Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

κατερινάκι μου σε νιώθω με την κλεισούρα!!!περνάνε πάνω από 10 μέρες συνήθως για να πω να βγω έξω και μην φανταστείς κανα σουπερ μες στο τρέξιμο και τέτοια!!!τώρα που πλησιάζει η μέρα της δουλειάς βγήκα λίγο!!!εχτές είχε γεννέθλια ο βαφτιστήρας μου έκλεισε να 9 το μανάρι μου και πήρα την μαιρούλα και πήγαμε!!!εεε η μπέμπα όλη την ώρα έκλαιγε!!!γυρίσαμε πίσω άρων άρων. σήμερα τα άφησα και τα δυο και πήγα για ψώνια μιας και δεν μου κάνει σχεδόν τίποτα και ευτηχώς ήταν η μαίρη και έκατσε μια χαρά η μικρή!!!για να δούμε από δευτέρα για να δούμε!!!ααα το άλλο δεν σας το είπα πρώτη μέρα για δουλειά και θα πάω αδιάθετη!!!θα μου πείτε σιγά το πράγμα αλλά έλα που πρώτη φορά αδιαθετώ μετά την γέννα!!!εεεε πως με βρίσκετε???


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου τι κανετε???

πραγματι καποιοες τα λεμε στο face.Εγώ εχω καταργησει τον υπολογιστη. δεν εχω χρονο να καθισω. Ετσι απο το κινητο, δεν ειναι ευκολο ουτε να διαβασω, ουτε να γραψω!

Εν αναμονη λοιπον της μεγάλης αφιξης! Περιμενουμε το αντρακι μας! Αντε Ποπη μου!Στο ειπα. Εχω αγωνια! Για το στεγνωτηριο, στα ειπα!

Κατερινακι ακομα αυπνιες ε;; Βρε η Ευελινα μας!Εμεις περναμεφαση ηρεμιας!Η μικρη βεβαια κομαται ολο το βραδυ, αλλα ολη την υπολοιπη μερα μονο το μεσημερι. Πραγματικα ευτυχως ειναι ηρεμο παιδι!

Ο Γιαννης ειναι μια χαρα. Στον παιδικο τα παιει μια χαρα. βεβαια ειναι λιγακι κλειστο παιδι...αλλα ελπιζω να αλλαξει αυτο.

Μαρια Ιταλια ε;;;; ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

july ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας αφηνω γιατι θα τον χαλασει τον υπολογιστη ο γιαννης!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου εγω σας διαβαζω κ απο δω κ απο κει, αλλα δεν εχω χρονο καθολου τωρα με το σχολειο...μετα τις 15 δεκεμβρη θα ηρεμησουμε μου φαινεται:tongue: την αλλη εβδομαδα παω αγγλια 3 μερες με τη δουλεια κ εχω αρκετο αγχος πως θα το παρει η ερατω....πρωτη φορα θα λειψω μακρια της......κ οχι μονο αυτο, ακομα να της περασει η μαμακιαση του παιδικου....ουφ θα δουμε.......

july μια χαρα μετα απο τοσους μηνες, τα καλα του θηλασμου! καλη αρχη !

σας αφηνω, παω για υπνο σιγα σιγα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολη την παρεα...

ΠΕΖΗ μου ευχομαι πραγματικα να πανε ολα καλα και περιμενουμε με αγωνια τα 2ο θαυματακι σου!

dafιτσα μου εμεις που την αποκτησαμε τωρα την μαμακιαση τι θα κανουμε... καθε μερα και πιο πολυ κολαει πανω μου. πρεπει να βρω δουλεια πριν γινουμε σαν αυτοκολητο!

july καλη αρχη...

εμεις εκει που ηταν ολα μια χαρα λοιπον κολησαμε γαστρεντεριτιδα... 1 εβδομαδα κλεινουμε σημερα και επιτελους ειναι λιγο καλυτερο το κοριτσακι μου... πολυ δυσκολη περιπτωση με πολυ εμετο και διαροια και πυρετο...ουφ! ελιωσε το μαριανθακι αλλα απο χθες το βραδυ ειναι καλυτερα επιτελους.

