Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      τι να σου πω, αν το καλοσκεφτεις έχει κάποια λογικη στο δικό μ μυαλό! ναι μεν ο προεμφυτευτικος σου αυξάνει τις πιθανότητες για εμφύτευση  γιατί είναι εξ αρχής ένα υγιές έμβρυο αλλά είναι μέχρι την ημέρα που πήραν κύτταρα για εξέταση, μετά τι γινεται; ίσως βέβαια κάνω και λάθος , δεν επιμένω!  ίσως τα κορίτσια που έχουν ασχοληθεί περισσότερο με τον προεμφυτευτικο ξέρουν καλύτερα ! θυμαμαι όμως ότι μ είχαν πει αυτό και συγκεκριμένα την ημέρα της αποξεσης που ήμουν έτσι ψυχολογικά πιεσμένη ειπα πως την επόμενη φορά θα κάνουμε προεμφυτευτικο και μ απάντησε η μαια , μη νομίζεις ότι ο προεμφυτευτικος είναι πανάκεια ! 

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts

Καλώς ήρθες πολυτεκνη μανουλα! Τι ωραία και ποσο δύσκολα πρέπει να ειναι!

Καλε μονη μου θα λεω για τις αϋπνίες μου αρχές Απριλίου;;; Σημερα μπήκα και επισήμως στον 8ο, όμως μου μένει 1,5 μήνας περίπου ακομα....να πανικοβληθω τωρα η να το αφήσω για λιγο αργότερα;;; Χαχαχα!

Εχω υπέρηχο σε λιγο, θα επιστρέψω με νεότερα ..

Καλημέρα ντοριτακι!!!

Πωπω μπήκες στον 8ο ε;;;;;μη αγχώνεσαι τα λέω να τα ακούω και εγώ χαχαχα εγώ μια αγχώνομαι μια ανυπομονώ όλα μαζί....αλλά μόνο που σκέφτομαι την αποστροφή στο σπίτι κατι με πιάνει...σκέφτομαι και που θα αφήσω τον μικρό μου και με πιάνει μελαγχολία...πφφφφ

Άντε άντε σήμερα πας για υπέρηχο εσύ ε;;;τέλεια θα δει το κοριτσάκι σου περιμένουμε νέα!!!!

Άντε αύριο και εγώ τι καλά 😆😆😆😆


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλέ πόσες καινούργιες μανούλες ήρθαν ;;;έχασα το μέτρημα...χαχα καλώς ήρθατε στην παρέα μας κορίτσια και με το καλό τα μωράκια σας!!!!

Όλες είμαστε κοντά σε ημερομηνίες !

Εγώ είμαι η Χριστίνα έχω έναν γιο 4.5 χρονών και θα γίνω 29 στις 21 του μηνός(ωραία θα ήταν να γινόμουν 21 στο 29 τυ μηνός αλλά είναι και ο μήνας που έχει 28 χαχαχαχα )

Θα γεννήσω στο Ρέα έχω πήτ 24 Απριλίου αλλά μπορεί να μπω και νωρίτερα...περιμένουμε τ κοριτσάκι μας τώρα! !!

Και εγώ για vbac πάω και βλέπουμε !!!!

Με πήρε και η γραμματέας σήμερα να μου πει ώρα για την παρασκεύη που έχω το ντοπλέρ...11 το πρωί πάμε...σούπερ!!!!!ανυπομονώ τοσο πολύ να τη δω και να δω ότι όλα πάνε καλά !!!να δω και σε τι στάση είναι και με έχει ταράξει έτσι!

με το καλο το doppler!!!!

εμενα δεν μου εχουν πει ακομα ...αν κ προχτες που ειχα ραντεβου στον γυναικολογο..στον υπερηχο του μου μετρησε αιματωση πλακουντα,οξυγωνωση,μετρησεις για τον ομφαλιο,πιεση ομφαλιου ..κ απο οτι διαβασα ειναι ακριβως ο,τι ελεγχει ο υπερηχος doppler...στο πρωτο παιδακι δεν ειχα κανει ..μεσα στην χαρα που εβλεπα την μπουμπου (ειδικα μετα την λαχταρα του ιου )δεν ρωτησα...Τωρα εχω παλι ραντεβου 1/3 ...εσεις θα την κανετε ολες την εξεταση?κ που ?σε υπερηχογραφο που κανατε τους σημαντικους (πχ αυχενικη,β επιπεδου)??

