Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Γεια σας μανούλες!

Τέλεια τα νεάκια σας! 

Σας έχω νέο κι εγώ............. βγάλαμε τα πρώτα 2 μας δοντάκια χτες 30 Ιουλίου!!!!!! Τρελαθήκαμε απ τη χαρά μας όλοι! χαχαχα

φιλιά στα μπεμπίνια σας!!!

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα.

Είστε καλα;

Εμείς πολύ καλά. Βαπτιστηκαμε το Σάββατο. Η μικρή κυρία, Σπυριδούλα ήταν πολύ κυρία. Δεν έκλαψε καθόλου. Μάλλον δροσιστηκε.

Οι μπομπονιέρες μας, πεταλούδες ήταν πολύ ωραίες όπως κ τα γλυκάκια μας.  Cupcake  βανίλια  με σταγόνα φράουλα, βουτυροκρεμα κ άσπρες.-ροζ καρδούλες πάνω.

Κατα τα αλλα πολύ ήσυχη η μικρή κ πολύ γελαστή. Χαρίζει χαμόγελα σε όλους. 

  • Μου αρέσει 3

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, anys είπε:

Καλησπέρα.

Είστε καλα;

Εμείς πολύ καλά. Βαπτιστηκαμε το Σάββατο. Η μικρή κυρία, Σπυριδούλα ήταν πολύ κυρία. Δεν έκλαψε καθόλου. Μάλλον δροσιστηκε.

Οι μπομπονιέρες μας, πεταλούδες ήταν πολύ ωραίες όπως κ τα γλυκάκια μας.  Cupcake  βανίλια  με σταγόνα φράουλα, βουτυροκρεμα κ άσπρες.-ροζ καρδούλες πάνω.

Κατα τα αλλα πολύ ήσυχη η μικρή κ πολύ γελαστή. Χαρίζει χαμόγελα σε όλους. 

Να σας ζήσει η μικρή κυρία Σπυριδούλα!!! Πάντα χαρές να σας δίνει και να ναι γερή και τυχερή στη ζωή της!!!


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. 

Να ρωτήσω εσάς τα μωρά δίνουν χεράκια για αγκαλιά ή είναι νορις;

Εμένα αν πας να την πάρεις σπαρταραει, κουνάει χέρια κ πόδια.

Ακόμη δε στηρίζει κ τη μέση της. Αν τη βάλεις να κάτσει με ακουμπισμένη πλατη, μετά από λίγο πέφτει ή  μπροστά ή  δεξιά αριστερά.

Εσάς τα μωρακια;

  • Μου αρέσει 1

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 31/7/2017 at 2:48 ΜΜ, sweet mommy είπε:

Γεια σας μανούλες!

Τέλεια τα νεάκια σας! 

Σας έχω νέο κι εγώ............. βγάλαμε τα πρώτα 2 μας δοντάκια χτες 30 Ιουλίου!!!!!! Τρελαθήκαμε απ τη χαρά μας όλοι! χαχαχα

φιλιά στα μπεμπίνια σας!!!

πω πω τι τέλεια!!εμένα ταλαιπωρειται από 1 μηνών κ τπτ ακόμα είναι πολύ πρησμενα τα ουλα του  αλλά αυτήν την 1 βδομάδα είναι μαρτύριο!!!πόνο πόνο γκρίνια κ σάλια πολλά...τώρα θα δουμε ..ψάρι έφαγα κ όλα καλά!!οπότε συνεχίζω,...όσο για το βάρος αγχωνομαι γιατί η αλλεργια μπορεί να προκαλέσει στασιμοτητα..τεσπα τώρα είμαι Καλαμάτα στα πεθερικα μου κ γενικά έχει βαρυνει πολύ κ τρώει πιο συχνά από την Αθήνα που είμασταν. 

Αναστασία μου να σας ζήσει το όνομα!!!γερο και ευλογημενο να είναι το  μωράκι σας!!!γυρίζω δευτέρα οπότε τα λέμε από εκεί μετά...

12 ώρες πρίν, anys είπε:

Καλημέρα. 

Να ρωτήσω εσάς τα μωρά δίνουν χεράκια για αγκαλιά ή είναι νορις;

Εμένα αν πας να την πάρεις σπαρταραει, κουνάει χέρια κ πόδια.

Ακόμη δε στηρίζει κ τη μέση της. Αν τη βάλεις να κάτσει με ακουμπισμένη πλατη, μετά από λίγο πέφτει ή  μπροστά ή  δεξιά αριστερά.

