Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Ποιο γυμναστηριο;;;;;;;;;μπα......δε πηγα τελικα.....ε μια το ενα μια το αλλο....δε τα καταφερα...ευελπιστω απο το νεο ετος...για να δουμε ;)

Γιατιι δεν ειπες τιποτα ρε Λενακι να πιναμε κανα καφεδακι;;;;;;;

Την επομενη φορα θα σε περιμενω ;)

Δοξα το θεο συνηλθαμε!!!εσεις;;;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koρίτσια σας βολεύει να συναντηθούμε πρωί η απογευματάκι;;

Aπογευματάκι Ειρήνη μου!!!

Δυστηχώς τα πρωϊνα δουλεύουμε!!:tongue:

Ποιο γυμναστηριο;;;;;;;;;μπα......δε πηγα τελικα.....ε μια το ενα μια το αλλο....δε τα καταφερα...ευελπιστω απο το νεο ετος...για να δουμε ;)

Γιατιι δεν ειπες τιποτα ρε Λενακι να πιναμε κανα καφεδακι;;;;;;;

Την επομενη φορα θα σε περιμενω ;)

Δοξα το θεο συνηλθαμε!!!εσεις;;;

Επιτέλους και κάποιος να συνέλθει!

Εμείς σταθερά με το βήχα και εχουμε και ερεθισμένο λαιμό! Οικογενειακώς!! Καλό ε;;;

Μαρή πως να σε ειδοποιήσω; Αφου δεν έχω το κινητό σου! Λες να μη το σκέφτηκα κι εγώ;:rolleyes: Είχα και συνάντηση με τον δήμαρχό σας!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Oκ!! Κορίτσια θα το κανονίσουμε για απογευματάκι!! Θα σας τηλ!!

Elkarak άσε κι'εγώ θέλω να πάω γυμναστήριο αλλά ακόμα δεν έχω βρει χρόνο, βέβαια σήμερα έκλεισαν τα σχολεία θα δω ίσως πάω κάποιες μέρες!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλες σας!! Να έχετε πάντα υγεία που είναι το σημαντικότερο και να΄στε πάντα ευτυχισμένες με τις οικογένειες σας!!:D


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

Χρόνια πολλά κοριτσάκια μου!!

Πως περάσατε;

Εμείς τέλεια, μια και φέτος το κοριτσάκι μου καταλαβαίνει πολλά πράγματα και μου είπε και τα κάλαντα!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια που είστε;;

Χάρηκα που γνωριστήκαμε περάσαμε ωραία, εύχομαι στην επόμενη συνάντηση που θα κάνουμε να είμαστε περισσότερες!!

Αυριο ετοιμάζουμε την βαλιτσούλα μας φεύγουμε ταξιδάκι και επιστρέφουμε στις 7 Ιανουαρίου τα ξημερώματα, πρέπει μετά να μαζέψω όλα τα χριστουγεννιάτικα και να τελειωσω με κάτι εκρεμότητες που έχω γιατί από τις 10 επιστροφή στην δουλειά!!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη χρονια σε ολες!!!! με θελετε στην παρεα σας καλε; αν και δεν ειμαι θεσσαλονικια εδω και 2 μηνες μετακομισαμε στο τριλοφο. εχω ενα κοριτσακι 2 ετων και ενα μπομπιρα 3 μηνων, και δεν εχω ιδεα απο θεσσαλονικη! να μπαινω να σας πρηζω για πληροφοριες;

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά γεμάτη υγεία και ευτυχία!

Και εγώ χάρηκα που τα είπαμε από κοντά !Εμείς θα είμαστε για λίγες μέρες ακόμα εδώ ...:(

Irn καλό ταξίδι σου εύχομαι!

Πουλάκι καλώς ήρθες!

Despoina κι εσύ επίσης καλωσήρθες! Τρίλοφο μένω κι εγώ ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Χρόνια πολλά κοριτσάκια μου!!

Πως περάσατε;

Εμείς τέλεια, μια και φέτος το κοριτσάκι μου καταλαβαίνει πολλά πράγματα και μου είπε και τα κάλαντα!

Χρόνια πολλά Ελένη μου!

Τα ωραιότερα κάλαντα εεεεεεε??????

Να τη χαίρεσαι τη μπουμπούκα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή χρονιά γεμάτη υγεία και ευτυχία!

Και εγώ χάρηκα που τα είπαμε από κοντά !Εμείς θα είμαστε για λίγες μέρες ακόμα εδώ ...:(

Irn καλό ταξίδι σου εύχομαι!