θα παρω να τον ρωτησω αλλα για πειτε μ κ εσεις!

Επισης να συστηθω κ εγω σωστα! χχιοχιχ

Ειμαι η Νατασα ,32 χρονων απο Αθηνα,μια φουσκιτσα χαχα!

Εχω ακομα ενα παιδακι τη Νεφελη που 9 Απριλιου θα γίνει 6χρ. κ περιμενει πως κ πως την αδελφουλα της(χρονια τη ζηταει!!)

Ειμαι στην 29η εβδομαδα(δεν θυμαμαι πως μπαινει το tikeraki xaxax!οποια βοηθεια καλοδεχουμενη!)

ΠΗΤ 24/4 ..η μπεμπα εχει παρει θεση κ ειναι χαμηλα...ετοιμοπολεμη οπως την την πρωτη που ηρθε νωριτερα...Το πρωτο μου παιδακι το γεννησα στο Ελενα με καισαρικη και ολικη ναρκωση(δυστυχως) κ τωρα γενναω στο μητερα και θα προσπαθησουμε για vbac...Η νεφελη ηρθε ενα μηνα νωριτερα αλλα ηταν καλα στα κιλα της 2840gr...ειχαν σπασει τα νερα...τι αλλα !?ολα μαζι σας επριξα χαχαχαχ

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


x2Pap2.png

Link to comment
Share on other sites

με το καλο το doppler!!!!

εμενα δεν μου εχουν πει ακομα ...αν κ προχτες που ειχα ραντεβου στον γυναικολογο..στον υπερηχο του μου μετρησε αιματωση πλακουντα,οξυγωνωση,μετρησεις για τον ομφαλιο,πιεση ομφαλιου ..κ απο οτι διαβασα ειναι ακριβως ο,τι ελεγχει ο υπερηχος doppler...στο πρωτο παιδακι δεν ειχα κανει ..μεσα στην χαρα που εβλεπα την μπουμπου (ειδικα μετα την λαχταρα του ιου )δεν ρωτησα...Τωρα εχω παλι ραντεβου 1/3 ...εσεις θα την κανετε ολες την εξεταση?κ που ?σε υπερηχογραφο που κανατε τους σημαντικους (πχ αυχενικη,β επιπεδου)??

θα παρω να τον ρωτησω αλλα για πειτε μ κ εσεις!

Επισης να συστηθω κ εγω σωστα! χχιοχιχ

Ειμαι η Νατασα ,32 χρονων απο Αθηνα,μια φουσκιτσα χαχα!

Εχω ακομα ενα παιδακι τη Νεφελη που 9 Απριλιου θα γίνει 6χρ. κ περιμενει πως κ πως την αδελφουλα της(χρονια τη ζηταει!!)

Ειμαι στην 29η εβδομαδα(δεν θυμαμαι πως μπαινει το tikeraki xaxax!οποια βοηθεια καλοδεχουμενη!)

ΠΗΤ 24/4 ..η μπεμπα εχει παρει θεση κ ειναι χαμηλα...ετοιμοπολεμη οπως την την πρωτη που ηρθε νωριτερα...Το πρωτο μου παιδακι το γεννησα στο Ελενα με καισαρικη και ολικη ναρκωση(δυστυχως) κ τωρα γενναω στο μητερα και θα προσπαθησουμε για vbac...Η νεφελη ηρθε ενα μηνα νωριτερα αλλα ηταν καλα στα κιλα της 2840gr...ειχαν σπασει τα νερα...τι αλλα !?ολα μαζι σας επριξα χαχαχαχ

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλημέρα κορίτσι !!Εντάξει τσ είπες όλα χαχα !!

