Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

και ξερεις τωρα ε??? το λελουδομωρο ηταν η τελευταια:rolleyes::rolleyes: αρα????? καποια πρεπει να παρει τη σκυταλη...τυχαιοοοο????:shock:

:D:D:D:D

Μιας και εισαι η πιο κοντινη στο να την αρπάξεις στο ευχομαι με όλη μου την ψυχή ...Περιμένω εγω να ακουσω τα καλα...δεν το ξεχνω:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:D:D:D:D

Μιας και εισαι η πιο κοντινη στο να την αρπάξεις στο ευχομαι με όλη μου την ψυχή ...Περιμένω εγω να ακουσω τα καλα...δεν το ξεχνω:D:D:D

μπα δε το βλεπω...τουλαχιστον για αυτο το μηνα...εκανα μια μικρη παρασπονδια χθες:oops::oops::oops: και δε το συνηθιζω...αλλα ας οψεται η περιεργεια


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

μπα δε το βλεπω...τουλαχιστον για αυτο το μηνα...εκανα μια μικρη παρασπονδια χθες:oops::oops::oops: και δε το συνηθιζω...αλλα ας οψεται η περιεργεια

Ναι ρε τα λέμε στις νέες θα τα λέμε και σε εσένα τωρα...

Περιμένεις το Σαββατο και θες να δειξει κιολας το τεστ..ε..μα ποτε...

απο εδω και πέρα να κανετε τεστ απο την επομενη της επαφης..τι να σας πω πια...

Βρε τι μου εμελε της κακομοιρας να έχω συμπεθέρα και κουμπάρα που εχουν εμμονη με τα τεστ...:):):):)

Βρε τι να κανω:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε τα λέμε στις νέες θα τα λέμε και σε εσένα τωρα...

Περιμένεις το Σαββατο και θες να δειξει κιολας το τεστ..ε..μα ποτε...

απο εδω και πέρα να κανετε τεστ απο την επομενη της επαφης..τι να σας πω πια...

Βρε τι μου εμελε της κακομοιρας να έχω συμπεθέρα και κουμπάρα που εχουν εμμονη με τα τεστ...:):):):)

Βρε τι να κανω:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

α μαρη...αφου τα τεστ τη σημερον ημερα δειχνουν μεχρι και 4 μερες πριν...δηλαδη εγω που το εκανα 2 μερες σε πειραξε...:rolleyes: το νιωθω εγω δεν ειμαι:lol: ασε που η θερμοκρασια μου δεν ειναι υψηλη:confused::confused:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

α μαρη...αφου τα τεστ τη σημερον ημερα δειχνουν μεχρι και 4 μερες πριν...δηλαδη εγω που το εκανα 2 μερες σε πειραξε...:rolleyes: το νιωθω εγω δεν ειμαι:lol: ασε που η θερμοκρασια μου δεν ειναι υψηλη:confused::confused:

Ναι καλα αυτα μας τα είπαν και αλλες...

ποτε ήταν η οι γονιμες?

αντε πες αφου εχω γινει γιατρος το κατεω το πραμα..:P:p:p

αφου ο γιατρος μου με αυτα που τον ρωτάω μου ειπε να με κανει βοηθό του:):):):)

Να το σκεφτω λες...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι καλα αυτα μας τα είπαν και αλλες...

ποτε ήταν η οι γονιμες?

αντε πες αφου εχω γινει γιατρος το κατεω το πραμα..:P:p:p

αφου ο γιατρος μου με αυτα που τον ρωτάω μου ειπε να με κανει βοηθό του:):):):)

Να το σκεφτω λες...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αντε γιατρε....υποτιθεται ηταν 10 του μηνου...λεμε τωρα ετσι?? δεν καναμε και κανα τεστ....στο περιπου λεμε τωρα...λοιπον κατσε να ακουσεις συμπτωματα:rolleyes::rolleyes: ενταξει το στηθος ποναει τα κλασσικα, με ποναει ελαφρα η κοιλια απο χθες (αυτο ειναι λιγο περιεργο γιατι συνηθως ποναω οταν μου ερχεται η ακατανομαστη). και τωρα τα αρνητικα...τεστ την 26η αρνητικο:cry::cry:και θερμοκρασια κατω των 37:cry:...αρα τι συμπερασμα βγαζεις δοκτορ ζιβαγκο:tongue::tongue:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιτς να πας να ευχηθεις!!!

Καλημερα κοριτσακι μου δεν ξερω πολλα με τον συμπεθερο μιλησα σε κανενα 2ωρο θα την πανε στο δωματιο και μου ειπε θα μιλησουμε το απογευμα!!

παντως ειναι μια χαρα τα κοριτσια μας!!!

Ηρθε το ΜαρηΚρισάκι Junior????!!!!!!!

Να μας ζήσει!!!!!! Τι συγκίνηση !!!!!!!

