Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα....ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :tongue::tongue::tongue:

τη θελω για μια εβδομαδααααααααααααααααααααααααααααα....μου τη δινεις??????......αχχχχχχχχχχχχχχχ λιωνωωωωωωωωωωωω :D:D:D

Θες και τον Γιάννη;

Τον θες; Αχ, πάρτον!!! Για ένα σαβ/ριακο μόνο, άντε 3μερο! Δε θέλω βδομάδα.

Θα με παίρνεις τηλέφωνο και θα με βρίζεις μετά, αλλά εγώ θα 'χω πάει ταξιδάκιιιιιιι! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα....ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :tongue::tongue::tongue:

τη θελω για μια εβδομαδααααααααααααααααααααααααααααα....μου τη δινεις??????......αχχχχχχχχχχχχχχχ λιωνωωωωωωωωωωωω :D:D:D

ΑΛΗΘΕΙΑ να στην δωσω αλλα εγω τα σπασμενα δεν τα πληρωνω να λεγεται ενταξη !!! :tongue: :tongue:

σεβουλα ολα τα λεφτα αλλα ποσα βρε παιδι μου γιατι το εθνικο νομισματοκοποιο εχουμε γινει ολοι γελανε μονο τρεχω ομως !!!! χαχαχαχα!!ειδαται και εδω γυμναστικη κανω χαχαχαχαχα!! προγραμα ΞΕΝΙΑς :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θες και τον Γιάννη;

Τον θες; Αχ, πάρτον!!! Για ένα σαβ/ριακο μόνο, άντε 3μερο! Δε θέλω βδομάδα.

Θα με παίρνεις τηλέφωνο και θα με βρίζεις μετά, αλλά εγώ θα 'χω πάει ταξιδάκιιιιιιι! :tongue:

κατσε MAESTRIA μην της τα στηλουμε μαζι μονο ενα ! ενα χαχαχαχαχαχα!! καλο θα κανουμε εμεις τα ταξιδακια μας και θα εχουμε τον αρχηγο για μπειμπι σιτερ μου αρεσει και χωρις λεφτα ακομα καλητερα κριση κοριτσια κριση !! :P:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Θες και τον Γιάννη;

Τον θες; Αχ, πάρτον!!! Για ένα σαβ/ριακο μόνο, άντε 3μερο! Δε θέλω βδομάδα.

Θα με παίρνεις τηλέφωνο και θα με βρίζεις μετά, αλλά εγώ θα 'χω πάει ταξιδάκιιιιιιι! :tongue:

ΑΛΗΘΕΙΑ να στην δωσω αλλα εγω τα σπασμενα δεν τα πληρωνω να λεγεται ενταξη !!! :tongue: :tongue:

σεβουλα ολα τα λεφτα αλλα ποσα βρε παιδι μου γιατι το εθνικο νομισματοκοποιο εχουμε γινει ολοι γελανε μονο τρεχω ομως !!!! χαχαχαχα!!ειδαται και εδω γυμναστικη κανω χαχαχαχαχα!! προγραμα ΞΕΝΙΑς :lol: :lol:

Και τον Γιαννακη και ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....φερτε τα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!....και να πατε οπου θελετεεεεεεεεεεε :D:D:D

αχ τα κουτσουνια μουυυυυυυυυυυυυυ χαχαχαχχααχαχχαχαχα....όσο για τα σπασμενα.....εγω πλΕρωνω :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Και τον Γιαννακη και ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....φερτε τα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!....και να πατε οπου θελετεεεεεεεεεεε :D:D:D

αχ τα κουτσουνια μουυυυυυυυυυυυυυ χαχαχαχχααχαχχαχαχα....όσο για τα σπασμενα.....εγω πλΕρωνω :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

Θ' αλλάξεις γνώμη και θα μας θυμηθείς! Τώρα τα 'χεις εξειδανικεύσει κοπελιά!

Τέσπα, με το καλό ν' αρχίσεις κι εσύ το τρέξιμο! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θ' αλλάξεις γνώμη και θα μας θυμηθείς! Τώρα τα 'χεις εξειδανικεύσει κοπελιά!

