Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts

Περασα δυσκολα τελευταια κ προσπαθω να δυναμώσω κ μετα να ετοιμαστω ...περασα δυστυχως τον η1ν1 νοσηλεύτηκα στο μητερα ευτυχως ολα καλα απλα με εξάντλησε ...τωρα ειμαι καλυτερα κ το σκ

Θα παω στη μαμα μ να αρχίσω να διαλέγω κ να ξεκινησω πληντηρια :)ευτυχως βγήκα σε αναρρωτική μεχρι την κανονικη αδεια απο την δουλεια μ

Κ ειμαι χαλαρα .😀

Πωπω τι λες βρε κορίτσι μου...τι ταλαιπωρία πέρασες ρε σ...ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά ε;


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι η αλήθεια είναι αυτή....καμιά σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη...στηβ πρώτη ανυπομονείς να γεμισει το σπίτι με μωρουδιακα....ενώ τώρα στηβ δεύτερη που έχεις ήδη ένα παιδάκι και το έχεις ζήσει όλο αυτό δεν σκάσ και πολύ. ..και εγώ τώρα σιγά σιγά αρχησα. ...με τσ βαριά....δηλαδ ήρθε το κρεβάτι του γιου μου σήμερα το στήσαμε και αυριο θα έρθει και η συρταριερα της μπέμπας και να αρχίσω να μαζεύω τα πράγματα που θα χρειαστώ από τηβ μαμά μου από την αδερφή μου και όποιος άλλος θα μου δώσει !!!όλα θα γίνουν μωρέ !!!!και εγώ ανυπομονώ τόσο πολύ να μυρίσω ξανά αυτήν την μωρουδιλα....αχχχχχ!!!!

Με το καλο τα νεα πραγματάκια :))ωραίες ετοιμασίες :)))ο μεγάλος σου ποσο ειναι ;;θα τα βαλεις μαζι;;ειναι ενα μεγαλο ερώτημα γιαιτι η μεγαλη μ απο σεπτεβριο παει πρωτη κ δεν θελω να τη ενοχλει το μωρο αλλα λογω σπίτιου πανω -κατω θα πρεπει να της βαλω μαζι ..με βλεπω να εχω το μωρο για καιρο διπλα μ κ θα δω :)τη νεφελη την ειχα βγάλει απο 40

Ημερων απο την καλάθουνα κ την ειχα στο δωματιο κ πηγαινα γι να θηλάσω .


x2Pap2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα σας!!!καλως ηρθατε και οι νεες μανουλες στην παρεα μας και με το καλο τα μωρακια σας!!!!εμεις μολις μπηκαμε σπιτι ολη μερα στους δρομους για ψωνια..εχω ψοφησει...ετοιμα τα ψωνια ομως ολα.


slsop3.pngPAsip3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω τις μανούλες!

Καλώς μας ήρθανε και τα δυο κορίτσια μας!

ntfamily με το καλό να γεννήσεις κορίτσι μου το μωράκι σου και να χαρείς όλη σου την οικογένεια που μεγαλώνει και ομορφαίνει!

Ωραία είναι να μεγαλώνει η παρέα!

Αχ... περνάει ο καιρός!

Spasiou παρεάκι μας βλέπω στον τοκετό! ;)

Λοιπόν... μπήκα για ένα γρήγορο γεια! (στα κρυφά γιατί ο καλός μου, μου βάζει χέρι :tongue:)

Είμαι κομμάτια σήμερα, πήγα για τις εξετάσεις, πήγαμε στο μάθημα ανώδυνου (απίστευτα καλό) πήγαμε σε μια φίλη που άνοιξε κεφέ...

Και είμαι με τουμπανιασμένα πόδια ξάπλα και τα έχω ψηλά μπας και συνέλθουν.

Η δε μικρή μου κάνει πάρτι μες την κοιλιά όλη την ημέρα σήμερα.

Κυριολεκτικά δεν με έχει αφήσει να πάρω ανάσα!

