Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Εγω παντως ελενη κ αν ημουν στη θεση σου,θα καθομουν μονη με τη μικρη σπιτι.Ειναι ευκαιρια να μεινετε τα δυο σας αποκλειστικα και να ασχοληθεις μαζι της.Ισως το χαρει και εκεινη περισσοτερο αυτο.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όνειρο! Το ανακάλυψα τυχαία όταν το καλοκαίρι, στο ενοικιαζόμενο, έφτιαξα σάλτσα μ' ότι μου 'χε απομείνει. :mrgreen:

Αντε ρε... Να το δοκιμάσω τότενες!!!:tongue:

Και μια αλλαγή δεν βλάπτει, γιατί εγώ το κοτόπουλο το κάνω με κρέμα γάλακτος, μανιτάρια και κάρυ!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ελενη κ αν ημουν στη θεση σου,θα καθομουν μονη με τη μικρη σπιτι.Ειναι ευκαιρια να μεινετε τα δυο σας αποκλειστικα και να ασχοληθεις μαζι της.Ισως το χαρει και εκεινη περισσοτερο αυτο.

Ναι, αυτο θελω. Αλλα θα πρεπει να μην κοιμηθει το μεσημερι μιας και 5 εχει μαθημα ρυθμικης και θα πρεπει να οδηγησω εγω 20 χιλιομετρα στην εθνικη οδο για να την παω... Οτι θα φοβομουν αν μπορω να οδηγησω ουτε που το ειχα φανταστει ποτε!

Αυτο σκεφτομαι και αγχωνομαι! Για αυτο ελεγα να μας κατεβαζε ο Τακης απο το πρωι. Αλλα και παλι, θα βαρεθω την ζωη μου ολη μερα! Ουφ, δεν ξερω, θα δω τι θα κανω!

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι εχω βαρεθει να βλεπω καροτα σε κοκκινη σαλτσα. Η κυρια που μαγειρευει στο εστιατοριο της εταιρειας, Ο,ΤΙ μαγειρευει κοκκινο, βαζει και καροτο! Το εχω σιχαθει μιλαμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, αυτο θελω. Αλλα θα πρεπει να μην κοιμηθει το μεσημερι μιας και 5 εχει μαθημα ρυθμικης και θα πρεπει να οδηγησω εγω 20 χιλιομετρα στην εθνικη οδο για να την παω... Οτι θα φοβομουν αν μπορω να οδηγησω ουτε που το ειχα φανταστει ποτε!

Αυτο σκεφτομαι και αγχωνομαι! Για αυτο ελεγα να μας κατεβαζε ο Τακης απο το πρωι. Αλλα και παλι, θα βαρεθω την ζωη μου ολη μερα! Ουφ, δεν ξερω, θα δω τι θα κανω!

Ε, αν αυτό σε ευχαριστεί, αυτό να κάνεις ρε κορίτσι...

Θα οδηγείς σιγά σιγά και θα πας μια χαρά! Το πολύ πολύ βάλε και τα αλαρμ για να είσαι ακόμη πιο σίγουρη!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ε, οχι και τα αλαρμ βρε ελεν, Ε, ΟΧΙ ΠΙΑ! Ειπαμε, ειμαι λιγο αναπηρη, δεν θα δωσω ομως και εναυσμα για να με δουλευουν στον δρομο! Ε ποτε!

Σας ειπα οτι εχω φαει ενα χοντρο κολλημα με ενα ηλιθιο παιχνιδι, ετσι? Δεν την παλευω, εχω βγαλει ριζες στην καρεκλα!

πρεπει να παω να ξεκουραστω!

Επισης... αφου εφαγα το υγιεινο μου κλαμπ... Θελω να φαω σοκολατα, πολυ ομως! Αντε να πεισω μετα τον γιατρο οτι κανω διαιτα!

Link to comment
Share on other sites

τι μου κανεις βρε ελεν!!! Πωπω, κοιτα να δεις που τελικα θα οδηγησω, θα παω να παρω σοκολατοπιτα!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ να 'ξερες!

