Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

χαχαχαχα μου αρεσει η διευκρινιση, να 'σαι καλα!!! χαχαχαχα βρε μανου, αυτο δεν το ειχα σκεφτει (το οτι δεν ειμαι), ΤΩΡΑ θα μιζεριασω περισσοτερο!!! Ευχαριστω που μου το θυμισες!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Ελεος μαρη,δεν μπορω να σε πιασω απο πουθενα,δεν παιζεσαι λεμε......για αυτο κι εγω δεν ξαναμιλαω,φευγωωωωωωωωωω:-(:sad::-(


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχαχαχα μου αρεσει η διευκρινιση, να 'σαι καλα!!! χαχαχαχα βρε μανου, αυτο δεν το ειχα σκεφτει (το οτι δεν ειμαι), ΤΩΡΑ θα μιζεριασω περισσοτερο!!! Ευχαριστω που μου το θυμισες!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

laughing%2525252Bsmiley.gif


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθα!!!:tongue:

axaaxaxaxa!!κοριτσια απο δω κ περα οταν ειναι να λεμε για καφε θα πρεπει να βρουμε κατι αλλο να λεμε:lol: να μην ακουει η λενι καφε κ τρελαινετε,οχι τπτ τα λαμπακια απο το κεφαλι της φεγγουν μεχρι εδω.

Ναι, ναι, από δω και πέρα θα λέμε πάμε στην εφορία να πληρώσουμε οπότε θα αλλάζει δρόμο!!!:tongue::tongue:

Χαχαχα και θα μπει μετα στο πνευμα των χριστουγεννων θελει δε θελει!

Χλωμό το κόβω....;)

:):):)

.εν τω μεταξυ ωρες ωρες νοιθω οτι δε μπορω ν΄ αναπνευσω και οτι θα σπασει η καρδια μου...

Κρίση πανικού!

Σακούλα χάρτινη και βαθειές εισπνοές!!!;)

Ποσο δυσκολο θα ειναι για αυτους οι μερες αυτες... Ρε παιδια, ψυχοπλακωμα με επιασε παλι!

Ελεος μαρή, φτάνει....

Σε λίγο θα ακούμε Χριστούγεννα και θα αλλάζουμε δρόμο!:rolleyes:

Για ηρεμηστε λιγο πουλακια μου τι ειναι αυτα που ακουω.Κριση αγχους η μια,ψυχοπλακωμα η αλλη.....για συνελθετε λιγο.Σκεφτειτε οτι εχετε την οικογενεια σας,και ειστε γερες(κι εσυ ελενιτσα μου θα γινεις καλα).Δοξα το Θεο να λεμε κοριτσια,γιατι αν κοιταξετε γυρω σας υπαρχει πολυ δυστυχια.

Για παρτε το λιγο αλλιως το θεματακι,αντε να ανεβειτε λιγο,δε θελω τετοια,σας παρακαλω!!!!

Ετσι μπράβο μανου!

Για επέβαλε την τάξη σε παρακαλώ!:P

Κορες, τι θα φατε σημερα? Μανου για σενα ξερω, δεν θελω ουτε εγω να μου κανεις το τραπεζι... Πειναω (συνεχως ειναι η αληθεια) και δεν ξερω τι θελω!

Μακαρόνια με κιμά!

Να σε φιλέψω;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορες, τι θα φατε σημερα? Μανου για σενα ξερω, δεν θελω ουτε εγω να μου κανεις το τραπεζι... Πειναω (συνεχως ειναι η αληθεια) και δεν ξερω τι θελω!