Κουράγιο μανούλες! Θα φουσκώσουμε ! Μπαλονάκια θα γίνουμε! Αλλά θα ξεφουσκώσουμε μετά την γέννα! που θα πάει! ;)

Θα αδειάσουμε από όλα τα περιττά και θα γεμίσουμε μπεμπεδίλα και αγάπη!

Το πινακάκι θα το φτιάξω εντός εβδομάδας! Να προσθέσω και τις νέες μας φιλενάδες!

Εντωμεταξύ βάλτε καλέ τικεράκια γιατί χάνω την μπάλα με το πόσα παιδιά έχετε και σε πια εβδομάδα είστε κλπ κλπ!

Σας φιλώ και κλείνω γιατί θα βγει από το μπάνιο και θα τα ακούσω! :tongue::tongue::tongue:


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολες και καλως ηρθαν τα νεα κορίτσια!! :) Εδω μετακόμιση.. Αχ.. Πολυυ κούραση και δεν με αφήνουν να κάνω και πολλά. Ομως μετα απο 2,5 ωρες στο ΙΚΕΑ χτες ακομη δεν εχω συνέλθει. Η μεση μουυυυ... Άντε να δω πως θα την βγαλω μεζρι να μαζευτουμε.. Επίσης πονάω σε φάσεις στο κόκκαλο του εφηβαιου, ξερει κανείς αν σημαίνει κάτι αυτό; Σας αφηνω, αλλη μια μέρα ξεκινάει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες!!!!!!! Να καλωσορίσω κι εγώ με τη σειρά μου τις νέες Απριλιάτικες μανούλες!!! Εγώ είμαι η Αθανασία, είμαι 25 ετών, περιμένω το πρώτο μου παιδάκι, αγοράκι και έχω πιθανή ημερομηνία 28/4!!!

Καλημέρα σε ολες και καλως ηρθαν τα νεα κορίτσια!! :) Εδω μετακόμιση.. Αχ.. Πολυυ κούραση και δεν με αφήνουν να κάνω και πολλά. Ομως μετα απο 2,5 ωρες στο ΙΚΕΑ χτες ακομη δεν εχω συνέλθει. Η μεση μουυυυ... Άντε να δω πως θα την βγαλω μεζρι να μαζευτουμε.. Επίσης πονάω σε φάσεις στο κόκκαλο του εφηβαιου, ξερει κανείς αν σημαίνει κάτι αυτό; Σας αφηνω, αλλη μια μέρα ξεκινάει..

Favol καλημέρα!!!!!!! υπομονή.... δύσκολη περίοδος για μετακόμιση αλλά αν έχεις βοήθεια θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα! Στο εφηβαίο εγώ έχω τραβήγματα από τον προηγούμενο μήνα. είχα ρωτήσει το γιατρό μου όταν πήγα και του έδειξα και το σημείο που πονάω και μου ειπε πως απο δω και περα πονοι σε εκεινο το σημειο ειναι απολυτα φυσιολογικοί και καθόλου ανησυχητικοί... τωρα οταν πας κι εσυ ρωτα το γιατρο σου να παρουμε και μια δευτερη αποψη. εμενα με ποναει κυριως το πρωι που ξυπναω και μεχρι να σηκωθω απο το κρεβατι, την υπολοιπη μερα προς το παρον ολα καλα.

Παντως απο υπνο κοριτσια δοξα τω θεω κοιμαμαι σαν βοδι... δεν καταλαβαινω τιποτα... τουλαχιστον 10 ωρες καθε μερα και τωρα τελευταια χωρις διακοπη για κατουρημα... Αχ μακαρι να διαρκεσει λιγο ακομη αυτη η κατασταση!!!:tongue::P:D Ασε που νομιζω οτι με το μπεμπη συχγρονιζομαστε στο θεμα του υπνου.... κοιμομαστε τις ιδιες ωρες νομιζω:tongue:


kATBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γιος μου δεν λέει και πολλά πολλά είναι στην τρελλα του χαχαχα...περιμένω να δω στηβ πράξη τι έχει να γίνει !μην αγχώνεσαι θα πάρει την θέση της τ κορίτσι από κιλά είναι σούπερ πάντως! !!!