Λοιπόν εγώ στον ιατρείο του γιατρού θα κάνω το ντοπλέρ αλλά όχι με τον γιατρό μου φέρνει μια υπερηχογραφιστρια πιστοποιημενη για τους μεγάλους υπέρηχους οπότε θα την κάνω εκεί 50 ευρω!

Και στον γιο μου τηβ είχα κάνει. ..

Περιμένει πως και πως η κορούλα σου ε ;;;;Εμένα στον κόσμο του λίγο....δεν ρωτάει πότε θα βγει!χαχαχ

Και εγώ για vbac πάω τον άγγελο τον γέννησα με καισαρική και επισκληριδιο στο Αραιταιειο...πήγα κανονικά με σπασμένα νερά αλλά ερχόταν με το κεφάλι κάτω αλλα κοιτούσε μπροστά περιμεναμε μπας και αλλάξει θέση αλλά δεν...ήταν κια σφινωμενος στα πλευρά μπυ....στο τέλος χάσαμε παλμούς κι μπήκαμε κατευθείαν καισαρική !


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

τα καταφερα με τα tickerakia!!!

Χριστινα μ σε ευχαριστω για τις πληροφοριες !θα μιλησω κ με τον γιατρο...Εμας η νεφελη την ζηταγε καθε χρονια ειδικα μετα τα 4 ...μεχρι που μια μερα γυρισε κ μου λεει "μαμα δεν πειραζει αν δεν κανεις εσυ αδελφακι ,θα ζητησω απο την θεια μ αλλιως θα μεγαλωσω κ θα κανω εγω!"Σοκ φυσικα!!!

Τα αγορακια ειναι διαφορετικα ;)))αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι περηφανος για την μικρη του αδελφη!!!


x2Pap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλο ο υπερηχος!!!8ος!!!πλησιαζουμε!!!

Είμαστε μαζί ακριβώς στις εβδομαδες έχουμε και τον ίδιο τικερ...χαχαχα θα μας μπερδεύω.....πότε πας για υπέρηχο εσυ;;;;

Ναι τα αγόρια είναι άλλιως πιο μαζεμένα...θα είναι ο καλύτερος αδερφός όμως που θα μπορούσε να έχει είμαι σίγουρη γιαυτό !!!!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!

Spasiou, θα κόψει τούρτα αύριο στον παιδικό & θα μοιράσει δωράκια σε όλα τα παιδάκια της τάξης της!! Και την Παρασκευή το απόγευμα θα της κόψουμε μια τουρτίτσα με τα ξαδέρφια της μόνο!! Δεν έχω κουράγιο για πάρτυ διότι στην γιόρτη της πριν ένα μήνα συγκεντρωθήκανε σπίτι 25 άτομα από τα οποία τα 10 ήταν παιδάκια κι έγινε πανικός!!

Καλημέρα να χαιρεσαι την κορη σου ΧΡΟΟΟΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ με υγεία...

και πολύ καλά θα κάνεις και εγω σε ενα μηνα που εχει η κορη μου ακριβώς το ίδιο είχα σκοπο να κανω...

Ναι στον θηλασμό και συμφωνώ μαζί σου!

Και στο Έλενα κάνουν και λέω να πάω.

Αν και έχω παρακολουθήσει κι αλλού αλλά κάθε πληροφορία και καλύτερη ενημέρωση χρειάζεται.

Με τα τακτοποιήματα μας έχει πιάσει όλες τελικά το κάτι τις μας... :tongue:

Επίσης πιθανά να έχουμε διασταυρωθεί σε κανένα διάδρομο του μαιευτηρίου και επίσης πιθανό να γεννήσουμε κοντά! ;)

Θα ήθελες να μου πεις τον γιατρό που έχεις;

Εγώ έχω τον Κολιόπουλο και είμαι αρκετά ευχαριστημένη!

Έχω περάσει και από Κανακάκη και Γιαλελή και Σούλο. Με τους δυο πρώτους επίσης ικανοποιημένη μα τον τελευταίο...να πω την αλήθεια μου δεν τον χώνεψα... :? Μου έκανε κακή εντύπωση.

