Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα! πριν 15 μερες ετσι ηταν ο μικρος μου, δεν ετρωγε...του αλλαξαμε 4 γαλατα! ξαφνικα ενα απογευμα αποφασισε να μην τρωει1 ειχα σκασει, επαιρνα τη γιατρο τηλ και ελεγα δεν τρωει!!

ο μικρος ηταν καλα, απλα δεν ετρωγε!

τον καναμε εξετασεις για ουρολοιμωξη, ευτυχως ολα καλα..απλα δεν του αρεσε το γαλα και το ειχε βαρεθει!

ποσο καιρο ειναι ετσι? εχει δεκατα?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ζοιτσα....μην λες τωρα για ουρολιμωξεις το παιδι ειναι απυρετο κ απλα δεν συμπληρωνει γευματα απο χτες στα μλ του........φευγω εφυγα δεν θα προλαβω


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ζοιτσα και ελενιτσες,τι κανετε;Ελενη κ τι εκανες τελικα εσυ,εμεινες σπιτι με τη μικρη;

Ελεος κι αυτος ο γιατρος,πως μου τη δινει,δεν ειδε τις κλησεις σου να σε παρει πισω επιτελους;;;;:mad::-x


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!

Η εικονα της μικρης πως ειναι? Ασε το φαγητο, αυτο απο μερα σε μερα μπορει να τρωει λιγοτερο 'η περισσοτερο, η εικονα της ομως ειναι καλυτερη? Ελα μπουμπου, μην μας τρομαζεις!

Ναι, λες και θέλεις πολυ να τρομάξεις εσύ.

ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΛΕ! Καλή δύναμη μου δίνεις. :tongue:

ποσο καιρο ειναι ετσι? εχει δεκατα?

Από χθες δε τρώει, ελάχιστα, μέχρι 50 μλ το πολύ, εκεί που είχε αρχίσει να χτυπάει 150άρι μερικές φορές.

Όχι, πυρετό δεν έχει, λίγο χλωμή όμως είναι νομίζω.

Σταδιάλα, αυτή η βδομάδα μη πω πως με πάει! Ποιος με γρουσούζεψε που πέρασα καλά την περασμένη;;;; Να σκάσουν!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελεος κι αυτος ο γιατρος,πως μου τη δινει,δεν ειδε τις κλησεις σου να σε παρει πισω επιτελους;;;;:mad::-x

Κάπου είναι χωρίς σήμα, δεν χτυπάει το κινητό του. Μπορεί να 'ναι σε καμιά γέννα, δουλεύει και στο Γαληνό.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Μωρε να σκασουν και να πλανταξουν.Κι οποιος πει κακο για μας να του βγει το ματι σα λουκουμας:tongue::tongue:

Αντε μην αγχωνεσαι τζαμπα,να δεις που δεν θα ειναι κατι στο τελος.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, λες και θέλεις πολυ να τρομάξεις εσύ.

ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΛΕ! Καλή δύναμη μου δίνεις. :tongue:

Αχ ναι, δεν ειμαι εγω για τετοια! Μετα τον Βαγγελη, τρομαζω με το παραμικρο. Αν ειχε γεννηθει αυτος πρωτος, ΔΕΝ υπηρχε περιπτωση να κανω αλλο παιδι!

Συγγνωμη βρε μωρο μου, εχεις δικιο, αλλα με εχει πιασει ταχυπαλμια! Βασικα νιωθω ετσι επειδη εσυ εισαι κουλ γενικοτερα, αυτο με τρομαξε περισσοτερο!

Από χθες δε τρώει, ελάχιστα, μέχρι 50 μλ το πολύ, εκεί που είχε αρχίσει να χτυπάει 150άρι μερικές φορές.

Όχι, πυρετό δεν έχει, λίγο χλωμή όμως είναι νομίζω.

Σταδιάλα, αυτή η βδομάδα μη πω πως με πάει! Ποιος με γρουσούζεψε που πέρασα καλά την περασμένη;;;; Να σκάσουν!

Να σκασουν ολοι και να πλανταξουν! Αντε τωρα!

Ο παιδιατρος το σηκωσε???

Link to comment
Share on other sites

Κάπου είναι χωρίς σήμα, δεν χτυπάει το κινητό του. Μπορεί να 'ναι σε καμιά γέννα, δουλεύει και στο Γαληνό.

Ε τοτε πιστευω πως μολις το δει θα σου τηλεφωνησει αμεσως.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανου, οχι μονη μου ειμαι στο σπιτι, η Μυρτω ειχε κανονισει να παει στην ξαδερφη μου σημερα... Οποτε... αφου τα βρηκαν μεταξυ τους... ολα καλα!

Εχουμε Ανδρεα??? Πω ρε σεις, γιορταζει η κουμπαρα μου σημερα, τωρα εφαγα φλασια. Αν εχουμε εορταζοντες να τους χαιρομαστε!

Link to comment
Share on other sites

Αντε μην αγχωνεσαι τζαμπα,να δεις που δεν θα ειναι κατι στο τελος.

Μακάρι, κουράστηκα πολύ αυτή τη βδομάδα και είναι ακόμα Τετάρτη!!!

Αχ, βρε Ελένη, ψυχραιμία! Εγώ έχω στείλει παιδί 16 μηνών στο χειρουργείο, τι να πω;;; Όλα μια ιδέα είναι. :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Μαεστρια μου μια χαρα θα ειναι!! μην ανησυχεις!!!

θα δει και τις κλησεις ο ντοκτορ και θα σε παρει!!

σε καταλαβαινω ....και εγω σκαω!!

μια χαρα θα ειναι η μπουμπουκα!!

Link to comment
Share on other sites

Μαεστρια μου μια χαρα θα ειναι!! μην ανησυχεις!!!

θα δει και τις κλησεις ο ντοκτορ και θα σε παρει!!

σε καταλαβαινω ....και εγω σκαω!!

μια χαρα θα ειναι η μπουμπουκα!!

Ευχαριστώ, να 'σαι καλά.

Συνήθως εγώ ΔΕΝ σκάω, είμαι τέρας ψυχραιμίας, απλά είναι τόσο πολύ μικρή κι αυτό με αγχώνει, από χθες είμαι φρικαρισμένη.

Πάω να δω κάνα σήριαλ να ηρεμήσω, τώρα που κοιμάται. Φιλιά προς το παρόν.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Αχ, βρε Ελένη, ψυχραιμία! Εγώ έχω στείλει παιδί 16 μηνών στο χειρουργείο, τι να πω;;; Όλα μια ιδέα είναι. :rolleyes:

Μα δεν με φοβιζουν αυτα που ξερω, κι ο Βαγγελης ενδεχεται να μπει χειρουργειο και θα το ξερω οταν επιτελους παω στο ΠΑΙΔΩΝ να τον δουν!

Με τρομοκρατουν (στον Βαγγελη παντα) τα παντα που δεν φαινονται φυσιολογικα (ακομα και ο βηχας) γιατι ΠΑΝΤΑ κατι σοβαροτερο κρυβεται απο πισω! Δεν περναει κατι απλα κι ηρεμα, μεχρι ωρας ΠΑΝΤΑ κατι σοβαροτερο και ΚΟΥΛΟ (ασυνηθιστο) κρυβοταν!

Μεχρι και τον πυρετο του πλεον τρεμω!

Το οτι ακομα παει στον παιδικο σταθμο ειναι αθλος για μενα, ηθελα να τον σταματησω μετα το νοσοκομειο... Τελος παντων!

Αχ μην τα πολυλεμε αυτα, μεχρι και προληπτικη με εχει κανει!

(φτου φτου φτου)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...