Τέσπα, με το καλό ν' αρχίσεις κι εσύ το τρέξιμο! :tongue:

έχω πειρα απο το ανηψο-βαφτηστιρι μου !!!! γιος του αδερφου μου ετων 4....ουτε ενα δευτερολεπτο δεν στεκεται ακινητος :tongue::tongue::tongue:....τρελο αγοριιιιιιιιιιιιιιιιι :tongue::tongue::tongue:

βαζω μια φωτο να τον δειτε στο προφιλ μου εδω :cool:...βεβαια ειναι πιο μικρος στη φωτο


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

έχω πειρα απο το ανηψο-βαφτηστιρι μου !!!! γιος του αδερφου μου ετων 4....ουτε ενα δευτερολεπτο δεν στεκεται ακινητος :tongue::tongue::tongue:....τρελο αγοριιιιιιιιιιιιιιιιι :tongue::tongue::tongue:

βαζω μια φωτο να τον δειτε στο προφιλ μου εδω :cool:...βεβαια ειναι πιο μικρος στη φωτο

Kι εγώ είχα απ' τ' ανήψια Μαριώ (6 έχω, ζωή να 'χουνε), αλλά με το δικό σου ΚΑΜΙΑ σχέση η κούραση! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ είχα απ' τ' ανήψια Μαριώ (6 έχω, ζωή να 'χουνε), αλλά με το δικό σου ΚΑΜΙΑ σχέση η κούραση! :tongue:

σιγουρα....μπορω να καταλαβω πως ειναι εντελως διαφορετικο να περνας μια μερα με το ανηψι....και τελειως διαφορετικο να εχεις δικο σου παιδι ;)

μπηκε η φωτο !!!!! :tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

έχω πειρα απο το ανηψο-βαφτηστιρι μου !!!! γιος του αδερφου μου ετων 4....ουτε ενα δευτερολεπτο δεν στεκεται ακινητος :tongue::tongue::tongue:....τρελο αγοριιιιιιιιιιιιιιιιι :tongue::tongue::tongue:

βαζω μια φωτο να τον δειτε στο προφιλ μου εδω :cool:...βεβαια ειναι πιο μικρος στη φωτο

Δεν φαίνεται αρχηγέεε :D

ΟΚΚΚΚ...τώρα φαίνεται!!!

κουκλί ο ανηψιος!!!!!!!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ, το παλικάρι, τι χειλάρες είναι αυτές;;;

Για πολύ γκόμενος το πάει! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

χαχαχαχχααχ καλος εεε???....ευχαριστουμεεεε :tongue:

Δεν φαίνεται αρχηγέεε :D

σου εστειλα αιτηση φιλιας....κανε accept για να τον δεις ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχααχ καλος εεε???....ευχαριστουμεεεε :tongue:

σου εστειλα αιτηση φιλιας....κανε accept για να τον δεις ;)

πάτησα οκ αποδοχή (τα κατάφερα, δεν ξέρω να το χειρίζομαι ακομη καλά το προφίλ:-()

,τον είδα τον ανηψιό!!!!!!είναι πάαααρα πολύ όμορφος!!

ετοιμάστε τις νύφες!!!(jeniaaaa:D)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

πάτησα οκ αποδοχή (τα κατάφερα, δεν ξέρω να το χειρίζομαι ακομη καλά το προφίλ:-()

,τον είδα τον ανηψιό!!!!!!είναι πάαααρα πολύ όμορφος!!

ετοιμάστε τις νύφες!!!(jeniaaaa:D)

καλε τον εβαλα πρωτο στην λιστα δηλαδι μαλλον παει το κοριτσι κατα εκει ??? χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!! συμπεθερα που εισαι βρε !!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλε τον εβαλα πρωτο στην λιστα δηλαδι μαλλον παει το κοριτσι κατα εκει ??? χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!! συμπεθερα που εισαι βρε !!! :lol: :lol:

χαχαχαχχααχχαχαχαα το ΠΙΟ ταιριαστο ζευγαρι θα ειναι...διαολος η δικια σου...διαολος κ αυτος......ΑΠΕΙΛΗ θα ειναι και οι δυο τους χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχα :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Είμαι η Πένυ!Δεν είχα προσέξει ότι υπαρχει αυτό το τόπικ.Πολύ επίκαιρό και για μενα αυτόν τον καιρό μιας και εδώ και 2 μέρες έχω ξεκινήσει δίαιτα.Στόχος μου από τα 66 κιλά που ήμουν προχτές τα 60. Καλως ηρθα λοιπόν στην παρέα σας...

Καλώς μας ήρθες!!!!!!!!!

Nαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Μα, ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΒΡΩ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ;;;

Φάτε τη σκόνη μαααααααας!!!