Άντε μπορεί να συναντηθείς και με το μελάκι μας στηβ γέννα !

Εσένα τι λέει η κόρη σου για το αδερφάκι της που έρχετε ;;;

εμένα η κόρη μου ασχολείται πολύ με το θέμα μπέμπα και αδερφούλα αλλά δεν είμαι και πολύ σίγουρη ότι έχει καταλάβει 100% τι γίνεται...και εγώ περιμένω να δω στην πράξη τι θα γίνει...:D


1461135600.jpgeNortjKzUjIyMjE2NlKyBlwwFWoCzQ,,30.png

eNortjKzUjIyMjUwtVSyBlwwFX4C1A,,92.png

Link to comment
Share on other sites

IoannaMas αυτά είναι,τα καλύτερα έρχονται εκεί που δεν το περιμένεις :wink:

anastasia έχεις ετοιμασίες πάρτυ???θα κάνετε γιορτούλα αύριο???

Μέλι άντε βρε θα γνωριστούμε και από κοντά :D

Όντως καμία σχέση οι προετοιμασίες στο πρώτο και στο δεύτερο παιδί και εγώ δεν έχω κάνει απολύτως τίποτα με βλέπω μεσα στον μάρτη να τρέχω σαν την παλαβή.θέλω να αδιάσω την συρταριέρα από τα ρούχα της μικρής και να της τα συμπτίξω κάπως στην ντουλάπα για να αρχίσω να ετοιμάζω τα ρούχα της μπέμπας ευτυχώς δεν χρειάζονται ξεχώρισμα θα γεννηθούν με ένα μήνα διαφορά...

Για τον θηλασμό όπως προείπε η Χριστίνα χρειάζεται υπομονή επιμονή και ενημέρωση.Στην αρχή είναι λίγο ζόρι μέχρι να βρείτε το ρυθμό σας μαμά και μωρό αλλά με επιμονή και υπομονή και πάνω από όλα με σωστή ενημέρωση είναι πολύ πιο εύκολο από όσο φαντάζεστε.Κάνουνε σεμινάρια θηλασμού στα δημόσια νοσοκομεία εμένα με είχε βοηθήσει πάρα πολύ στο πρώτο μου παιδάκι...


1461135600.jpgeNortjKzUjIyMjE2NlKyBlwwFWoCzQ,,30.png

eNortjKzUjIyMjUwtVSyBlwwFX4C1A,,92.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!

Spasiou, θα κόψει τούρτα αύριο στον παιδικό & θα μοιράσει δωράκια σε όλα τα παιδάκια της τάξης της!! Και την Παρασκευή το απόγευμα θα της κόψουμε μια τουρτίτσα με τα ξαδέρφια της μόνο!! Δεν έχω κουράγιο για πάρτυ διότι στην γιόρτη της πριν ένα μήνα συγκεντρωθήκανε σπίτι 25 άτομα από τα οποία τα 10 ήταν παιδάκια κι έγινε πανικός!!


l1ITp3.png

HDApp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω τις μανούλες!

Καλώς μας ήρθανε και τα δυο κορίτσια μας!

ntfamily με το καλό να γεννήσεις κορίτσι μου το μωράκι σου και να χαρείς όλη σου την οικογένεια που μεγαλώνει και ομορφαίνει!

Ωραία είναι να μεγαλώνει η παρέα!

Αχ... περνάει ο καιρός!

Spasiou παρεάκι μας βλέπω στον τοκετό! ;)

Λοιπόν... μπήκα για ένα γρήγορο γεια! (στα κρυφά γιατί ο καλός μου, μου βάζει χέρι :tongue:)

Είμαι κομμάτια σήμερα, πήγα για τις εξετάσεις, πήγαμε στο μάθημα ανώδυνου (απίστευτα καλό) πήγαμε σε μια φίλη που άνοιξε κεφέ...

