Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

¨Τι λες μαρή γαιδάρα

Παρντόν; :confused::shock:

Αχ, παιδιά τι κούραση τράβηξα χθες και με τα δύο ΟΛΗ μέρα, καθότι χθες βρήκε ο χάζμπαντ να πάει για καφέ, που να παέι, δε λέω, αλλά μη λες πάω για καμιά ώρα κι έρχεσαι στις 10, γιατί με κανόνισες!

Επίσης, από χθες η μικρή δε τρώει, 50 μλ με το ζόρι, το βράδυ της έδωσα 100 μλ σε μία φάση, γιατί τις υπόλοιπες δεν έφαγε και ζορίζεται, σαν να πονάει και σαν να 'χει χάσει το χρώμα της, δεν ξέρω, είμαι τόσο αγχωμένη που δεν είμαι και σίγουρη.

Λέω να δω πως θα τα πάει και σήμερα κι αύριο να τη σύρω σε παιδίατρους, νοσοκομεία, κλπ.

Μου φαίνεται δε τη γλυτώσαμε, κάτι θα κόλλησε απ' τον Γιάννη. :(

Τι στενοχώρια έχω σήμερα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαράκι μην το αφήσεις μέχρι αύριο....

Όσο πιο νωρίς τόσο πιο καλά γιατί έτσι και κόλησε τίποτα και δη καμια γαστρεντερίτιδα αλίμονο....

Καλύτερα να είναι περιττή η επίσκεψη στον παιδίατρο παρά να μην το προλάβεις...

ε, ρε γμτ....


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μην το αφήσεις μέχρι αύριο....

Όσο πιο νωρίς τόσο πιο καλά γιατί έτσι και κόλησε τίποτα και δη καμια γαστρεντερίτιδα αλίμονο....

Καλύτερα να είναι περιττή η επίσκεψη στον παιδίατρο παρά να μην το προλάβεις...

ε, ρε γμτ....

Σκατούλες..

Η πλάκα είναι ότι ενεργείται κανονικά, κοιμάται κανονικά. Δε ξέρω τι να συμπεράνω.

Θα τον πάρω τηλ τον παιδίατρο. :(


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,μαεστρια μου κι εγω ειμαι της γνωμης να επικοινωνησεις το συντομοτερο με τον παιδιατρο.Αν ειναι κατι(πραγμα που απευχομαι)τουλαχιστον να το προλαβεις στην αρχη.

Δεν παιζει να ειναι απλα τυχαιο και να ετυχε να μην ειχε τοσο ορεξη η μικρουλα χθες;Μακαρι να μην ειναι τιποτα παντως.Αντε μη στεναχωριεσαι,ολα καλα θα πανε.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια.να τον παρεις τηλ.τον παιδιατρο μαρια μου.αν ενεργειτε κανονικα δεν εχει μπουκωμα η θερμοκρασια της ειναι κανονικη δεν κλαιει αλλα βλεπεις να κοκκινιζει να μαζευει τα ποδαρακια της ισως ειναι κολικοι,καλο ειναι το μαζας γενικα με την φορα του ρολογιου τα ακροδαχτυλα κ με τσιγαρισμενο ελαιολαδο κ χαμομηλι.η μαμα μου μου το μαθε αυτο κ το κανα σε ολα μου τα παιδια,τους εβαζα κρεμουλες για το σωμα σε μεγαλυτερη ηλικια.το να χανει ομως κ καποια γευματα δεν ειναι κακο εσυ κ εγω δεν εχουμε καθε μερα την ιδια ορεξη,εγω εμπιστευομαι παλι κ πολυ το ενστικτο μας σαν μανες αν πιστευεις οτι κατι δεν παει κλ ψαξτο


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Να τον πάρεις....

Ρε, μήπως δεν της αρέσει το γάλα που της δίνει;

Ποιο δίνεις αλήθεια;

Και τώρα το θυμήθηκε ρε συ;;; Το Sanilac της δίνω.

Πυρετό δεν έχει, όχι, την τσεκάρω συνέχεια. Πήρα τώρα τον παιδίατρο, αλλά το κινητό του δε λειτουργεί. Θα μου πει λογικά να πάω να τη δει. Δε μπορώ να τη βλέπω έτσι παιδιά, να μην τρώει και να 'ναι σαν μαραμένη. ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Μαεστρια μου ηρεμησε κοριτσακι,δεν θα τιποτα,θα δεις.

