Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Μkcm λοιπόν αυτό που συμβαίνει στον κολλητό σου το έχω σκεφτεί 1000 φορές.Οταν αποφασίζεις να συζησεις το καλύτερο είναι να πας σε καινούργιο σπίτι.Κι εγω επειδή είμαι περίεργη με τα πράγματα μου δε μπορώ να έρθει ο άλλος στον χώρο μου και να θέλει να κάνει τα δικά του.Νομιζω έπρεπε να ξέρει τον εαυτό του και να το ειχε κανονίσει καλύτερα.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

περαστικα κακαο μου !! ολα να πανε καλα !!

κατερινα μου ασε πηρα αποφαση να ζυγιστω ! :?:mad::shock::-( ΜΟΝΟ 1.5 κιλο με εδειξε παρα πανω , ειμαι 6η μερα περιοδου ,αρα τι ειιναι? το φαι απο το τριημερο εε? ή δεν εχει προλαβει να ξεπρηστει ο οργανισμος, καμια αλλη δικαιολογια θα βρω ?? σημερα το πρωι ειμαι ολη μερα στα σουπερ μαρκετ, το απογευμα θα κανω το σπιτι, ωστε να μου μεινει χρονος αυριο για μαγειρεμα , θα κανουμε τα γενεθλια της μικρης. ουφφφφφφφφφ  τι εχω φαει απο το πρωι?, δυο μπουκαλακια νερο , και δυο κουταλιτσες φακες που αφησε το μωρο. το εχω ραψει  !!! :-(

mkcm κ εμενα μου ελειψες πολυυυυ!!! αλλα κανε μου τη χαρη μονο τα κιλα και τις μετρησεις σου μη μας τα λες , αστο για πιο μετα , θελεις να σκασω απο τη ζηλεια μου !!!:-D( αστιευομαι)

 

αα με ρωτησες πως ειμαι , καλα ειμαι σημερα, οσο περνανε οι μερες, ολο και καλυτερα . σαν πιασιμο τωρα ειναι ο πονος .

χρειαζεται και λιγο αυτο κατερινα μου , δεν πειραζει !! βοηθαει και λιγο τη ψυχολογια! αρκει να μη ζυγιζεσαι την επομενη μερα:-D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On ‎2‎/‎2‎/‎2017 at 3:21 ΜΜ, gmnth03 είπε:

mkcm εχθες σε σκεφτομουνα !! και λεω παειι το κοριτσι μαςςςς ξεχασε !!! :-)

λιγη υπομονη τουλαχιστον να τελειωσεις με το διαβασμα να σου φυγει ενα βαρος !με το σπιτι ολα καλα? τακτοποιηθηκατε ??!!

αχχ κατερινακι ποτε θα ρθει και η δικη μου σειρα να  μου λες τα 45 ειναι πολυ λιγα , να παρω και εγω καμια βιταμινουλα!!!!?:-(

 Ελα ντε!!

On ‎2‎/‎2‎/‎2017 at 3:44 ΜΜ, katerina71 είπε:

σύντομα σύντομα, σαν να σε βλέπω τσουκου τσουκου τα χάνεις αργά αλλά σταθερά!!!

πως είσαι σήμερα, πονάς?

 

εγώ σήμερα δεν πονάω πουθενά αλλά πεινάωωωω παντού!!!!!!!!!!!!

How-Much-Milk-Should-Baby-Be-Drinking-Ph

newborn-feeding-cues-main.jpg?x43781

 

 

Κατερινα κι εγω πειναωωωωωωωωωωωωωω αλλα τελεος το πηρα αποφαση. Δοκιμασα το τζιν μου εχθες και το εραψα1 Αυτό θα κανω όταν παω να λυγισω ...θα βαζω το καλο μου τζιν.

Με τις φωτο που μας βαζει θα κανουμε και τριτο ακομη δε γεννησαμε!

 

 

  • Μου αρέσει 3

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gmnth03 είπε:

Πες τα βρε ιουλιανα!! Πλυση εγκεφαλου θα με βαλει παλι να κανω στο συζυγο!! 

ε μα .........δε θα βγουμε αδυνατισμένες από αυτό το τοπικ αλλα φουσκωμένες!!

  • Μου αρέσει 3

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, iouliana είπε:

.......δε θα βγουμε αδυνατισμένες από αυτό το τοπικ αλλα φουσκωμένες!!

Λες γι αυτο δε μπορω να αδυνατισω ?Χαχαχα   Εγω θελω να μπω κατερνακι στο πινακακι μαζι με το ζαχαρωτο !!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα γοργόνες! 

Εχω καιρο να γραψω εχουμε λιγα τρεχάματα οικογενειακώς με τον μπαμπάκα μου στο νοσοκομειο, θα δουμε!

απο κιλα ειμαι στα 67,5 σχεδον τιποτα δεν χάνω αλλα επειδη θηλαζω δεν κανω διαιτα απλα δεν τρωω γλυκα πια και βαρια το βραδυ. Ας φτασω ετσι στα 65 και μετα θα κανω κανονικη διαιτα!

εσεις τι κανετε γενικα? Πως ειστε? Εχει ήλιο αυτες τις μερες στην Αθηνα και αλλαξε η διαθεση ερχονται Τσικνοπέμπτη αποκριες Αγίου Βαλεντίνου ολα μαζι αυτο τον μηνα.χιχι.