Και είμαι με τουμπανιασμένα πόδια ξάπλα και τα έχω ψηλά μπας και συνέλθουν.

Η δε μικρή μου κάνει πάρτι μες την κοιλιά όλη την ημέρα σήμερα.

Κυριολεκτικά δεν με έχει αφήσει να πάρω ανάσα!

Κουράγιο μανούλες! Θα φουσκώσουμε ! Μπαλονάκια θα γίνουμε! Αλλά θα ξεφουσκώσουμε μετά την γέννα! που θα πάει! ;)

Θα αδειάσουμε από όλα τα περιττά και θα γεμίσουμε μπεμπεδίλα και αγάπη!

Το πινακάκι θα το φτιάξω εντός εβδομάδας! Να προσθέσω και τις νέες μας φιλενάδες!

Εντωμεταξύ βάλτε καλέ τικεράκια γιατί χάνω την μπάλα με το πόσα παιδιά έχετε και σε πια εβδομάδα είστε κλπ κλπ!

Σας φιλώ και κλείνω γιατί θα βγει από το μπάνιο και θα τα ακούσω! :tongue::tongue::tongue:

Ευχαριστω πολυ!!!με το καλο να μας ερθουν τα απριλιατικα μωράκια μας:)(:tongue:


x2Pap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς σας βρήκα όλους ...

Διαβάζω για τις προετοιμασίες κ σκέφτομαι οτι στην νεφελη (πρώτο παιδάκι με παρόμοια ΠΗΤ ) 12 Φεβρουαρίου ειχα στημένο δωματιο,ρουχα κ σχεδόν τα παντα έτοιμα ...μανιακή Χαχαχ ενώ τωρα ακομα να βγάλω τα ρουχαλάκια της για πλύσιμο ..εχω σχεδόν τα παντα κ δν αγχώνομαι αλλα μ βλεπω να τα φτιάχνω τελευταία στιγμή .καμια σχέση τα πρώτα απο τα δευτερα ...πάντως αναμένω να μύρισω το βρεφικό απορρυπαντικό πλυντηρίου :)))

Θα σας διαβαζω για να με ξεσηκώσετε!��������

Έχεις την εμπειρία εσύ και μου είσαι χαλαρή μανούλα! Εμείς οι πρωτομάνες καθόμαστε σε αναμμένα κάρβουνα! :tongue::tongue::tongue:

Περασα δυσκολα τελευταια κ προσπαθω να δυναμώσω κ μετα να ετοιμαστω ...περασα δυστυχως τον η1ν1 νοσηλεύτηκα στο μητερα ευτυχως ολα καλα απλα με εξάντλησε ...τωρα ειμαι καλυτερα κ το σκ

Θα παω στη μαμα μ να αρχίσω να διαλέγω κ να ξεκινησω πληντηρια :)ευτυχως βγήκα σε αναρρωτική μεχρι την κανονικη αδεια απο την δουλεια μ

Κ ειμαι χαλαρα .😀

Σιδερένια κοριτσάκι! Δεν μπορώ να φανταστώ την ταλαιπωρία σου αλλά εύχομαι να είναι το τελευταίο! Καλή άδεις λοιπόν και καλές προετοιμασίες! :)

Κοριτσια καλησπερα σας!!!καλως ηρθατε και οι νεες μανουλες στην παρεα μας και με το καλο τα μωρακια σας!!!!εμεις μολις μπηκαμε σπιτι ολη μερα στους δρομους για ψωνια..εχω ψοφησει...ετοιμα τα ψωνια ομως ολα.

Καλέ ήρεμα!