Εσάς τα μωρακια;

εμένα χοροπηδαει ολόκληρος κ φυσικά βαρελακι κάνει από 3.5 μηνών χαχαχα κ πρώτα από ανάσκελα μπρουμυτα κ μετά το ανάποδο. 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας  κορίτσια!

Δε δίνει χεράκια ακόμα..αλλά χαίρεται και γελάει κάθε που πάμε να τον πάρουμε αγκαλιά!

Ούτε γυρνάει μπρούμυτα εντελώς.Μόνο στο πλάι στρίβει και βάζει κ το χέρι πάνω στο κεφάλι κ κοιμάται΅έτσι! Είναι βαρύς για να φέρνει σβούρα μας είπε η γιατρός!

Σήμερα θα πάμε για το 1ο μας μπανάκι! Έχω λίγο άγχος..πως κουβαλάμε τα συμπράγκαλα στην παραλία, πως θα βουτήξουμε το μωρό,πως το ξεπλένουμε.. και πως θα τα πετάξω εγώ..πρώτη φορά μετά τη γέννα. Ευτυχώς το μαγιό καλύπτει τις πολλές ραγάδες((ακόμα είναι κόκκινες ρε γαμώτο!) 

φιλούρες!!!

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

Γεια σας  κορίτσια!

Δε δίνει χεράκια ακόμα..αλλά χαίρεται και γελάει κάθε που πάμε να τον πάρουμε αγκαλιά!

Ούτε γυρνάει μπρούμυτα εντελώς.Μόνο στο πλάι στρίβει και βάζει κ το χέρι πάνω στο κεφάλι κ κοιμάται΅έτσι! Είναι βαρύς για να φέρνει σβούρα μας είπε η γιατρός!

Σήμερα θα πάμε για το 1ο μας μπανάκι! Έχω λίγο άγχος..πως κουβαλάμε τα συμπράγκαλα στην παραλία, πως θα βουτήξουμε το μωρό,πως το ξεπλένουμε.. και πως θα τα πετάξω εγώ..πρώτη φορά μετά τη γέννα. Ευτυχώς το μαγιό καλύπτει τις πολλές ραγάδες((ακόμα είναι κόκκινες ρε γαμώτο!) 

φιλούρες!!!

αντε καλό μπάνιο!!εγώ κάνω αλλά δεν τον βάζω μέσα μας είπε καλύτερα όχι προληπτικα. να σε ρωτήσω όταν έσκασαν τα δόντια δεν είχε πόνο?τι συμπτώματα είχατε πριν?

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2017 at 9:36 ΜΜ, *ζουζουνα*!!! είπε:

αντε καλό μπάνιο!!εγώ κάνω αλλά δεν τον βάζω μέσα μας είπε καλύτερα όχι προληπτικα. να σε ρωτήσω όταν έσκασαν τα δόντια δεν είχε πόνο?τι συμπτώματα είχατε πριν?

Πολλά σάλια είχε και έχει ακόμα..σε σημείο να χουμε πάντα ένα πανάκι μαζί μας! Τρέχουν τα σάλια συνέχεια...πάνω του,πάνω μας..δεν προλαβαίνουμε να τα σκουπίζουμε! Επίσης βάζει ότι βρει στο στόμα του.Την μπουνιά του όλη..όταν τον κρατάμε πολεμάει να φάει και τα δικά μας χέρια!!! Του πήρα εκείνους τους κρίκους που παγώνουν στο ψυγείοκαι είναι για να τους μασάει..αλλά μούφα. Ξεπαγώνουν κατευθείαν μόλις τους βάλει στο στόμα και δεν του αρέσουν ιδιαίτερα.Προτιμάει το χέρι του! Εννοείται ότι γκρίνιαζε..αλλά με μια βόλτα μες στο σπίτι ξεχνιόταν! Κουράγιο να χω και πλάτες να τον κουβαλάω όλη μέρα..και δε θέλει τιποτ άλλο! Πάντως έχουν πολύ φάση τα δοντάκια..ακόμα τα χαζεύω και γελάω!!!

Κορίτσια γεια σας!

