Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Ο γιατρός έχει απόλυτο δίκιο...έχουμε δει υψηλές χοριακες να πέφτουν και χαμηλές να γίνονται υγιη μωράκια! Πάνω από 25 είναι έξω από την γκρι ζώνη και θεωρείται θετικη χοριακη! Επίσης υπάρχουν καθυστερημένη ες εμφυτεύσεις. Να είστε αισιόδοξοι ως την επαναληπτική. Η κακή διάθεση και το στρες δε κάνει καλό. Επηρεάζει το νευρικό σύστημα και ίσως κάνει συσπασεις η μήτρα! Σας εύχομαι τα καλύτερα  γιατί νιώθω απολυτα το άγχος σας!!!

      Just now, Fay_ είπε:

      Στην 8η είμαι με δίδυμα. Έχω καφέ που πάνε και έρχονται από πριν την χοριακη. Τώρα έχω ηρεμήσει κάπως. Κάνω ξαπλοθεραπεια και Τετάρτη έχω προγραμματισμένο υπέρηχο.. 

      Τι ωραια! Διδυμακια! Η φίλη μου με δίδυμα 50 ετών είχε πολλές φορές αίμα. Κάποιες φορές ήταν μικρή αποκόλληση που ήθελε ξάπλα και μια ένεση. Τώρα εχει 2 πανέμορφα αγοράκια! Όσο μπορείς να ξεκουράζεται και εννοείται να ενοχλείς τον γιατρό! 😄

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

ΚΑλως το κοριτσάκι μας ...δεν έχουμε μιλήσει ξανα..ε?

Λοιπον διαβασα την ιστορία σου...προσπαθείς 2 χρόνια ?

Υπάρχει καποιο πρόβλημα τι έχετε βρει?

Καλημέρα μοναδική μουαγάπη...

βρε χαζούλι μου εσενα δεν σε φωνάζω γιατι ξέρω ότι θα έρθεις ..εσυ είσαι κυρία...δεν με αφήνει ποτέ μόνη μου...γλυκούλι μου:P:p:p:p

ναι ναι μοναδικη σου αγαπη:shock::shock: δε μου λες μοναδικη σου αγαπη.......σελεις να γινουμε και εμεις κουμπαλες???:oops::oops: κι αν εισαι με το μπιφτεκακι δε με πειραζει...θα γινουμε ολες μαζι...σελεις???


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι ναι μοναδικη σου αγαπη:shock::shock: δε μου λες μοναδικη σου αγαπη.......σελεις να γινουμε και εμεις κουμπαλες???:oops::oops: κι αν εισαι με το μπιφτεκακι δε με πειραζει...θα γινουμε ολες μαζι...σελεις???

Να γινουμε αυτο που λες ..αλλα πες μου πρωτα τι σημαίνει?

τι ειναι κουμπάλες?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!!!ειπα να μπω η μανα.ετσι για λιγη θετικη ενεργεια.ειναι και η μπεμπα εδω και σας διαβαζει!!!!!!την καλημερα της.μαθαμε κατι για το κρισακι?τωρα ουτε που πατατε στο αλλο καφε εεεε!!!!!φτου σας.εεεε ρε θετικο τεστ που σας χρειαζεται εδω μεσα.να μαθετε!φιλακιααααα.


 

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην δουλεια,και δεν μπορω να παρακολουθω απολυτα τις συζητησεις, θα πεταγομαι που και που.

Η ιστορια μου:

Μετα από καθυστερησεις 7-10 ημερων μια ζωη στην περιοδο μου και η μαμα με πολυκυστικες,αποφασιζω να κανω ορμονικο ελεγχο τον Ιουνιο,που διεγνωστηκε μικροπουλυκυστικες,χωρις καμια ορμονη να ειναι τρελα ανεβασμενη,μου λεει ομως ο γιατρος του ΙΚΑ, που μου εδωσε τις εξετασεις οτι θα δυσκολευτω αρκετα,το βγαζω απο το μυαλο μου,παω διακοπες,εμεινα εγκυος,ολα καλα ακουσαμε καρδια,ουτε αιμα,9η βδομαδα σταματησε η καρδια (και η δικια μου),καναμε ιστολογικη τυχαιο γεγονος ειπαν.Ακολουθησε σπερμοδιαγραμμα,σαλπιγγογραφια,προγεστερονη ολα καλά.Απο τον Σεπτεμβριο του 2008 παλευω και αγωνιω,αλλά δεν ξαναηρθε,και αυτο που λενε για γονιμοτητα μετα την αποξεση δεν ισχυει σε μενα.Πηγα και σε 2 γιατρους να παρω γνωμη,βρισκουν ψυχοσωματικα αιτια,δεν μπορω να ξεπερασω το σοκ της παλλινδρομης.