Είμαστε σε δύσκολο μηνάκι μανούλες! Ξεκούραση! Μην πιέζεστε! Και σε εμένα τα λέω μην νομίζεις... ;)

Καλημέρα σε ολες και καλως ηρθαν τα νεα κορίτσια!! :) Εδω μετακόμιση.. Αχ.. Πολυυ κούραση και δεν με αφήνουν να κάνω και πολλά. Ομως μετα απο 2,5 ωρες στο ΙΚΕΑ χτες ακομη δεν εχω συνέλθει. Η μεση μουυυυ... Άντε να δω πως θα την βγαλω μεζρι να μαζευτουμε.. Επίσης πονάω σε φάσεις στο κόκκαλο του εφηβαιου, ξερει κανείς αν σημαίνει κάτι αυτό; Σας αφηνω, αλλη μια μέρα ξεκινάει..

Ξεκούραση Favol μου! Μην ανησυχείς. Το έχω ακούσει απο πολλές μανούλες να το λένε και είναι φυσιολογικό κατα τα λεγόμενα των γιατρών. Φυσικά ενημέρωσε τον γιατρό σου κι εσύ! Και ξανά λέω ξεκούραση!!!

Favol καλημέρα!!!!!!! υπομονή.... δύσκολη περίοδος για μετακόμιση αλλά αν έχεις βοήθεια θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα! Στο εφηβαίο εγώ έχω τραβήγματα από τον προηγούμενο μήνα. είχα ρωτήσει το γιατρό μου όταν πήγα και του έδειξα και το σημείο που πονάω και μου ειπε πως απο δω και περα πονοι σε εκεινο το σημειο ειναι απολυτα φυσιολογικοί και καθόλου ανησυχητικοί... τωρα οταν πας κι εσυ ρωτα το γιατρο σου να παρουμε και μια δευτερη αποψη. εμενα με ποναει κυριως το πρωι που ξυπναω και μεχρι να σηκωθω απο το κρεβατι, την υπολοιπη μερα προς το παρον ολα καλα.

Παντως απο υπνο κοριτσια δοξα τω θεω κοιμαμαι σαν βοδι... δεν καταλαβαινω τιποτα... τουλαχιστον 10 ωρες καθε μερα και τωρα τελευταια χωρις διακοπη για κατουρημα... Αχ μακαρι να διαρκεσει λιγο ακομη αυτη η κατασταση!!!:tongue::P:D Ασε που νομιζω οτι με το μπεμπη συχγρονιζομαστε στο θεμα του υπνου.... κοιμομαστε τις ιδιες ωρες νομιζω:tongue:

Πάνω στο θέμα του ύπνου που λες.

Σήμερα στο μάθημα μας είπαν ότι όπως κοιμάται η μανούλα έτσι θα είναι και το μωράκι κατά πάσα πιθανότητα! Αλλά να μην ξυπνάει και τσιμπολογάει η μανούλα σε πιθανές νυχτερινές επισκέψεις στο ψυγείο, γιατί το ξυπνάει και το ντοπάρει και έχει τα αντίθετα αποτελέσματα! Ακόμα κι αν το νιώθουμε το βράδυ να κουνιέται να είμαστε χαλαρές και να το αφήνουμε να χαλαρώνει και εκείνο. Γενικά μας είπε συμβουλή πολλές ώρες ύπνου. Ποιοτικού ύπνου και ξεκούρασης για ένα χαρούμενο μωρό χωρίς γκρίνιες. Άρα καλά το πας εσύ! Συνέχισε έτσι! ;)

IoannaMas αυτά είναι,τα καλύτερα έρχονται εκεί που δεν το περιμένεις :wink:

anastasia έχεις ετοιμασίες πάρτυ???θα κάνετε γιορτούλα αύριο???

Μέλι άντε βρε θα γνωριστούμε και από κοντά :D

Όντως καμία σχέση οι προετοιμασίες στο πρώτο και στο δεύτερο παιδί και εγώ δεν έχω κάνει απολύτως τίποτα με βλέπω μεσα στον μάρτη να τρέχω σαν την παλαβή.θέλω να αδιάσω την συρταριέρα από τα ρούχα της μικρής και να της τα συμπτίξω κάπως στην ντουλάπα για να αρχίσω να ετοιμάζω τα ρούχα της μπέμπας ευτυχώς δεν χρειάζονται ξεχώρισμα θα γεννηθούν με ένα μήνα διαφορά...

