Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

      Εμένα στο ίντερνετ με βγάζει 4 εβδομάδων και 5 ημερών.

      Παίρνω cyclacur άσπρα, προγεστερονη και με utrogestan και με vasclor, filicine, salospir, βιταμίνη D, προβιοτικα, κορτιζόνη (την θέλει η αιματολογος). Και τώρα ξεκίνησα και μαγνήσιο solumag Forte 243,4 MG. Μου είπαν να προσέχω πολυ τις ιώσεις που ακομα υπαρχουν γιατί δε θέλουμε να ανεβάσει πυρετό ο οργανισμός. Άρα σε μέρη με πολυ κόσμο φοράω μάσκα και με κοίτανε κάπως...😄 λέω ότι είχα γρίπη...

      • Μου αρέσει 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια...ολα...καλυτερα....το βραδυ πολυ δυσκολο αλλα δοξα το θεο τωρα ειμαστε καλυτερα!Τι ομορφη μερα σημερα!!! :)

Γιατί, τι πάθατεεεε;;;

Δεν μας είπες τίποτα....


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δε θελω να σας πρηζω ρε κοριτσι μου.....ο αντρας μου ηταν χαλια....ο μεγαλος ξπνησε μιαμιση ωρα με ενα βηχα που δε σταματουσε...και που κατεληξε σε εμετο...πραγμα που με στεναχωρησε παααρα πολυ....γιατι δεν ηξερα...ξανακυλησε;ο βηχας του εφερε αναγουλα;;...εντωμεταξυ ξυπναει το μωρο συγρονως με τρελλο κλαμα...και ρε παιδια να μη ξερω σε ποιον να πρωτοτρξω....το μωρο να μη κοιμαται με ΤΙΠΟΤΑ...μεχρι στο καροτσακι τον εβαλα και τον κουνουσα και παλι τιποτα...να θελω να δω τι κανει ο μεγαλος και να μη μπορω να αφησω το μωρο γιατι πλανταζε...τελικα τον πηγα παλι στο κρεβατι ξαπλωσα κατω στο πατωμα ευτυχως εχουμε χοντρη μοκετα,πηρα και μια κουβερτα και τον χτυπουσα στη πλατουλα μεχρι που κοιμηθηκε...στις τρεις!Ημουν ομως ετσι και διπλα στον μεγαλο ο οποιος εκανε λιγο ανησυχο υπνο αλλαο δοξα το θεο δε ξαναεκανε εμετο και ξπνησε με ορεξη για παιχνιδι και φαι.....τεσπα...αφου ηταν περαστικα....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσόρισες Despoina!!

Εlkarak περαστικά σας!!

3xmama να περνάτε καλά στο Μόναχο και θα τα λέμε από εδώ!!

Eλένη καλά περάσατε;;

Κορίτσια το Λονδίνο μου άρεσε πάρα πολύ, βέβαια είχε φοβερό κρύο, αν έχετε facebook στειλτε με πμ με ονοματεπωνυμο να τα λεμε και από εκεί, έχω βάλει αρκετες φωτογραφίες!!

Καλά κλασικά γυρνούσαμε στα μαγαζιά με την κολητή μου και ο άντρας μου με τον ξάδερφο μου πηγαιναν αλλού!!

Πήρα αρκετά αθλητικά ρούχα από την Nike town, πήρα μια κολωνια Dkny!!

Oλα ήταν ακριβά, εκτός από τα αθλητικά που τα βρήκα πιο φθηνά, τα καλυντικά που είχα σε καλύτερη τιμή!!Για φαγητό δεν εχουν τιποτα ιδιαίτερο, πολλά κρύα σάντουιτς που εμείς δεν τρώμε!!Τα muffins τους μου άρεσαν πολύ!!Πήγαμε και σε 2 μπαράκια, αλλά σαν την Ελλάδα δεν ήταν εμείς είμαστε πρώτοι στην διασκέδαση!!Αυτά τα νέα από εμένα!!

Α και ξέχασα να σας πω ότι κέρδισα το φλουρί δυο φορές!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθατε irn!!!Αχ τι ωραια που περασατεεεεε θελω κι εγω ταξιδακιιιι....μ΄΄ ακουει κανεις;;;;; :)

Λετα καλωςηρθες και...οπως λει και το ρητο....χιλιοι καλοι χωραμε!!! :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα και καλη χρονια και απο μενα..σημερα καταφερα να βρω εστω και δεκα λεπτα για να κατσω μονη στον υπολογιστη χωρις καποιο μωρο να παταει πληκτρα ή να θελει να δει το ηταν ενας γαιδαρος απο ταζουζουνια...αυριο φευγω για εναμηνα στο εξωτερικο οπου και σπουδαζω...εχω εξεταστικη...αχ..θα τα λεμε πιο συχνα απο δω και περα!και παλι καλη χρονια σε ολες μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και σε σενα κοριτσι μου γλυκο!Ο,τι επιθυμεις και καλη επιτυχια στις εξετασεις σου!!!!:)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσήρθες Λετα!!