Κάναμε το 1ο μπανάκι μας! Περιττό να σας πω τι αγωνία είχα..αλλά τελικά του άρεσε του μπεμπούλη! Δεν έβγαλε ούτε κιχ από την ώρα που φύγαμε από το σπίτι..μέχρι και που επιστρέψαμε πίσω! Πήγαμε μετά τις 7.. τον βούτηξα σιγά σιγά και για 10 λεπτάκια μόνο.Τον ξέπλυνα από τη μέση και κάτω με μια μπουκάλα γλυκό νερό. Του βαλα  στεγνή πανούλα και άσπρο ζιπουνάκι..και μια χαρά! Βγάλαμε φωτό και βιντεάκι αναμνηστικό εννοείται!

Βέβαια..το κουβάλημα τσαντών..ομπρελών..νερών..μας κοψομέσιασε όπως το φοβόμουν και τους δύο! Και είχαμε και επέτειο 12 χρόνων χτες..και λόγω μέσης όχι να το γιορτάσουμε..ούτε να περπατήσουμε δε μπορούσαμε! Αλήθεια..πώς προλαβαίνετε με μωρό/ά να περνάτε χρόνο με τον άντρα σας?  Εγώ αισθάνομαι ότι δεν τον βλέπω καθόλου. Δουλεύει 10ωρα τώρα το καλοκαίρι..έχει ένα ρεπό τη βδομάδα(πάλι καλά) και κεινη τη μέρα πρέπει να πάμε στα σόγια..ή θα ρθουν αυτοί σε μας! Έλεος πια..στο επόμενο ρεπό του δε θα πάμε πουθενά..ούτε θα δεχτούμε κανέναν. Κάποια δικαιολογία θα βρούμε να μείνουμε λίγο μόνοι μας!!! 

αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2017 at 3:28 ΜΜ, sweet mommy είπε:

Πολλά σάλια είχε και έχει ακόμα..σε σημείο να χουμε πάντα ένα πανάκι μαζί μας! Τρέχουν τα σάλια συνέχεια...πάνω του,πάνω μας..δεν προλαβαίνουμε να τα σκουπίζουμε! Επίσης βάζει ότι βρει στο στόμα του.Την μπουνιά του όλη..όταν τον κρατάμε πολεμάει να φάει και τα δικά μας χέρια!!! Του πήρα εκείνους τους κρίκους που παγώνουν στο ψυγείοκαι είναι για να τους μασάει..αλλά μούφα. Ξεπαγώνουν κατευθείαν μόλις τους βάλει στο στόμα και δεν του αρέσουν ιδιαίτερα.Προτιμάει το χέρι του! Εννοείται ότι γκρίνιαζε..αλλά με μια βόλτα μες στο σπίτι ξεχνιόταν! Κουράγιο να χω και πλάτες να τον κουβαλάω όλη μέρα..και δε θέλει τιποτ άλλο! Πάντως έχουν πολύ φάση τα δοντάκια..ακόμα τα χαζεύω και γελάω!!!

Κορίτσια γεια σας!

Κάναμε το 1ο μπανάκι μας! Περιττό να σας πω τι αγωνία είχα..αλλά τελικά του άρεσε του μπεμπούλη! Δεν έβγαλε ούτε κιχ από την ώρα που φύγαμε από το σπίτι..μέχρι και που επιστρέψαμε πίσω! Πήγαμε μετά τις 7.. τον βούτηξα σιγά σιγά και για 10 λεπτάκια μόνο.Τον ξέπλυνα από τη μέση και κάτω με μια μπουκάλα γλυκό νερό. Του βαλα  στεγνή πανούλα και άσπρο ζιπουνάκι..και μια χαρά! Βγάλαμε φωτό και βιντεάκι αναμνηστικό εννοείται!

Βέβαια..το κουβάλημα τσαντών..ομπρελών..νερών..μας κοψομέσιασε όπως το φοβόμουν και τους δύο! Και είχαμε και επέτειο 12 χρόνων χτες..και λόγω μέσης όχι να το γιορτάσουμε..ούτε να περπατήσουμε δε μπορούσαμε! Αλήθεια..πώς προλαβαίνετε με μωρό/ά να περνάτε χρόνο με τον άντρα σας?  Εγώ αισθάνομαι ότι δεν τον βλέπω καθόλου. Δουλεύει 10ωρα τώρα το καλοκαίρι..έχει ένα ρεπό τη βδομάδα(πάλι καλά) και κεινη τη μέρα πρέπει να πάμε στα σόγια..ή θα ρθουν αυτοί σε μας! Έλεος πια..στο επόμενο ρεπό του δε θα πάμε πουθενά..ούτε θα δεχτούμε κανέναν. Κάποια δικαιολογία θα βρούμε να μείνουμε λίγο μόνοι μας!!! 

αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!

Μην απογοητεύεσαι από τώρα σκέψου ότι υπάρχουν κ χειρότερα.

7 χρόνια γάμου, (31/7) 3 παιδιά, 12-15 ΏΡΕΣ δουλειάς ο  σύζυγος κ γω σπίτι.. 

Εμείς μπάνιο όχι ακόμη. Θα δω τι θα μου πει ο doc αυτές τις μέρες πουθα πάω.

Όσο για το χρόνο με το σύζυγό, υπομονή κ Όλα θα γίνουν. Όλα θέλουν το χρόνο τους..

  • Μου αρέσει 2

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 6/8/2017 at 3:28 ΜΜ, sweet mommy είπε:

Πολλά σάλια είχε και έχει ακόμα..σε σημείο να χουμε πάντα ένα πανάκι μαζί μας! Τρέχουν τα σάλια συνέχεια...πάνω του,πάνω μας..δεν προλαβαίνουμε να τα σκουπίζουμε! Επίσης βάζει ότι βρει στο στόμα του.Την μπουνιά του όλη..όταν τον κρατάμε πολεμάει να φάει και τα δικά μας χέρια!!! Του πήρα εκείνους τους κρίκους που παγώνουν στο ψυγείοκαι είναι για να τους μασάει..αλλά μούφα. Ξεπαγώνουν κατευθείαν μόλις τους βάλει στο στόμα και δεν του αρέσουν ιδιαίτερα.Προτιμάει το χέρι του! Εννοείται ότι γκρίνιαζε..αλλά με μια βόλτα μες στο σπίτι ξεχνιόταν! Κουράγιο να χω και πλάτες να τον κουβαλάω όλη μέρα..και δε θέλει τιποτ άλλο! Πάντως έχουν πολύ φάση τα δοντάκια..ακόμα τα χαζεύω και γελάω!!!

Κορίτσια γεια σας!

Κάναμε το 1ο μπανάκι μας! Περιττό να σας πω τι αγωνία είχα..αλλά τελικά του άρεσε του μπεμπούλη! Δεν έβγαλε ούτε κιχ από την ώρα που φύγαμε από το σπίτι..μέχρι και που επιστρέψαμε πίσω! Πήγαμε μετά τις 7.. τον βούτηξα σιγά σιγά και για 10 λεπτάκια μόνο.Τον ξέπλυνα από τη μέση και κάτω με μια μπουκάλα γλυκό νερό. Του βαλα  στεγνή πανούλα και άσπρο ζιπουνάκι..και μια χαρά! Βγάλαμε φωτό και βιντεάκι αναμνηστικό εννοείται!

Βέβαια..το κουβάλημα τσαντών..ομπρελών..νερών..μας κοψομέσιασε όπως το φοβόμουν και τους δύο! Και είχαμε και επέτειο 12 χρόνων χτες..και λόγω μέσης όχι να το γιορτάσουμε..ούτε να περπατήσουμε δε μπορούσαμε! Αλήθεια..πώς προλαβαίνετε με μωρό/ά να περνάτε χρόνο με τον άντρα σας?  Εγώ αισθάνομαι ότι δεν τον βλέπω καθόλου. Δουλεύει 10ωρα τώρα το καλοκαίρι..έχει ένα ρεπό τη βδομάδα(πάλι καλά) και κεινη τη μέρα πρέπει να πάμε στα σόγια..ή θα ρθουν αυτοί σε μας! Έλεος πια..στο επόμενο ρεπό του δε θα πάμε πουθενά..ούτε θα δεχτούμε κανέναν. Κάποια δικαιολογία θα βρούμε να μείνουμε λίγο μόνοι μας!!! 

αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!

μάλιστα σε αυτό το στάδιο είναι σε μένα εδώ κ μήνα...το ζόρι το πολύ,αλλά πολύ γκρίνια κ ξαφνικό κλάμα...τώρα εχθές είδα ότι αρχίζει λίγο κ διαφανιζει το ουλο του για να δούμε..θα δείξει...

άντε ωραίο μπανακι σας!!!μια χαρά...όσο για τον σύζυγο,εμένα έχει άδεια ακόμα κ είναι καλύτερα,είμαστε μαζί στο σπίτι..τώρα με 2 παιδιά εντάξει τον βλέπω από το απόγευμα κ μετά που έρχεται από δουλειά,αλλά τι να κάνουνε κ αυτοί οι άντρες μας..τεσπα υπομονή..μέχρι λίγο να ξεπεταχτει κι ο μικρός.