Πουλάκι καλώς ήρθες!

Despoina κι εσύ επίσης καλωσήρθες! Τρίλοφο μένω κι εγώ ξέρεις!

Καλημερα! τωρα διαβασα τις προηγουμενες σελιδες και ειδα οτι μενεις και εσυ τριλοφο (πως τα καταφερα και βρηκα γειτονισσα καλε εδω μεσα;:D) αλλα εκεινο το μοναχο τι το ηθελες βρε παιδι μου; μια που σε βρηκα, μια που σε εχασα δηλαδη!:( απο ιουλιο θα ερθεις μονιμα ελλαδα;

Εγω ηρθα απο αθηνα αφου πηρε μεταθεση το στεφανι μου εδω και ακομα παλευω να συνηθισω τον καιρο (πολυυυυυ κρυυυοοοο!!!!:confused:)αλλα κατα τα αλλα ειναι πολυ ομορφα. σαν να εχω παει μεγαλες διακοπες νοιωθω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Καλη χρονιά σε όλες με υγεία και χαρά!!!

Κορίτσια κι εγώ χάρηκα που γνωριστήκαμε και να σας πω σορυ που ήμουν κάπως αλλά είχα 2 μέρες ημικρανία και δεν παλεύεται με τίποτα αυτός ο πονοκέφαλος!

Ελπίζω να βρεθούμε συντομα ξανά και να έρθουν και οι υπόλοιπες!!

Πως περάσατε πρωτοχρονιά;

Εμείς πήγαμε τελικά στη Βλάστη και ήταν τέλεια αλλά αρρώστησε η μικρή και μας βγήκε λίγο ξινό..

καλησπερα και καλη χρονια σε ολες!!!! με θελετε στην παρεα σας καλε; αν και δεν ειμαι θεσσαλονικια εδω και 2 μηνες μετακομισαμε στο τριλοφο. εχω ενα κοριτσακι 2 ετων και ενα μπομπιρα 3 μηνων, και δεν εχω ιδεα απο θεσσαλονικη! να μπαινω να σας πρηζω για πληροφοριες;

Σε θέμε σε θέμε!!!:P

Καλώς ήρθες και καλώς να μας πρήξεις!!!

Αυριο ετοιμάζουμε την βαλιτσούλα μας φεύγουμε ταξιδάκι και επιστρέφουμε στις 7 Ιανουαρίου τα ξημερώματα, πρέπει μετά να μαζέψω όλα τα χριστουγεννιάτικα και να τελειωσω με κάτι εκρεμότητες που έχω γιατί από τις 10 επιστροφή στην δουλειά!!!

Ειρηνάκι να περάσετε τέλεια!!!

Περιμένουμε νεούλια σου!!

Χρόνια πολλά Ελένη μου!

Τα ωραιότερα κάλαντα εεεεεεε??????

Να τη χαίρεσαι τη μπουμπούκα σου!

Ευχαριστώ Ειρήνη μου!!

Όντως τα ωραιότερα!

Τι κάνει το νινάκι;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα συντοπιτισες!!!

Χρονια πολλα!!!!Καλη χρονια να εχετε με υγεια πανω απ΄ολα,εσεις και οι οικογενειες σας!!!

Δυσκολες μερες ουτε να πολυμπω δε προλαβαινα...και μολις ειπαμε οτι τελειωσαν οι γιορτες να ξεκουραστουμε ....να σου μια ωραιοτατη γαστρανετριτιδα σε μενα και στον μεγαλο μου.....τεσπα,σημερα ειμαστε πολυ καλυτερα!!!

Τα καταφερατε τελικα και βρεθηκατε ετσι;Μπραβοο βρε κοριτσια!!!!Ελπιζω την επομενη φορα να τα καταφερω κι εγω....:)

Δεσποινα καλως μας ηρθες ;)

Εγω Περαια μενω ειμαστε 10 λεπτακια ;)

Ποσο θα μεινετε Θεσσαλονικη;;;

Ο,τι θες εδω ειμαστε!Φιλια πολλα σε ολες!!!! :) :) ):


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ελενάκι!!!

Περαστικά σας βρε... Την περάσατε λίγο ελαφρυα ή μου φαίνεται;

Την επόμενη φορά εννοείται ότι θα έρθεις!!!!

Μήπως να βρισκόμασταν για κανα καφεδάκι όταν θα πάω να κάνω τα μαλλιά μου στην ξαδερφούλα;;;;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...