Για το θηλασμό είχα αγχωθεί και εγώ αρκετα για το αν θα τα καταφέρω και είχα παρακολουθήσει τρία σύνολο αλλά αυτό που με βοήθησε περισσότερο απο ολα ήτανε του Έλενα,έχω τον Παπαδή με παρακολουθεί πολλά χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένη γενικά από αυτούς που λες μόνο τον Σούλο είδα προχθές που είχα πάει για την άδεια και η αλήθεια είναι ότι δεν μου γέμισε και πολύ το μάτι...
Πολλα κοριτσάκια :))) τη χρονια που γέννησα τη μεγαλη μ το ιδιο...:))

Να σας πω κ εγω γαιτι διαβαζω οτι αρκετες θα γεννησατε στο ελενα ...

Γέννησα κ εγω τη μεγαλη μ εκει κ η εμπειρία μ ειναι εκπληκτική !! Ο λογος που θα γεννήσω στο μητερα τωρα έιναι γαιτι ο γιατρος μ συνταξιοδοτήθηκε κ ο νέος γιατρος που έτυχε να βρει κ το προβλημα ενδομητριωσης που ειχα ειναι στο μητερα αλλιως παλι έκει θα πηγαινα :))

Χρωστάω οτι θήλασα σχεδον 9

Μηνες αποκλειστικά κ ενα χρόνο συνολο με συμπλήρωμα .οι Μαίες στο Κέντρο θηλασμού με καθοδηγησαν πλήρως κ φανταστείτε οτι λογω πρόωροτητας μπηκε για λιγες μερες στη θερμοκοιτίδα κ ακομα

Κ εκει θήλασα οσο μπορουσα ...σε κανενα αλλο μαιευτήριο δεν πιστευω θα βρειτε κατι τέτοιο...επισης τα δωμάτια στον πέμπτο ειναι λουξ καλυτερα κ απο ιδιωτικά.

Αν δεν εμενα αμεσως εγκυος μετα το χειρουργείο

Θα έψαχνα να βρω μαιευτήρα στο ελενα αλλα κ παλι ειμαι πολυ ευχαριστημένη απο το γιατρο μ αρα τον ακολούθησα :))

Όντως εκεί γέννησα και εγώ την μεγάλη μου κόρη και έμεινα κατευχαριστημένη τα δωμάτια είναι καταπληκτικά αλλά μόνο στον 5ο και στον 6ο λούξ και α' θέση αντίστοιχα και η διαφορά που πληρώνεις για αναβάθμιση δωματίου είναι μηδαμινή στη γ' θέση που δικαιούσαι από το ικα(οι περισσότερες φαντάζομαι) επείδη στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα νοσηλευτεί και έμεινα εκεί είναι όπως σε ένα κοινό δημόσιο νοσοκομείο και όντως είναι φιλικό προς τα βρέφη και υποστηρίζει τον μητρικό θηλασμό...

Γεια σας κορίτσια, με το καλο τα μωρακια μας,καινουρια ατο φόρουμ,μαμα Απριλίου και εγω.ΠΗΤ 23/4/2016 αλά γύρω στις 9 με 10 Απριλίου λόγω προηγούμενων καισαρικων.Αυτη είναι Πέμπτη Εγκυμοσυνη,εχω αλλα τρία παιδια,αγόρι 13 ετών,αγόρι 9ετων,κοριτσι 7 ετών,μια παλλιδρομη πέρσι τον Ιανουάριο και τωρα περιμενω αγοράκι.Με πολλές ανησυχίες μεχρι και τωρα λόγω παλλινδρομης που ειχα,αν και 4 μωρο,το θελω πολυ.

καλώστην και καλώς να δεχτείς το νέο μέλος της οικογένειας...

Τόσες φορές που έχω συστηθεί αυτή την εβδομάδα νιώθω ότι είμαι σε group therapy χάχάχάχ....έίμαι η Χριστίνα και είμαι καλά λοιπόν! !!!!χαχα

Αααα ήρθε και η συρταριερα μας σήμερα !!!!!γιούπι! !!!

Πως μιυ αρέσει έτσι που μυρίζουν τα έπιπλα ξύλο! !!!!