τωρα σχετικα με την κλεισουρα κοριτσια οσες το περνατε πολυ δυσκολο. εγω μια εβδομαδα και τα ειδα ολα. υπομονη ομως θα περασει κι αυτο και θα μεγαλωσουν τα ζουζουνια σας!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Καλα στη λεξη μαμακιαση πρεπει να βαλουμε διπλα φωτογραφια το Χαρη που προσπαθει να κοιμηθει ολοκληρος μπρουμητα πανω μου κρατωντας γερα την τιραντα του σουτιεν!

Αχ εμεις τωρα περναμε δυσκολη φαση γιατι ξεκινησε τη ζηλεια ο Χαρης και εχει σαπισει στο ξυλο τη μικρη. Εκει που ειχαμε ηρεμησει τοσο καιρο.... Αλλα το σκεφτηκα καθισα και το ανελυσα και το βρηκα! Η ζηλεια αρχισε γιατι η μικρη μπουσουλησε! Οποτε μπορει πλεον να φτασει τα παντα και μαλλον ο Χαρης νιωθει απειλη απο αυτο. Ειναι η μικρη στα 2 μετρα απο κεινον κι αυτος φωναζει "μη Λυδια μην παρεις το μολυβι μου" και φλαπ της δινει μια σφαλιαρα!

Επισης σταματησε το μεσημεριανο υπνο και πλεον η κατασταση το απογευμα στο σπιτι ειναι κολαση! Δεν ξερω φταιει οτι δεν κουραζεται τοσο πολυ πλεον στον παιδικο (γυρναει 1:20)ή να φταιει η ζηλεια?

Εσας κοιμουνται το μεσημερι?


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω κοριτσακια μου για τις ευχουλες σας και παλι!!! Ακομη περιμενουμε το πολυποθητο γεγονος αλλα ο μπεμπουλης δεν μας κανει τη χαρη!!!!:lol::lol:

dafaki τυχερουλα ταξιδακι εξωτερικο ε??? Τι καλααα!!!!Λατρευω το εξωτερικο και δυστυχως δεν εχω κανει πολλα ταξιδια. Εκμεταλλευσου το και περνα καλα και η Ερατουλα θα την παλεψει μην ανησυχεις. Ειναι μεγαλουλα τωρα και ας ειναι μαμακιας!!!! Αλλωστε σε αυτην την ηλικια ολα ειναι ψιλοκολλημενα στις μαμαδες απο οτι βλεπω!!!!

Νατασσα και εγω την κλεισουρα δεν την αντεχω. Θελω να παρω τον αερα μου αν οχι καθε μερα, μερα παρα μερα στανταρ. Δεν εχω τρελες απαιτησεις και μεχρι το σουπερ να παω χαζευω και ξεσκαω. Ποσο μαλλον οι βολτες και τα καφεδακια, μου αρεσουν πολυ. Τωρα βεβαια με το μπεμπε θα κλειστουμε αναγκαστικα αλλα αξιζει τουλαχιστον!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια, εχω πολύ καιρο να γράψω αν και σας διαβάζω καθημερινα!!!!Δυστυχώς το να είμαι ανύπαντρη μητερα Δευτέρα με Παρασκευή και παντρεμένη ΣΚ εχει τις δυσκολίες του!!!:tongue::tongue::tongue:Χρόνος στο "0", κούραση στο "100" και βλεπουμε!!!!

ΠΕΖΗ φιλενάδα, στα είπα και στο τηλ, με το καλό και με ενα πόνο, μή σου πω μισό πόνο δλδ!

Νεαμανουλα περιμενω νεα!!!

Συμπεθέρα, δεν το συζητώ, το ταξιδάκι μια χαρα...ελπίζω να καταφέρεις να ψωνίσεις, γιατί εκεί οι τίμες ξέρεις -60% απο εδω!!!!Καλό ταξίδι!!!

Εμας τα νέα μας, είναι σχετικά τα ίδια....τρέλλα όσο δεν παει, ο μικρός εχει ξεσαλώσει....δεν κοιμαται, δεν καθεται στον κωλο του...γενικά δεν....τέσπα, ας αφήσω την γκρίνια!!!

Φιλια σε ΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ!!!!

Αν δεν γράφω μην με παρεξηγείται...περνάω κακή φάση....:confused: φιλια πολλάαααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Πεζη τωρα ειδα οτι εισαι στην 40η εβδομαδα! ποπο αντε με το καλο! δε νιωθεις τιποτα ακομα?

