Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσάκια. Σας παρακολουθώ να μαθαίνω νεούλια σας.

Γιωργία για το πρώτο θέμα δεν έχω άποψη αλλά για προεκλαμψία με είχε το νου του εμένα ο γιατρός γιατι είχα πρηστεί ολάκερη και παρόλο που η πίεσή μου κάθε φορά ήταν μια χαρά (σε κάποιες περιπτώσεις είχα και υπόταση κιόλας) τον ανησυχούσαν πολύ τα πριξίματα. οπότε ειδικά από τον 5ο μήνα και μετά μου έκοψε το αλάτι και με συμβούλεψε να πίνω πολύ νερό να τρώω ρύζι και αγγούρι που και τα δυο φέρνουν ούρα. Και φυσικά να ξεκουράζομαι και να μην έχω τα πόδια μου κρεμασμένα (σιγά μην το έκανα) Εφόσον πάντα υπάρχει γιατρός να μας παρακολουθεί δεν ειναι λόγος άγχους αυτός.

Δεν πειράζει που λέω την άποψή μου κι εγώ ε?


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια. Σας παρακολουθώ να μαθαίνω νεούλια σας.

Γιωργία για το πρώτο θέμα δεν έχω άποψη αλλά για προεκλαμψία με είχε το νου του εμένα ο γιατρός γιατι είχα πρηστεί ολάκερη και παρόλο που η πίεσή μου κάθε φορά ήταν μια χαρά (σε κάποιες περιπτώσεις είχα και υπόταση κιόλας) τον ανησυχούσαν πολύ τα πριξίματα. οπότε ειδικά από τον 5ο μήνα και μετά μου έκοψε το αλάτι και με συμβούλεψε να πίνω πολύ νερό να τρώω ρύζι και αγγούρι που και τα δυο φέρνουν ούρα. Και φυσικά να ξεκουράζομαι και να μην έχω τα πόδια μου κρεμασμένα (σιγά μην το έκανα) Εφόσον πάντα υπάρχει γιατρός να μας παρακολουθεί δεν ειναι λόγος άγχους αυτός.

Δεν πειράζει που λέω την άποψή μου κι εγώ ε?

Αντε σου επιτρεπουμε να λες κι εσυ την αποψη σου!!!!!:D:D:D

Τι κανεις κοριτσακι μου????


377052ur1qj2v0dg.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με θελετε κι εμενα?Σας διαβαζω καθημερινα,πολυ χαιρομαι που ανοιχτηκε αυτο το θεμα.Νιωθω οπως κι εσεις!Σοφια η πολυκυστικου,ατεκνη εδω και 2 χρονια.


as1cCET0g410010NTAwMjY0OWx8MDgyMHpsfGVtZWlzIG9pIGR5byBzYW4gZW5h.gif
Link to comment
Share on other sites

Με θελετε κι εμενα?Σας διαβαζω καθημερινα,πολυ χαιρομαι που ανοιχτηκε αυτο το θεμα.Νιωθω οπως κι εσεις!Σοφια η πολυκυστικου,ατεκνη εδω και 2 χρονια.

Καλως μας ήρθες,...ηρθες στο καλυτερο μερος !!!:D

Link to comment
Share on other sites

τσααααααααααα και εγω σας παρακολουθω για να μαθετε!!:tongue:

και μην πειτε τιποτα γιατι δεν σας πω τα νεα της συμπεθερας μου σε 11 ωρες σχεδον θα γινει ΜΑΝΟΥΛΑ!!!:tongue::tongue:

Μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη Ζουζου μας κανεις και χαρη???:tongue:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1841082nzp8qq1vsr.gif

2120083j23amoz7ds.gif

Καλημέρα αγάπες...ελάτε να πάρουμε το πρωινό μας....

Μην ξεχνιομαστε σας περιμένω....

Ζουζουνάκι μου βλέπω ότι μπαίνεις γύρω στις 7 το απογευμα ..ε...αφου δεν μπορείς θα έρθω να σου κανω παρέα....

Νενούκο μου μπραβο καμάρι μου ..να έρχεσαι να τα λέμε..

Ε ψιτ κοριτσια κοιταξτε να συντονιζόμαστε..μη μιλαει η καθε μία μόνη...

Λέω να δίνουμε και κανα ραντεβου για να είμαστε σίγουρες...

Μπιφτεκι μου.....που χαθηκες βρε εσυ...'τι έγινε?

Θα σε φάει η δουλεια πια..αμαν...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στις διαδικτυακες φιλες μου!Χτες ολοκληρωθηκε η μετακομιση του νεου σπιτιου μου,τουλαχιστον κατι που παει καλά.

καλημερα σοφουλικακι.....με το καλο να χαρεις το νεο σου σπιτι:D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στις διαδικτυακες φιλες μου!Χτες ολοκληρωθηκε η μετακομιση του νεου σπιτιου μου,τουλαχιστον κατι που παει καλά.

ΚΑλως το κοριτσάκι μας ...δεν έχουμε μιλήσει ξανα..ε?

Λοιπον διαβασα την ιστορία σου...προσπαθείς 2 χρόνια ?

Υπάρχει καποιο πρόβλημα τι έχετε βρει?

καλημερουδια....μου μυρισε καφες και ηρθαααα:tongue::tongue:

μαρη κοτοπουλακι...ολο το μπιφτεκακι φωναζεις...εμενα τιποτα:cry::cry:

Καλημέρα μοναδική μουαγάπη...

βρε χαζούλι μου εσενα δεν σε φωνάζω γιατι ξέρω ότι θα έρθεις ..εσυ είσαι κυρία...δεν με αφήνει ποτέ μόνη μου...γλυκούλι μου:P:p:p:p


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...