as1cCET0g410010NTAwMjY0OWx8MDgyMHpsfGVtZWlzIG9pIGR5byBzYW4gZW5h.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημεραααα!!!ειπα να μπω η μανα.ετσι για λιγη θετικη ενεργεια.ειναι και η μπεμπα εδω και σας διαβαζει!!!!!!την καλημερα της.μαθαμε κατι για το κρισακι?τωρα ουτε που πατατε στο αλλο καφε εεεε!!!!!φτου σας.εεεε ρε θετικο τεστ που σας χρειαζεται εδω μεσα.να μαθετε!φιλακιααααα.

Καλημέρα κοριτσάρες μου..τι κάνετε? μεγαλώνετε?

Καλα κανατε και ήρθατε.....

σας ευχαριστούμε για τις ευχες σας...

αη μαρηηηη...κουμπαρες εννοουσα!!:shock:

αααα..πέστα ντε...να γινουμε να γινουμε ..ετσι και αλλιως με το μπιφτεκακι δεν είμαστε όυτε κουμπαρες ουτες συμπεθέρες..

εχει συμπεθέρα τη Βιβή...

Η δικια μουυ συμπεθέρα είναι η Εμμα αλλα με έχει γραψει...:cry::cry::cry:

Λες να την αφησω και ναα γινω δικη σου συμπεθέρα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μην της το πεις ..οπως λεεει και το τραγούδι...χιχιχιι


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!!!ειπα να μπω η μανα.ετσι για λιγη θετικη ενεργεια.ειναι και η μπεμπα εδω και σας διαβαζει!!!!!!την καλημερα της.μαθαμε κατι για το κρισακι?τωρα ουτε που πατατε στο αλλο καφε εεεε!!!!!φτου σας.εεεε ρε θετικο τεστ που σας χρειαζεται εδω μεσα.να μαθετε!φιλακιααααα.

πεθανα στο γελιο...."την καλημερα της"...σιγα μη μας κουναει και το μαντηλι μαρη κι ευ!!:tongue::tongue: πολλα φιλακια στα μπουτακια...:D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Ιουνιο του 2008 εννοω εκανα τις ορμονολογικες,εκλεισα ραντεβου στις 4 Οκτωβριου να γνωρισω εναν καινουργιο γιατρο που βοηθα γυναικες που προσπαθουν πολυ καιρο στον Αγιο Λουκα ειναι (Αργυριου λεγεται).Μονο λαπαροσκοπηση δεν εκανα,τι να πω?


as1cCET0g410010NTAwMjY0OWx8MDgyMHpsfGVtZWlzIG9pIGR5byBzYW4gZW5h.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααα καλημεραααααααααααααααα

εγινα ΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D:D:D:D

ηρθε η νυφουλα μου και ειμαι πολυ συγκινημενη!!!!!!

καλημερααααα....λεγε λεπτομερεις!!!


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειμαι στην δουλεια,και δεν μπορω να παρακολουθω απολυτα τις συζητησεις, θα πεταγομαι που και που.

Η ιστορια μου:

Μετα από καθυστερησεις 7-10 ημερων μια ζωη στην περιοδο μου και η μαμα με πολυκυστικες,αποφασιζω να κανω ορμονικο ελεγχο τον Ιουνιο,που διεγνωστηκε μικροπουλυκυστικες,χωρις καμια ορμονη να ειναι τρελα ανεβασμενη,μου λεει ομως ο γιατρος του ΙΚΑ, που μου εδωσε τις εξετασεις οτι θα δυσκολευτω αρκετα,το βγαζω απο το μυαλο μου,παω διακοπες,εμεινα εγκυος,ολα καλα ακουσαμε καρδια,ουτε αιμα,9η βδομαδα σταματησε η καρδια (και η δικια μου),καναμε ιστολογικη τυχαιο γεγονος ειπαν.Ακολουθησε σπερμοδιαγραμμα,σαλπιγγογραφια,προγεστερονη ολα καλά.Απο τον Σεπτεμβριο του 2008 παλευω και αγωνιω,αλλά δεν ξαναηρθε,και αυτο που λενε για γονιμοτητα μετα την αποξεση δεν ισχυει σε μενα.Πηγα και σε 2 γιατρους να παρω γνωμη,βρισκουν ψυχοσωματικα αιτια,δεν μπορω να ξεπερασω το σοκ της παλλινδρομης.

