Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Ναι...αλλά άμα δεν το έφερνες ΕΣΥ εδώ, εμείς δεν θα το βλέπαμε!!!οπότε ΜΠΡΑΒΟ για τη μεταφορά+ ευχαριστούμε που τα συγκεντρώνεις όλα και μας βοηθάς! ;)

Ειμαι μια προσκοπινα!!! Μια για ολες και ολες για μενα!!!!!

Σημερα ειμαι λουφα και παραλλαγη!!! Αλλοι κανουν απεργιες και αλλοι κ@λοβαρανε!!!!!

Παω να βγαλω λιγη δουλιτσα γιατι σημερα το ξεφτιλισα. Αλλα κερδισα κατι. Ανεβασα διαθεση γιατι η αληθεια ειναι οτι οταν ηρθα ημουν πολυ down.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Είμαι η Πένυ!Δεν είχα προσέξει ότι υπαρχει αυτό το τόπικ.Πολύ επίκαιρό και για μενα αυτόν τον καιρό μιας και εδώ και 2 μέρες έχω ξεκινήσει δίαιτα.Στόχος μου από τα 66 κιλά που ήμουν προχτές τα 60. Καλως ηρθα λοιπόν στην παρέα σας...


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

μπονζουρ!!!!!!!!!!!!

καλημερα αλεξια μου πρωινη πρωινη σημερα χιχιχι!! βρε πως πας με το καλο σου ποδαρακι και ο πωπος σου αντεχει τα ανεβωκατεβασματα της σκαλας σου :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντεχει,αντεχει, εχει και airbag για τα χτυπηματα!

τι ακνεις εσυ?τα παιδακια σου?

καλα ειμαι και τα παιδακια μου εχουμε χωθει για τα καλα στα γραμματα ο γιος μου εχει παθει ποροση τι να πω η μικρη κανει τον ζωγραφω με πινακα ζωγραφικης την πλατη του σπυρου ωραιο πραγμα τι να σου πω αντε κανε το δευτερο να δεις τι θα κανει στο πρωτο παιδι για πολυ φαση και τρεξημο φυσικα χαχαχα!!

εγω οσο αφορα την διατροφουλα παω καλα δεν μπορω να πω αλλα θελω να κανω σωστα το προγραμμα στο γυμναστηριο να προλαβενω βασικα :rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ποσο ειναι τα πιτσιρικια σου?

ο γιος μου ειναι 4 χρονων και η κορη μου γινεται 2 χρονων 9/10 χιχιχι!! τρελλα ολο με κορδελα με ξεγελασε ο σπυρος ηταν ηρεμο και ισυχο παιδι και ακομα ειναι η μικρη πολυ μπομπιρας δεν μπορεις να φανταστεις :P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονουλες...

καλημερα ντινα ... καλημερα αλεξακι...

χρονια πολλα στη φιλη γοργονα σοφια...πολυχρονη να εισαι κοριτσακι μου...να χαιρεσαι την οικογενεια σου...

agiessofiaagapipistielpida02.jpg


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!! Είμαι η Πένυ!Δεν είχα προσέξει ότι υπαρχει αυτό το τόπικ.Πολύ επίκαιρό και για μενα αυτόν τον καιρό μιας και εδώ και 2 μέρες έχω ξεκινήσει δίαιτα.Στόχος μου από τα 66 κιλά που ήμουν προχτές τα 60. Καλως ηρθα λοιπόν στην παρέα σας...

πενυ καλως ορισες στο παρεακι μας...στο γοργονες κλαμπ...

εδω θα δεις και θα ακουσεις πολλα ...

και οοοολα θα ειναι καλα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα!!!!!

τι εγινε γιατι κοιμηθηκα?επεζησαν τα σκουληκια ????????

Μόνο επέζησαν;ΝΙΚΗΣΑΝ 1-Ο την Ατλέτικο...απίστευτο και όμως αληθινό!:tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...