Είδες, είδες;;;;

Θα σε κάνω να ξεπεράσεις τις φοβίες περί οδήγησης!!!:tongue::tongue:;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μα καλά τι φάγατε σήμερα; γλυστρίδα; πωπωπω το στομα σας μπούρου μπούρου....

Με πηρε το κισακι απο χθες ειναι στην κλινικη γιατι ειδε κατι βλεννες.Ο γιατρος της ειπε οτι ο τραχηλος ετοιμαζεται για διαστολη και θα την κρατησει 2 μερες μεσα.Ειπε πως δε φταιει ουτε η κουραση ουτε τιποτα ειναι θεμα οργανικο.Δεν μπορει να της κανει περιδεση γιατι ειναι προχωρημενη η εγκυμοσυνη.Της εκαναν και ενεσουλες για τα πνευμονια του μπεμπε και τωρα προσευχομαστε ο μπεμπης να ηρεμησει και να μεινει εκει που πρεπει και να βγει στην ωρα του.

Θα εμπαινε να σας τα πει,αλλα δε μπορουσε να συνθεδει.

έλα ρε...ε γαμωτο το Κατερινάκι...εύχομαι όλα να πάνε καλά...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ, δεν το συζητώ..

Καλημέρα!!!

Εδώ είμαι κοριτσάρες και ΟΧΙ ΑΝΕΡΓΗ!!!!!!

Σορυ που δεν μπόρεσα να γράψω αλλά τρέχαμε στο γιατρό γιατί η Λουκία διαμαρτυρόταν για το αυτί της (το ευαίσθητο σημείο μας), και ξεκινησαμε αντιβίωση.... Γυρίσαμε αργούτσικα και έπρεπε να μαγειρέψω και να την ετοιμάσω για ύπνο, οποτε ξεράθηκα κι εγώ από τις 10!!:tongue:

Κατ'αρχήν σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας! Με σκλαβώσατε...

Όσο κι αν ακούγεται μελό, εδώ μεσα έχω βρει ανθρώπους καλούς....

Στο προκείμενο....

Μας είχε 2 ώρες μέσα,στην αρχή πολύ τσαμπουκαλεμένος, και φυσικά τα καθίκια τα δικά του δώσαν ονόματα!!!!

Εγώ έμεινα τελείως αμέτοχη μιας και απευθυνθηκε σάυτούς που βγάζουν το πρόγραμμα, και ο συνάδελφός μου του είπε στην ψύχρα "Εγώ ονόματα ΔΕΝ δίνω"...

Του προτείναμε κάποιες εναλλακτικές προκειμένου να μην φύγει κανείς και στην αρχή μας έκανε τον δύσκολο.

Στο τέλος βέβαια είπε να του ετοιμάσουμε κάποιες μελέτες όσον αφορά την χρησιμότητα και την αναλογία του προσωπικού, κγια να τα παρουσιάσει στο ΔΣ και να αιτηθεί να μη φύγει κανείς!

Ετσι θα είναι αυτός ο ήρωας και εμείς ευχαριστημένοι!

Οπότε είμαστε εν αναμονή συμβουλίου για να δούμε ποιο θα είναι το πόρισμα!

αει μαρή σκατούλα με άγχωσες ...μπράβο..καλά του κάνατε του μαλάκα(ΕΣΡ)...για να το παίζουν διευθυντές ξέρουν για να πάρουν καμμια καλή απόφαση θέλουν σπρώξιμο...στο καλό βραδιάτικο!!!

k.gifa.gift.gifw.gifempty.gift.gifa.gifempty.gifx.gife.gifr.gifi.gifa.gifempty.gifa.gifp.gifempty.gifempty.gift.gifh.gifn.gifempty.gife.gifl.gife.gifn.gifh.gif

Εεεεε;;;

Μωρη είσαι μουρλή...για δέσιμο

Άντε και μετά θα σας κεράσω καφεδάκι και παστούλα!!!!

ΔΔΔΕΕΕ νομίζω να εννοείς εμένα; εεεεεεε;

Αυτο, που βρισκετε με το παραμικρο αφορμη για καφε και χαζολογημα... εχει αρχισει και με κουραζει! Να δω τι αλλο θα βρειτε!

