Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Mε γεια κι από 'μένα!

Καμιά φώτο να βάλεις, να το δούμε κιόλας το νέο λουκ! :cool:

ναι, ναι θελουμε φωτΟ!

πηραμε τις φωτος της βαφτισης και ειναι τελειες! περιμενω τον συζυγο να επιστρεψει για να δουμεκαι το ωιδεο (τα χαλια μας δηλαδη που κλαιμε πιο πολυ απο το παιδι)


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Αυτο ειναι οτι πιο ομορφο ακουσα σημερα. Μεσα απο τη ψυχη μου καρδουλα μου, να ερθεις αυριο το πρωι και να μας πεις :

<<πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι ειναι εγκυμοσυνη>>.:P

Και ευχαριστω ολες σας για τα καλα λογια για το νεο λουκ μου. Εμενα μου ανεβασε πολυ τη διαθεση το νεο λουκ αλλα καποια αλλοι φροντισαν να με ξινισουν πρωι πρωι!!!! Ξουτ απο εδω!!!

καλως το κοριτσι μας!!!!!!

αστους αλλους να ξυνιζουν....εσυ μεινε με την καλη διαθεση σου!!!....και τις μπουκλες σου!!!!!!

ευχαριστω κοριτσι....αλλα μαλλον με το σιροπακι αγκαλια θα καταληξω :tongue::tongue::tongue:

ψιιιιιττττ....για βαλε κανενα απο τους γιους σου να βαλουν καμια φωτο να σε δουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D:D:D

Εγώ πλέον έχω αδυναμίες μόνο το φαί και τον καφέ.

Το τσιγάρο το 'κοψα, αλκοόλ ποτέ δεν τρελαινόμουνα, ειδικά τώρα χωρίς τσιγάρο δε με τραβάει.

Να μπορούσα να κόψω και τα γλυκά, τι καλά που θα 'τανε. ;)

εγω εχω αδυναμια στα εξης ....και οχι αδυναμια ...ΤΡΕΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ !!!

* τσιγαρο

*Moschato d' asti (κρασι αφρωδες)

*Αsti Martini (επισης αφρωδες)

*μπλαντι μερυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*τόννο

*σολωμο....αυτα του σουπερ μαρκετ....καθε μερα θελω να τρωωω

*σαλατες

*σοκολατες μαυρες

μπορω να ζησω μονο με αυτα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε :tongue::tongue::tongue:

κιεγω το φαι και τον καφε, μεχρι που μου τα διελυσε ολα, στομαχι, εντερο, εχω παθει κατι γαστρεντεριτιδες που κρατησαν ενα μηνα (εκει να δεις τι στιλακι γινεσαι) που δεν αντεχα ουτε να βλεπω φραπε και γαλλικο.τωρα πινω εναν ελληνικο το πρωι και εναν το απογευμα, στην δε εγκυμοσυνη το εκψα εντελως (μα πως το εκανα αυτό??????) και μονο απο τον 7ο μηνα και μετα επινα κανεναν ελληνικο που και που, κιαυτο γιατι δεν μπορουσα να φαω λογω ζαχαρου ....

ασε ουτε που θελω να ξερω ποσα ειμαι τωρα....:cry:

ναι, ναι θελουμε φωτΟ!

πηραμε τις φωτος της βαφτισης και ειναι τελειες! περιμενω τον συζυγο να επιστρεψει για να δουμεκαι το ωιδεο (τα χαλια μας δηλαδη που κλαιμε πιο πολυ απο το παιδι)

ελαααααααααααααα....μπραβο ρε συ !!!!...θελουμε κ δικες σας φωτο εεεε????!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!:P έσκασα μύτη κι εγώ....

αυτο μου λεει κιαυτος οταν με πιανει η κρισαρα μου, χαλαρωσε και ξεκουρασου!!!!!!!!![/quote

Αυτό με τρελαίνει κι εμένα.....σε παρηγορεί αν σου πω ότι πέρισυ είχα για ένα μήνα και τις δύο μου παλάμες δεμένες με νάρθηκες, ράματα και όλα τα καλά;......έτσι όπως ήμουν στόλιζα χριστουγεννιάτικο δέντρο και το σπίτι....