Το ξέρω κοριτσάκι μου ότι είναι δυσκολο αλλα πρεπει να τα προσπερνάμε τα δυσκολα και να πηγαίνουμε παρακάτω...

Μην αγχωνεσαι και μην στεναγχωριέσαι..να δεις θα έρθει που θα μας πάει..

Στο λέω εγω που ειμαι παθούσα 3 φορές..αλλα το λέω και το πιστευω πως όλα θα πάνε καλα...

Καλημεραααααααααα καλημεραααααααααααααααα

εγινα ΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D:D:D:D

ηρθε η νυφουλα μου και ειμαι πολυ συγκινημενη!!!!!!

Μπραβο να μας ζησει η μπεμπα μας!!!!

Πες περισσοτερα?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην δουλεια,και δεν μπορω να παρακολουθω απολυτα τις συζητησεις, θα πεταγομαι που και που.

Η ιστορια μου:

Μετα από καθυστερησεις 7-10 ημερων μια ζωη στην περιοδο μου και η μαμα με πολυκυστικες,αποφασιζω να κανω ορμονικο ελεγχο τον Ιουνιο,που διεγνωστηκε μικροπουλυκυστικες,χωρις καμια ορμονη να ειναι τρελα ανεβασμενη,μου λεει ομως ο γιατρος του ΙΚΑ, που μου εδωσε τις εξετασεις οτι θα δυσκολευτω αρκετα,το βγαζω απο το μυαλο μου,παω διακοπες,εμεινα εγκυος,ολα καλα ακουσαμε καρδια,ουτε αιμα,9η βδομαδα σταματησε η καρδια (και η δικια μου),καναμε ιστολογικη τυχαιο γεγονος ειπαν.Ακολουθησε σπερμοδιαγραμμα,σαλπιγγογραφια,προγεστερονη ολα καλά.Απο τον Σεπτεμβριο του 2008 παλευω και αγωνιω,αλλά δεν ξαναηρθε,και αυτο που λενε για γονιμοτητα μετα την αποξεση δεν ισχυει σε μενα.Πηγα και σε 2 γιατρους να παρω γνωμη,βρισκουν ψυχοσωματικα αιτια,δεν μπορω να ξεπερασω το σοκ της παλλινδρομης.

Καλημερα κοριτσακι μου μην το βαζεις κατω οπως λεω και στις αλλες φιλεναδιτσες μου!!!

να σε ρωτησω κατι το ζαχαρο σου ειναι ενταξει?κανε και μια γλυκοζυλιωμενη και ρωτα το γιατρο σου ετσι για καλο και για κακο να κανεις και μια καμπυλη!!

Στα λεω αυτα γιατι εχω 3 παλλινρομες μεσα σε 1μιση χρο απο το 2008 και εγω!επισης εχω πολυκυστικες που ηρθανε απο το πουθενα και ετσι ενας απο τους λογους ητανε και αυτες και καναμε τις εξετασεις που σου λεω!!!

Προσπαθησε να το βγαλεις απο το μυαλο σου και ολα θα πανε καλα!!!;)


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααα....λεγε λεπτομερεις!!!

Μπριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιτς να πας να ευχηθεις!!!

Το ξέρω κοριτσάκι μου ότι είναι δυσκολο αλλα πρεπει να τα προσπερνάμε τα δυσκολα και να πηγαίνουμε παρακάτω...

Μην αγχωνεσαι και μην στεναγχωριέσαι..να δεις θα έρθει που θα μας πάει..

Στο λέω εγω που ειμαι παθούσα 3 φορές..αλλα το λέω και το πιστευω πως όλα θα πάνε καλα...

Μπραβο να μας ζησει η μπεμπα μας!!!!

Πες περισσοτερα?

Καλημερα κοριτσακι μου δεν ξερω πολλα με τον συμπεθερο μιλησα σε κανενα 2ωρο θα την πανε στο δωματιο και μου ειπε θα μιλησουμε το απογευμα!!

παντως ειναι μια χαρα τα κοριτσια μας!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου ..πολυ χαρικα για το ηλιανθάκι μας.....

μπραβο το μωρό μου τα καταφερε πηγαν όλα καλα...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου ..πολυ χαρικα για το ηλιανθάκι μας.....

μπραβο το μωρό μου τα καταφερε πηγαν όλα καλα...

και ξερεις τωρα ε??? το λελουδομωρο ηταν η τελευταια:rolleyes::rolleyes: αρα????? καποια πρεπει να παρει τη σκυταλη...τυχαιοοοο????:shock:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...