Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      • Καλή τύχη! 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ ρε παιδια οντως θα ηταν πολυ ωραια.....εγω ομως εκτος ολων των αλλων ειμαι μακρια και ΔΕΝ οδηγω,και επισης ο αντρας μου εχει αδεια και πολυυυυυυυυυυυυυυυ δυσκολο εως αδυνατο να κρατησει τα παιδια για να παω για καφε...βγαλτε καμια φωτο να σας καμαρωσω και ζουλεψω ναι;; :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι (είμαι λίγο "κομήτης" στις επισκέψεις μου-κυρίως λόγω δουλειάς και τρεξίματος). Θα ήθελα να αναφέρω ένα ζήτημα άσχετο με τον καφέ που σχεδιάζετε (εξαιρετική πρωτοβουλία!), σχετικό με τη Θέρμη για όσες από εσάς μένουν εκεί.

Τις τελευταιές βδομάδες στην περιοχή που μένουμε (επέκταση Θέρμης προς τη μεριά του cosmos) έχουν παρατηρηθεί πολλές διαρήξεις σπιτιών. Στο συγκρότημα που μένουμε εμείς μπήκαν σε 2 σπίτια (που δεν είχαν συναγερμό) κι επιχείρησαν να μπουν σε 3ο (που είχε συναγερμό και χτύπησαν το κουδούνι για να βεβαιωθούν αν είναι κάποιος μέσα, κι επειδή ήταν κάποιος μέσα, προφασίστηκαν ότι είναι υδραυλικοί και έφυγαν). Όταν δεν κατάφεραν να μπουν σ'αυτό το σπίτι πήγαν παραδίπλα και μπήκαν σε ένα άλλο. Σε όλες τι περιπτώσεις κλέβουν λίγα πράγματα και όχι ο,τι θα μπορούσαν να αρπάξουν (πχ, άφησαν στον ένα γείτονα το γεμάτο λεφτά πορτοφόλι του, στον άλλο το μονόπετρο της γυναίκας του, κλπ). Έχουμε ειδοποιήσει την αστυνομία και αυτοί που ήρθαν μας είπαν ότι είναι ένα περιπολικό μονάχα για όλη την ευρύτερη περιοχή της Θέρμης (και άρα που να πρωτοφυλλάξουν)...απλά μας είπαν οι άνθρωποι πως για οτιδηποτε υποπτο παρατηρούμε, καλό είναι να παίρνουμε και να κάνουμε αναφορά σ'αυτούς.

Δεν ξέρω αν έχει υποπέσει στην αντίληψή σας κάτι τέτοιο στη γειτονιά σας, αλλά και λόγω των ημερών (που όλο και κάπου θα πάει ο καθένας) προσέχετε όσο μπορείτε περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

fraoulitsa το ξέρω και σ'εμάς δυστυχως πολλές κλοπές έγιναν εγώ βάζω συνέχεια συναγερμό!!

Κορίτσια θα συντονιστούμε θα κανονισω συνάντηση ημέρα και ώρα και θα σας τηλ όλες !!

Elkarak θα βγάλουμε φωτογραφίες να μας δεις, κρίμα που δεν θα μπορέσεις να έρθεις στην συναντηση μας!!

Fraoulitsa εσύ θελεις να έρθεις;;


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

irn σ'ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση, δεν ξέρω πότε σκέφτεστε να το κανονήσετε, αυτές τις μέρες θα είμαι εκτός πόλης και όταν γυρίσω αν θυμάμαι καλά εσείς θα πάτε εκδρομούλα. Το σίγουρο είναι ότι σε επόμενη μάζωξη θα συμμετάσχω :-)

Θα περιμένω ανυπόμονα φωτό, καλά να περάσετε!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε παιδια οντως θα ηταν πολυ ωραια.....εγω ομως εκτος ολων των αλλων ειμαι μακρια και ΔΕΝ οδηγω,και επισης ο αντρας μου εχει αδεια και πολυυυυυυυυυυυυυυυ δυσκολο εως αδυνατο να κρατησει τα παιδια για να παω για καφε...βγαλτε καμια φωτο να σας καμαρωσω και ζουλεψω ναι;; :) :) :)

Οκ!! Η επόμενη φορά θα είναι οπωσδήποτε στην Περαία Ελενάκι!!!;)

Τις τελευταιές βδομάδες στην περιοχή που μένουμε (επέκταση Θέρμης προς τη μεριά του cosmos) έχουν παρατηρηθεί πολλές διαρήξεις σπιτιών.