χαχαχαχαχα πολύ γέλασα...καλό...άντε βρε καλορίζικη η συρταριέρα...


1461135600.jpgeNortjKzUjIyMjE2NlKyBlwwFWoCzQ,,30.png

eNortjKzUjIyMjUwtVSyBlwwFX4C1A,,92.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Για το ντοπλερ μου είπαν απ το νοσοκομείο ότι το κάνουν όλες,εγώ το έκανα στο αττικο, εκεί που έκανα κ την αυχενική διαφάνεια κ την β επιπέδου, όχι με τον γιατρό μου,αλλά με αυτούς που κάνουν τους υπέρηχους. Συγκεκριμένα μου το έκανε ένας κύριος που είχε γραφείο στο Κολωνάκι κ μάλλον συνεργαζόταν κ με το νοσοκομείο. 50 ευρώ πάντως πλήρωσα...

Χτες που λέτε νιώθω έναν πόνο στο κόκκαλο (δεν μου φάνηκε για συσπαση, ήταν σαν να μου είχαν μπηξει ένα μαχαίρι στο κόκκαλο κάτω δεξιά στην κοιλιά. Αρκετά επίπονο,πρώτη φορά μου συνέβη...Έχω αρχίσει κ κουράζομαι πολύ, να δω πως θα αντέξω έναμιση μήνα ακόμα. Αφήστε που φυλαγομαι μην κολλήσω γρίπη,είναι όλοι άρρωστοι στο σπίτι δεν θέλω να αρρωστήσω ουφφφ


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες πολυτεκνη μανουλα! Τι ωραία και ποσο δύσκολα πρέπει να ειναι!

Καλε μονη μου θα λεω για τις αϋπνίες μου αρχές Απριλίου;;; Σημερα μπήκα και επισήμως στον 8ο, όμως μου μένει 1,5 μήνας περίπου ακομα....να πανικοβληθω τωρα η να το αφήσω για λιγο αργότερα;;; Χαχαχα!

Εχω υπέρηχο σε λιγο, θα επιστρέψω με νεότερα ..

Ντοριτάκι μου προχωράς ακάθεκτη! Πως νιώθεις;

Τον πανικό ας' τον να πάει ας' τον! Ούτε για αργότερα! Δευτερότοκος πράγμα και θα μας δώσεις τέτοιο παράδειγμα; :tongue:

Όλα καλά να είναι και σήμερα και να μας πεις τα ευχάριστα! Εδώ θα είμαστε!


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ντοριτάκι μου προχωράς ακάθεκτη! Πως νιώθεις;

Τον πανικό ας' τον να πάει ας' τον! Ούτε για αργότερα! Δευτερότοκος πράγμα και θα μας δώσεις τέτοιο παράδειγμα; :tongue:

Όλα καλά να είναι και σήμερα και να μας πεις τα ευχάριστα! Εδώ θα είμαστε!

Εγω ως δεύτεροτοκη έχω ποιο πολύ άγχος πάντως από το πρώτο ..στον Άγγελο ήμουν εντελώς χαλαρη.....τωρα δεν ξέρω τι έχω πάθει !!!!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μου να χαίρεστε το κορίτσι σας! Γερή και δυνατή να είναι η καρδούλα σας και με το καλό και το μικρούλι!!!

Αναστασία μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου να ειναι παντα γερη κια ευτυχισμενη με το καλό το αδερφάκι της !!!!!!!!!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

με το καλο το doppler!!!!

εμενα δεν μου εχουν πει ακομα ...αν κ προχτες που ειχα ραντεβου στον γυναικολογο..στον υπερηχο του μου μετρησε αιματωση πλακουντα,οξυγωνωση,μετρησεις για τον ομφαλιο,πιεση ομφαλιου ..κ απο οτι διαβασα ειναι ακριβως ο,τι ελεγχει ο υπερηχος doppler...στο πρωτο παιδακι δεν ειχα κανει ..μεσα στην χαρα που εβλεπα την μπουμπου (ειδικα μετα την λαχταρα του ιου )δεν ρωτησα...Τωρα εχω παλι ραντεβου 1/3 ...εσεις θα την κανετε ολες την εξεταση?κ που ?σε υπερηχογραφο που κανατε τους σημαντικους (πχ αυχενικη,β επιπεδου)??