το χειροτερο ειναι οτι δεν βρισκω ακρη ζωη αστα...

σας ειπα οτι οι ιδιωτικοι παιδικοι σταθμοι μου ζητανε 700 ευρω για τα δυο παιδια????καλο εεεεεεε??????????

ειναι τρελοι λεμε...

Όταν θα πας να γράψεις τον μικρό, έχε υπ΄όψη σου ότι έχεις έκπτωση στους περισσότερους ιδιωτικούς σταθμούς αν δεν χρησιμοποιήσεις το σχολικό, ή μπορείς να το χρησιμοποιείς μόνο μια φορά, οπότε είναι τα μισά λεφτά όσον αφορά το σχολικό. Επίσης, έχεις έκπτωση αν βάζεις στο παιδί φαγητό από το σπίτι;). Ελπίζω να βοηθάω...

κοριτσιαααααααααααααααααα εγινε θαυμααααααααααααα!!!!!!!!!

τωρα μολις τωρα με πηραν τηλεφωνο και πηραν τη μαρια στο προνηπιο του δημοσιου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

μου μιλαγε η κοπελα και εγω εκλεγα η χαζη....

ειμαι μεσα στην τρελη χαρααααααααααααααααα...

Αυτό ήταν πολύ πολύ ευχάριστο!:D Μπράβο Ελίζα! Χαίρομαι που χάρηκες τόσο πολύ!

τι να σας πω βρε κόρες....εγω πιστευω οτι ειναι κατι σαν ιωση να το πω??...κατι...η κουρασ μπορει να ειναι απο το τρεξιμο των ημερων....και η υπνηλια απο την αδυναμια λογω αφαγίας....γιατι εγω καθημερινα ετρωγα σταθερα 5 γευματα και τωρα ουτε ενα.....δυσκολο για νινακι....;)

θα στρωσω που θα παει...

τσιπουρα στο μονο που δεν ειμαι πειθαρχημενη ειναι το τσιγαρο....οκ και στη μλκ γενικως :tongue::tongue::tongue:....μη νομιζεις κανω κ εγω παρασπονδιες σε αλλα θεματα....:D:tongue::tongue::tongue:

Μαράκι μου, ότι και να είναι πρόσεχε πολύ τον εαυτό σου! Και λάβε σοβαρά υπ΄όψη σου αυτό που είπαν πιο πάνω: αξονική+εγκυμοσύνη ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ.

Όσον αφορά τσιγάρο και μλκ συνυπογράφω:D:tongue::D:tongue:....

Με τα πιτσιρίκια μου λιγάκι Αιγαίον Πέλαγος....έτσι μου φαίνεται...μόλις μπει το νερό στ΄αυλάκι, θα το πάρω απόφαση και θα μου γίνει ρουτίνα...

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω αδυναμια στα τυρια με ωραια ζεστα μοσχομυριστα ψωμια, λαχανικα και 2-3 ωραιες αλοιφες ή καλυτερα παχυ παχυ βουτυρο για συνοδευτικο.....

απο γλυκα μου αρεσουν πολυ οι πλακες σοκολατας, αλλιως ο,τιδηποτε εχει κρεμα και τα σιροπιαστα και ΟΛΑ γενικως

για να μην σας μπερδευω, εχω ελαχιστα πραγματα που δεν τρωω τα οποια ειναι τα εξης:

μανιταρια(μου βρωμανε)

γκρειπφρουτ

και το μοναδικο γλυκο που μου ειναι αδιαφορο ειναι το τιραμισου.

κατα τα αλλα τρωω τα παντα


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πλέον έχω αδυναμίες μόνο το φαί και τον καφέ.

Το τσιγάρο το 'κοψα, αλκοόλ ποτέ δεν τρελαινόμουνα, ειδικά τώρα χωρίς τσιγάρο δε με τραβάει.