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Έχουμε ειδοποιήσει την αστυνομία και αυτοί που ήρθαν μας είπαν ότι είναι ένα περιπολικό μονάχα για όλη την ευρύτερη περιοχή της Θέρμης (και άρα που να πρωτοφυλλάξουν)

Αυτό είναι γεγονός...Μόνο 1 υπάρχει αλλά περνάνε συχνά οι Διας!

...απλά μας είπαν οι άνθρωποι πως για οτιδηποτε υποπτο παρατηρούμε, καλό είναι να παίρνουμε και να κάνουμε αναφορά σ'αυτούς.

Πριν 2 χρόνια είχε γίνει πάλι το ίδιο αλλά είχανε βάλει ασφαλίτες να φυλάνε παντού!

Δεν ξέρω αν έχει υποπέσει στην αντίληψή σας κάτι τέτοιο στη γειτονιά σας, αλλά και λόγω των ημερών (που όλο και κάπου θα πάει ο καθένας) προσέχετε όσο μπορείτε περισσότερο.

Μόνο αυτό μπορούμε να κάνουμε δυστηχώς!

Κορίτσια θα συντονιστούμε θα κανονισω συνάντηση ημέρα και ώρα και θα σας τηλ όλες !!

Αναμένουμε τηλ.!!!:tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια τι κρίμα που έλιωσαν τα χιόνια!!

Σήμερα πήγα και πάλι στο σχολείο, μου έλεγε την ιστορια του ένα παιδί κοντεψα να με πάρουν τα δάκρυα!!

Αλλά μετά το πήρα πήγαμε και παίξαμε μπάσκετ και ξεχάστηκε!!

Κορίτσια εννοείται θα κανονισουμε συνάντηση θα΄μαι χαλαρή κι'εγω αφού δεν θα δουλεύω, γιατί δυσκολα συνδυαζεται δουλεια και οικογένεια, ειδικά στην περίπτωση μου με δίδυμα 5,5 μηνών !!

Την επόμενη Πέμπτη θα πάμε τα παιδιά από το σχολείο στην εκλησία στο cosmos και μια βόλτα στα μαγαζιά, αφού έχει μεγάλο ασανσέρ θα χωράνε τα καρότσια!!

fraoulitsa στην επόμενη συνάντηση τότε που θα'ρθει και η Elkarak θα βγάλουμε φωτό να μας δείτε!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα!!!

πουλάκι χαίρομαι που θα τα λέμε κι από 'δω!

Λοιπόν κορίτσια, τι θα γίνει; Θα το οργανώσουμε καμιά φορά ή θα μείνουμε στα λόγια;;)

Αντε βρε! Ανυπομονώ να σας γνωρίσω!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!

Τι εγινε;Ακομα δεν οργανωθηκατε;;

Χιλιοι καλοι χωρανε πουλακι ;)

Ελενιτσα τι κανετε;;Η μικρη;; :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!

Τι εγινε;Ακομα δεν οργανωθηκατε;;

Χιλιοι καλοι χωρανε πουλακι ;)

Ελενιτσα τι κανετε;;Η μικρη;; :)

Ελενάκι τι κάνεις; Πως τα πας με το γυμναστήριο;

Εμείς λίγο καλύτερα ειμαστε, αλλά τις εισπνοές τις συνεχίζουμε κανονικά.

Την προηγούμενη βδομάδα ήμουν στα μέρη σου!

Πήγα έκανα μαλλί και νύχι στην ξαδέρφη!!;)

Εσεις πως είστε; Συνήλθατε;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...