Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Καλημερα πρωινη Ελενιτσα!

Πολυ καλυτερα ο δικος μου δοξα το θεο!

Εσενα η κορακλα σου;

Αχ ναι επιτελους κρυοοοοο :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα πρωινη Ελενιτσα!

Πολυ καλυτερα ο δικος μου δοξα το θεο!

Εσενα η κορακλα σου;

Αχ ναι επιτελους κρυοοοοο :)

Κι εμένα είναι καλύτερα αλλά αυτός ο σκατόβηχας δεν φεύγει, δεν φεύγει!!

Την κράτησα και 2 μέρες στο σπίτι γιατί την κυριακή έχουμε την Χριστουγεννιάτικη γιορτή στον παιδικό και δεν ήθελα να την χάσει!! Σήμερα την έστειλα κανονικά!

Ελένη μπορείς να μπεις στο παρεντς; Γιατί εμενα μου βγάζει πρόβλημα..


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα...δυστηχως για αλλη μια φορα...

Αντε με το καλο η γιορτουλα σας!Εμεις την αλλη Παρασκευη,σε μια βδομαδα ;)

Οσο για το βηχα...τα δικα μου τα παιδια το καλοκαιρι θα σταματησουν να βηχουν τωρα χαχαχαχ .......


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα...δυστηχως για αλλη μια φορα...

Αντε με το καλο η γιορτουλα σας!Εμεις την αλλη Παρασκευη,σε μια βδομαδα ;)

Οσο για το βηχα...τα δικα μου τα παιδια το καλοκαιρι θα σταματησουν να βηχουν τωρα χαχαχαχ .......

Πλάκα μου κάνεις!!!!:confused:

Να μην ελπίζω για νωρίτερα δηλαδής; Μέχρι το καλοκαίρι μας βλέπω κατά Σταυρούπολη μεριά αν συνεχίσουν έτσι!!!:tongue:

Αχ, τι ωραία με τις γιορτούλες! Μας κάνουν γα λίγι κι εμάς παιδιά!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι....η πρωτη σας γιορτη ειναι φετος;

Καθε φορα στι ςγιορτες μου ριχνω το κλαμα της αρκουδας....οχι μονο με τον δικο μου,με ολα τα παιδακια...συγκινουμαι πολυ...

Οσο για το βηχα....ελπιζω εσεις να ξεμπερδεψετε...εμεις παντως χλωμο το βλεπω......


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πρώτη μας φορά είναι και το περιμένουμε πως και πως!!!

Περιττό να σου πω ότι κι εγώ είμαι κλαψιάρα οπότε πάλι ρεζίλι θα γίνω!!!!

\Τι τρελοαέρας είναι αυτός; Θα μας πάρει και θα μας σηκώσει!!!:tongue::tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραια!Η πρωτη σας γιορτουλα.....εγω ειχα αρχισει το κλαμα πριν ξεκινησει η γιορτη χαχαχαχ εφοδιασου με χαρτομαντηλα και θα εισαι οκ ;)

τρελλος αερας πραγματι....και κρυοοοο μπρρρρρ :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τα πιο απαλά χαρτομάντηλα ...

Κορίτσια τι κρύο είναι αυτό...εγώ μετράω μέρες για να κλείσει επιτέλους το σχολείο στις 23 και να ξεκουραστώ, τώρα προετοιμάζουμε την Χριστουγεννιάτικη γιορτούλα μας και ετοιμάσαμε καποιες πιατέλες που θελουμε να τις πουλήσουμε για να βγαλει χρηματα το σχολειο και να πάρουμε καποια πράγματα για τα παιδιά!

Δεν μπορώ να βρω παπουτσάκια αγκαλιάς για παιδιά μου θέλω μαυρα για τον Θαναση και ασημί για την Δήμητρα σε 18 νουμερο ξέρετε που μπορώ να βρω αν εχετε δει πουθενα;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Eλένη καλά ειναι σήμερα είναι με γκρίνια βέβαια τώρα υσήχασαν λίγο!