Ωραια, τουλαχιστον δεν θα εχεις γκρινια και δεν θα ποναει η μικρουλα!

Μα ναι ρε παιδάκι μου..καταντάει γραφικό...(ΟΧΙΟΤΙ ΣΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ ΜΑΣ)

Ναι, ναι δεν μπαινω που να σκασετε!!!

Αν και τα τελευταια χρονια... ουυυυυ πολυ σταθερη ειμαι, τι να σου πω... Αν και αυτο με τις γιορτες το εχω οσο θυμαμαι τον εαυτο μου, παραμονη Πρωτοχρονιας, οσο τελεια κι αν περνουσα... Καποια στιγμη θα εκλαιγα με μαυρο δακρυ! Με μαυριζουν οι γιορτες, μου την δινει που το εχουν θεσει σαν τοσο οικογενειακο θεμα, σκεφτομαι αυτους που δεν εχουν οικογενεια και αυτους που εχουν χασει δικα τους προσωπα. Ποσο δυσκολο θα ειναι για αυτους οι μερες αυτες... Ρε παιδια, ψυχοπλακωμα με επιασε παλι!

Ρε παιδί...,μες στο μυαλόμου είσαι..μία από τα ίδια κι εγώ...μου λείπει και ομπαμπάς μου αυτές τις μέρες πολύ...

Για ηρεμηστε λιγο πουλακια μου τι ειναι αυτα που ακουω.Κριση αγχους η μια,ψυχοπλακωμα η αλλη.....για συνελθετε λιγο.Σκεφτειτε οτι εχετε την οικογενεια σας,και ειστε γερες(κι εσυ ελενιτσα μου θα γινεις καλα).Δοξα το Θεο να λεμε κοριτσια,γιατι αν κοιταξετε γυρω σας υπαρχει πολυ δυστυχια.

Για παρτε το λιγο αλλιως το θεματακι,αντε να ανεβειτε λιγο,δε θελω τετοια,σας παρακαλω!!!!

Α!γεια σου...γιαααααααααααααα τσιρ απ!!!!έλα όλοι μαζί "Τζινγκλ μπέλς

Εμένα πάλι μ΄αφήνουν αδιαφορη οι γιορτές και με κουραζει που πρεπει με το ζόρι να μάρεσουν και να περνάω καλα..

¨Τι λες μαρή γαιδάρα

Βουαλά!!!!! Κερασμένη από'μένα!

Να πεις στον γιατρό ότι τρως γλυκα χαμηλου γλυκαιμικού δείκτη!!!!:mrgreen::mrgreen:

Σάκχαρο 350+


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

λενι.............λενι............α ρε γμτ εχε χαρη που σ'αγαπαω(η λεξη αγαπαω για τις καινουργιες μαθημα ειναι αυτο,αυτη η λεξη που λετε εκτος απο την κλασικη εμφανης ιδιοτητα της εχει κ βαθυτερη εννοια για την λενι μας γτ της την εδινε κ αυτο,μην λεγαμε ενα σ'αγαπω οι γυναικες ακουαγαμεεεε ουυυυ,ομως με πολλα μαθηματα οχι μονο την εμαθε αλλα την λεει κιολας.τελος μαθηματος για σημερα,παω στο φατσα να κανω accept τις μλκιες του παιχνιδιου)ελενιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εερχοοοοομαιιιιιιιιιιιιιιιι


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Που είστε καλέ όλες εξαφανισμένες;

αει μαρή σκατούλα με άγχωσες ...μπράβο..καλά του κάνατε του μαλάκα(ΕΣΡ)...για να το παίζουν διευθυντές ξέρουν για να πάρουν καμμια καλή απόφαση θέλουν σπρώξιμο...στο καλό βραδιάτικο!!!

Η καρέκλα δική του αλλά οι αποφάσεις δικές μας!!! κατάλαβες;:mad::x

ΔΔΔΕΕΕ νομίζω να εννοείς εμένα; εεεεεεε;

Όχι αγάπη μου... εσύ είσαι πολύ γλυκειά και το σακχαρό μας θα χτυπήσει 500άρι!!!:lol::lol:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...