Να μπορούσα να κόψω και τα γλυκά, τι καλά που θα 'τανε. ;)

Εγω το θεμα γλυκων (της σοκολατας ημουν περισσοτερο) το ελεχγω με τα φρουτα. Φυσικα αποφευγω να κανω γλυκο στο σπιτι και ποτε δεν δεχομαι κερασμα σε επισκεψεις με την ωραιοτατη δικαιολογια ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ. Απαντηση αποδεκτη και μη προσβλητικη για τους οικοδεσποτες.

Mε γεια κι από 'μένα!

Καμιά φώτο να βάλεις, να το δούμε κιόλας το νέο λουκ! :cool:

Θα το κανω με την πρωτη ευκαιρια. Ερχεται ο "φοιτητης" μου σημερα.

Ακομη δεν εφυγε και ....του λειψαμε!!!!

Αρχηγε, δεν θα ειναι υτη τη φορα, θα ειναι καποια απο τις επομενες. Μη μου αγχωνεσαι μονο και ολα θα γινου. Σου θυμιζω ποσο αγχος ειχες για τον γαμο και οπως διαπιστωσες κι εσυ, ηταν ολα σουπερ ντουπερ και θα μεινει στην ιστορια ως ο πρωτος γοργονογαμος.

Φιλακια σε ολες

Σας ευχαριστω που υπαρχετε!!!

Υ.Γ. Απο το χαμομηλακι μας εχετε πολλους χαιρετσιμους και εκφραζει την αγαπη της στο γοργονοκλαμπ.

Οταν μπορεσει να συνδεθει θα μας πει νεα


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Asti Martini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! όλο το μπουκάλι δικό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martini_asti3.jpg...γεια μας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω το θεμα γλυκων (της σοκολατας ημουν περισσοτερο) το ελεχγω με τα φρουτα. Φυσικα αποφευγω να κανω γλυκο στο σπιτι και ποτε δεν δεχομαι κερασμα σε επισκεψεις με την ωραιοτατη δικαιολογια ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ. Απαντηση αποδεκτη και μη προσβλητικη για τους οικοδεσποτες.

Θα το κανω με την πρωτη ευκαιρια. Ερχεται ο "φοιτητης" μου σημερα.

Ακομη δεν εφυγε και ....του λειψαμε!!!!

Αρχηγε, δεν θα ειναι υτη τη φορα, θα ειναι καποια απο τις επομενες. Μη μου αγχωνεσαι μονο και ολα θα γινου. Σου θυμιζω ποσο αγχος ειχες για τον γαμο και οπως διαπιστωσες κι εσυ, ηταν ολα σουπερ ντουπερ και θα μεινει στην ιστορια ως ο πρωτος γοργονογαμος.

Φιλακια σε ολες

Σας ευχαριστω που υπαρχετε!!!

Υ.Γ. Απο το χαμομηλακι μας εχετε πολλους χαιρετσιμους και εκφραζει την αγαπη της στο γοργονοκλαμπ.

Οταν μπορεσει να συνδεθει θα μας πει νεα

χαχαχααχαχα....του λειψατε εεε????....σιγα σιγα θα συνιθησει ;)

καθολου δεν αγχωνομαι....το εχω ξεπερασει αυτο το σταδιο....τωρα πλεον ειμαι κουλλλλλλλλλ :tongue::tongue::tongue:

α ρε Γιωργιααααααααααα....παντα με την καλη κουβεντα.... ;)

φιλια πολλααααααααααααα...και απο εμας στο χαμομηλακι....

πας για δουλεια???

παω να φτιαξω εναν καφε, οπερ σημαινει οτι σας αφηνω, διοτι πρπει να κατεβω με τον ποπο τις σκαλες και να τον πιω εκει τον καφε....

μπαι!

α ρε παιδι τι τραβας κ εσυ !!!!

φιλια πολλα και προσεχε!!!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

μην αρχίσω να σας λέω για φαγητά! ζυγίζομαι σήμερα καλέ θέλετε να με ξεκάνετε και να πάω στην διαιτολόγο φαγωμένη παγωτά, τυριά, ψωμιά????