Για τον θηλασμό όπως προείπε η Χριστίνα χρειάζεται υπομονή επιμονή και ενημέρωση.Στην αρχή είναι λίγο ζόρι μέχρι να βρείτε το ρυθμό σας μαμά και μωρό αλλά με επιμονή και υπομονή και πάνω από όλα με σωστή ενημέρωση είναι πολύ πιο εύκολο από όσο φαντάζεστε.Κάνουνε σεμινάρια θηλασμού στα δημόσια νοσοκομεία εμένα με είχε βοηθήσει πάρα πολύ στο πρώτο μου παιδάκι...

Ναι στον θηλασμό και συμφωνώ μαζί σου!

Και στο Έλενα κάνουν και λέω να πάω.

Αν και έχω παρακολουθήσει κι αλλού αλλά κάθε πληροφορία και καλύτερη ενημέρωση χρειάζεται.

Με τα τακτοποιήματα μας έχει πιάσει όλες τελικά το κάτι τις μας... :tongue:

Επίσης πιθανά να έχουμε διασταυρωθεί σε κανένα διάδρομο του μαιευτηρίου και επίσης πιθανό να γεννήσουμε κοντά! ;)

Θα ήθελες να μου πεις τον γιατρό που έχεις;

Εγώ έχω τον Κολιόπουλο και είμαι αρκετά ευχαριστημένη!

Έχω περάσει και από Κανακάκη και Γιαλελή και Σούλο. Με τους δυο πρώτους επίσης ικανοποιημένη μα τον τελευταίο...να πω την αλήθεια μου δεν τον χώνεψα... :? Μου έκανε κακή εντύπωση.

Καλημέρα κι από εμένα!!

Spasiou, θα κόψει τούρτα αύριο στον παιδικό & θα μοιράσει δωράκια σε όλα τα παιδάκια της τάξης της!! Και την Παρασκευή το απόγευμα θα της κόψουμε μια τουρτίτσα με τα ξαδέρφια της μόνο!! Δεν έχω κουράγιο για πάρτυ διότι στην γιόρτη της πριν ένα μήνα συγκεντρωθήκανε σπίτι 25 άτομα από τα οποία τα 10 ήταν παιδάκια κι έγινε πανικός!!

Ε ναι στον μήνα σου τώρα δεν λέει να κάνεις πάλι ανοίγματα!

Είμαι σίγουρη πως θα το ευχαριστηθεί η μικρή σου μια χαρά και τώρα!

Τι ωραία! Με το καλό λοιπόν οι εορτασμοί! :D


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

😌Καλησπέρα κ απο εμενα!σας βρήκα κ χαίρομαι παρα πολυ...Περιμένω το δεύτερο θαυματακι μου στις 24 Απριλίου .Κοριτσακιιιι κ παλι 😍εχω ακομα ενα κοριτσακι 6 χρονια μεγαλύτερη...γεννημένη 9 Απριλίου ...Μας παει ο Απρίλιος :)))

Κ στην πρώτη μ εγκυμοσυνη μιλάγα με κοριτσια μεςω αλλου forum που γενουσαμε μαζι κ η βοήθεια όλους τους μήνες πριν κ μετα ηταν πολύτιμη ...

Με το καλο τα μωράκια μας και καλο κους κους :)))😌

Αχ με το καλό να αποδεχθείς και το δεύτερο! :D

Πραγματικά σας πάει ο Απρίλιος! Αλλά είναι από τους καλούς μήνες για να γεννήσει κάποια μανούλα νομίζω. Μέχρι να σαραντίσει να ο Μάης και ο Ιούνιος και ξεπετάγονται και δεν έχεις πολλά ρουχαλάκια και οι μπουγάδες στεγνώνουν και βόλτες και λιακάδες και χωρίς ιώσεις! ;)

Με τις αλλεργίες θέλει μια προσοχή μόνο.