θα παρω να τον ρωτησω αλλα για πειτε μ κ εσεις!

Ντόπλερ σου έκανε Νατάσα μου! Κι εμένα μου κάνει κάθε φορά τους τελευταίους δυο μήνες. Δεν χρειάζεται εξειδικευμένο γιατρό όπως στην αυχενική ή την β' επιπέδου. Στο Έλενα μου την έκανε ο γυναικολόγος μου δωρεάν και μου είπε ότι θα μου κάνει και την επόμενη. Αν έβλεπε κάτι ανησυχητικό θα με έστελνε και σε εξωτερικό γιατρό για δεύτερη γνώμη. Αλλά όλα καλά ως τώρα εκτός από ένα ινομύωμα που έχει λίγο φράξει τον τράχηλο και το παρακολουθούμε και μια περιτύλιξη λώρου που έχει η μικρούλα στο λαιμό της και επίσης θα την τσεκάρουμε. Αλλά μου είπε να μην ανησυχώ. Μια ίσον καμία και είναι απόλυτα σύνηθες.

Επισης να συστηθω κ εγω σωστα! χχιοχιχ

Ειμαι η Νατασα ,32 χρονων απο Αθηνα,μια φουσκιτσα χαχα!

Εχω ακομα ενα παιδακι τη Νεφελη που 9 Απριλιου θα γίνει 6χρ. κ περιμενει πως κ πως την αδελφουλα της(χρονια τη ζηταει!!)

Ειμαι στην 29η εβδομαδα(δεν θυμαμαι πως μπαινει το tikeraki xaxax!οποια βοηθεια καλοδεχουμενη!)

ΠΗΤ 24/4 ..η μπεμπα εχει παρει θεση κ ειναι χαμηλα...ετοιμοπολεμη οπως την την πρωτη που ηρθε νωριτερα...Το πρωτο μου παιδακι το γεννησα στο Ελενα με καισαρικη και ολικη ναρκωση(δυστυχως) κ τωρα γενναω στο μητερα και θα προσπαθησουμε για vbac...Η νεφελη ηρθε ενα μηνα νωριτερα αλλα ηταν καλα στα κιλα της 2840gr...ειχαν σπασει τα νερα...τι αλλα !?ολα μαζι σας επριξα χαχαχαχ

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Τέλεια και καθόλου δεν μας έπρηξες καλέ! Γιαυτό είμαστε εδώ! Για να μιλάμε και να ακούμε! ;)

Τώρα πόσα γραμμάρια είναι το μικρό σου;


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ως δεύτεροτοκη έχω ποιο πολύ άγχος πάντως από το πρώτο ..στον Άγγελο ήμουν εντελώς χαλαρη.....τωρα δεν ξέρω τι έχω πάθει !!!!

Χριστινάκι αυτό που έχεις πάθει νομίζω πως λέγεται ''ξέρω τι με περιμένει'' !!!;););)


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

τα καταφερα με τα tickerakia!!!

Χριστινα μ σε ευχαριστω για τις πληροφοριες !θα μιλησω κ με τον γιατρο...Εμας η νεφελη την ζηταγε καθε χρονια ειδικα μετα τα 4 ...μεχρι που μια μερα γυρισε κ μου λεει "μαμα δεν πειραζει αν δεν κανεις εσυ αδελφακι ,θα ζητησω απο την θεια μ αλλιως θα μεγαλωσω κ θα κανω εγω!"Σοκ φυσικα!!!

Τα αγορακια ειναι διαφορετικα ;)))αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι περηφανος για την μικρη του αδελφη!!!

Τέλεια τα τικεράκια σου! Μπράβο που τα κατάφερες! Μας βοηθάει να μην χάνουμε τον μπούσουλα!!!

Έλα και τα υπόλοιπα κορίτσια! ;)


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...