Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Υπέροχη και σχεδόν αφόρετη, δερμάτινη ζώνη, με μεγάλη αγκράφα, γεμάτη στρασάκια {δεν λείπει ΚΑΝΕΝΑ!}, σε μαύρο χρώμα.

99 εκατοστά, με 6 τρύπες {καμία "ξεχειλωμένη"!}

Κόστος, 10?!

zoni_zpsjk22jmec.jpg

zoni1_zps96zbmpar.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντελόνι 3/4, σε στενή γραμμή, σαν κολάν, από υπέροχο, "βαρύ" ύφασμα που "κρατάει" το σώμα και το σμιλεύει, με φερμουάρ στο αριστερό πλευρό, που επίσης "κρατάει" την κοιλίτσα, σε μαύρο χρώμα, με τελείωμα σε δερματίνη και μαύρο γουνάκι.

ZIC ZAC Girl's Original, νουμερο 1, στα 9 ευρώ:

zic_zpsaf33urpe.jpg

zic2_zpsu53nk8az.jpg

zic4_zpsmb0sessb.jpg

zic1_zpsr9iwmhjy.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Κρύο! :D

Εξαιρετικής ποιότητας φούστα MORGAN Original και σε άριστη κατάσταση (την έχω φορέσει 1 φορά στο γραφείο αλλά μου ήταν μεγάλη}, μαύρη, με άσπρες ρίγες, σε γραμμή Α ώστε δείχνει λεπτό το σωματάκι μας, νούμερο 42.

Μπορεί να φορεθεί με τα πάντα! Με ζιβάγκο, πουκάμισο, μπλουζάκι!

Κόστος 9 ευρώ!

Το χρώμα της είναι κατά-μαύρο, όπως φαίνεται στην 1η φωτογραφία και καθόλου ξεθωριασμένο αλλά δυστυχώς το φλας, έκανε το θαύμα του στις άλλες 2.

fousta1_zpsfs8ef6we.jpg

fousta_zpsztacjyel.jpg

fousta2_zpswxacxifo.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο, τζιν φόρεμα, sexy woman, σε άριστη κατάσταση, L, κόστος 10?! Κάνει και σε medium. :P:p

Είναι σε ίσια γραμμή, με υπέροχα ασημένια κουμπάκια και έχει αποσπώμενη, υφασμάτινη, κουκούλα γκρι. Μπορεί να φορεθεί χειμώνα, σκέτο, χωρίς την κουκούλα, με ζιβάγκο ή μπλουζάκι αλλά και με την κουκούλα. Επίσης για άννοιξη και φθινόπωρο ή σκέτο για το καλοκαίρι! :P

tzin_zpsbnhrbink.jpg

tzin1_zpsnzv058xf.jpg

tzin2_zpsmr88wlm4.jpg

tzin4_zpsv7suo4zt.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΡΑΤΗΜΕΝΗ :D

Τσαντάκι Thiros original, σε εκρού-καφέ χρωματισμούς, που μπορεί να κρατηθεί όλες τις εποχές, με μακρύ λουράκι, για ευκολία.

Κόστος 9?

DSCN2040_zpslud6j01w.jpg

DSCN2039_zpszkieqhso.jpg

DSCN2038_zps7xjgfrai.jpg

DSCN2037_zpsvpxpo957.jpg

DSCN2036_zpsx0rzwjmw.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό φόρεμα, Julia Bergovich original, medium, 50% wool και 50% acrylic, σε άριστη κατάσταση και αγορασμένο αρκετά ακριβά, σε μαύρο-γκρι.

Κόστος 10? +1,5 μεταφορικά :P!!!

Μπροστά:

julia_zpswi5ciakm.jpg

Πίσω:

julia1_zpst5d2nsb7.jpg

Μπροστά, κοντά:

julia2_zpsfoh7jukn.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Γυναικείο τζιν Staff & Co, {είναι το τζιν που ανέβασα πιο πάνω} τέλεια εφαρμογή, νούμερο 28 και ύψος {lenght} XX, κόστος 10? και τέλειο σατέν καμιζόλ της BSB, small, σε υπεροχα χρώματα. Ριχτό και καλύπτει οποιαδήποτε "ατέλεια" έχουμε στο σωματάκι μας.

Κόστος 12?, σε άριστη κατάσταση, φορεμένο 1 φορά :P:p

tzin_zpsgcunm7vb.jpg

tzin1_zpso6kn8lzr.jpg

tzin2_zpsma34bafw.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ :P

Εξαιρετικό φόρεμα, Julia Bergovich original, medium, 50% wool και 50% acrylic, σε άριστη κατάσταση και αγορασμένο αρκετά ακριβά, σε μαύρο-γκρι.

Κόστος 10? +1,5 μεταφορικά :P!!!

Μπροστά:

julia_zpswi5ciakm.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΤΟ BSB ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ :P

Γυναικείο τζιν Staff & Co, {είναι το τζιν που ανέβασα πιο πάνω} τέλεια εφαρμογή, νούμερο 28 και ύψος {lenght} XX, κόστος 10? και τέλειο σατέν καμιζόλ της BSB, small, σε υπεροχα χρώματα. Ριχτό και καλύπτει οποιαδήποτε "ατέλεια" έχουμε στο σωματάκι μας.

Κόστος 12?, σε άριστη κατάσταση, φορεμένο 1 φορά :P:p

tzin2_zpsma34bafw.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Το μπλουζοφόρεμα, δόθηκε!

Σας ευχαριστώ πολύ! :P

Εξαιρετικό φόρεμα, Julia Bergovich original, medium, 50% wool και 50% acrylic, σε άριστη κατάσταση και αγορασμένο αρκετά ακριβά, σε μαύρο-γκρι.

Κόστος 10? +1,5 μεταφορικά :P!!!

Μπροστά:

julia_zpswi5ciakm.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Θεϊκό φόρεμα Mango, σε αποχρώσεις "σάπιου-μήλου", με ραντάκια, ασύμμετρο τελείωμα, με φερμουάρ στην πλάτη και ολοκέντητο.

Medium

uk 10

usa 6

Σε άριστη κατάσταση, 15?.

fore_zpsc5jdh2sk.jpg

fore1_zpsybv4fjbx.jpg

fore2_zpsojzz5pwk.jpg

fore3_zpsuxynv8dp.jpg

fore4_zps7fzggb4n.jpg

fore5_zpsf3spkps5.jpg

Το πίσω μέρος

fore6_zpsxhtyn9oq.jpg

fore7_zpsktocxkwg.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...