Αθηνα καλώς δέχτηκες τη νύφη σου!!!!! :) :) :)

αν μιλήσετε να της πείτε τις ευχές του καφέ Οκτωβρίου καθώς και ότι της στέλνω ένα φορτηγό Σκόρδα!!!!!!!!!!!!!!!! και πολλές πολλές <3 <3 <3

pram_baby_girl.jpg

Link to comment
Share on other sites

αντε γιατρε....υποτιθεται ηταν 10 του μηνου...λεμε τωρα ετσι?? δεν καναμε και κανα τεστ....στο περιπου λεμε τωρα...λοιπον κατσε να ακουσεις συμπτωματα:rolleyes::rolleyes: ενταξει το στηθος ποναει τα κλασσικα, με ποναει ελαφρα η κοιλια απο χθες (αυτο ειναι λιγο περιεργο γιατι συνηθως ποναω οταν μου ερχεται η ακατανομαστη). και τωρα τα αρνητικα...τεστ την 26η αρνητικο:cry::cry:και θερμοκρασια κατω των 37:cry:...αρα τι συμπερασμα βγαζεις δοκτορ ζιβαγκο:tongue::tongue:

Λοιπον καταρχιν μην κοροϊδευεις τη γιατρο:D:D

Λοιπον 10 και 15 = 25 αρα περιπου τότε...

Πονοι στην κοιλια ειναι σαν τσιμπιματάκια?

Την θερμοκρασία χεστη..δεν την εχω....

το τεστ μπορει να εχει και καθηστερηση και να μην δειξει αρα μην λες μ@λακιες.....

κανονικα το εμβρυο κανει 7 με 10 μέρες να εμφυτευτει η γονιδιοτροπινη αρχιζει να ανεβαινει απο τότε...αν εσενα εργησε να εμφυτευτει λογικο ειναι να ην εχει ανεβει αρκετα ώστε να δείξει καταλαβες...

Λοιπον κανουμε υπομονη και αν μεχρι Δευτέρα ειναι αφαντη πάμε για χοριακούλα οκ?:D:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε το ΜαρηΚρισάκι Junior????!!!!!!!

Να μας ζήσει!!!!!! Τι συγκίνηση !!!!!!!

Αθηνα καλώς δέχτηκες τη νύφη σου!!!!! :) :) :)

αν μιλήσετε να της πείτε τις ευχές του καφέ Οκτωβρίου καθώς και ότι της στέλνω ένα φορτηγό Σκόρδα!!!!!!!!!!!!!!!! και πολλές πολλές <3 <3 <3

pram_baby_girl.jpg

Σας την εσκασε ..την εκανε Σεπτέμβρη:D:D:D

Θα τις πουμε τις ευχες σας με το καλο και τα δικα σας


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καταρχιν μην κοροϊδευεις τη γιατρο:D:D

Λοιπον 10 και 15 = 25 αρα περιπου τότε...

Πονοι στην κοιλια ειναι σαν τσιμπιματάκια?

Την θερμοκρασία χεστη..δεν την εχω....

το τεστ μπορει να εχει και καθηστερηση και να μην δειξει αρα μην λες μ@λακιες.....

κανονικα το εμβρυο κανει 7 με 10 μέρες να εμφυτευτει η γονιδιοτροπινη αρχιζει να ανεβαινει απο τότε...αν εσενα εργησε να εμφυτευτει λογικο ειναι να ην εχει ανεβει αρκετα ώστε να δείξει καταλαβες...

Λοιπον κανουμε υπομονη και αν μεχρι Δευτέρα ειναι αφαντη πάμε για χοριακούλα οκ?:D:D:D:D

λοιπον γιατρε κατοπιν ωριμου σκεψεως λεω οτι : οι πονοι στη κοιλια δεν ειναι σαν τσιμπιματακια ειναι σαν πονοι προ αδιαθεσιας μονο που ειναι νωρις, δευτερον ποσο πια αργει αυτη η ρημαδοορμονη να εμφανιστει, μας δουλευει?:rolleyes: και τριτον αυτο με τη θερμοκρασια: εγω ξερω οτι οταν εισαι ανεβαινει η θερμοκρασια σου και ειναι στο 37 με 37 και κατι. οταν αρχιζει να παιρνει την κατιουσα τοτε απλα δεν εισαι απλα σου ερχεται η ακατανοματη:cry:καταλαβες ντοκτορ???? αραααααα???? παμε για τον αλλο μηνα:D:D:D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοιπον γιατρε κατοπιν ωριμου σκεψεως λεω οτι : οι πονοι στη κοιλια δεν ειναι σαν τσιμπιματακια ειναι σαν πονοι προ αδιαθεσιας μονο που ειναι νωρις, δευτερον ποσο πια αργει αυτη η ρημαδοορμονη να εμφανιστει, μας δουλευει?:rolleyes: και τριτον αυτο με τη θερμοκρασια: εγω ξερω οτι οταν εισαι ανεβαινει η θερμοκρασια σου και ειναι στο 37 με 37 και κατι. οταν αρχιζει να παιρνει την κατιουσα τοτε απλα δεν εισαι απλα σου ερχεται η ακατανοματη:cry:καταλαβες ντοκτορ???? αραααααα???? παμε για τον αλλο μηνα:D:D:D

Ενταξη δεν λέω ας ειμαστε συγκρατημένοι..τι να πω:?:?:?

υπομονη..κοντος ψαλμος


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

εχω μια βαρεμαραααααα αλλο πραγμα:shock::shock:

Εγω να δεις.....

Αυριο μαλλον θα παω Θεσσαλονικη με τη δουλεια..

λες να παω επι την ευκαιρια να δω το κρισάκι με το μπεμπε?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...