Μου 'χει μείνει ψαχνό κοτόπουλο, το κομμάτιασα και το κάνω σάλτσα, μαζί με καρότο τριμμένο και ντομάτα, για μακαρόνια. Εσύ τι καλό;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ναι ποτεθα παμε εφορια?μουαχαχαχχα!!!!εβαλα το φαγητο στον φουρνο(μπριζολες με πατατες)το τζακι καιει κ ο μικρος μου τακανε τσουρεκια γτ βαριετε κ θελει να παει στους φιλους του απο το πρωι ολους μου τους ειπε.................μπουχουχουυυ μαμα θα παρεις τηλ.στην μαρια να παμε?μαμα θα παρεις στον κωνσταντινο?μαμα..........στην μονοκατοικια που ημουν πριν χρονια τα παιδια ηταν πολυ καλυτερα κ χειμωνα βαζαμε μπουφανακι κ βγαιναν λιγο βρε παιδι μου,τωρα μονο παρκο κ ειναι μακρια γμτ


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

α κ τον αφησα να παιξει με το σαλονι κ εβγαλε ολα τα μαξιλαρια ναι και τα μπρατσα κ τα απλωσε σε οολο το σαλονι ειμαι ετσι τωραn91961943800_1808771_6281015.jpgμεσα στο σαλονι


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

στην μονοκατοικια που ημουν πριν χρονια τα παιδια ηταν πολυ καλυτερα κ χειμωνα βαζαμε μπουφανακι κ βγαιναν λιγο βρε παιδι μου,τωρα μονο παρκο κ ειναι μακρια γμτ

Και στο χωριό έτσι και μου λείπει. Απ' τα ελάχιστα που μου λείπουνε απ' το χωριό μου.

Προσπαθώ μια δυο φορές το χρόνο (άνοιξη και καλοκαίρι) να πηγαίνει 2-3 μέρες στο χωριό, να καταλαβαίνει ο μικρός τι θα πει άπλα!!! :D

Ετοίμασα κι εγώ φαγητό. Σε λίγο θ' αρχίσω τα ταίσματα. :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

μπραβο μαεστρια ετσι να πηγαινετε οποτε μπορειτε στο χωριο...ταισματα ε?διπλαε?κλ δεν πειραζει σκεψου δεν θα ναι για παντααααα!!!!!ελενη καποτε πριν λιγα χρονια αυτη την φορα χαχαχα δεν ειχε τοσες οικοδομες η γειτονια πλεον ομως γεμισε το ειδες κ εσυ,που να παιξει μεσα στα αυτοκινητα?αστο σκατα.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι ο μόνος λόγος που δεν μετανιώνω που έφυγα εκτός!

Να έχει ποιοτητα ζωής η μικρή και να μεγαλώσει σαν παιδί, όπως μεγαλώσαμε κι εμείς!

κι εγω θελω να φυγω, να παω στην εξοχη!

Εγω κλαμπ σαντουιτς εφαγα, σιγα μην μαγειρευα.

Αυριο η μικρη δεν εχει σχολειο, εχουν εκλογες. Να κατσει μαζι μου και να φυγουμε το μεσημερι να παμε για μαθημα ρυθμικης 'η να παμε απο το πρωι στην μαμα μου? Πως θα οδηγησω ρε γμτ? Τα νευρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Εγω κλαμπ σαντουιτς εφαγα, σιγα μην μαγειρευα.

Τεμπέλααααα!!!!!!:tongue::tongue::tongue::lol:

Αυριο η μικρη δεν εχει σχολειο, εχουν εκλογες. Να κατσει μαζι μου και να φυγουμε το μεσημερι να παμε για μαθημα ρυθμικης 'η να παμε απο το πρωι στην μαμα μου? Πως θα οδηγησω ρε γμτ? Τα νευρα μου!

Λενιώ εγώ χαλαρά θα πήγαινα στην μανούλα να πιω καφέ και να ασχοληθεί η ίδια με τα παιδιά!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Λενιώ εγώ χαλαρά θα πήγαινα στην μανούλα να πιω καφέ και να ασχοληθεί η ίδια με τα παιδιά!!!;)

Ναι, ναι!!! Να της αλλαξω την ρουτινα της βρε παιδι μου! Να την αφησω να μαγειρεψει, ασχοληθει, περιποιηθει τα παιδια μου μιας και δεν το κανει αρκετα συχνα!!!:tongue::tongue::tongue:

Αυτο θα κανω, θα την παρω τηλ. να της το πω (της ειχα πει οτι θα κρατησω εγω την μικρη αυριο)... Χαρα που θα κανει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...