 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τι κάνετε βρε κορίτσια?βολταρετε?εμείς καλά σπίτι είμαστε,με έπιασε κ ο καρπός μου κ με πονάει..μάλλον από το βάρος δεν ξέρω..τεσπα κατά τα άλλα ο μικρός μου είναι 7.660 στην ίδια ζυγαριά με την προηγούμενη,οπότε πήρε 280γρ. σε 20 μέρες οπότε πάμε καλά τώρα στο εμβόλιο που θα κάνουμε στις 28 του μήνα θα δούμε..κατά τα άλλα 66εκ είναι κ 42.5 κεφάλι...τώρα μετά που θα έχει κλείσει κ μήνα θα δούμε...πάλι καλά,αφού με πολύ δικό μου κόπο τα καταφέρνουμε,σήμερα έφαγα κ αυγό να δω..κ από τον άλλο μήνα στερεές,να δω με τι θα ξεκινήσουμε...χαχαχαχαχαχα...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ. 

Πώς ειστε;

Εμεις πήγαμε γιατρό. Η μικρή είναι 66.5 και 6700γρμ και 42 περίμετρο κεφαλής.

Όλα οκ μας είπε και μπορούμε να ξεκινήσουμε φρουτα, λαχανοσουπα και να παμε για μπανακια .

Κατά τα άλλα μια χαρά το κορίτσι μου, στηρίζει το βάρος της και πιανεται απο το κάγκελο της κουνιας για να σηκωθεί. Κουφό ε;

Δοντάκια όχι ακομη.

Α Έμαθε στις αγκαλιές ,γτ πήγαμε παππουδογιαγιαδες κ τα χω παίξει.

φιλιά στα ζουζουνια

  • Μου αρέσει 1

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, anys είπε:

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ. 

Πώς ειστε;

Εμεις πήγαμε γιατρό. Η μικρή είναι 66.5 και 6700γρμ και 42 περίμετρο κεφαλής.

Όλα οκ μας είπε και μπορούμε να ξεκινήσουμε φρουτα, λαχανοσουπα και να παμε για μπανακια .

Κατά τα άλλα μια χαρά το κορίτσι μου, στηρίζει το βάρος της και πιανεται απο το κάγκελο της κουνιας για να σηκωθεί. Κουφό ε;

Δοντάκια όχι ακομη.

Α Έμαθε στις αγκαλιές ,γτ πήγαμε παππουδογιαγιαδες κ τα χω παίξει.

φιλιά στα ζουζουνια

Μια χαρά πολύ καλή η μικρούλα σας!εμείς κανονικά θα ξεκινήσουμε μετά τις 18/9 που θα έχει κλείσει κ τον 6ο μήνα..τώρα με τι θα δούμε...δοντάκια κοντεύουν ,γιατί νομίζω θα σκάσουν μαζί τα 2 κάτω,μπορεί κ όχι πάντως είναι πολύ κοντά..έχει πόνο αρκετό κ γκρίνια που κ που...κακά εχθές δεν μου έκανε καθόλου αλλά γενικά 1 με 2 φορές μου κάνει το πολύ κάθε μέρα ,αλλά τώρα έχει περιοριστεί στην μια με καμία κάποιες φορές...Κ νομίζω ότι προσπαθεί να μπουσουλησει..γιατί σηκώνετε μπρούμυτα μέχρι το στήθος έως μέση κ σηκώνει τον ποπο του πολύ ψηλά κ πλέον λυγίζει κ τα γόνατα...επίσης σε όταν είναι μπρούμυτα,κ έχει ένα αντικείμενο μπροστά του προσπαθεί να το πιάσει κ κάποιες φορές το πετυχαίνει.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλώνουν τα μπαμπάκια μας....

Όλα αυτά που περιγράφεις ζουζουνα  τα κάνουμε κ μεις.

Όσο για τα κακα ,εμάς μας είπε ο γιατρός ότι μπορεί να περάσει κ εβδομάδα χωρίς να κάνει.. Αν συμβεί  αυτό με θηλασμό δεν ανησυχούμε.. Εμενα τελευταία Δεν μου κάνει κ πολλά τσισακια, μάλλον γτ ιδρώνει πολύ.

  • Μου αρέσει 1

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...