Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      • Καλή τύχη! 1

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

κατερινακι οσο δεν εχεις περιοδο να το εκτιμας :tongue:, εμενα με πιανει μια υπνηλια ρε παιδια...ευτυχως δεν εχω πονο μετα τη γεννα, πολυ καλο αυτο.

πεζουλα δεν ξερω αν θα πιασει, αλλα κανε κανενα τζαμι αυριο, κανοντας πολλα βαθια καθισματα!αντε κ ελπιζω να πανε ολα οπως τα θες!;) σε φιλω!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κατερινακι οσο δεν εχεις περιοδο να το εκτιμας :tongue:, εμενα με πιανει μια υπνηλια ρε παιδια...ευτυχως δεν εχω πονο μετα τη γεννα, πολυ καλο αυτο.

πεζουλα δεν ξερω αν θα πιασει, αλλα κανε κανενα τζαμι αυριο, κανοντας πολλα βαθια καθισματα!αντε κ ελπιζω να πανε ολα οπως τα θες!;) σε φιλω!!!!:D

Ακολουθω τις συμβουλες σου κατα γραμμα!!!!!ΧΕΧΕΧΕΧ!!!!

JULY μου μεγαλο χουνερι παθατε, ευτυχως ειναι καλα η πιτσιρικα. Μπορει να μην ξεκινησες οπως ηθελες στη δουλεια αλλα θα στρωσει η κατασταση μην αγχωνεσαι! Θελει καποιο καιρο να συνηθισετε κιολας ολοι στην οικογενεια. Περαστικα σας λοιπον!!!

Κατερινακι χωρις περιοδο ακομη??? Μια χαρα σε βρισκω!!!! Και μονο που γλυτωνεις τη σερβιετα δεν υπαρχει καλυτερο!!!

Η παιδιατρος αρκετα απαισιοδοξη, ελπιζω να μην ισχυσουν αυτα που σου ειπε. Γιατι η μυξα κακο πραγμα δεν το συζητω. Οσο γαι τη ζηλεια λογικα μου φαινονται οσα γραφεις αναμενομενα αρκει να μη φτανουμε σε ακραιες αντιδρασεις.


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο απο ΠΕΖΗ???? Νεαμανουλα μήπως μάθαμε κάτι????

Αχ το κοριτσάκι μας να γεννησει γρήγορα κ ανώδυνα έυχομαι!

Εμεις εδω , τρελοκομεία , τσιριζουν και οι δυο , η μια τα κάνει ή άλλη ξερνάει και εναλλαξ. Ευτυχως δε τη πειράζει πια η μεγάλη , τωρα για ποσο θα κρατησει δε ξέρω

Βρε κορίτσια οι θηλάζουσες, η μπεμπα κάνει εμετο ρουκέτα συχνά. Να φταιει κάτι που τρώω ?? Εχω κόψει ήδη γαλακτοκομικά κ σοκολατες τι άλλο να κοψω.

Εσεις υπήρχε κάτι που αποφευγατε αποφευγετε ??Ηδη χωρις σοκολατες και τυρί ζοριζομαι ....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριγια μου και τα οξινα φρουτα και γενικα οι χυμοι.... Ενοχλουν αρκετα...

Ξηροί καρποί, μερικές φορές ενοχλούν και ψάρια - θαλασσινά μου είπε η γαστρεντερολόγος.

Αν βλέπεις ότι γίνεται χειρότερο ίσως να έκανε μια παλινδρομησουλα λέω εγώ τωρα φτου φτου μακρυά??


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΠΕΖΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!

8 ΩΡΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΑΝ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!!3700 Ο ΜΙΚΡΟς ΚΑΙ 50 εκ.!!!!Τελικά καποια πραγματα δεν ειναι καθολου τυχαια!!!!

Χθες στις 7 ειχα πρωτη φορα ραντεβού στον καινούργιο γυναικολόγο που διαλεξα να πηγαινω...ποια λετε ειδα εκει?Φυσικά την Πεζούλα μας, της οποίας ο γυναικολόγος εχει κοινό ιατρείο με αυτόν που πηγα εγω!!!!Της είπα λοιπον τις ευχές μου και φυσικα αν εχει κανενα νεο, να μας ενημερωσει!!!Έτσι και εγινα, σημερα στις 10μιση το πρωι μου ηρθε μηνυμα με τα νεα της, αλλα δεν προλαβα να μπω να σας τα γραψω νωριτερα!!!!

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ....

ΠΕΖΗ, ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ 2ο ΑΣΤΕΡΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ (οκ ο Φερμπι ας μπεί πλεον τρίτος)!!!!.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!!!:-D:grin::-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites

να μας ζησει το αγορακι - αστερακι μας!!!! Πεζη μου, εισαι καταπληκτικη!! Να σας χαιρομαστε και τους δυο!!! Αντε να μαθουμε και απο σενα τα ομορφα νeα, φιλια πολλα!!

Ευχαριστουμε Gio!!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πεζουλα ελαβα ενημερωση απο κατερινα το απογευμα.....!!!με το ρυζογαλο στο χερι η θεοτρελη :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΕ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ, ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΠΕΖΟΥΛΑ να σου ευχηθώ και από εδώ...πάντα γερός και δυνατός να είναι ο μπέμπης σας!Να σας ζήσει!Καλότυχος και ευτυχισμένος στη ζωή του!

Δεν πρόλαβα να μπω να ενημερώσω (ευτυχώς gio ενημέρωσες) γιατί λείπαμε το Σ/Κ. Μόλις τώρα γυρίσαμε και μπήκα να γράψω τις ευχές μου.

Φιλιά πολλά φιλενάδα, να σας ζήσει και πάλι και περιμένουμε όταν με το καλό βγεις και μπορέσεις όλες τις λεπτομέρειες!!!:D


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες μου και απο μενα!!!

Σημερα το πρωι επιστρεψαμε σπιτακι μας, καναμε το προγραμμα των δυο ημερων στην κλινικη και επιτελους ειμαι κοντα στον Νικολη μου!!! Σας ευχαριστω για τις ευχουλες σας!!!! Ειμαστε καλα και εγω και το αγγελουδακι μου! Γεννησαμε το Σαββατο το πρωι ,φυσιολογικα και εν τελει χωρις επισκληριδιο παροτι εκανα 4 δοσεις πολυ πιο δυσκολα απο οτι στον Νικολα αλλα τελικα ολα πηγαν καλα!!! Γλυτωσαμε την καισαρικη στο παρατσακ , ευτυχως λογω της επιμονης μου και της υπομονης του γιατρου μου και ετσι αναρρωσα πολυ πολυ ευκολα και ηδη προσπαθουμε να μπουμε σε προγραμμα!

Σας φιλω παω στο μπεμπεκι μου!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοπελάρα μου, καλά βγήκατε κιόλας?Mόνο 2 μέρες έκατσες?Θέλω να σε παρω τηλ. αλλά ξέρω ότι θα τρέχεις και φοβάμαι μην ξυπνήσω και κανένα μωρό..Να σου ζήσει και πάλι και θα τα πούμε και τηλεφωνικώς.:)


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...