Ε ολο και κατι αισθανομαι αυτες τις ημερες αλλα ως εκει! Τα περιθωρια στενευουν οποτε αργα η γρηγορα θα μας την κανει τη χαρη ο μικρουλης μου!!!

gio μου υπομονη! Φανταζομαι ποσο δυσκολο θα ειναι με τον αντρουλη σου μακρια. Οποιον και να εχεις κοντα σου, μαμα, φιλους η ελλειψη του αλλου μισου δεν παλευεται. Εδω εμενα 2 μερες εφυγε το Σεπτεμβριο για ενα γαμο και δεν μπορουσα να κοιμηθω μονη , ενιωθα οτι κατι μου ελειπε. Ποσο μαλλον εσυ που σου λειπει τοσες μερες. Τουλαχιστον ειναι για καλο, δουλεια δηλαδη, οποτε απλα να περιμενεις να περασει ο καιρος γρηγορα και να ειστε παλι μαζι!

Σε ευχαριστω και για το τηλεφωνο, ειχα καιρο να σε ακουσω αλλα ηταν σαν να μη περασε μια μερα!!!!:D:D:D


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια, εχω πολύ καιρο να γράψω αν και σας διαβάζω καθημερινα!!!!Δυστυχώς το να είμαι ανύπαντρη μητερα Δευτέρα με Παρασκευή και παντρεμένη ΣΚ εχει τις δυσκολίες του!!!:tongue::tongue::tongue:Χρόνος στο "0", κούραση στο "100" και βλεπουμε!!!!

ΠΕΖΗ φιλενάδα, στα είπα και στο τηλ, με το καλό και με ενα πόνο, μή σου πω μισό πόνο δλδ!

Νεαμανουλα περιμενω νεα!!!

Συμπεθέρα, δεν το συζητώ, το ταξιδάκι μια χαρα...ελπίζω να καταφέρεις να ψωνίσεις, γιατί εκεί οι τίμες ξέρεις -60% απο εδω!!!!Καλό ταξίδι!!!

Εμας τα νέα μας, είναι σχετικά τα ίδια....τρέλλα όσο δεν παει, ο μικρός εχει ξεσαλώσει....δεν κοιμαται, δεν καθεται στον κωλο του...γενικά δεν....τέσπα, ας αφήσω την γκρίνια!!!

Φιλια σε ΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ!!!!

Αν δεν γράφω μην με παρεξηγείται...περνάω κακή φάση....:confused: φιλια πολλάαααααααααααααααααααααααα

Κοριτσάκι υπομονη!!!! Θα περάσει! και ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

ΠΕΖΗ μου, τι κανεις??? Τι λέει το αντράκι μας??? Αχ, νιώθω οτι ξαναβιώνω τη δική μου γέννα μαζι σου. Ετσι και εγώ, μεχρι τέλους! Πάρε τουλαχιστον την τυχη μου να γεννησεις ευκολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σε φιλώ!

mariapap....ζηλια????Ωχ και εγω περιμενω να μεγαλώσει λιγο η μικρή μπας και σταματησει ο Γιαννης. Πω πω! Τι μας περιμενει βρε κοριτισα???

Τωρα να σας το πω...η οχι...Πριν λιγες μερες, στο τσακ προλαβα και επιασα το χερι του Γιαννη που προσγειωνόταν στο κεφάλι της μπέμπας κρατώντας....κατσαβιδι! Δεν θελω ουτε να το σκέφτομαι. Φταιω εγώ, που άλλαξα τις μπαταριες στο ριλαξ και δεν το έβαλα αμεσως στη θέση του. Δεν τολμώ να σκεφτώ τι θα γινοταν......