Πουλάκι καλή επιτυχία στην εξεταστική σου!!

Elkarak τώρα είστε καλα;;

Κορίτσια όσο μπορείτε να μπαίνετε συχνά για να τα λέμε!!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσήρθες Λετα!!

Πουλάκι καλή επιτυχία στην εξεταστική σου!!

Elkarak τώρα είστε καλα;;

Κορίτσια όσο μπορείτε να μπαίνετε συχνά για να τα λέμε!!!

μπηκα μπηκα...

ρε γαμωτο με κουραζει αυτο το χωριο...πολυ ανηφορα ρε παιδι μου...

για καφεδακι που πηγαινετε προς τα εδω; πηγα χθες στο φραγμα της θερμης και ηταν σουπερ. υπαρχει κατι αλλο αντιστοιχο;

Link to comment
Share on other sites

Τσουπ.......ήρθα και εγω......

Καλημέρα σας...εγω μένω στο πανόραμα χωραω στην παρέα σας????:D:D:D

γεια σου λεταααα...για πες τωρα που σε βρηκα..μου ειπαν για μια περιοχη στο πανοραμα με πλατανακια και λιμνη με παπιες και τετοια...που ακριβως ειναι; (εγω ειμαι η ασχετη του καφε που ολο ρωταω...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια απο την παγωμενη Μπρατισλαβα!!απο τις 12 το μεσημερι εφτασα τωρα σπιτι...το αεροδρομιο μακεδονια ειχε ακινητοποιηθει ολο το πρωι απο ομιχλη και γινοταν ο κακος χαμος!

δεσποινα πλατανακια ειναι πολυ ομορφα ανοιξη-καλοκαιρι..ειναι αφου περασεις το χωριο του πανοραματος προς χορτιατη..το καλοκαιρι παντως δεν ειχε παπακια...καμια φορα εχει και εκδηλωσεις για παιδια ο δημος πανοραματος..παλια με πηγαινε κι εμενα η μαμα μου!(χε)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια απο την παγωμενη Μπρατισλαβα!!απο τις 12 το μεσημερι εφτασα τωρα σπιτι...το αεροδρομιο μακεδονια ειχε ακινητοποιηθει ολο το πρωι απο ομιχλη και γινοταν ο κακος χαμος!

δεσποινα πλατανακια ειναι πολυ ομορφα ανοιξη-καλοκαιρι..ειναι αφου περασεις το χωριο του πανοραματος προς χορτιατη..το καλοκαιρι παντως δεν ειχε παπακια...καμια φορα εχει και εκδηλωσεις για παιδια ο δημος πανοραματος..παλια με πηγαινε κι εμενα η μαμα μου!(χε)

καλε τι κανεις εσυ στη σλοβακια;:shock::shock::shock:

και ελεγα εγω οτι κανει κρυο εδω...με εφαγες!!! τα παιδια τα εχεις μαζι σου; καλε κανει κρυοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

σπουδαζω εδω..ειμαι στο τελευταιο ετος και τα παιδακια μου ειναι ελλαδα με τη γιαγιατους...αχ..ευτυχως φετος ειναι ετος πρακτικης οποτε ημουν ελλαδα απο το καλοκαιρι..γιατι 2 χρονια ημουν χαλια μακρυα απο τα παιδια και ολο πηγαινε - ελα ηταν πολυ κουραστικο..ασε οι εγκυμοσυνες και τα εργαστηρια...απαπα ουτε θελω να τα θυμαμαι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!Ευχαριστω βρε Δεσποινα!!!!Καλιο αργα παρα ποτε δε λενε;;χαχαχαχα

Πουλακι,δυσκολα μακρια απο τα παιδια...ειδικα οταν ειναι μικρα....ομως...τα καλα κοποις κτωνται!!!Εχω παθει κατι σημερα με τις παροιμιες ή η ιδεα μου ειναι;;; :) :) :) :)

Πουλακι θελεις να μας πεις το ονομα σου;;ε..για να μη σε φωναζουμε πουλακι...εκτος αμα σου αρεσει βεβαιως βεβαιως!! :) :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...