Μετά τον αγώνα βγήκα στο μπαλκόνι και χαιρετούσα όσους φεύγανε απ' το γήπεδο (μένω παραδίπλα). :tongue:

Ήταν υπέροχο!

Καλημέρα σας.

τί καλήμέρα σας μαρή???? που είναι το κέρασμα;;;;;;;;;

άσχετο, επιθύμησα κάστανα. αλλά και ρυζόγαλο.

.....

πάω για τσιγάρο γρήγορα, έχω ξεφύγει. φιλάκια σε έλλη, ελίζα, τσιπουρίτσα, ζωούλα. αν ξέχασα γοργόνα, να μου το πει, να την χαιρετήσω σε λίγο. μάκια!

τρελαίνομαι για ρυζόγαλο !!!!!!! λοιπόν παιδάκια εμενα μου το βάζει 1 φορά το δίμηνο περίπου αλλά να το φτιάχνω εγώ με άπαχο γάλα και λίγη ζάχαρη!

όσο για το τσιγάρο 3 μέρες υπομονή ..... τίποτα αλλο!

αρχηγε αμα σου δωσω την ξενια στο σπιτι σου να ξερεις οτι θα σου κανει ανακενηση σε κλασματα δευτερολεπτου . για ταραζαν μηλαμε οχι για κοριτσακι αμα καθομαι καθε μερα και γραφω αυτα που κανει θα παθω εγω ριξη χιαστου στο χερι μου ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ!!!

ρε κουκλες το εχουν τα κοριτσακια η το δικο μου βγηκε τετοιος μπομπιρας τι να πω κατσε να σου τι αλλο εκανε εχθες για να λιωσεις χιχιχι!! θυμηθηκα κανει τοσα που δεν ξερω ποιο να πω πρωτο . εχουμε ενα χωρο με χαλικι για να περζουν τα μικρα η μαμα μου διπλα στον κηπο και φιτευει κατι καινουρια λουλουδια μαζι με δυο σακουλες κοπρια σε καποια φαση φωναζει ο μπαμπας μου την μαμα μου για να τον βοηθησε κατι . παει γυρναει και ακουω μια μανα εξαλη λεω και εγω και τι επαθαν τα παιδια βγενω απο το σπιτι εντρομη λεω και εγω κατεβενω κατω παω στην μανα μου τι να δω η ξενια ειχε κουβαλησει την κοπρια στον χωρο μετα χαλικια ολοι γιατι ηθελε να φυτεψει και αυτη λουλουδια :lol: . η μαμα μου σοκ αντε παλι πανω στο μαντρι για κοπρια :rolleyes::tongue:

κι εγώ την θέλω και τον γιαννάκη! ΠλΕρώνω όσο όσο αρχίζουμε πληστηριασμό αρχηγέ ποια θα τα πρωτοπάρει!!!!!!!!!!!!!!!

τι να πω??...ειμαι ''άλλης σχολης'' εγω ;)

αυτα τα κιλα που εχασαν...σε τι χρονικο διαστημα ???

συμφωνώ απόλυτα! από τέτοιες δίαιτες έχω διαλύσει τον μεταβολισμό μου και στο τέλος πήρα αλλα τόσα....... μακρύα!

επίσης κάτι που μπορεί να μην γνωρίζεται είναι ότι απαγορεύεται να χάνουμε πολλά κιλά σε σύντομο χρονικό διάστημα γιατί αυτό σημαίνει απώλεια μυικής μάζας, σκεφτείτε ότι και η καρδιά είναι ένας μυς!!!!! προσοχή λοιπόν!

4-5 κιλά τον μήνα το πολύ πολύ πολύ και όταν έχεις κανεις bmi πάνω από 30, δηλαδή είναι όντως παχύσαρκος όπως η yours truly :P (εγώ δηλαδή)

Θες και τον Γιάννη;

Τον θες; Αχ, πάρτον!!! Για ένα σαβ/ριακο μόνο, άντε 3μερο! Δε θέλω βδομάδα.

Θα με παίρνεις τηλέφωνο και θα με βρίζεις μετά, αλλά εγώ θα 'χω πάει ταξιδάκιιιιιιι! :tongue:

Στείλε γιαννάκη μου πακέτο και φύγε ρομαντικό σκ τώρα θα σου έχει ανέβει και η λίμπιντο μετά τη χθεσινή νίκη :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...