  • Μου αρέσει 1

[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


23 hours ago, Sweetberry28 είπε:

Καλημερα γοργόνες! 

Εχω καιρο να γραψω εχουμε λιγα τρεχάματα οικογενειακώς με τον μπαμπάκα μου στο νοσοκομειο, θα δουμε!

απο κιλα ειμαι στα 67,5 σχεδον τιποτα δεν χάνω αλλα επειδη θηλαζω δεν κανω διαιτα απλα δεν τρωω γλυκα πια και βαρια το βραδυ. Ας φτασω ετσι στα 65 και μετα θα κανω κανονικη διαιτα!

εσεις τι κανετε γενικα? Πως ειστε? Εχει ήλιο αυτες τις μερες στην Αθηνα και αλλαξε η διαθεση ερχονται Τσικνοπέμπτη αποκριες Αγίου Βαλεντίνου ολα μαζι αυτο τον μηνα.χιχι.

βρε συ,  πας πολύ καλά!!!!! 18/1 ήσουν 69 και τώρα 67,5!!!!! η άνοιξη είναι από τις αγαπημένες μου εποχές!!! μου αρέσει πολύ, θέλω να ειμαι συνέχεια κοντά στη φύση.

On 3/2/2017 at 3:28 ΜΜ, gmnth03 είπε:

......

κατερινα μου ασε πηρα αποφαση να ζυγιστω ! :?:mad::shock::-( ΜΟΝΟ 1.5 κιλο με εδειξε παρα πανω , ειμαι 6η μερα περιοδου ,αρα τι ειιναι? το φαι απο το τριημερο εε? ή δεν εχει προλαβει να ξεπρηστει ο οργανισμος, καμια αλλη δικαιολογια θα βρω ?? σημερα το πρωι ειμαι ολη μερα στα σουπερ μαρκετ, το απογευμα θα κανω το σπιτι, ωστε να μου μεινει χρονος αυριο για μαγειρεμα , θα κανουμε τα γενεθλια της μικρης. ουφφφφφφφφφ  τι εχω φαει απο το πρωι?, δυο μπουκαλακια νερο , και δυο κουταλιτσες φακες που αφησε το μωρο. το εχω ραψει  !!! :-(

......

μπράβο για το νερό!!!!! κράτα γερά, μη μασάς με το νούμερο της ζυγαριάς, θα αποζημιωθείς σύντομα!!!!

On 3/2/2017 at 3:59 ΜΜ, iouliana είπε:

 Ελα ντε!!

Κατερινα κι εγω πειναωωωωωωωωωωωωωω αλλα τελεος το πηρα αποφαση. Δοκιμασα το τζιν μου εχθες και το εραψα1 Αυτό θα κανω όταν παω να λυγισω ...θα βαζω το καλο μου τζιν.

Με τις φωτο που μας βαζει θα κανουμε και τριτο ακομη δε γεννησαμε!

 

 

μπράβο!!!!!!!!τέλεια ιδέα, και σε μένα πιάνει!!!! 

Keidi-Sucks-Toe-793323.jpg

κόρες κι εγώ τρελαίνομαι με τις φωτογραφίες!!! baby-infant-sleeping.jpg

καλημέρα δεν είπα!!!

καλημέρα κόρες, πάμε δυνατά!!! μπήκε το τριώδιο που σημαίνει 70 μέρες για το Πάσχα, πάμε με επιμονή και υπομονή συνεχίζουμε (έφαγα τον άμπακο σκ αλλά δνε πτοούμαστε συνεχίζουμε λέμεεεεεεεε)

image001.jpg

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

On 27/1/2017 at 3:48 ΜΜ, gmnth03 είπε:

ασε κατερινα μου το ξερω, καποτε τα εχανα τα πεντε κιλα , τωρα ουτε στον υπνο μου!! ουτε εκατο τη βδομαδα δεν μπορω να χασω . εχθες και σημερα ημουν στο προγραμμα, αυριο φευγουμε για τριημερο . αρα δυναμικα απο τριτη. θα προσπαθησω οσοοο μπορω να συγκρατηθω αυτες τις τρεις μερες παντως !!

Κορίτσια, καλή εβδομάδα!Μπαίνω γρήγορα να σας χαιρετίσω!Η κόρη μου έπαθε πνευμονία και ...τρέχουμε!Για πινακάκι αρχηγέ βάλε με πάλι το ίδιο!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Pinelopilar είπε:

Κορίτσια, καλή εβδομάδα!Μπαίνω γρήγορα να σας χαιρετίσω!Η κόρη μου έπαθε πνευμονία και ...τρέχουμε!Για πινακάκι αρχηγέ βάλε με πάλι το ίδιο!

ωχ κοπέλα μου, περαστικά γρήγορα εύχομαιwbh00057.jpg


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

περαστικα στο κοριτσακι σου !!οποτε μπορεσεις να μας πεις νεα !!

κοριτσια μου κ εμεις θεματακια εχουμε. επεσε η μαμα μ χθες .κ εσπασε το χερι της .θα σας γραψω περισσοτερα αργοτερα .

φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gmnth03 είπε:

περαστικα στο κοριτσακι σου !!οποτε μπορεσεις να μας πεις νεα !!

κοριτσια μου κ εμεις θεματακια εχουμε. επεσε η μαμα μ χθες .κ εσπασε το χερι της .θα σας γραψω περισσοτερα αργοτερα .

φιλακια πολλα

ωωωωω, η γυναίκα!!!! περαστικά της!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...