Τσουπρες μολις μιλησα με το κισακι,ολα καλα ειναι.Ακουσε και το μπεμπε κι ειναι μια χαρα.Αυριο το πρωι θα τη δει παλι ο γιατρος και βλεποντας και κανοντας.Της μετεφερα τις ευχες και τα χαιρετισματα σας,σας ευχαριστει και ανταποδιδει.

Κουφετακι τι κανει ο δικος σου ο μικρουλης,πηγε κολειο σημερα;


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα το θυμήθηκε ρε συ;;; Το Sanilac της δίνω.

Πυρετό δεν έχει, όχι, την τσεκάρω συνέχεια. Πήρα τώρα τον παιδίατρο, αλλά το κινητό του δε λειτουργεί. Θα μου πει λογικά να πάω να τη δει. Δε μπορώ να τη βλέπω έτσι παιδιά, να μην τρώει και να 'ναι σαν μαραμένη. ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!

Μαεστρια, τι εγινε με την μικρη? Το οτι εχεις αγχωθει με αγχωνει κι εμενα παρα πολυ, οπως ειπε και το κουφετακι το ενστικτο ειναι βασικοτερο των ενδειξεων.

Αχ, ΑΝΤΕ να μεγαλωσουν με το καλο, ΑΝΤΕ!!!

Καλημερες κουκλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


to γλυκο μας το κοριτσι,αντε να περασει κ αυτο,κ με το καλο να γυρισει σπιτι της το οτι σταματησαν οι συσπασεις κ περασν τοσες ωρες ειναι ποοοολυ καλοοο!!!χαρηκα τωρα!τον εστειλα μανου μου τον εκανα χτες ενα ζεστο μπανιο το βραδυ τον εκανα κ εντριβουλα με το eucaliprus tis apivita κ επιτελους φυσαει κ την μυτη του καλυτερα πια(μεγαλωνουμε για)τωρα τρεχω να παω λαικη κ μετα παω να τον παρω,μαεστρια παρε ντοκτορ τηλ.κ πεσμας νεα για την μικρη κλ?φιλια κορεεεες


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαεστρια, τι εγινε με την μικρη? Το οτι εχεις αγχωθει με αγχωνει κι εμενα παρα πολυ, οπως ειπε και το κουφετακι το ενστικτο ειναι βασικοτερο των ενδειξεων.

Αχ, ΑΝΤΕ να μεγαλωσουν με το καλο, ΑΝΤΕ!!!

Καλημερες κουκλες!

τρελιαρα μου τι φτιανεις?ελα βιαζομαι πεσμε κλ στα εκανα ψες?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

μεχρι κ 3 μηνες μπορει να σε βγαλει πονακια.δεν εχει διαθεση δηλ.?

Όχι, γκρινιάζει λίγο.

Αχ, ΑΝΤΕ να μεγαλωσουν με το καλο, ΑΝΤΕ!!!

Ναι μωρέ, 10-15 χρόνια έμειναν.

Της έδωσα λίγο χαμομήλι και ελάχιστο γάλα, κάτι γουλιές. Φαίνεται πως όταν πίνει το γάλα την ενοχλεί. Γίνεται να την πείραξε μετά από τοσο καιρό; Από την αρχή το ίδιο της δίνω. Άσε που έχει και αέρια συνέχεια. Αχ δε ξέρω!

Δεν το σηκώνει κι ο παιδίατρος!!!!!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

τρελιαρα μου τι φτιανεις?ελα βιαζομαι πεσμε κλ στα εκανα ψες?

σουπερ, σουπερ, εισαι η καλυτερη φιλη εβερ!!! Να εχει συνεχεια ομως η σχεση αυτη, μην την κοψουμε, ναι???:tongue:

Δεν το σηκώνει κι ο παιδίατρος!!!!!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!

Η εικονα της μικρης πως ειναι? Ασε το φαγητο, αυτο απο μερα σε μερα μπορει να τρωει λιγοτερο 'η περισσοτερο, η εικονα της ομως ειναι καλυτερη? Ελα μπουμπου, μην μας τρομαζεις!

Link to comment
Share on other sites

κολικους εχει μαεστρια λεω γω τωρα αερια φουσκωμα γκρινια,το απταμιλ παντος ειναι το καλυτερο γαλα ο υπευθυνος του ιπποκρατιου στην νεογνολογικη οταν ηταν μικρος ο δικος μου ηταν υποδιευθυντης μου στον δημο κ το ξερω απο κει.καντην λιγο μασαζ με αυτο που σου πα κ δες αν ηρεμησει


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...