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΠΕΖΟΥΛΑ αναμένουμε την άφιξη του μπεμπάκου από μέρα σε μέρα. Χτύπα τηλ. να ενημερώσω!!!:D

katerina_s όχι κούκλα μου, δεν τα λένε αυτά τα πράγματα!!Επαθα σοκ και μόνο που το διάβασα, φαντάζομαι εσύ.Ευτυχώς πρόλαβες και δεν έγινε καμιά στραβή. Μετά τις έφαγε ο Γιαννάκης?Αχ αχ αχ με αυτήν την ζήλεια. Είχα γνωστή μου που το μεγαλύτερο αδερφάκι έριξε από τη σκάλα το 6 μηνών αδερφάκι του, ευτυχώς ο Θεός το φύλαξε και δεν έπαθε τίποτα. Ανατριχιάζω και μόνο που το σκέφτομαι.Ευτυχώς με εσάς δεν έγινε το κακό. Κύρηγμα στο Γιαννάκη, να προσέχει την μικρή του αδερφούλα γιατί μία και μοναδική την έχει.Μπλαμπλαμπλα συνέχεια..

gio εμείς τα είπαμε και τηλεφωνικώς αν και πρέπει να σου πω ότι η Χριστίνα στενοχωριέται που δεν της μιλάει ο Παναγιωτίνος στο τηλ. Μου είπε μετά -Μαμά ο Παναγιώτης δεν μιλάειιιι!!!!!:D


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νεμανουλα μου εννοειται θα ενημερωσω. Μεσα στο Σαββατοκυριακο λογικα θα εχω νεα!

Κατερινακι το σκηνικο οντως ειναι ψιλοφρικιαστικο, ειναι μικρο παιδακι και σιγουρα δεν πρεπει να του εχεις και πολλη εμπιστοσυνη. Βεβαια μερικες φορες μεσα στη φουρια λογικο να ξεχναμε και να κανουμε λαθακια αλλα μην στενοχωριεσαι απο τη στιγμη που δεν εγινε κατι μικρο το κακο. Παντως με μωρο στο σπιτι πρεπει να εχουμε και στον κ@λο ματια αυτο εχω καταλαβει.:rolleyes:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε???

εγώ ξεκίνησα δουλειά αλλά κάτω από άσχημες συνθήκες!!! την κυριακή αδιαθέτησα μετά από την γέννα πρώτη φορά, το βράδυ η μαιρούλα με ξενύχτησε είχε μπούκωμα και συνέχεια ξύπναγε επομένως από ύπνο γιοκ και δεν τελειώνω εκεί!!! πάω για δουλειά με παίρνει ο άντρας μου τηλ ακι μου λέει η μικρή ξύπνησε με δέκατα!! μέχρι να πάω (δεν μπορούσα πρώτη μέρα να φύγω νωρίτερα!) η νικρή είχε ανεβάσει 39,8 και κατευθείαν παίδων. κανουμε εξέταση ούρων και μας λένε μάλλον ουρολοίμωξη! μου κόπηκαν τα πόδια!!αμέσως εισαγωγή για εξετάσεις και αντιβίωση!!! ευτηχώς η καλλιέργεια βγήκε στείρα και εχτές υπογράψαμε και φύγαμε!!! και σήμερα δουλειά!!! αυτά τα ωραία!!! δεν με θέλει η δουλειά δεν με θέλει!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

july κοριτσακι μου παλι καλα που δεν ηταν τιποτα τετοιο τελικα!!!περαστικα στη μπεμπουλα!! ο συνδυασμος ξενυχτιου-δουλειας ειναι κακοοοοςς καταλαβαινω απολυτα.....κουραγιο μανουλα!!

παντως ειναι κ λιγο αστειο (κ εκνευριστικο) να ακους στη δουλεια ''πωπωωωω κοιμηθηκα στις 5 σημερα, τοση δουλεια ειχα.." κ εσυ να εισαι μια φουλταιμ μαμα-εργαζομενη που το ξενυχτι εχει γινει δευτερη φυση σου....βασικα δεν ειμαι το καταλληλο ατομο να μου κανουν τετοια παραπονα συναδελφισσες ανευ τεκνων, δεν εχω να απαντησω τιποτα, καμια συμπονοια, ντιπ!!!:tongue::tongue::tongue: (κ δεν τους παραπονιεμαι κ εγω ποτε κ τελειωνει η υποθεση....!!!)

συμπεθερουλα μακαρι να ειχα χρονο κ χρημα για ψωνια στην αγγλια, αλλα φαινεται οτι θα φαμε τις μερες στο ταξιδι κ στη δουλεια, οποτε δεν θα προλαβω! βεβαια, ολο κ κατι θα παρω για τη μικρη κ τον αντρουλη μου, δεν θα μου ξεφυγει, χιχι!! το σκεφτομαι ποσο θα μου λειψουν ρε γμτ ηδη απο τωρα!!!!

