δω με τί λέφτάαααα!!!!!!

Αυτά από εμάς, άντε μπείτε να γράψετε τα νέα σας βρε κορίτσια!

Καλό βάβυ όπως λέει και το αστέρι μου!:D


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...!!!!

Νεαμανουλα μου καλα ειμαστε! Αρχιζουμε να συνηθιζουμε σιγα σιγα, καμια σχεση η πρωτη φορα στο σπιτι με μωρο απο οτι η δευτερη. Τωρα ολα ειναι πιο ευκολα και παιζει ρολο φυσικα οτι ο νικολης ειναι πολυ ησυχο το πουλακι μου, ουτε που με απασχολει καθολου. Τον μπεμπη τον αγαπαει, βεβαια δεν τον αφηνει να ησυχασει και πολυ αλλα ειναι αναμενομενο.

Ελπιζω να τα ελυσες τα θεματακια σου και αντε μην αφηνεις να σου χαλανε τη διαθεση βρε κοριτσακι, τοσο χαρουμενη κοπελα!!!

Αντα μου ευχαριστω για τις ευχουλες σου!!!Και εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!

Και να δε λενε οτι το φεισμπουκ κλεινει σπιτια???Ε...τωρα κλεινει και καφε!!! Με τα κοριτσακια τα λεμε απο εκει αλλα το καφε μας θα παραμεινει θα το προσπαθησουμε!!!!:D:D:D

Ωρα για υπνοοοο..φιλακια!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΑΙ ΝΑΙ, να μην το κλεισουμε!!!!

Εμεις είμαστε καλύτερα! Για όσες δεν το ξέρουν, η μπέμπα ειχε ωτιτιδα και βρογχίτιδα. παίρνουμε αντιβίωση! Αλλα ειναι καλυτερα σήμερα!

Επιπλέον..... γίναμε 6 μηνών!!!! Ποτε βρε κορίτσια πέρασε ο καιρος??????

Αλλα νεα, γιοκ!!!!

σας φιλώωωωωωωωωωωω

πεζη, πραγματι το facebook κλεινει σπίτια, χα χα χα!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου 'χεις κλείσει το καφε....Οπα....

Καλημερα κοριτσακια!!!Κατερινακι μου, περαστικα βρε στην μικρή σουσου!!!Αμαν πια, ενα ενα αρρωσταινουν ολα μαζι!!!Εμεις ευτυχως καλα, ο μικρός ούτε που αγγίζει το μέτωπο του, αλλα ρε κορίτσια σκέτη τρέλλα...Σακατέυτηκε και παλι χαζά κάνει ολη την ώρα!!!Απο την μιά χαίρομαι και τον φτύνω που ειναι καλα και απο την άλλη στιγμή ησυχίας δεν υπάρχει!!!!Τέσπα...πλησιάζουν και τα γενέθλια μας καλε...αίντε να δω τι θα κανω,,,ακομη δεν αποφάσισα, περιμενω να βγούν τα ραμματα και θα δω!!!

Θέλω την γνώμη σας!!!Ο μικρός απο τότε που βγάλαμε τα καγκελα στο κρεβάτι κοιμάται με τα χίλια ζόρια και με "απειλες" του τύπου θα παρω τον μπαμπα κτλ....ανεβοκατεβαίνει, κανει βόλτες μόνο για ύπνο δεν εχει το μυαλό του....χθές κλασικά μπήκε στο δωμάτιο μας, αναψε όλα τα φώτα, εβγαλε σχεδόν τα παντα απο τα συρτάρια και όταν ανέβηκα επάνω-διότι για κακή μου τύχη το σπίτι είναι μεζονέτα-τον βρήκα με ένά κλείστό ευτυχώς προφυλακτικό στο στόμα!!!!:-D:grin::-D:grin: Απο την μιά εγινα Τούρκος και απο την άλλη έσκασα στα γέλια!!!!ΠΟυ τα ξέθαψε δεν ξέρω!!!!Λέτε να θέλει αδερφάκι και να μας τα τρυπάει εσκεμένα και εμείς να μην έχουμε παρει χαμπαρη?:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τέσπα, πείτε καμιά ιδέα πως τα κρατάτε στο κρεβάτι?Αν τα κρατάτε δλδ....

Link to comment
Share on other sites

Χα χα χα χα! Δεν πιστεύω να είχε και γεύση αμαρετο!! Χα χα! Ακόμα γελάω.

Κοριτσάκι δεν τολμώ να του βγάλω κάγκελα. Όχι! Όταν γίνει 10 χρόνων, ισωσ.

Τώρα που ήταν άρρωστος. Κοιμόμασταν μαζί. Στο διπλό κρεβάτι τησ μαμάσ μου. Όταν δεν είχε πυρετό μου ήταν αδύνατον να τον κοιμίσω. Το έβλεπε σαν παιχνίδι. Αφού στο τηλ είπε στον πατέρα του ότι παίζω με τη μαμά , με κυνηγάει! Ώσπου κάποια στιγμή, του λέω με έντονο ύφος . Γιάννη γρήγορα στο κρεβάτι σου. Τελοσ τα παιχνίδια. Πράγματι πήγε. Αλλά με είχε σκάσει!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

Gio μου τι γέλιο !!!!! Εψαχνα να βρω το like .....χε χε χε.

Φιλιά πολλες στις Κατερινες μου και στα αρρωστούλια μωρέ. Υπομονη κοριτσακια και περαστικα κι αγυριστα.

Gio κατα ενα παραξενο τρόπο η δικιά μας δεν σηκωνεται απ το κρεβάτι ποτέ. Κλαιει να την ακουσουμε και να πάμε να τη πάρουμε. Τα πρωινά που ειμαι μεσα και θηλαζω τη μπέμπα αν τυχει και ξυπνήσει κλαίει και φωνάζει .Της λέω να σηκωθεί να έρθει στη κρεββατοκαμαρα μαζι μας και σπαράζει να παω να τη πάρω εγω σωνει και καλά. Ασε.... απ τη μια μου χει σπάσει τα νευρα απ την αλλη τη λυπάμαι κιολας. Της εχουμε μιλήσει να σηκωνεται μονη της να ερχεται, της έχουμε εξηγησει αλλά επιμένει να το κάνει διακοπτω τη μπέμπα συνεχεια ρε γμτ και εκνευριζεται κι αυτο . Δηλ. ή η μια θα ουρλιάζει ή η άλλη .. μια ομορφιά σας λέω. ....

Καλημερα ξανα κοριτσακια


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε μαράκι μου σε νιώθω πως σε νιώθω!!!!

gio μου ο παναγιωτίνος όλα τα λεφτά χαχα!!!

λοιπόν εγώ της έχω βγάλει το κάγκελο από όταν έστρωσα. από τότε ξεκίνησα και να τα κοιμήζω ταυτόχρονα. στην αρχή κοιμόταν πρώτη η μαίρη και μετά η μπέμπα. όταν κοιμάται πρώτη η μπέμπα πρέπει να πω παραμυθάκια να ξύσω πλατούλα να χαιδέψω μαλλάκια και να φύγω αφού την έχει πάρει ο ύπνος διαφορετικά σηκώνεται να κάτσει στο σαλόνι με τον μπαμπά της ο οποίος την κρατάει λίγο και μετά με παραμυθάκια την βάζει για ύπνο!!! η πλάκα είναι που άμα ξυπνήσει το βράδυ σηκώνεται μόνη της και έρχεται και χώνεται ανάμεσά μας!!! κανα δυο φορές δεν την έχουμε πάρει χαμπάρι και ξυπνάμε το πρωί και την βρίσκουμε εκεί!!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...