Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

μαρσολαν μου βάλε και εμένα στην λίστα να δω το μπεμπε με έχεις κλειδωμένη :(

μολις σε εβαλα!!

ααα...και σχετικα με το χε@@@@ο...η μικρη τα εκανε,την πλυναμε,την αλλαξαμε και....εριξε αλλο ενα πριν λιγο!!!!!Αντε,ξανα μανα!!!

Link to comment
Share on other sites

η κουβεντα περι χεσιματος νεογνων μου θυμιζει λιγο τον αδελφο του παπακαλιατη στο 4 που ελεγε πως ειναι δυνατον ενα μωρο 4 κιλα να χεζει πιο πολυ απο εκεινον που ειναι 80. ειχα πεθανει στο γελιο οταν το ακουσα


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια ...τι κανετε??????????????που ειστε ολες καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε???

mara που εισαι ???new mummy??καλε???μη με αφηνετε μοναχουλα και αρχησουν τα πονακια και ψαχνομαι!!!!

την Παρασκευη εχω doctor και οσο σκεφτομαι το δαχτυλο που μου ειπε .....:confused::rolleyes::roll:!!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaa! ειμαι σπιτι για να συνηθισω τον..εγκλεισμο! οχοχοχοχοχοχ απαπαπ χαλια ειναι σας λέω.. και μια που ειμαι σπιτι και τεμπελιάζω ετοιμαστητε να ακουσετε τα κινητα σασ να τσιριζουν οσονουπω.. εγω 8α ειμαι μχοαθχθοαχθοαοθχαοθχοθα

το σαββατο καναμε παλι nst.. όλα περιφημα... οποτε..οψομεθα ποτε 8α σκασει μυτη η μικρά.. καλέ.. η φυσαλιδα γεννησε ξερει καμιά μας?

βανιλοπαιδακι μου πως εισαι σημερις?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!!!!!!Άντε,Μάρα μου και Βανιλίτσα μου,είστε πολύ κοντά να αγκαλιάσετε τα μπεμπέ σας!!!

Κι εγώ ανυπομονώ!Θέλω να περάσουν οι μέρες γρήγορα,γιατί έχω πολλή αγωνία!!Την άλλη Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό και τότε μάλλον θα μου πει και την προγραμμαρισμένη ημερομηνία τοκετού!!

Link to comment
Share on other sites

αγχωμενες μελλουσες μαμαδες ολα θα πανε τελειααααααα..ανυπομονω να ακουσω τα ευχαριστα..mara μου κι εγω που δουλευα ολη μερα τωρα καπως που φαινεται ο εγλεισμος...και δεν ξερω και τι να κανω ...ποτε και αν πρεπει να επιστερψω στη δουλεια και να αφησω την μπεμπα στη πεθερα μου..??ουφ προς το παρον εχω μεταφερει ολα τα συμπραγκαλα και δουλευω απο το σπιτι..οσο μπορω..η μπεμπα οταν ειναι ξυπνια θελει συνεχεια αγκαλια ρε κοριτσια δεν μπορω αλλο τα χερακια μου πανεεε..μαρα και βανιλιτσα ποτε γεννατε ?τι ειπε ο ντοκτορ?τα μπεμπε εχουν κατεβει..?εγω πριν υην γεννα χτυπησα μια καψουλα απο τον ομοιοπαθητικο μου και ειδατε πως γεννησα σε 4 ωριτσες....


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...