Κορίτσια θα το οργανώσουμε τώρα μέσα στις γιορτές πριν φύγω για το Λονδίνο θα το κανονίσουμε δεν υπάρχει περίπτωση θα βρεθούμε, δεν έχω πρόβλημα να συναντηθούμε στην Θέρμη!!

Elkarak κι'εγώ σκέφτομαι να ξεκινήσω τουλάχιστον να παω κανα 2 μήνες αν μπορέσω και τα καταφέρω!!

Το κανονίζουμε και μετά τις 26 για να εχεις έρθει από το Μόναχο!!

Στείλτε μου με πμ τα τηλ σας για να συννενοηθούμε για την συνάντηση !!

Εγώ σου στέλνω το ελληνικό κινητό που θα έχω όσο θα είμαι Ελλάδα και το όνομα μου. Στείλτε μου κι εμένα τα δικά σας κιν. και τα ονόματα please!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!

Ελπίζω να είστε όλοες καλά!

Εμείς κάναμε την γιορτούλα μας στο σχολείο και ήταν πολύ όμορφα και συγκινητικά!

Όσο για τα χαρτομάντηλα είχατε δικιο!:rolleyes:

Χθες το κοριτσάκι μου γιόρταζε κι έτσι δεν πήγα στη δουλειά, και σήμερα θα πάμε μάλλον για ψώνια...;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Eλενίτσα να την χαίρεσαι την κορούλα σου!!

Ετσι είναι πάντα στις γιορτούλες θα κλαίμε όλες!

Κοριτσάρες αν δεν ανταλάξουμε τηλ δυσκολο να συναντηθούμε!!

Επειδή δεν μπαίνετε όλες σε καθημερινή βάση στο ιντερνετ για να συννενοηθούμε, στειλτε με σε πμ τα τηλ σας όσες δεν μου τα στείλατε να συννενοηθούμε για την συναντηση!!Για την συναντηση πάλι με πμ θα σας πω που θα πάμε και τι ώρα!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααααα!!!Χιονακι επιτελους!!!Να ασπρισει λιγο το ματακι μααααας!!!!

Εγω παιδια μεσα στις γιορτες πολυ δυσκολο εως αδυνατο να μπορεσω.....εχουμε γιορτες (ο μεγαλος)γενεθλια( ο μικρος)υποχρεωσεις με κουμπαρους,θα ρθουν και τα αδερφια μας....πολυ πολυ δυσκολο..........

Ελπιζω εσεις οι υπολοιπες να μπορεσετε να βρεθειτε!!!

Ελενιτσα να τηχαιρεσαι τη κορακλα σου!!!

Καλημεραααααααα!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέραααααα!!!!!!

Τι ωραίο Ελενάκι είδες τι ωραία που είναι;

Τέλειο χριστουγεννιάτικο τοπίο!!!!

Μακάρι να ρίξει πολύ πολύ χιόνι μπας και αποκλειστούμε καμιά βδομάδα!!:tongue:

Κοριτσια ευχαριστώ για τις ευχές σας! Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!

Σας στέλνω πμ και περιμενω τα δικα σας!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέραααααα!!!!!!

Τι ωραίο Ελενάκι είδες τι ωραία που είναι;

Τέλειο χριστουγεννιάτικο τοπίο!!!!

Μακάρι να ρίξει πολύ πολύ χιόνι μπας και αποκλειστούμε καμιά βδομάδα!!:tongue:

Κοριτσια ευχαριστώ για τις ευχές σας! Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!

Σας στέλνω πμ και περιμενω τα δικα σας!

Καλημέρα κορίτσια!

Ελένη μου να τη χαίρεσαι την κορούλα σου!

Elkarak μου κρίμα που δεν σε βολεύει.:( Ηθελα πολύ να γνωριστούμε όλες . Δεν πειράζει ίσως την άλλη φορά , εκτός κι αν κάτι αλλάξει στο ενδιάμεσο και τα καταφέρεις!:rolleyes:

Ελένη μου σου έστειλα πμ

Irn περιμένουμε συντονισμό!

Πολλά φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...