ηταν ομως πολυ καλη ευκαιρια, ολα τα εξοδα ειναι πληρωμενα κ φαινεται πολυ καλη επιμορφωση...που ειλικρινα ειπα αυτη τη φορα να το επιδιωξω, επιζω να μη μετανιωσω.

εσυ τι εχεις μωρεεε..; σου λειπει το ταιρι σου φανταζομαι ε...;υπομονη λουλου!

κατερινα κηρυγμα αδιακοπο, ελπιζω να μην ξαναλαχταρησετε ετσι.... στο προγραμμα ειναι δυστυχως κ αυτα, αλλα κ εμεις οι μανες απο αντανακλαστικα παμε πολυ καλα.

σας φιλω!!

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω δώσατε όλες το παρόν!!! Δηλαδή σχεδόν όλες, η Άντα εξαφανίστηκε πάλι, κανένα νέο έχετε?? Καλά θα είναι φαντάζομαι και θα τρεχει...

Κατερίνα δεν θα σχολιάσω γιατί αυτά δεν είναι να τα σκέφτεσαι δεύτερη φορά... Φρικάρεις. Τέλος.

July αν σου πω ότι χτες το βράδυ σκεφτόμουν αυτό το θέμα και ήθελα να σε ρωτήσω πώς πάτε και αν έχετε καμία εξέλιξη... Τέλςο καλό όλα καλά κι αυτή τη φορά, άντε με νέα δύναμη για το κοριτσάκι μας!! Υ.Γ. Εγώ από περίοδο τίποτα ακόμα..

Gio μου κουράγιο κι εσύ, όντως όταν λείπει ο σύζυγος τίποτα δεν είναι ίδιο... Αχ αυτές οι καταστάσεις που μας καθορίζουν τη ζωή, υπομονή μέχρι να φτιάξουν λοιπόν!

Κι εμείς από ζήλεια έχουμε αρκετή, τη δάγκωσε κιόλας τις προάλλες, αλλά δεν μπορώ να πω ότι θα μπορούσα να περιμένω καλύτερα τα πράγματα, ειλικρινά. Κάπως πρέπει να εκφραστούν κι αυτά... Σε καμία περίπτωση βέβαια δεν είναι αποδεκτό, απλά είναι κατανοητό.. Υποφέρουν και τα μεγάλα, ειδικά τώρα που μπουσουλάνε το μικρά, παίρνουν παιχνίδια, κάνουν γλύκες και όλοι τα κοιτάνε, κόλαση!! Και εγώ βλέπω ότι ο Γιώργος έχει χάσει κάπως το πρόγραμμά του, μας δοκιμάζει τρελά σε όρια και επειδή είχαμε μαλακώσει σε κάποια πράγματα έχει βρει πάτημα. Θα τον μαζέψω αυτό τον καιρό περισσότερο γιατί είναι κουραστικό και για τον ίδιο και για μας βεβαίως...

Επίσης η μύξα καλά κρατεί και στα δύο, ο Γιώργος γλίτωσε στο τσακ μια ωτίτιδα και έχουν και οι δύο κόκκινο λαιμό. Εγώ άυπνη και με αρκετό πόνο στον δεξί καρπό, ώρα είναι να κάνω καμιά τενοντίτιδα να γελάσουμε. Έχω και ατοπική δερματίτιδα στο αριστερό στήθος. Γενικά ένα ρεκτιφιά το χρειάζομαι.:tongue:

Πάντως μας είπε η παιδίατρος ότι φέτος η μύξα απλώς δεν φεύγει παρά μόνο για λίγες μέρες και θα πάει έτσι μέχρι τον Απρίλιο. Μου ρθε κολπος μιλάμε...

Νατάσσα εντάξει το μικρακι σου??

Τι άλλο? Δεν θυμάμαι, κουρκούτιασα τώρα...

Χαιρετίσματα και στις υπόλοιπες, νεαμανούλα πες της Χριστίνας να μην καρδιοχτυπά, θα της μιλήσει ο Παναγιώτης χαχα!!

Σας φιλώ όλες

Χαιρετίσματα και στις υπόλοιπες,


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...