Πες μας γραμμάρια της μικρούλας σου και πότε έχετε ντόπλερ για να σας βάλω στο πινακάκι! :)


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

69612388ce13ac45992e416c2a0d45d33fc28ebb60163b96d7bda9f4907e948a925f3c1c.jpg

  • maria18 - ΠΗΤ 10/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1263grDOPPLER 16/2
  • Mommy17 - ΠΗΤ 10/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 730gr
  • Dorita_87 - ΠΗΤ 11/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1.039gr
  • favol - ΠΗΤ 19/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 990grDOPPLER 17/2
  • ioannaki30 - ΠΗΤ 20/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1.015gr
  • mamamia21 - ΠΗΤ 20/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1520
  • spasiou - ΠΗΤ 20/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1657gr DOPPLER 15/2
  • Maria - ΠΗΤ 21/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ gr
  • titina21 - ΠΗΤ 24/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1050grDOPPLER 12/2
  • ntfamily - ΠΗΤ 24/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ grDOPPLER
  • Marily29 - ΠΗΤ 25/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ gr
  • Μέλι - ΠΗΤ 25/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1290gr DOPPLER 07/3
  • anastasia2012 - ΠΗΤ 27/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1.136gr
  • athanasia789 - ΠΗΤ 28/4 ΑΓΟΡΑΚΙ 1.100gr
  • Touli6 - ΠΗΤ 30/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 1.230gr


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω! Αυξανόμαστε και πληθαίνουμε!!! Τι καλά!

Πάω για ξάπλα λίγο κορίτσια. Μεγάλη ημέρα και η σημερινή!

Μάθαμε τις αναπνοές και τις ασκήσεις πυελικού εδάφους!

Με πήρε και λίγο ο ύπνος κατά την χαλάρωση... μούρλια! :tongue:

Περιμένω και ψαροσουπίτσα να μαγειρευτεί από τα χεράκια της πεθεράς μου και έχω μια πείνα!!!!

Σας φιλώ!

Καλό μεσημέρι σε όλες τις κοιλίτσες!

request_to_blow_kisses_by_ninja_jamal-d30dkdt.gif


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλα κοριτσάκια :))) τη χρονια που γέννησα τη μεγαλη μ το ιδιο...:))

Να σας πω κ εγω γαιτι διαβαζω οτι αρκετες θα γεννησατε στο ελενα ...

Γέννησα κ εγω τη μεγαλη μ εκει κ η εμπειρία μ ειναι εκπληκτική !! Ο λογος που θα γεννήσω στο μητερα τωρα έιναι γαιτι ο γιατρος μ συνταξιοδοτήθηκε κ ο νέος γιατρος που έτυχε να βρει κ το προβλημα ενδομητριωσης που ειχα ειναι στο μητερα αλλιως παλι έκει θα πηγαινα :))

Χρωστάω οτι θήλασα σχεδον 9

Μηνες αποκλειστικά κ ενα χρόνο συνολο με συμπλήρωμα .οι Μαίες στο Κέντρο θηλασμού με καθοδηγησαν πλήρως κ φανταστείτε οτι λογω πρόωροτητας μπηκε για λιγες μερες στη θερμοκοιτίδα κ ακομα

Κ εκει θήλασα οσο μπορουσα ...σε κανενα αλλο μαιευτήριο δεν πιστευω θα βρειτε κατι τέτοιο...επισης τα δωμάτια στον πέμπτο ειναι λουξ καλυτερα κ απο ιδιωτικά.

Αν δεν εμενα αμεσως εγκυος μετα το χειρουργείο

Θα έψαχνα να βρω μαιευτήρα στο ελενα αλλα κ παλι ειμαι πολυ ευχαριστημένη απο το γιατρο μ αρα τον ακολούθησα :))


x2Pap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...