ΕΛΕΟΣ!

αρχηγέ το λατρεμένο σουσι απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη δια ροπάλου (κίνδυνος λιστερίωσης μακρυά από όλες μας!) και μόνο στην υποψία εγκυμοσύνης (καλή ώρα και ... καλομελέτα κι έρχεται το αργηγάκι μας!!!!!) δεν τρως πλεον σουσάκι λατρεμένο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μην αρχίσω να σας λέω για φαγητά! ζυγίζομαι σήμερα καλέ θέλετε να με ξεκάνετε και να πάω στην διαιτολόγο φαγωμένη παγωτά, τυριά, ψωμιά????

ΕΛΕΟΣ!

αρχηγέ το λατρεμένο σουσι απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη δια ροπάλου (κίνδυνος λιστερίωσης μακρυά από όλες μας!) και μόνο στην υποψία εγκυμοσύνης (καλή ώρα και ... καλομελέτα κι έρχεται το αργηγάκι μας!!!!!) δεν τρως πλεον σουσάκι λατρεμένο!

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαα......οχιιιιιιιι.....δεν θα πουμε άλλα....παρασυρθηκα κ εγω η πεινασμενη χαχαχαχαχχαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue:

μια χαρα θα τα πας στη διαιτολογο.....δεν σε φοβαμαι εσενα....θα εισαι κ αλλο κατω ...θα δεις ;)

χαχαχαχχαχχαχαχαχαχα.....καλα μην το δενετε.....μου φαινεται πιο πολυ θα απογοητευτεις εσυ αν δεν ειμαι παρα εγω χααχαχχαχαχαχαχαχα

α ρε τσιπουριτσαααααααααααααααααααααααα :D:D:D :D:D:D.....ξερεις πως σε φανταζομι τωρα απο την πεινα εεε???? ψητη στα καρβουνα χαχαχααχα

Tsipoura1.jpg


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

πας για δουλεια???

Τωρα? Απο τη 1:00 ειμαι εδω αλλα εχουν απεργια τα φορτηγα και μειμαμε απο 1η υλη. Δεν δουλευει κανεις αλλος. Μονο εγω "δουλευω". χαχαχαχαχαχαχα

Και εχει φοβερη ανησυχιτικη ησυχια ο χωρος (πραγμα ασυνηθιστο).

Ποια ειναι για καφεδακι??? Να ρθει να μου κανει παρεα!!!!!! Κερναω εγω!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Τωρα? Απο τη 1:00 ειμαι εδω αλλα εχουν απεργια τα φορτηγα και μειμαμε απο 1η υλη. Δεν δουλευει κανεις αλλος. Μονο εγω "δουλευω". χαχαχαχαχαχαχα

Και εχει φοβερη ανησυχιτικη ησυχια ο χωρος (πραγμα ασυνηθιστο).

Ποια ειναι για καφεδακι??? Να ρθει να μου κανει παρεα!!!!!! Κερναω εγω!!!

κ εγω γιαυτο κολοβαραω...λογω απαργιας...δεν εχουμε λικα να στειλουμε ....πφφφφ αντε να τελειωσει γιατι μονο ξυλο δεν τρωω απο τους πελατες....

για πες.....τι νεα?


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα? Απο τη 1:00 ειμαι εδω αλλα εχουν απεργια τα φορτηγα και μειμαμε απο 1η υλη. Δεν δουλευει κανεις αλλος. Μονο εγω "δουλευω". χαχαχαχαχαχαχα

Και εχει φοβερη ανησυχιτικη ησυχια ο χωρος (πραγμα ασυνηθιστο).

Ποια ειναι για καφεδακι??? Να ρθει να μου κανει παρεα!!!!!! Κερναω εγω!!!

Εγώ δε θα πω όχι για καφέ:P, αυτή τη στιγμή ψοφάω για ένα σκέτο γαλλικό...πάω να βάλω....ν΄ανάψω τσιγάρο ή θα με στείλεις έξω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...